راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
salam bache ha!!!
bebakhshid man farsi nemitoonam tipe konam . man taze ozv shodam 14 salame vamikham ye consol bekharam ke bahash hal konam rastesho bekhaid az compam khaste shodam . man az x 360 kheyli tarif shnidam az yetarafe dige nemikham halo 3 ke 1,2 ro bazi mikardam hal mikardam ro az dast bedam lotfan mishe begid ke vagti kharidam moshkelati mesle sookhtan baram pish miyad ya na?
farge beyne x pro ba x elite be joz HD dar chiye , very very mote shakeram.:confused:

سری جدید مادربورد فالکون هست و مشکل گرمایی در این مادربورد برطرف شده.

فرق الایت و پرمیوم در هارد و رنگ هست.در ضمن با الایت کابل HDMI + تبدیل صدای کابل HDMI هست.

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
az nazar gerafik elite ro agar ba kable HD vasl konim fargi mikone?

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
az nazar gerafik elite ro agar ba kable HD vasl konim fargi mikone?

هر 3 مدل غیر آرکید کابل HDTV یا همون Component دارن که کیفیت خیلی خوبی داره اما اگر کیفیت بالاتر می خوای باید از HDMI استفاده کنی که کابلش همراه با Elite هست.;)

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
دوستان من مشکلم با همتون فرق داره......
من میخام هر دوش رو بخرم ولی نمیدونم اول کدومو بگیرم;)
کمکم کنید.

Devil may ma

کاربر سایت
Apr 30, 2008
72
کمکم کنید.

منظورت اينه كه مي خواي هم xbox360 و هم ps3 بخري يا دو مدل جداگانه از x360?

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من مشکلم اینه
بعضیها میگن X360از حداکثر قدرت خودش استفاده داره میکنه و برایی همین داغ میکنه اما پلی 3نه
و میگن کهps3اینده داره اما360نه/:)
حالا ئمن موندم حرف کی رو گوش کنم و چیکار کنم:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کمکم کنید.

عماد جان پیشنهاد می کنم اول XBox 360 بخری و بعد PS3

من مشکلم اینه
بعضیها میگن X360از حداکثر قدرت خودش استفاده داره میکنه و برایی همین داغ میکنه اما پلی 3نه

فعلا خرید XBox 360 به صرفه تر هست.
من اگر داشتم که پول بازی ها رو 100 هزار تومان 100 هزار تومان بدم بدون برو برگرد می خریدم.الانم XBox 360 دارم اما اصلا Fan Boy و این چیزا نیستم.از هر 2 کنسول خوشم میاد.اگرم به سرم بزنه Wii می خرم... ;)
کسانی که واقعا توان مالی برای خرید بازی های PS3 ندارن همون XBox 360 بخرن بهتر هست براشون.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
هر 3 مدل غیر آرکید کابل HDTV یا همون Component دارن که کیفیت خیلی خوبی داره اما اگر کیفیت بالاتر می خوای باید از HDMI استفاده کنی که کابلش همراه با Elite هست.;)
پس ارکید چجوری به تلوزیون وصل میشه؟
ممنون میشم جواب بدید.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من مشکلم اینه

ببخشید این جکارو کی گفته:laughing:
اصلا به قدرت چیکار دارید :confused:
هر کنسولی بازیای خاص خودشو داره هر کدومو میخوای بگیر بازی کن لذتشو ببر;)
اگه قیمت بازیای ps3برات رقمی نیست معلومه که ps3بهترین انتخابه:cool:
اگر نه 360بخر باحاش حال کن تا ps3هک شه:biggrin1:
ولی من به همه 360و پیشنهاد میکنم
چون خودم 360گرفتم:

مرسیcheesygri

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من مشکلم اینه
اين حرفها را فنهاي ps3 ميزنن شما خودت يك كم در مورد اين حرف فكر كن واقعا به نظرت مسخره نيست كه... .مشكل گرمايي360 يك اشتباهي بود از سوي مايكروسافت(قرار دادنvga در كنار cpu)كه توي سري فالكون كاملا حل شده وديگه خبري از سه چراغ نيست.در ضمن مطمئن باش مايكروسافت هيچ وقت از يه شركت اسيايي كم نمياره.تمام بازيها ي مهم ps3 تا چند ماه ديگه مياد مايكروسافت هم سياستهايي داره كه تا الان به اينجا رسيده شما يك نگاه به بازيهايي كه قراره براي360 در پايان 2008-2009 بياد بنداز.
در مورد بازيهاي مولتي هم بايد بگم كه تا الان روي 360 همشون نورپردازي بهتري نسبت به ps3 داشته البته بجز Burnout .شما ميتوني برو اين تاپيك را ببين تا ديگه نگين گرافيك360كمتره اينجا دقيقا برعكس اين حرف ثابت شده:http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14425
همه اين دستگاها بهونه اي براي تفريح كردن شما ميتوني با هر دوتاشون حال كني ولذت ببري اما قبل از خريد هر كدوم يك مقدار فكر كن بعد دست به خريد بزن من فقط خواستم يك راهنمايي بكنم...
موفق باشين:biggrin1:

آخرین ویرایش:

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
یه سوال داشتم البته شاید جاش اینجا نباشه.از کجا میشه فهمید مادربورد یه 360 فالکونه؟یعنی جاییش ننوشته؟

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
آقا من ps3 بخرم یا xbox؟

این که معلومه ps3 آینده بهتری داره.

بعدشم کی گفته باید 100 تومن بدی واسه بازی؟ هر بازی از 30 تا 60. تازه احتمال خیلی زیاد تا تابستون کرک میشه.

در ضمن »ن اگه بخوام همه ی بازی هارو رو پ3 داشته باشم شبکه ای نیست برای طاق زدن بازی و ...؟

همه ی این مطالب با توجه به اینکه من دارم میرم خارج ایران.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من ps3 بخرم یا xbox؟

این که معلومه ps3 آینده بهتری داره.

بعدشم کی گفته باید 100 تومن بدی واسه بازی؟ هر بازی از 30 تا 60. تازه احتمال خیلی زیاد تا تابستون کرک میشه.

در ضمن »ن اگه بخوام همه ی بازی هارو رو پ3 داشته باشم شبکه ای نیست برای طاق زدن بازی و ...؟

همه ی این مطالب با توجه به اینکه من دارم میرم خارج ایران.

به هرکی بگی میگه اول XBox 360 بخر چون هم به صرفه تر هست هم بازی هاش بیشتره.در کنارش هم بعدا یه PS3 بخر.

بازی های PS3 همه از 50 هزار تومان به بالا هستن.البته عنوان های قدیمی هم هستن که زیر این قیمت ها باشن.

توی همین بازی می تونی بازی ها رو تبادل کنی...توی بخش PS3 تاپیکش هست.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
هر چی به ریلیز ه MGS4 نزدیک میشیم بیشتر ناراحت میشم:((
همش 5روز مونده:((
خدا صبرم بده:cheesygri
واقعا دارم روانی میشم
نمیدونم انگار از خریدنه 360 پشیمونم:((

ببخشید:(
مرسی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر