روش ساخت MX4SIO برای پلی استیشن 2 بصورت آسان

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام اگر فروشی دارید به من در تلگرام پیام بدید با تشکر آیدیREZA0195
سلام
برو اینجا فعلا واسه فروش هست به نظرم تو این اشفته بازار قیمتشم مناسب گذاشته انگار فروشم از قبل طرف داشته راضی بودن بازم اینجا اطلاع دادم کسی خواست بره ببینه و خرید کنه.
https://esam.ir/item/25935029/دانگل-بی-نظیر-MX4SIO-برای-پلی-استیشن-2

• Like
Reactions: mqg1387 and TinTEn

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
سلام
برو اینجا فعلا واسه فروش هست به نظرم تو این اشفته بازار قیمتشم مناسب گذاشته انگار فروشم از قبل طرف داشته راضی بودن بازم اینجا اطلاع دادم کسی خواست بره ببینه و خرید کنه.
https://esam.ir/item/25935029/دانگل-بی-نظیر-MX4SIO-برای-پلی-استیشن-2
سلام
داداش اینو دیدم فقط سوال داشتم شما خودت PS2 داری و اینو خریدی سرعت اجرا بازیا بهتره چون زده با این بهتر و سریعتر اجرا میشه بعد تو توضیحات زده سیوم مشکلش حل شده ولی اینجا دیدم قبلا گفتن مشکل سیو داره و بازی سیو نمیشه!!؟

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام
داداش اینو دیدم فقط سوال داشتم شما خودت PS2 داری و اینو خریدی سرعت اجرا بازیا بهتره چون زده با این بهتر و سریعتر اجرا میشه بعد تو توضیحات زده سیوم مشکلش حل شده ولی اینجا دیدم قبلا گفتن مشکل سیو داره و بازی سیو نمیشه!!؟
سلام دادا
اره پلی 2 دارم,خودم خریدم رم کلاس 10 با کیفیت بندازی اره سرعتش تو اجرا و مقایسه با اجرای بازیا از فلش بیشتره
مشکل سیوم خیلی وقته حل شده الان OPL2022 همین هفته اومده و دارن بروز میکنن حالا بازم واس خرید خودت میدونی من دیدم اومدن درخواست دادن گفتم ادرس بزارم اطلاع بدم ولی من راضیم به نظرم تو اجرا بهتر از فلشه.
خودتم طبق اموزش گذاشتن میتونی درست کنی ولی به نظرم اماده شو بخری بهتره چون یک سیمو جا به جا بزنی یا اشتباه بشه جایی اتصال بشه یهو دستگاهت به فنا میره.

• Like
Reactions: TinTEn and mqg1387

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام دادا
اره پلی 2 دارم,خودم خریدم رم کلاس 10 با کیفیت بندازی اره سرعتش تو اجرا و مقایسه با اجرای بازیا از فلش بیشتره
مشکل سیوم خیلی وقته حل شده الان OPL2022 همین هفته اومده و دارن بروز میکنن حالا بازم واس خرید خودت میدونی من دیدم اومدن درخواست دادن گفتم ادرس بزارم اطلاع بدم ولی من راضیم به نظرم تو اجرا بهتر از فلشه.
خودتم طبق اموزش گذاشتن میتونی درست کنی ولی به نظرم اماده شو بخری بهتره چون یک سیمو جا به جا بزنی یا اشتباه بشه جایی اتصال بشه یهو دستگاهت به فنا میره.
سلام دوست عزیز
اینجا محل تبلیغ نیست که میای تبلبغ خوددتو انجام میدی. اگه میخوای چیزی بفروشی برو تو بازارچه بفروش. اون پست که مثلا اومدی بهش جواب دادی واسه 8 ماه پیشه. الکی هم نیای بگی که من به تاریخ نگاه نکردم. از آموزش همین تاپیک اومدی استفاده کردی. بعد هم اومدی همونو اینجا بفروشی؟ گزارش پستت رو میدم که اکانتت بن بشه. تا دیگه همه جا تبلیغ خودتو نکنی.

Aghahadi

کاربر سایت
Jan 1, 2023
222
نام
هادی حسینی
سلام دوست عزیز
اینجا محل تبلیغ نیست که میای تبلبغ خوددتو انجام میدی. اگه میخوای چیزی بفروشی برو تو بازارچه بفروش. اون پست که مثلا اومدی بهش جواب دادی واسه 8 ماه پیشه. الکی هم نیای بگی که من به تاریخ نگاه نکردم. از آموزش همین تاپیک اومدی استفاده کردی. بعد هم اومدی همونو اینجا بفروشی؟ گزارش پستت رو میدم که اکانتت بن بشه. تا دیگه همه جا تبلیغ خودتو نکنی.
عجب ترفندی به کار برده شیطون بلا..یه لحظه فیوزم پرید..😅😅

عه عه عه...

عجب دور و زمونه ای شده..

• Like
Reactions: mqg1387 and vendor

Aghahadi

کاربر سایت
Jan 1, 2023
222
نام
هادی حسینی
سلام دوست عزیز
راستی..مموری کارت سوخته چطور تهیه کنم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنی..

• Like
Reactions: vendor and mqg1387

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
سلام دوست عزیز
فروشگاه Resident Evil-فروشگاه psnshop-فروشگاه رزیدنت ایول-فروشگاه رزیدنت اویل

دوست عزیز عزیز نکن باااو
خودت داری تبلیغ میزاری اونم تو روووز روشن👆 به من میگی شیطون بلا خودم گزارشتو باس بدم بعد اون بنده خدا اومده بود سوال کرده بود جوابشو دادم من نفعی مثل تو که اینطوری تبلیغات گذاشتی رو به وضوح نمیبرم اصلا نمیدونم کی هست اونجا عه عه عه م نکن پس درست حرف بزنیدو مردمو قضاوت نکنید وقتی چیزیرو درست نمیدونی و اطلاع نداری.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
اینم اموزش ساختش هر جااا تو سایتا سرچ کنی هست پس اول چیزو که میخوای پیام بکنی رو درست ببینش بعد به دیگران نسبت بده این اموزش تو قدیمی نیس چون واسه خیلی قبلم اموزشهاش هست تاریخ خیلی قدیمی تر و کلا تاپیک خارجی که بصورت اصلی گذاشتن و تا الانم نظرات داخلش بروز میشه و موجوده پس تو که اسکی از اون رفتی و به مردم طعنه میزنی در حالیکه خودت به وضوح تبلیغ فروش چیزایی رو گذاشتی که کاملا رایگانه واقعا ادعات شرم اوره و متاسفم برات.

اینم سایت اصلی و مادر که ایشون به من نسبت داده که از اینجا برداشتم اموزشش رو!!!
تاریخای اموزش سایت زیرو ببینید بعدا خودتون متوجه میشید به ما این وصله ها به خاطر چندر تومن نمیچسبه داداش...برو خودتی...
SD Card Adapter and SD-driver for the PS2 SIO2 interfac

ویرایش:
ضمن اطلاع سرچ گوگل زدم اینجارو دیدم اومدم ادرسشو گذاشتم تو این تاپیک سوتو کورو اصلا اشتباه کردم تو جواب اونی که پرسیده بود حالا واسه هر زمانم بوده باشه گفتم کاری کرده باشم.

bandicam 2023-08-02 02-53-04-977.jpg

آخرین ویرایش:

TinTEn

کاربر سایت
Oct 30, 2021
45
اگر اینطوری باشه و بنا به تبلیغ فروش باشه عادلانه و بی طرفانه نظرمو بگم
به نظرم مدتهاس که این ایدی به اسم vendor دارن خودشون اینجا تبلیغ سایت میکنن من نمیخوام البته از کسی دفاع کنم ولی چون منم پرسش داشتم خواسم بگم یک زمان سو تعبیر نشه ایشون تو جوابش که گفته بود اموزشش رو بچه ها همینجا گذاشتن در حالیکه به نظرم اصلا عیبی ام نداره حالا چه اون رفیق به اسم vendor که اینجا اگهی از قبل گذاشته یا حالا اموزش واس هر تاریخی اصلا به نظرم موضوع مهمی نیست بخواد به خاطرش خدایی نکرده بهم چیزی بگیم یا نسبت بدیم.

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164
اگر اینطوری باشه و بنا به تبلیغ فروش باشه عادلانه و بی طرفانه نظرمو بگم
به نظرم مدتهاس که این ایدی به اسم vendor دارن خودشون اینجا تبلیغ سایت میکنن من نمیخوام البته از کسی دفاع کنم ولی چون منم پرسش داشتم خواسم بگم یک زمان سو تعبیر نشه ایشون تو جوابش که گفته بود اموزشش رو بچه ها همینجا گذاشتن در حالیکه به نظرم اصلا عیبی ام نداره حالا چه اون رفیق به اسم vendor که اینجا اگهی از قبل گذاشته یا حالا اموزش واس هر تاریخی اصلا به نظرم موضوع مهمی نیست بخواد به خاطرش خدایی نکرده بهم چیزی بگیم یا نسبت بدیم.
داداش اصلا منو اگر بشناسی من جای دیگم تو تاپیکا هستم الان ی بنده خدا تو اموزش PS4 اومده بود راجب ی مشکل دریفت دسته حرف شده بود بعد یه دوستی ادرس سایت دو تا فروشگاه واسه خرید و حل مشکل گذاشته بود پس اونجام حمله کنن داری تبلیغ میکنی بعد این خودش داره به وضوح حالا اگر این نظرتم ببینه نگه این داداش یا فامیلته چون اینطور ادما هر کاری میکنن بعد ی حرکت کسی بزنه واسشون منبر میرنو حکم صادر میکنن,اونم من چقد گفتم اموزشش همینجا گذاشتن و میتونی اصلا خودت بسازیش و دوست داشتی واس اینکه مشکل ساز نشه و ی زمان دستگاهت اسیب نبینه امادشو بخری بهتره بعد اگر قرار بر این باشه که مثلا این تبلیغشو من داشتم و نفعی بخوام ببرم اینهمه جا واسه تبلیغ بیام تو تاپیک خزو خیل تو اینکارو انجام بدم!!!!
خجالت داره واقعا من که به خودم مطمعنم اونم سایت اصلیش که گذاشتمو کاملا گویاس همه چیز اموزشای ساختشم تا دلت بخواد هست بازم خواسی بگو بزارم البته اگر نگه دست اول من بودم که گذاشتم اینجا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر