راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Snake_Big Boss

کاربر سایت
Jun 10, 2008
18
سلام
من شاید بخوام یک کنسول جدید بگیرم
به نظر شما ایکس باکس بگیرم یا PS3 ؟ قیمت هر کدوم به روز رو میتونید بگید ؟
در ضمن من الان توی هند زندگی می کنم اینجا بگیرم بهتره یا بیام ایران ؟
تو هند زندگی میکنی شما!:biggrin1:
شما اگه توی هند زندگی میکنی چون اونجا قانون کپی رایت رعایت میشه پس بهتره که PS3 بگیری که هم بازیهاش خیلی بهتره و هم خود کنسول PS3 از هر نظر از 360 بهتره
قیمت بازیهای اصل360 و PS3 در خارج 59.99 دلار هست و اصلا در خارج بازی کپی خریدن جرمه فکر کنم خودت اینو خوب میدونی
360 مشکل خرابی خیلی زیادی داره اصلا توصیه نمیشه 360 بگیری در خارج
PS3 بگیر;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تو هند زندگی میکنی شما!:biggrin1:
شما اگه توی هند زندگی میکنی چون اونجا قانون کپی رایت رعایت میشه پس بهتره که PS3 بگیری که هم بازیهاش خیلی بهتره و هم خود کنسول PS3 از هر نظر از 360 بهتره
قیمت بازیهای اصل360 و PS3 در خارج 59.99 دلار هست و اصلا در خارج بازی کپی خریدن جرمه فکر کنم خودت اینو خوب میدونی
360 مشکل خرابی خیلی زیادی داره اصلا توصیه نمیشه 360 بگیری در خارج
PS3 بگیر;)

با اومدن مادربورد فالکون خرابی خیلی کمتر شده.
اتفاقا چون توی خارج هست و قانون کپی رایت هم رعایت میشه به نظر من خریدنش هم بد نیست چون گارانتی که داره می فرستن شرکت و تعمیر میشه...
بهتر هست بذارید خودش طبق سلیقه و علاقه خرید کنه...
به هر حال ایشون باید بازی های 2 کنسول رو هم بررسی کنه ... ;)

Snake_Big Boss

کاربر سایت
Jun 10, 2008
18
با اومدن مادربورد فالکون خرابی خیلی کمتر شده.
کمتر از قبل شده ولی هنوز هم خرابی ها زیاده همین 4 روز پیش یکشنبه 360 من که مادر بورد فالکن داشت و از همین مدل های Elite بود 3 چراغ شد:(1 ماه پیش گرفتم روزی 6 ساعت باهاش بازی میکردم آخه منطقیه با روزی 6 ساعت بازی کردن کنسول 3 چراغ بشه

اتفاقا چون توی خارج هست و قانون کپی رایت هم رعایت میشه به نظر من خریدنش هم بد نیست چون گارانتی که داره می فرستن شرکت و تعمیر میشه...
اتفاقا چون توی خارج هست و قانون کپی رایت در اونجا رعایت میشه بهتره PS3 بگیره

بهتر هست بذارید خودش طبق سلیقه و علاقه خرید کنه...
به هر حال ایشون باید بازی های 2 کنسول رو هم بررسی کنه ... ;)
بله خب بالاخره هر کسی یک سلیقه ای داره
بازی های انحصاری هر دو کنسول هم خیلی مهمه که PS3 بهترین بازیهارو داره

منم PS3 میخوام:((

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اتفاقا چون توی خارج هست و قانون کپی رایت در اونجا رعایت میشه بهتره PS3 بگیره

چه ربطي داره ؟؟؟

توي خارج ديگه كسي بازي كپي نميگره براي همين به مزيت هاي دو تا دستگاه و بازي هاشون نگاه ميكنه كه كدوم بيشتر دوست داره يا فرضا براي ديدن فيلم هاي HD ميره PS3 ميگيره و فرضا براي بازي هاي Online ه X360 . البته من يادم نيست اما قبلا يه جا خوندم از لحاظ سرويس دهي توي هند 360 بهتره حالا راست و دروغ پاي منبع

Snake_Big Boss

کاربر سایت
Jun 10, 2008
18
چه ربطي داره ؟؟؟

توي خارج ديگه كسي بازي كپي نميگره براي همين به مزيت هاي دو تا دستگاه و بازي هاشون نگاه ميكنه كه كدوم بيشتر دوست داره يا فرضا براي ديدن فيلم هاي HD ميره PS3 ميگيره و فرضا براي بازي هاي Online ه X360 . البته من يادم نيست اما قبلا يه جا خوندم از لحاظ سرويس دهي توي هند 360 بهتره حالا راست و دروغ پاي منبع
چی چه ربطی داره؟
360 از لحاظ کیفیت ساخت زیر صفر هست کسی که در خارج زندگی میکنه دیگه مثل ایجا که نمیره چون 360 کپی خور شده 360 بخره ! اونجا کلا نرم افزار کپی خریدن جرمه
پس نگاه میکنه به کیفیت دستگاه که PS3 واقعا از این نظر عالیه
و اگر بخواد کسی با کنسولش فیلم های HD ببینه مطمئنا PS3 خیلی بهتره و فرمت نسل بعد BD رو داره
اگر هم کسی بخواد آنلاین بازی کنه سرویس PSN بهترین انتخابه و برعکس XBL کاملا مجانیه
پس از این نظر هم برتری با PS3 هست
ولی در مورد بازیهای انحصاری هر دو کنسول دیگه برمیگرده به سلیقه طرف

اگر من در خارج زندگی میکردم که با توجه به محاسنات زیاد PS3 و بازیهای انحصاری خیلی بهترش PS3 رو انتخاب میکنه

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
چه ربطي داره ؟؟؟

شوخی بی مزه ای بود :cool:

همون جور که خودت گفتی هر کسی یه سلیقه ای داره . پس خواهشا سلیقه ی خودت رو به بقیه تحمیل نکن .

پ.ن : به نظر من X360 فقط در کنار PS3 معنی پیدا میکنه و PS3 هم فقط در کنار X360
در واقع این 2 کنسول مکمل هم دیگه هسن و داشتن فقط یکیشون یعنی از دست دادن چنتا بازی به معنای کلمه Masterful ........ .

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
سونی در ابتدا تبلغاتی که از ps3 در e3 ها میکرد کنسول آینده اش رو فوق تصور همگانی معرفی کرده بود، اما بعد از منتشر شدنش ( من که عاشق ps سونی بودم) واقعا دلسرد شدم!
با این بازی هایی که برای هر دو کنسول ps3 و X360 ساخته شده اند و با یک حساب دو دو تا کوچیک راحت میشه نتیجه گرفت الان کدوم کنسول به صلاحه که بگیریم و اون چیزی نیست بجز x360 که هم بازیهاش بیشتر و متنوع تره هم برای ایرانی ها با صرفه تر هستش هم بازی های انحاصری زیبایی داره، کلا هر تریپی نگاه کنید میبیند که X360 سرتره :biggrin1:

ezhdeha

کاربر سایت
Oct 10, 2005
119
سونی در ابتدا تبلغاتی که از ps3 در e3 ها میکرد کنسول آینده اش رو فوق تصور همگانی معرفی کرده بود، اما بعد از منتشر شدنش ( من که عاشق ps سونی بودم) واقعا دلسرد شدم!
با این بازی هایی که برای هر دو کنسول ps3 و X360 ساخته شده اند و با یک حساب دو دو تا کوچیک راحت میشه نتیجه گرفت الان کدوم کنسول به صلاحه که بگیریم و اون چیزی نیست بجز x360 که هم بازیهاش بیشتر و متنوع تره هم برای ایرانی ها با صرفه تر هستش هم بازی های انحاصری زیبایی داره، کلا هر تریپی نگاه کنید میبیند که X360 سرتره :biggrin1:
این نظر شماست . اما برا کسی که مثل من با سونی بزرگ شده PS3 یه چیز دیگست ...

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
اقا م گفتم هندم ولی یادم رفت بگم یکی دو ماه دیگه میام ایران :biggrin1:
تا اونجایی که من شنیدم بیشتر بازی ها واسه هر دوتا کنسول اومده بجز god of war o mgs 4 !
اون مقایسه گرافیکی ماله gamespot را هم که دیدم گرافیک 360 هم بهتر بود هم جزئیاتش بهتر بود
بعد یه چیزی : میشه در مورد این 3 چراغه شدن یه توضیحی بدین ؟ میدونم بخاطر گرم شدن کنسوله ولی چه ربطی به 3 چراغ دازه ؟:confused: راه حلی داره ؟ چی کار کنم که اونجوری نشه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا م گفتم هندم ولی یادم رفت بگم یکی دو ماه دیگه میام ایران :biggrin1:
تا اونجایی که من شنیدم بیشتر بازی ها واسه هر دوتا کنسول اومده بجز god of war o mgs 4 !
اون مقایسه گرافیکی ماله gamespot را هم که دیدم گرافیک 360 هم بهتر بود هم جزئیاتش بهتر بود
بعد یه چیزی : میشه در مورد این 3 چراغه شدن یه توضیحی بدین ؟ میدونم بخاطر گرم شدن کنسوله ولی چه ربطی به 3 چراغ دازه ؟:confused: راه حلی داره ؟ چی کار کنم که اونجوری نشه؟

3 چراغ دلیلش مشکلاتی هست که توی کنسول ایجاد میشه.چه سخت افزاری چه نرم افزاری.این 3 چراغ نشونه بروز مشکل در کنسول هستن.توی مادربورد های فالکون تقریبا بروز این مشکل رفع شده... ;)

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
اینو میدونستم :biggrin1:
میخواستم ببینم در موقع خرید به چه چیزایی باید توجه کنم که 3 چراغ نشه ؟
3 چراغه شدن یه چیز تو مایه های همون brick شدن psp هست ؟!
یعنی وقتی 3 چراغ بشه راه حلی برای درست کردنش نداره؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شوخی بی مزه ای بود :cool:

همون جور که خودت گفتی هر کسی یه سلیقه ای داره . پس خواهشا سلیقه ی خودت رو به بقیه تحمیل نکن .

پ.ن : به نظر من X360 فقط در کنار PS3 معنی پیدا میکنه و PS3 هم فقط در کنار X360
در واقع این 2 کنسول مکمل هم دیگه هسن و داشتن فقط یکیشون یعنی از دست دادن چنتا بازی به معنای کلمه Masterful ........ . __________________

تو هر وقت كل حرف منو خوندي و فهميدي كه جدي گفتم نه شوخي بيا براي من نقل قول كن

چی چه ربطی داره؟
360 از لحاظ کیفیت ساخت زیر صفر هست کسی که در خارج زندگی میکنه دیگه مثل ایجا که نمیره چون 360 کپی خور شده 360 بخره ! اونجا کلا نرم افزار کپی خریدن جرمه
پس نگاه میکنه به کیفیت دستگاه که PS3 واقعا از این نظر عالیه
و اگر بخواد کسی با کنسولش فیلم های HD ببینه مطمئنا PS3 خیلی بهتره و فرمت نسل بعد BD رو داره
اگر هم کسی بخواد آنلاین بازی کنه سرویس PSN بهترین انتخابه و برعکس XBL کاملا مجانیه
پس از این نظر هم برتری با PS3 هست
ولی در مورد بازیهای انحصاری هر دو کنسول دیگه برمیگرده به سلیقه طرف

اگر من در خارج زندگی میکردم که با توجه به محاسنات زیاد PS3 و بازیهای انحصاری خیلی بهترش PS3 رو انتخاب میکن

براي همين الان 19 تا ميليون X360 توي كل جهان شيپ شده ؟. كيفيت ساخت كم هست اما خب دستگاه 3 سال گارانتي داره پس كسي مشكلي نداره و الانم كيفيت ساخت دستگاه 360 بالاتر رفته . در مورد فيلم هاي HD اگه توجه كني گفتم PS3 انتخاب بهتري هست به خاطر داشتن BD اما چند تا نكته 1 - شايد LIVE پولي باشه اما از PSN خيلي بهتره اينو همه قبول دارند 2 - قيمت 360 توي بازار هاي جهاني خيلي خوب و پايين هست در كل گفتم طرف مياد به كاري ميخواد انجام بده كنسول ميخره و اين كه چه جور بازي دوست داره

Snake_Big Boss

کاربر سایت
Jun 10, 2008
18
براي همين الان 19 تا ميليون X360 توي كل جهان شيپ شده ؟. كيفيت ساخت كم هست اما خب دستگاه 3 سال گارانتي داره پس كسي مشكلي نداره و الانم كيفيت ساخت دستگاه 360 بالاتر رفته . در مورد فيلم هاي HD اگه توجه كني گفتم PS3 انتخاب بهتري هست به خاطر داشتن BD اما چند تا نكته 1 - شايد LIVE پولي باشه اما از PSN خيلي بهتره اينو همه قبول دارند 2 - قيمت 360 توي بازار هاي جهاني خيلي خوب و پايين هست در كل گفتم طرف مياد به كاري ميخواد انجام بده كنسول ميخره و اين كه چه جور بازي دوست داره

چه قدر اینجا همه سیریشن :biggrin1:
این قضیه 19 میلیون شیپ شدن و اینا رو چرا میاری وسط خدا میدونه !
این آمار هم به خاطر اینه که 360 یک سال زودتر از PS3 عرضه شده و طبیعیه ولی در آینده این وضعیت تغییر میکنه مطمئن باش

با بقیه حرفات هم موافقم به جز PSN که واقعا خیلی از XBL بهتره از همه مهمتر مجانیه و سرویس هاش خیلی بهتر از XBL هستش خو.دت هم خوب میدونی

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
اینو میدونستم :biggrin1:
میخواستم ببینم در موقع خرید به چه چیزایی باید توجه کنم که 3 چراغ نشه ؟
3 چراغه شدن یه چیز تو مایه های همون brick شدن psp هست ؟!
یعنی وقتی 3 چراغ بشه راه حلی برای درست کردنش نداره؟

سلام!
بزرگترین فرقشون که مطمعنا تو ایران قیمت بازیهاشه.که خوب شما اینجا بازی GTA IV تو 360 میخری 5تومن و تو PS3 میخری 80تومن.

در مورد بازی انحصاری هاشونم برمیگرده به سلیقه ی خودتون.و همینطور در مورد درایو های 2کنسول که اگه بخواید فیلم HD ببینید PS3 صد در صد بهتره.

در بخش MULTIPLAYER هم که دیگه XBOXLIVE معلومه بهتره و تو همین سایت هم کسایی هستن که
اکانت گلد میفروشن.
تنوع بازی هم خوب 360 بیشتر داره.
-----
-----
اما در مورد 3چراغ:
من در مورد BRICK شدن PSP چیزی نمیدونم اما 360 رو میدونم که اگه 3چراغ بشه امکان
درست نشدنش هست(مثله 360قبلی خودم)

اما الان دیگه فرق کرده .مادر بورد های فالکن خیلی کمتر مشکل گرمایی دارن و منم
امروز برای اولین بار تو این سایت دیدم که کسی میگه 360م با مادر بورد فالکن 3چراغ شد(که ایشونم خیلی بد شانس بوده)
2راه هم هست که دیگه احتمال 3چراغ شدن رو تقریبا به صفر میرسه:
1-12 ولت کردن فن
2-XCLAMP
من که هیچ کدوم از این کارها رو هم نکردم و خدا رو شکر تا حالا مشکلی نداشتم.
تو این تاپیک هم میتونید اگه تا حالا نخوندین طریقه ی شناسایی مادربورد فالکن رو بخونید:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9929
اینجا رو هم بخونید خالی از لطف نیست.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر