راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این چه طرزه صحبت کردنه:mad:
درست سوال نمی پرسید خوب:mad:

:mad:

عزیز اشتباه از بنده بود.
ولی خوب ایشون یه خورده ... ;)
ادامه ندید لطفا...

صحبت ایشون درست بوده در مورد الایت.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من Xbox360 Elite گرفتم.مدله 2008 هست.مادربوردش چیه؟؟؟
3چراغ میشه یا نه؟؟؟
من اینو از دبی خریدم 384 هزار تومن.تازه یک Ninja Gaiden 2 هم اشانتیون بهم داد.

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
3چراغ میشه یا نه؟؟؟
مبارکه به قیمت خیلی خوبی خریدی خوب برو ببین اگه رو جعهبه اون قسمت مشخصات دستگاه عدد 175 وات زده بود ویا رو پاور عدد 175 وات دیدی مادربورد فالکون هست
در مورد سه چراغه شدن هم اگه خوب ازش استفاده نکنی و روش هایه کولینگ رو روش پیاده نکنی امکانش هست که سه چراغه بشه ولی تگه 12 ولت کنی فن هاشو و شورد دیوادیر رو روش انجام بدی امکان سه چراغ شدن به صفر می رسه این روش ها هم خیلی خیلی ساده هستن و خودت می تونی انجامشون بدی و تاپیک کولینگ هم کامل اموزشش هست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
3چراغ میشه یا نه؟؟؟

سعی کن هر 2 ساعت یه 1.5 ساعت استراحت بهش بدی...بدون شک مادربورد کنسولت فالکونه...

این هم تصویر لیبل سمت چپ جعبه کنسول :

Code:
http://i29.tinypic.com/10dus7d.jpg

به قسمتی که دورش خط کشیدم توجه کن.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
دوستان از این پست به بعد در راستای تاپیک بحث کنین لطفآ. در مورد 360 و مادربوردش و ... توی قسمت 360 تاپیک فراوونه.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سعی کن هر 2 ساعت یه 1.5 ساعت استراحت بهش بدی...بدون شک مادربورد کنسولت فالکونه...

این هم تصویر لیبل سمت چپ جعبه کنسول :

Code:
http://i29.tinypic.com/10dus7d.jpg

به قسمتی که دورش خط کشیدم توجه کن.

مرسی دوست عزیز.ماله منم 175 بود.

boeing_747

کاربر سایت
May 9, 2007
47
سلام به دوستان

هنوز از كپي خور شدن PS3 خبري نيست؟

كپي خور شدن كنسول ها بدست چه كساني انجام مي گيره؟

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سلام به دوستان

هنوز از كپي خور شدن PS3 خبري نيست؟

كپي خور شدن كنسول ها بدست چه كساني انجام مي گيره؟

Ps3 عمرا کپی خور بشه.تازه به فرض هم که بشه بازهم تغییر زیادی در قیمت بازی هاش به وجود نمیاد.چون قیمت خود دیسک و رایتر Blu-Ray زیاده.
کپی خور شدن کنسول ها توسط هکر ها انجام میشه.

آخرین ویرایش:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
حاضرم شرط ببندم که PS3 هیچوقت کپی خور نمیشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
Ps3 عمرا کپی خور بشه.تازه به فرض هم که بشه بازهم تغییر زیادی در قیمت بازی هاش به وجود نمیاد.چون قیمت خود دیسک و رایتر Blu-Ray زیاده.
کپی خور شدن کنسول ها توسط هکر ها انجام میشه.

کپی خور شدنش مثل PSP هست چون سیستمشون شبیه به همدیگست شما دیگه کاری به دیسک و رایتر نداری.بازی رو انتقال میدی به هارد PS3.احتمال خیلی زیاد در صورت کپی خور شدن همینطور هست. ;)

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
کپی خور شدنش مثل PSP هست چون سیستمشون شبیه به همدیگست شما دیگه کاری به دیسک و رایتر نداری.بازی رو انتقال میدی به هارد PS3.احتمال خیلی زیاد در صورت کپی خور شدن همینطور هست. ;)
سلام پدرام.
ببین مسعله PSP با Ps3 فرق میکنه.برای دیسک های UMD هیچ رایتری وجود نداره و نخواهد داشت ولی دیسک درایو و رایتر بلو-ری خیلی از شرکت ها عرضه کردن.بعدشم بازی اوریجینال رو چه از روی درایو اجرا کنی و چه از هارد فرقی نمیکنه.هدف اصلی از کپی خور کردن کنسول تولید بازی کپی و کم هزینه هست.
:thinking:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام پدرام.
ببین مسعله PSP با Ps3 فرق میکنه.برای دیسک های UMD هیچ رایتری وجود نداره و نخواهد داشت ولی دیسک درایو و رایتر بلو-ری خیلی از شرکت ها عرضه کردن.بعدشم بازی اوریجینال رو چه از روی درایو اجرا کنی و چه از هارد فرقی نمیکنه.هدف اصلی از کپی خور کردن کنسول تولید بازی کپی و کم هزینه هست.
:thinking:

اگه قرار باشه بازی رو از روی هارد بازی کنی دیگه ربطی به اورجینال بودن نداره چون کافیه ایمیج بازی رو روی هارد بریزی و بعد اجرا کنی . در ضمن فعلا بلو ری قیمتش بالا هستش و من هم فکر میکنم هکرها بیشتر روی استفاده از هارد کنسول کار کنن که هم بصرفه هست و هم دنگ و فنگ درایو و لنز رو نداره .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگه قرار باشه بازی رو از روی هارد بازی کنی دیگه ربطی به اورجینال بودن نداره چون کافیه ایمیج بازی رو روی هارد بریزی و بعد اجرا کنی . در ضمن فعلا بلو ری قیمتش بالا هستش و من هم فکر میکنم هکرها بیشتر روی استفاده از هارد کنسول کار کنن که هم بصرفه هست و هم دنگ و فنگ درایو و لنز رو نداره .

مهدی جان من فکر می کنم حتی انتقال بازی به هارد هم خیلی راحت باشه(البته با این که این کنسول رو ندارم میگم. :D).چون روش های زیادی برای انتقال از طریق PC هست.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سلام مهدی جان.
من نتونستم منظورمو دقیق بگم.مگه برای ایمیج گرفتن از دیسک اول نباید اونو هک کنن؟
:confused:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر