راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من دارم میبینم که سال پیش میتونستم یک پلی3 80گیگ 510 تومن و یک پلی 3 60 گیگ 490 تومن بخرم....
حماقت کردم و نخریدم و یک 360 لانچ خریدم(با راهنمایی همین اقایون سایت) 360م خراب شد و 470 تومنم پرید.....
الان دارم میبینم که با 490 تومن فقط میتونم 1 40گیگ بخرم.... با یک 360 دیگه که 500 تومنه.... یعنی اگه اون موقع من 60 گیگ میخریدم تا الان خراب نمیشد و الان با 500 تومن یک 360 میخریدم......
یعنی سر و تهش رو با 1 میلیون میزدم.... ولی الان میبینم 1.500 باسم آب خورده باسه یک راهنمایی غلط توی این سایت.... آی دی قبلیم هم Emad721 بوده که میتونید برید و پیدا کنید.

کسی نمی تونه اینده رو پیش بینی کنه
منم یک سال پیش یک پرمیوم با برد لانچ 480 تومن خریدم دقیقا قبل موقعی که پرمیوم و ارکید با برد فالکون به بازار بیاد و کسی هم اطلاعی از عرضه شدن این مدل ها نداشت
و بعد از یک ماه از خرید کنسولم, وجود پرمیوم و مدل های های جدید با برد فالکون تایید شد
وگرنه اگه میدونم بعد یک ماه دیگه فالکون میاد به بازار, خودم هم صبر میکردم تا فاکون بخرم

البته همین کنسولم هم تا الان سالمه فقط با 12 ولت کردن فن ها

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
یعنی وایسم JASPER بیاد بهتره یا همین Elite رو بگیرم

بازم مرسی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی وایسم JASPER بیاد بهتره یا همین Elite رو بگیرم

بازم مرسی

همین Elite بگیر.یه 12 ولت و SM و اعمال Cooling رو روش انجام بده اندازه 500 تا Jasper جواب میده... :biggrin1:
این همه Jasper و Falcon نکنید...فالکون حرف نداره فقط باید رعایتش رو کنید...همین و بس... :eek:

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
همین Elite بگیر.یه 12 ولت و SM و اعمال Cooling رو روش انجام بده اندازه 500 تا Jasper جواب میده... :biggrin1:
این همه Jasper و Falcon نکنید...فالکون حرف نداره فقط باید رعایتش رو کنید...همین و بس... :eek:

ولی PS3 هم از یه طرف داره فشار می آره

واقعا سخته انتخاب :blushing::-"

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ولی PS3 هم از یه طرف داره فشار می آره

واقعا سخته انتخاب :blushing::-"

ببین کدومش به جیبت میسازه...
قیمت بازی های PS3 رو در نظر بگیر...کیفیت 2 کنسول و امکانات جدید و قدیمشون رو در نظر بگیر...
از همه نظر بسنج.
به نظر من هر 2 کنسول لازمه... ;)

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
ببین کدومش به جیبت میسازه...
قیمت بازی های PS3 رو در نظر بگیر...کیفیت 2 کنسول و امکانات جدید و قدیمشون رو در نظر بگیر...
از همه نظر بسنج.
به نظر من هر 2 کنسول لازمه... ;)

اگه فقط یکی باشه پیشنهادت چیه :confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

من XBox 360 رو پیشنهاد می کنم نه به خاطر این که خودم دارم یا کاربر فعال بخششم یا تعصبی روش داشته باشم.به این خاطر میگم که به صرفه تر هست.اما خوب باید مراقبش باشی چون اندازه یه دختر ناز می کنه...
PS3 از نظر کیفیتی خیلی بهتره اما خوب بازیهاش گرونه...اگر می تونی با قیمت بازیهاش کنار بیای من PS3 رو پیشنهاد می کنم.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
من میگم X360 بخر.
اگه قیمتهاشونم یکی باشه باز X360 بیشتر میارزه.
تو بازیهای مولتی کیفیت 360 بیشتره.
بازیهای بیشتری هم داره نسبت به ps3.
همون XBOX LIVE داره که به صدتای PSN میارزه.
دستشم خوش دست تره.
الانم که دیگه همشون فالکونه و با 12 ولت کردن فن هم میشه عینه ps3.
حتی میتونی دو ماه صبر کنی Jasper بیاد اونو بگیری که دیگه عالیه.
(حالا قیمت هم در نظر بگیر.:biggrin1: )

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
من XBox 360 رو پیشنهاد می کنم نه به خاطر این که خودم دارم یا کاربر فعال بخششم یا تعصبی روش داشته باشم.به این خاطر میگم که به صرفه تر هست.اما خوب باید مراقبش باشی چون اندازه یه دختر ناز می کنه...
PS3 از نظر کیفیتی خیلی بهتره اما خوب بازیهاش گرونه...اگر می تونی با قیمت بازیهاش کنار بیای من PS3 رو پیشنهاد می کنم.

نظرم اینه آدم بازی کمتر بخره ولی خیالش راحت باشه

همش نگران داغ شدن نباشی, در ضمن شنیدم XBOX رو بعضی بازیا هی LOADING میده بعد صحنه بعدی مثلا

ASSASIN. ولی PS3 اینارو نداره

ولی بعضی اوقاتم نور پردازی XBOX بهتره

من که گیج شدم:eek:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

همش نگران داغ شدن نباشی, در ضمن شنیدم XBOX رو بعضی بازیا هی LOADING میده بعد صحنه بعدی مثلا

عجله نکن.بیشتر تحقیق نکن

Last edited by a moderator:

mehrbod ddgrw

کاربر سایت
Jul 17, 2008
10

baiad behet begam ke XBOX 360 ghavitarin console az lahaze graphics hast batavajoh be in site iani IGN ke bozorg tarin site bazi jahan ast inam adresesh http://xbox360.ign.com/articles/617/617951p1.html mibini ke dar natije giri gofte XBOX 360 ghavitarin console nasle bad hast taze in ra bazi haie multi niz taiid mikonnand az ghabile:assassins creed.turok.call of duty 3.the orange box .the darkness.rainbow six vegas1va2.virtua fighter 5.oblivion.fight night 3...............................kame bazam mikhain begam:laughing: age dar hamin site serch konid mibinid ke PS3 az lahaze graphic paiin tare va emtiazesh kamtare va in ra begam ke hich bazi vojood nadare ke noskheie XBOX 360 paiin tar bashe albate ina tammam ta hala boode va aieande ranemishe did
albate man khodam tajrobe badi dashtam va 3 xbox lunche soozandam:(( va hala mikham dobare begiram
:)be bakhshid ke farsi nane veshtam

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
baiad behet begam ke XBOX 360 ghavitarin console az lahaze graphics hast batavajoh be in site iani IGN ke bozorg tarin site bazi jahan ast inam adresesh http://xbox360.ign.com/articles/617/617951p1.html mibini ke dar natije giri gofte XBOX 360 ghavitarin console nasle bad hast taze in ra bazi haie multi niz taiid mikonnand az ghabile:assassins creed.turok.call of duty 3.the orange box .the darkness.rainbow six vegas1va2.virtua fighter 5.oblivion.fight night 3...............................kame bazam mikhain begam:laughing: age dar hamin site serch konid mibinid ke PS3 az lahaze graphic paiin tare va emtiazesh kamtare va in ra begam ke hich bazi vojood nadare ke noskheie XBOX 360 paiin tar bashe albate ina tammam ta hala boode va aieande ranemishe did
albate man khodam tajrobe badi dashtam va 3 xbox lunche soozandam:(( va hala mikham dobare begiram
:)be bakhshid ke farsi nane veshtam
لطفآ فارسی تایپ کنین
اون لینک هم برای 3 سال پیش هست و خود مایکرسافت برای IGN فرستاده که توی سایت نشون بده. یعنی اعتبارش در حد همون آماری هست که سونی توی E3-2005 اعلام کرد و هرکدوم کنسول خودشون رو قوی تر میدونن. توی بازیهای اشتراکی هم که از اونجایی که 99% بازیها برپایه 360 ساخته شده و 360 Leadplatform بوده این قضیه وجود داره که گرافیکها معمولآ توی نسخه 360 بهتره. ولی انقدر نیست که روی خرید کنسول تآثیر بزاره و بازیهای انحصاری هر کنسول مهمه که هر کسی نظری داره در این مورد

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

دوست عزیز من هم 360 دارم و هم ps3
تا الان برایه ps3 فقط اختصاصی گرفتم
همه بازیها رو رو 360 رفتم و راضیم
این لوده تکستچر ها تو ps3 هم کم و بیش هست
اینم بدون وقتی آپدیت پاییزی برایه 360 بیاد دیگه این مشکلات حله
چون شما بازی رو رو هارد میریزی و با بالاترین سرعت لود ممکن بازی میکنی

در مورد ps3 هم اگر میتونی از بازیهایی مثل killzone 2 . GOW3 .GT5.MGS4
و چند تا انحصازیه دیگه واسه ps3 بگذری ps3 نگیر
ولی در هر حال هر دو تا لازمت میشه( اگر گیمره سر سخت باشی);)

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
دوستان از راهنماییاتون ممنونم

فعلا صبر میکنم شاید PS3 هم هک شد

:mrgreen:

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381
دوستان از راهنماییاتون ممنونم

فعلا صبر میکنم شاید PS3 هم هک شد

:mrgreen:

ps3 هك نميشه فعلا اگر هم بشه زياد قيمت بازيهاش ارزون نميشه چون بلوري خام هم

گرونه مگر صبر كني قيمت بلوري ارزون بشه كه معلوم نيست كي اين اتفاق بيفته.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر