راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

imanma

کاربر سایت
Apr 20, 2008
33
هیچ وقت هیچ وقت xbox 360 نخرید شاید بازیهاش ارزون باشه و در دسترس اما خیلی اشغاله من دو سال دارمش حالا پشیمونم که چرا خریدمش کاشکی ps3 میگرفتم همش باید نگران باشی داغ نکنه اعصاب خورد کن تر از این دیگه پیدا نمیشه سه دفعه تا حالا سه چراغه شده اعصاب برای ادم نمیزاره بازیهاش خوبه اما چه فایده که مدام داغ میشه هیچ راهی برای جلوگیری از گرم شدنش هم وجود نداره فقط سر وصدا داره هاردش که اصلا بدرد نمیخوره 20gb هیچ کار باهاش نمیشه کرد در برابر ps3 باهارد 40,60,80 چیزی برای گفتن نداره بعدش فرمتش قدیمی من خودم تا دسال پیش از ps3 بدم میومد اما از سر سال با سه بار چراغ قرمز شدنش از هرچی xbox360 بدم میاد این رو از کسی قبول کنید که تجربه داشتن یه همیچین دستگاه مسخره ای رو داره برید ps3 بخرید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اما از سر سال با سه بار چراغ قرمز شدنش از هرچی xbox360 بدم میاد این رو از کسی قبول کنید که تجربه داشتن یه همیچین دستگاه مسخره ای رو داره برید ps3 بخرید

این بستگی به سلیقه ی هر فرد داره خیلی ها مثل شما بودن ولی بازم رفتن 360 گرفتن!!

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
به نظر من اصلا ps3 نخرید!
مخصوصا الان که بیشتر بازیهاش رو 360 هم میاد و اومده.
10 تا بازیه ps3 میشه یک 360!پس نگران 3 چراغ هم نباشید.
الان کنسول من داره قشنگ خاک میخوره.2 ماه یک بار یک بازی براش میخرم.کم کم آدمو دلسرد میکنه.
بازم به قول آقا امین بستگی به سلیقه داره!سلیقه هم به سختی تغییر میکنه : د ی

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
هیچ وقت هیچ وقت xbox 360 نخرید شاید بازیهاش ارزون باشه و در دسترس اما خیلی اشغاله من دو سال دارمش حالا پشیمونم که چرا خریدمش کاشکی ps3 میگرفتم همش باید نگران باشی داغ نکنه اعصاب خورد کن تر از این دیگه پیدا نمیشه سه دفعه تا حالا سه چراغه شده اعصاب برای ادم نمیزاره بازیهاش خوبه اما چه فایده که مدام داغ میشه هیچ راهی برای جلوگیری از گرم شدنش هم وجود نداره فقط سر وصدا داره هاردش که اصلا بدرد نمیخوره 20gb هیچ کار باهاش نمیشه کرد در برابر ps3 باهارد 40,60,80 چیزی برای گفتن نداره بعدش فرمتش قدیمی من خودم تا دسال پیش از ps3 بدم میومد اما از سر سال با سه بار چراغ قرمز شدنش از هرچی xbox360 بدم میاد این رو از کسی قبول کنید که تجربه داشتن یه همیچین دستگاه مسخره ای رو داره برید ps3 بخرید
شما فکر کنم کلا الایت رو ندیدی !
در ضمن 3چراغ واسه موقعی بود که مادربرد ها لانچ بودن
الان فالکون خیلی کمتر 3 چراغ میده حالا ببین جاسپر چیه :-"

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
منم 360 داشتم فروختم رفت.شاید پول کمی به بازیاش بدیم اما همون 5 تومنم زیادیه چون تعداد بازی هایی که ارزشش رو دارن کمه اما روی ps3 100 تومن پول بازی میدی کف میکنی موقع بازی الان که ps3 دارم درسته که بازیاشو دیر به دیر میخرم اما حال میکنم.meta gear 4 که هیچی دیگه آدم بازی میکنه دیگه رو زمین نیست.در کل عشق است ps3:love:
دوشتان شما هم کاری به اینکه کدوم بازیاش به صرفه تره نداشته باشید و لطفا فنی نظر بدید.انصافا ps3 بهتر نیست؟نه خداییش فن بوی بازی در نیارید ps3 بهتر نیست؟؟؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان اگر فرض کنیم که ps3 هم کپی خور شده و هم مشکل برنامه نویسیش درست شده باشه و مثل 360 شده باشه و به دسته هم کاری نداشته باشیم یعنی فرض کنیم دسته ی هر دوشون عین همن: حالا با این تفاسیر کدوم کنسولو بهتر میدونید و میخرید؟ ، در آخر جدا از سوال قبلی یه سوال دیگر هم داشتم از نطر سرعت و گرافیک کدوم کنسول قوی تر است و بهتر عمل میکنه؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدید آخه برام مهمه

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببينيد به نظرم سليقه مهم ترين ماجراست يكي هست از FF و GOW از اين جور بازي ها خوشش مياد و عاشق اين بازي هاست مطمئنا بره X360 بگيره چيزي نصيبش نميشه ميشه؟ در نتيجه بهتر بره سراغ PS3 در مقابل يكي هم مثل من عاشق بازي هايي مثل AW , Halo , G.O.W و... هست كه خب ميره سراغ 360 ...
سليقه اتون رو در نظر بگيريد و بعد پول جيبتون رو و در آخر تصميم بگيريد الكي هم نزاريد بقيه تصميم بگيرن چون هركس بر منافع خودش ميگه ...

دوستان اگر فرض کنیم که ps3 هم کپی خور شده و هم مشکل برنامه نویسیش درست شده باشه و مثل 360 شده باشه و به دسته هم کاری نداشته باشیم یعنی فرض کنیم دسته ی هر دوشون عین همن: حالا با این تفاسیر کدوم کنسولو بهتر میدونید و میخرید؟ ، در آخر جدا از سوال قبلی یه سوال دیگر هم داشتم از نطر سرعت و گرافیک کدوم کنسول قوی تر است و بهتر عمل میکنه؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدید آخه برام مهمه
راستشو بخواي PS3 هيچ مشكل برنامه نويسي نداره نميدونم كدوم آدم از خدا بي خبري اين ماجرا رو باب كرده كه من الان هر كسي رو حداقل تو چت ميبينم مي گه به نظرت اين مشكل برنامه نويسي يا اين مشكل فريز كردن كنسول PS3 حل ميشه يا نه !!!!

اين مشكل برنامه نويسي براي همون اوايل كار PS3 بود كه بازي ساز ها كمكاريشون رو مينداختن پاي اين ماجرا ها اما الان ديگه چيزي به اسم مشكل برنامه نويسي نيست شواهد هم توي E3 امسال پيداست كه همه ديگه دارن كم كم عادت مي كنند به PS3 و تعداد كمي هستند كه هنوز با PS3 مشكل دارند كه اصلا شما حسابشون نكن ...
درباره كپي خور شدن PS3 من ميگم بيخيال شو چون فكر نكنم اين كنسول حالا حالا ها يعني امسال حداقل كپي خور بشه اما به نظرم اين دو كنسول از لحاظ سرعت و قدرت گرافيكي در يك حد هستند و هركس هم كه ادعا ميكنه PS3 بهتر يا X360 بهتر لطفا با دليل و مدرك يعني عكس بياره نشون بده بگه PS3 بهتر يا X360 بهتر الكي فلان سازنده رو مثال نزنيد.

اما يك چيزي بهت بگم از لحاظ كيفيت X360 با هزار يك مادربرد جورواجور به PS3 نميرسه. X360 با جاسپر بي جاسپر با فالكون بي فالكون خطر سه چراغ شدنش هست. حالا درصد هاش اين ور اون وره ...
ميخوام اين بگم كه شما از لحاظ كيفيت نگاه كني PS3 سر ولي من به شخصه X360 رو در حال حاضر به ايراني ها پيشنهاد ميكنم دليلش هم معلوم كپي خور بودن كسي نميتونه بگه كپي خور بودن يا نبودن يك كنسول تو خريدش مواثر نيست شما ميخواي بازي كني نميخواي كنسول بزاري جلو آينه بهش نگاه كني كه براي همين فعلا X360 تو ايران حداقل بهتره ولي كي ميدونه؟ شايد هفته بعد ...

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
ببینید خارج از بحث 3 چراغ و دسته واسه کنسول ها . واسه ما ایرانی ها قیمت بازی خیلی مهم هستش حتی طرف وضع اش هم خوب باشه وقتی میبینه یه بازی رو که 5 تومن هستش باید 60 تومن بگیره کلا حرصش میگیره:evil:
بعد بحث عناوین انحصاری هرکنسولی که به سلیقه طرف بر میگرده

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
عزیزم حرفات بد آموزی داره ها:biggrin1:
خوب اینا که بار 1سال پیش بود. الان آمار 3چراغ فالکن ها خیلی کمه .البته نمیگم X360 بهتره ولی حده اقل از این لحاظ هیچ مشکلی نداره عزیزم.شما هم این 360تونو عوض کنید یک فالکن بگیرید تا دیگه مشکل نداشته باشید.

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
من ایکس بکس دارم 1هفته پیش 3 چراغ شد برادرم هم پلی3 داره که سر2ماه خراب شد 150000تومنم هزینش شد و جالب اینجاست که هفته بعد دوباره خراب شد پس پلی3 هم خراب میشه در کل فکراتونو بکنید بعد پولتون رو دور بریزید:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
:biggrin1:
کاری به دیگران ندارم خودم رو میگم:
  • 475 تومن: ps3 مدل 40 گیگ ریجن PAL
  • 70 تومن: DualShock 3
  • 30 تومن:Resistance Fall of Man
  • 37 تومن: Ninja Gaiden SIGMA
  • 40 تومن: Uncharted ( از صدقه سر نیما جان، ممنونم ازش ).
  • 30 تومن: Motor Storm
  • 55 تومن: Heavenly Sword
  • 90 تومن: Metal Gear Solid 4
میشه 827 هزار تومن تا همین لحظه اونم به هزار تا دوز و کلک و خریدن بازی دست دوم.
تازه امسال Resistance 2 و LittleBigPlanet و Resident Evil 5 هم میان که حداقل باید 300 هزار تومن بابت این 3 عنوان پیاده بشم. کلی هم بازی 3rd Party ریز و درشت رو مثل:
  • Dead Space
  • Soul Calibur IV
  • Midnight Club: Los Angeles
  • Mirror's Edge
  • FALLOUT 3
  • Tom Clancy`s H.A.W.X
  • Tom Clancy's EndWar
  • Star Wars: The Force Unleashed
  • Call of Duty: World at War
  • Rise of the Argonauts
  • Prince of Persia
رو هم از دست میدم!.

480 تومن Xbox360 premium با برد فالکون ( سفر بیخطر جوون :D) گرفتم، الان هم هر تعداد بازی که بخوام روی دیسک فیلیپس موجوده دونه 3500 تومن با کاور و کیس و تشکلات:D.
فرض کنیم در طول حیاط این کنسول 30 تا بازی دونه 3500 روش تموم کنم، میشه 105 تومن که اگر قرار بود اورجینال بخرم حتی به قیمت جهانی باید تقریبا دونه 60 تومن هزینه میکردم که میشه 1.800.000 تومن که تقریبا پول 4 تا ( 3.75 ) کنسول premium برد فالکون ـه :D.

توی 2×2=4 کردن از هر فرمولی که استفاده کنیم به یک جواب میرسیم ==> Xbox360 :D.
اول و اخر این داستان فقط سلیقه ست. رفیقی دارم به شدت فن 360 ولی از روی علاقه و سلیقه و فقط برای بازی "Formula 1" رفت و ps3 گرفت ( بجز این هم هیچ بازی دیگه ای نداره ! ) و برعکس، کسی که برای Fable 2 رفت و 360 خردید.
انتخاب خیلی سختی ـه :biggrin1:.
مسئله این است
:D Jump In or Crawl Ben :D

veteran_gamer

کاربر سایت
Jun 18, 2008
13
بچه ها از اون جايي كه من خيلي تو دوراهي موندم و در 3-4 صفحه پيش نوشته بود بعضي جاها بازي پي اس 3 رو تعويض مي كنند آيا درسته؟اگه درسته نشاني كاملش رو تو تهران بگيد.

85410177

کاربر سایت
Jul 12, 2008
68
نام
mohamad
سلام شرمنده اینجا این سوال رو می کنم.یه سوهال داشتم در مورد 360 اونم اینه که مدلcoreکه هارد نداره چه طوری هستش؟میشه بازی کرد اصلا؟ saveمیشه کرد؟ من 400تومن دارم نمیدونم چی کار کنم.خواهشن راهنماییم کنید مرسی:love:

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
کسی نیست که بخاطر بازی نکردن هیلو یا mass effect یا viva یا بقیه بازیای انحصاری 360 (بجز gears of war ) حسرت بخوره.... ولی خیلیا بخاطر بازی نکردن resistance2/ GOW3/ MGS4 / Littel Big Planet/ و چنتا بازیه دیگه سونی حسرت نخوره.......

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
میدونی 3حالت داره:1. یه 360 که داری یه PS3 بگیری عالیه میشه چون بازیا مولتی پلتفورم برا 360 میگیری عنوان های خوبه PS3 (انحصاری)رو هم واسه ps3 میگیری. البته این واسه کسایی که 360 دارن
2.نه 360 داری نه PS3 موندی کدومو بگیری اینجا اولآ بستگی به خودت داره که عشق کدومی(PS3 یا 360)
اینجا باید اونیو بگیری که ازش خوشت میاد.
3.اگه واست مهم نیست (یعنی fan هیچ کدوم نیستی) فقط میخوای کنسولی رو بگیری باش حال کنی اینجا من بهت 360 پیشنهاد میکنم(با اینکه خودم فن ps3 :cheesygri) دلیلشم خودت میدونی:-"
ولی خودم دارم برای حالت 1 سگدو میزنم:biggrin1:

موفق باشید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر