راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
من Xbox360 Elite گرفتم.مدله 2008 هست.مادربوردش چیه؟؟؟
3چراغ میشه یا نه؟؟؟
من اینو از دبی خریدم 384 هزار تومن.تازه یک Ninja Gaiden 2 هم اشانتیون بهم داد.

salam

sorry font farsi nadaram vaghean sharmande

sorry chandta soal dashtam azat dar morede XBox 360
u gofti Elite az Dubai gerefti

1.gheymat chand
2. key kharidi daghighan
3.az kojaye dubai
4.moshkele garmaie nadari bahesh,yani mese ghablia hamin permium dige azyat nemikone va 3 cheraghe nemishe
5.be nazaret PS3 behtare ya Xbox Elite ba tavajoh be heating va 3 chragh shodane Xbox

plz rahnamaie kon mano

BAZAM THX

mehrbod ddgrw

کاربر سایت
Jul 17, 2008
10
basalam foozooli nabashe:cheesygri agar bedonbaletarin console ghodratmand azlahaz graphics migardi boro be donbale xbox 360 migan FALCON ha kharabi nadare be har hal in akhar nazar khodete ke che console doost dari....... in ham az moghaie seie saite motabare ign ke dar akhare natije giri gofte XBOX 360 ghavitare http://xbox360.ign.com/articles/617/617951p1.html
in ham az site agar ham khasti mitooni dar hamoon site bebini ke zade asssisens creed.turok. va har bazi ke begi gofte graphic 360 bishtare...............albate hanooz chizi moshakhas nist va inke bekhahim begim kodam conole ghavitarine baiad 2 sal sabr kard albate batavajoh be shavahed xbox 360 felan behtre az lahaz sookhtanam chizi kamelan moshokhastnist amm falcon khoob hastesh behar hall emkan harchizi vojood dare

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
به نظر من اگه از قشر ثروتمند جامعه هستید و وضع مالی تون هم توپ هست PS3 بگیرید حالشو ببرید
ولی اگه نه 360 بگیرید این جدیدا که با برد فالکون هستند خیلی مشکل گرماییشون کم شده و اصلا نترسید از سه چراغ
مگر اینکه 7-8 ساعت یه ضرب بخواین بازی کنید
اگه یه نفر از قشر ثروتمند جامعه باشه باید پولشو بریزه دور؟اگه از عاشقان بازی های انحصاریش باشید باید برید ps3بگیرید(البته نظر منبود)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
در هر صورت و واسه هر چی می خواین بازی کنین درنگ نکنین و 360 بگیرین.من می گفتم ps3 واسه آنلاین خوبه.در صورتی که ضعیفترین بخشش همونه.
الان حرفمو پس می گیرم

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
به نظر من همین پیروزی فرمت بلو-ری دلیل قانع کننده ای باسه پیروزی کنسول پلی3 بود و نتیجه این رقابت معلوم شد و ثابت شد که پلی3 فقط برای بازی کردن نیست.... Playstation Home خودش یک انقلاب در بازیای آنلاین و همچنین رایگان بودن بخش آنلاین پلی 3 باز هم بهتر از 360 هستش.........
----------------------
توی ایران من قطعا 360 رو پیشنهاد میکنم به دلیل همون دلیل همیشگی یعنی کپی بودن بازی ها!!!!

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
من نظر شخصیم اینه که هر چیزی بشرطی خوبه که بتونی بیشترین استفاده رو ازش ببری

PS 3 خوبه اماکاناتشم زیاده ولی ما نمی تونیم از همش استفاده کنیم

دلایل

1. اینترنت سرعت پایین حتی ADSL و Wireless

2. قیمت بالای بازیها و فیلمهای BD

:confused: :(

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
من نظر شخصیم اینه که هر چیزی بشرطی خوبه که بتونی بیشترین استفاده رو ازش ببری

PS 3 خوبه اماکاناتشم زیاده ولی ما نمی تونیم از همش استفاده کنیم

دلایل

1. اینترنت سرعت پایین حتی ADSL و Wireless

2. قیمت بالای بازیها و فیلمهای BD

:confused: :(
كاملا موافقم با وجود امكانات خوب PS3 فايدش چيه ماهي يه بازيم هم نتوني بگيري؟ حتي اگه از قشر ثروتند ثروتمندم باشي بازم پول دور ريختنه چون اكثر بازيهاش روي 360 هم مي ياد و مي توني با قيمت پايينتر بگيري البته به غير از انحصارياش كه اونم انصافا بايد عشق سوني باشي و از بچگي باهاش بزرگ شده باشي تا بري بخري

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
به نظر من همین پیروزی فرمت بلو-ری دلیل قانع کننده ای باسه پیروزی کنسول پلی3 بود و نتیجه این رقابت معلوم شد و ثابت شد که پلی3 فقط برای بازی کردن نیست.... Playstation Home خودش یک انقلاب در بازیای آنلاین و همچنین رایگان بودن بخش آنلاین پلی 3 باز هم بهتر از 360 هستش.........
----------------------
توی ایران من قطعا 360 رو پیشنهاد میکنم به دلیل همون دلیل همیشگی یعنی کپی بودن بازی ها!!!!
حالا يه سوال شما خودت در حال حاضر از بين 360 و Wii و PS3 كه ظاهرا از پروفايلت معلومه داري كدومو بيشتر بازي مي كني؟؟
اگه PS3 هم كپي خور شه اون موقع كدومو بيشتر بازي ميكني؟؟ (اگه بستگي به فاكتور خاصي هم داره بگو)

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
من به جیبم نگاه میکنم و بعد بازی میکنم......
باسه من خدارو شکر فرقی نداره........ من از بازیای انحصاری 360 خوشم نمیاد و فقط بازیای مولتی پلتفورم رو با 360 بازی میکنم.... ولی بازیای خیلی خاص که مولتی باشه با پلی 3 بازی میکنم.... مثل GTA IV...... کلا سرتونو درد نیارم من از 360 به عنوان کنسول دوم استفاده میکنم....
و 1 نکته دیگه که تجربه شخصیمه....
اگه میخاید هر 2 کنسول رو بخرید یا هردوش رو در یک لحظه باهم بخرید یا اول پلی3 بگیرید
باسه این حرفمم دلیل دارم.......
من دارم میبینم که سال پیش میتونستم یک پلی3 80گیگ 510 تومن و یک پلی 3 60 گیگ 490 تومن بخرم....
حماقت کردم و نخریدم و یک 360 لانچ خریدم(با راهنمایی همین اقایون سایت) 360م خراب شد و 470 تومنم پرید.....
الان دارم میبینم که با 490 تومن فقط میتونم 1 40گیگ بخرم.... با یک 360 دیگه که 500 تومنه.... یعنی اگه اون موقع من 60 گیگ میخریدم تا الان خراب نمیشد و الان با 500 تومن یک 360 میخریدم......
یعنی سر و تهش رو با 1 میلیون میزدم.... ولی الان میبینم 1.500 باسم آب خورده باسه یک راهنمایی غلط توی این سایت.... آی دی قبلیم هم Emad721 بوده که میتونید برید و پیدا کنید.

آخرین ویرایش:

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
من به جیبم نگاه میکنم و بعد بازی میکنم......
باسه من خدارو شکر فرقی نداره........ من از بازیای انحصاری 360 خوشم نمیاد و فقط بازیای مولتی پلتفورم رو با 360 بازی میکنم.... ولی بازیای خیلی خاص که مولتی باشه با پلی 3 بازی میکنم.... مثل GTA IV...... کلا سرتونو درد نیارم من از 360 به عنوان کنسول دوم استفاده میکنم....
و 1 نکته دیگه که تجربه شخصیمه....
اگه میخاید هر 2 کنسول رو بخرید یا هردوش رو در یک لحظه باهم بخرید یا اول پلی3 بگیرید
باسه این حرفمم دلیل دارم.......
من دارم میبینم که سال پیش میتونستم یک پلی3 80گیگ 510 تومن و یک پلی 3 60 گیگ 490 تومن بخرم....
حماقت کردم و نخریدم و یک 360 لانچ خریدم(با راهنمایی همین اقایون سایت) 360م خراب شد و 470 تومنم پرید.....
الان دارم میبینم که با 490 تومن فقط میتونم 1 40گیگ بخرم.... با یک 360 دیگه که 500 تومنه.... یعنی اگه اون موقع من 60 گیگ میخریدم تا الان خراب نمیشد و الان با 500 تومن یک 360 میخریدم......
یعنی سر و تهش رو با 1 میلیون میزدم.... ولی الان میبینم 1.500 باسم آب خورده باسه یک راهنمایی غلط توی این سایت.... آی دی قبلیم هم Emad721 بوده که میتونید برید و پیدا کنید.
اتفاقا شما هم داری با حرفای اشتباهت دوستان رو از چاله به چاه میندازی:confused:
من دستگاهم ماله ساله 2006 هست و سه بار هم سه چراغ شده و هنوز هم دارم مثل ساعت ازش کار میکشم چون هم دستگاه رو باز گذاشتم هم یه دفعه 6ساعت ازش کار نمیکشم:smile:
خدمت دوستان هم بگم اگر کسی مایه دار هم باشه و فقط بخواد یک دستگاه رو انتخاب کنه باید 360 بخره .من هردودستگاه رو دارم ولی به علت اینکه شفافیت تصویره 360 خیلی از ps بالاتره بعد از اینکه 360بازی میکنم خیلی سختمه که بخوام ps بازی کنم(دوستانی که هردودستگاه رو دارن میدونن چی میگم).یه جورایی انگار ps در مقابل 360 تاره..
اگرم بحث بازیهای انحصاری باشه که تا الان غیر از uncharted ,mgs هیچکدوم از بازیهاش مال نبوده..
هر کی میخواد دستگاه بخره یه فالکن بگیره و درشو کاملا باز بزاره و هر دو ساعت دستگاه رو خاموش کنه اگه خراب شد یخه منو بگیره:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اتفاقا شما هم داری با حرفای اشتباهت دوستان رو از چاله به چاه میندازی:confused:
من دستگاهم ماله ساله 2006 هست و سه بار هم سه چراغ شده و هنوز هم دارم مثل ساعت ازش کار میکشم چون هم دستگاه رو باز گذاشتم هم یه دفعه 6ساعت ازش کار نمیکشم:smile:
خدمت دوستان هم بگم اگر کسی مایه دار هم باشه و فقط بخواد یک دستگاه رو انتخاب کنه باید 360 بخره .من هردودستگاه رو دارم ولی به علت اینکه شفافیت تصویره 360 خیلی از ps بالاتره بعد از اینکه 360بازی میکنم خیلی سختمه که بخوام ps بازی کنم(دوستانی که هردودستگاه رو دارن میدونن چی میگم).یه جورایی انگار ps در مقابل 360 تاره..
اگرم بحث بازیهای انحصاری باشه که تا الان غیر از uncharted ,mgs هیچکدوم از بازیهاش مال نبوده..
هر کی میخواد دستگاه بخره یه فالکن بگیره و درشو کاملا باز بزاره و هر دو ساعت دستگاه رو خاموش کنه اگه خراب شد یخه منو بگیره:biggrin1:

تو که دیگه همه رو انداختی تو دره...
باز گذاشتن کنسول اشتباهه...
شما که کنسولت 3 چراغ شده 12 ولت،SM و روش های دیگه رو روش انجام بدی مطمئنا بهتر از اینه که درش رو باز بذاری.
برای خرید یکی از این 2 کنسول آدم باید ببینه جیبش توانایی خرج کردن برای کدوم یکی رو داره...
چون بازی های PS3 و XBox 360 از نظر قیمتی با هم زمین تا آسمون فرق دارن.
فالکون با اون فالکونیش به نظر من باید روش های Cooling روش انجام بشه برای اطمینان بیشتر.
PS3 عنواین انحصاری خوبی مثل Kill Zone و Resistance و Heavenly Sword هم داره.

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
این بحثا آخرشم به جایی نمیرسه همه حرف و پیشنهاد خودشونو میگن

حالا من یک سوال دارم

از نظر COOLING
ELITE بهتره یا Halo

:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این بحثا آخرشم به جایی نمیرسه همه حرف و پیشنهاد خودشونو میگن

حالا من یک سوال دارم

از نظر COOLING
ELITE بهتره یا Halo

:confused:

جفتش یکیه...
چون Case هر دو در اصل یکیه...
شما فرقی نمی کنه کدوم بخری.بهتر هم هست روش های Cooling رو روش انجام بدی برای اطمینان بیشتر.می خواد Launch باشه می خواد Falcon باشه.

royal_kz

کاربر سایت
Aug 5, 2008
49
آخه من شنیدم میگن برد Halo 65nm هستش ولی Elite فک نکنم
یعنی فرقی بینشون نیست

Jasper قضیه اش چیه

مرسی ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه من شنیدم میگن برد Halo 65nm هستش ولی Elite فک نکنم
یعنی فرقی بینشون نیست

Jasper قضیه اش چیه

مرسی ;)

اون مال قبل بود.
الان مادربورد هر 2 فالکون هست که CPU های 65nm و GPU های 90nm دارن.
Jasper هم سری جدید مادربورد های XBox 360 هست که به زودی شاهدش خواهیم بود...CPU و GPU توی این مادربورد 65nm هست و احتمالا صدای کمتری هم از کنسول خارج میشه...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر