راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوست عزیز بر خلاف اون تصوری که رابج شده امولاتور یا مقلد با سیمولاتور یا شبیه ساز کاملا متفاوت هستن اینکه PC ها با Emulat کردن PS2 مشکل دارن به مسائل دیگه ای بر میگرده که ربطی به Performance نداره.
چه مسائلي؟

دوست عزیز این مقایسه ای که میکنی اصلا درست نیست
در ضمن از نظر گرافیک این دو کنسول فرق چندانی ندارن و این در بازی های مولتی پلتفرم که برای هر دو کنسول میاد واضحه
شما بیشتر علاقه و پولت رو برای خرید هر کدوم در نظر بگیر;)

اولا بازي ها به يك صورت اجرا نميشن و به اندازه كافي در اين مورد تاپيك هست و من ادامه نميدم.
ضمنا 360 سه مزيّت بزرگ داره و دو عيب: (به نظر من)

1- هزينه بازي ها خيلي پايين تره، اينو دست كم نگيرين، شما كنسول ميخري كه بازي كني پس هرچي بازي كمتر بخري از اون كنسول كمتر استفاده شده، مخصوصا با بازي هاي اين دورو زمونه كه به 2،3 روز نميكشن.

2- بازيهاش خيلي بيشتره و زودتر مياد، حتي اگه يه روز گير يه بازي بودي كه تو ايران نيومد، قابل دانلود هست، يعني اولا ميشه تو مثلا يه هفته گرفتش دوما ميشه رايت كرد و بازي كرد ولي در مورد PS3 اينطور نيست.

3- 360 به هر مونيتوري وصل ميشه و اكثر ما مونيتور داريم و نه تلويزيون، يكي از دلايل اصلي من براي خريد 360 همينه چون تلويزيون ندارم و پول خريدش رو هم ندارم (مايكروسافت در اين ضمنيه خيلي باهوش بوده، فكر كرده اين ملت گيمر حتما يه PC دارن ولي Sony باز طبق روال هميشگي اش، بايد يه چيزي اضافه بخري كه معمولا اين اتفاق رو بايد با سوني انجام بدي، PSP رو نيگا كن، يه مشت فيش هاي خود سوني، تلويزيون هاشو ببين، هميشه بايد فيش سوني رو بخري، هيچ وقت استاندارد بقيه رو رعايت نميكنه و حرف انحصار طلبانه خودشو ميزنه چون توليد كننده بزرگيه و ميتونه حرفش رو به كرسي بنشونه و هم يه دستگاه بفروشه و هم يكي ديگه تا به اولي بخوره، هميشه هم ميري جنس سوني بخري كه به بقيه چيزاش بخوره، ولي به قيمت چي؟ جيب من و شما)

معايبش:

1- 360 امكان سه چراغه شدنش هست و هنوز معلوم نيست اين Falcon چقدر تونسته مشكل رو حل كنه.
2- براي آنلاين بازي كردن بايد پول بپردازي ولي PS3 مجانيه.

بچه ها منو ميشناسن، من كلا با اين Next Gen اصلا حال نميكنم و هنوز بازي 2بعدي بازي ميكنم، و بررسي هايي كه گفتم كاملا منطقي هست و خيلي دوست دارم نظر منطقيتون رو بشنوم، اگه نظري دارين.

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من اصلا کاری بهgpu وcpu و اینا ندارم
بحث این مسایل مفصل تر از این حرفاس که بارها و بارها بدون نتیجه درموردش بحث شده
اصلا قدرتps3 یک دهم360 هم باشه برای من مهم نیست
برای من mgsمهمه .برای من FF XIII و GoWIII مهمه
حتما SoTCرو بازی کردی
نمیدونم اسم بازی بذارم روش یا شاهکار(بازم کمه:love:)
من میخوامSoTC 2 (یا شایدICO3:confused:) رو بازی کنم
با توجه بهSoTC در ps2میشه حدس زد با چه ابر بازییی روبرو هستیم

پس لطفا این بحثای بیهوده رو راه نندازید که 360 قدرتش بیشتره
یا گرافیکش بهتره:laughing:خنده داره این حرفا
قدرت xbox1هم خیلی بیشتر از این حرفا از ps2بیشتر بود:-"
حالا نمیخوام دعوا را بیافته:evil:نمیذارین که
میدونم 360هم بازیای خیلی خوب و بلکه فوق العاده ای داره اصلا دعوا نداریم که کدوم بهتره
هر کدوم جای خودشونو دارن
مساله اینجاس که میخوای(با خودمم)
gears of war وalan wake وbioshockو... بازی کنی و حال کنی و حصرته mgsرو بخوری(که واسه من ارزش هزارتا بازیو داره)
یا برعکس
البته هرگز برای بازیای حصرت نخوردم و نمیخورم چون تاحالا ندیدمشون از این به بعدم نمیبینم
ولی وقتی با mgsو ffبزرگ شده باشی :love:

ولی من همچنان قاطی ام:(
ببخشید زیاد حرف زدم

مرسی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
كياي عزيز،
من كه بارها گفتم (صفحه پيش) كه اصلي ترين ملاك بازي هايي هست كه مد نظرته، جدا از اون ميشه به مواردي كه گفتم هم فكر كرد ولي اگه يكي فن مثلا Zelda باشه، اصلا فكر كردنش به چيزي غير از نينتندو اشتباهه.

منظور پست هاي منم بيشتر شما بودي چون من كه تصميمم رو گرفتم و كنسولم رو هم سفارش دادم.
اميدوار بودم كه پست ها به شما كمكي بكنه كه نكرد!

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163
اولا بازي ها به يك صورت اجرا نميشن و به اندازه كافي در اين مورد تاپيك هست و من ادامه نميدم.
ضمنا 360 سه مزيّت بزرگ داره و دو عيب: (به نظر من)

1- هزينه بازي ها خيلي پايين تره، اينو دست كم نگيرين، شما كنسول ميخري كه بازي كني پس هرچي بازي كمتر بخري از اون كنسول كمتر استفاده شده، مخصوصا با بازي هاي اين دورو زمونه كه به 2،3 روز نميكشن.

2- بازيهاش خيلي بيشتره و زودتر مياد، حتي اگه يه روز گير يه بازي بودي كه تو ايران نيومد، قابل دانلود هست، يعني اولا ميشه تو مثلا يه هفته گرفتش دوما ميشه رايت كرد و بازي كرد ولي در مورد PS3 اينطور نيست.

3- 360 به هر مونيتوري وصل ميشه و اكثر ما مونيتور داريم و نه تلويزيون، يكي از دلايل اصلي من براي خريد 360 همينه چون تلويزيون ندارم و پول خريدش رو هم ندارم (مايكروسافت در اين ضمنيه خيلي باهوش بوده، فكر كرده اين ملت گيمر حتما يه PC دارن ولي Sony باز طبق روال هميشگي اش، بايد يه چيزي اضافه بخري كه معمولا اين اتفاق رو بايد با سوني انجام بدي، PSP رو نيگا كن، يه مشت فيش هاي خود سوني، تلويزيون هاشو ببين، هميشه بايد فيش سوني رو بخري، هيچ وقت استاندارد بقيه رو رعايت نميكنه و حرف انحصار طلبانه خودشو ميزنه چون توليد كننده بزرگيه و ميتونه حرفش رو به كرسي بنشونه و هم يه دستگاه بفروشه و هم يكي ديگه تا به اولي بخوره، هميشه هم ميري جنس سوني بخري كه به بقيه چيزاش بخوره، ولي به قيمت چي؟ جيب من و شما)

معايبش:

1- 360 امكان سه چراغه شدنش هست و هنوز معلوم نيست اين Falcon چقدر تونسته مشكل رو حل كنه.
2- براي آنلاين بازي كردن بايد پول بپردازي ولي PS3 مجانيه.

بچه ها منو ميشناسن، من كلا با اين Next Gen اصلا حال نميكنم و هنوز بازي 2بعدي بازي ميكنم، و بررسي هايي كه گفتم كاملا منطقي هست و خيلي دوست دارم نظر منطقيتون رو بشنوم، اگه نظري دارين.

دوست عزیز مگه من چی گفتم که این توضیحات کارشناسانه رو برای من میدی!!!
حالا چون شما میخوای 360 بخری دلیل نمیشه که دلیل و برهان بیاری که چرا 360 رو انتخاب کردی و نظرت رو به دیگران تحمیل کنی
همه مزیت های و عیب های هر دو کنسول رو میدونند
هم PS3 و هم 360 معایب و مزیت های خاص خودشون رو دارند
و 360 کلا کیفیت ساخت خوبی نداره و مشکل 3 چراغ شدنش بدترین عیبش هست ولی PS3 از نظر کیفیت ساخت عالیه
360 به خاطر کپی خور بودن بازیهاش برای کسایی که در ایران زندگی میکنند مناسبه
البته بستگی به طرف داره که وضعیت مالیش چه قدر خوب یا بد باشه تا بسته به شرایط اقتصادیش یه کدومش رو انتخاب کنه (البته مایه دارها هر دو کنسول رو میخرنند و پول براشون مهم نیست!!!):biggrin1:

این دوستمون Kiya هم بازی براش مهمه نه کنسول !!!
هر چند قدرت سخت افزاری PS3 از 360 بیشتره

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
چه مسائلي؟
خب این حرفی که شما در مورد PS2 و PC مثال زدی بیشتر همون حرف خودتون در مورد تفاوت معماری رو نقض میکنه به هر حال....
امولاتورها در حقیقت المثنایی از توابع یک سیستم هستند که در یک سیستم متفاوت ازشون استفاده میشه و سیستم مقصد رو مجبور به رفتارهایی مشابه با سیستم اول میکنن.
به عبارت دیگه یه مقلد PS2 کدهایی رو روی سیستم عامل ویندوز میسازه که رفتاری مثل سیستم عامل PS2 رو روی ویندوز انجام میدن.
و الا یک CPU که دستورالملهایی در حد SSE2 داشته باشه و کارت گرافیکی که از Shader model 1.1 پشتیبانی کنه واسه اینکار کفایت میکنه.
ولی این که معماری PS2 چقدر با یه PC متفاوت هست و کسایی که Emulator رو ساخته باشن چقدر از نحوه‌ی عملکرد اون در هنگام اجرا بر روی PS2 اطلاع داشته باشن و تونسته باشن سیستم عامل دسکتاپی رو تا چه حدی وادار به تقلید از اون کدها روی یک CPU در پی سی بکنن این emulator ها موفق عمل میکنن.
بنابر این اگر بحث performance مطرح بود شما اجرای یه Emulator از PS2 رو با یه PC ارزون فیمت میتونی انجام بدی و نتیجه خیلی بده ولی با یه PC گرون قیمت هم نتیجه تقریبا همون هست ولی وفتی بک plug in از یه امولاتور برای یه بازی خاص میاد نتیجه خیلی بیشتر از به سخت افزار فوق قوی اثر گذاره در حالی که فقط یه بهینه سازی نرم افزاری انجام شده.

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
تقصیر منه :(من خودم درگیرم
شمارم ناراحت کردم ببخشید
اخه مشکل سر راحمه برای رسیدن به اسنیک:cheesygri
اگه زلدای %#@ رو دوست داشتم که تا حالا صدبارWiiه 300 تومنی و بازیای 3-4تومنیشو خریده بودم:laughing:
از بازیی مثلgtaIV هم نمیشه گذشت
که میشه رو360 با 5تومن بازیش کرد
ولی رو ...لعنتی هکم نمیشه:mad:
من یه مشکل اساسی دیگه ای که دارم با 360 کیفیته زاقارتشه:biggrin1:
داغ میکنه:laughing: واقعا خنده داره و البته میتونه گریه دار باشه:biggrin1:

یه مشکل دیگه اینکه 360چرا گرون شد؟ اگه همون 300تومنیه بود و داغم نمیکرد میخریدم:biggrin1:

اشتبا نکنtest84
تا حالا خیلی کمکم کردی
ازت خیلیم ممنونم:love:
داری راضیم میکنی 360بگیرم:laughing:

در یه صورت حاضرم تن به این ذلت بدم:laughing: شوخی میکنما دعوا نگیرید:biggrin1:
که اول ps3بخرم مطمین شم که دارمش:love:
بعد 360 بخرم و حالشو ببرم با اطمینان:biggrin1:

من اصلا حالم خوب نیست:(
چقد ور زدم:eek:

ببخشید
مرسی

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
kiya
جان من متوجه منظور شما شدم
من تا 2 ماه پيش PS3 داشتم خيلي زيبا و خيلي دوست داشتني هست
کيفيت ساخت بالايي هم داره

360 هم بدکش نيست تا الان هم فعلا هيچ مشکلي از برد هاي فاکون گذارش نشده
شما با نصب فن مناسب کنسول رو بيمه مي کني پس نگران نباش

نظر من به شخصه براي شما اين هست که الان اگر بخواي کنسول انتخاب کني
400 تومن بدين 360 و 5 تومن GTA
اينجا حسابتون ميشه 405 تومن

حالا اگر بخواين PS3 بگيريد
500 تومن کنسول 40 گيگ هست که من خوشم نمياد چون بدنش رنگش مات هست
و مثل پلاستيک مي مونه و 100 تومن هم GTA
پس حسابتون ميشه 600 تومن

در مرحله اول 200 تومن سود کرديد قطعا تا آمدن بازيهاي دلخواهتون احتياج به فوتبال هم داريد
که 70 تومن بايد بديد و ديگر بازيها

اصل کلام
360 بگيرد براي بازيهاي مشترک بين 2 کنسول اندوخته کنيد مثلا فرض کنيد GTA رو 100 تومن
خريديد 5 تا بازي که اينجوري حساب گري کني پول کنسول PS3 دراومده

انوقت برید با خیال راحت کنسول PS3 رو برای بازیهای اختصاصی بینظیرش بخرید

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوست من،
اصلا نميشه سخت افزار دو كنسول رو با اعداد اينكه RAM كدوم بيشتره و مواردي مثله اين، باهم قياس كني، اصلا.

دليلش هم تفاوت تو معماري داخلي اونهاست، به بيان ساده ساده، مثله مقايسه 2 كيلو سيب با 2 ليتر شير ميمونه، ربطي به هم ندارن.

يه مثال از كنسول هاي نسله قبل ميزنم شايد روشن تر بشه.

يه جيگر طلايي هست به اسمه PS2 كه مشخصاتش اينه:
System Memory: 32 MB
يعني چي؟ يعني 32مگ رم داره ولي يه نكته كوچيك (و در عين حال بزرگ) هست كه نوع اين رم هست: RDRAM. اين رم چيز خاصي نداره ولي پهناي باندي كه بهت ميده از 1200مگ بر ثانيه شروع ميشه و تا مدلاي آخرش كه به 6400 مگابايت بر ثانيه ميرسه، درست ميخوني.

براي همينه كه هنوز هيچ كامپيوتري دسكتاپي نميتونه يه شبيه سازي مختصر از PS2 داشته باشه.

مثال جالبتر اين قضيه (كه اساس و پايه PS2 و همون بحث قبلي در مورد RAM رو شامل ميشه) قضيه معماري پردازنده اصلي PS2 هست كه خواه ناخواه معماري سيستم و بقيه اجزا رو ميسازه.

معماري پردازنده مركزي PS2 به صورت 128 بيتي هست و سرعت فركانسش 299Mhz هست(البته تو مود 64 بيتي هم ميتونه كار كنه كه بحثش اينجا نيست) ولي پردازنده هاي دسكتاپ ما هنوز كه هنوزه 32 بيتي هستن و حتي فركانس 2 گيگ رو هم شاهد هستيم ولي هنوز اين پردازنده هاي به ظاهر خفن، نميتونن يه شبيه سازي ساده رو داشته باشن و رو كامپيوتر هاي High-End هم در حد 2 يا 3 فريم در ثانيه بايد قناعت كرد.

نميدونم دانش شما از علم سخت افزار در چه حدي هست و بايد در چه حدي به جزئيات بپردازم ولي همينقدر كافيه كه وقتي دو سيستم سخت افزاري مثله XBOX 360 و PS3 (كه تفاوت اين دوتا خيلي وحشتناك تر از تفاوت PS2 با PC هست) كه ذاتا (از لحاظ معماري) باهم متفاوت هستن رو نميشه با اعداد و ارقام صرف، با هم مقايسه كرد.

اميدوارم اين چند خط كمك كرده باشه تا نگيم "چون هسته هاي PS3 بيشتره، پس بهتره".

در حضور اساتيد خودم اگه جسارت كردم عذر خواهي ميكنم.
علاوه بر این، بطوری میشه گفت که از تمام Coreـهای CPUـیه PS3 بطور کامل استفاده نمیشه و گاهی در بعضی از اقسام مختلف هست. پس هر کلون در حیطه ی خودش باید مقایسه شه. و از جزئیات هر حیطه این بدست میاد که از بعضی جهات بهتر، و از بعضی جهات بدتر هست و اصلا نمیشه یک نسبت و تناسب مناسب آورد و تناسب دادن دو عدد گنگ مرکب راحتتر ازین کاره:biggrin1:. باور کنید.
اما عوض راهنمایی دوست عزیزمون kiya شما به بحثهایی پرداختید که بی نتیجه ست همونطور که GameSpidy عزیز گفتند.

اخه مشکل سر راحمه برای رسیدن به اسنیک:cheesygri
من بارها به خودم گفتم حالا از این بازی محروم میشم، اما بعد دیدم که وقتی سری قبل رو 4-5 سال بعد اومدنشون بازی کردم، چرا درین مورد نتونم وایستم؟ میتونم تا 2012 صبر کنم. فوقش وقتی بازی داغه داغه ازش محروم میشم.
میتویند یک PS3 رو برای این بازی بخرید و بعد بفروشید. فکر نکنم بالای 40000 تومان ضرر کنید. باور کنید درست میگم و میتونید تا ماه ژوئن که MGS 4 میاد صبر کنید و یک PS3 بخرید و بعد مرداد که بازی رو تموم کردید بفروشید. توی همون مدت 50 بار بازی رو تموم کنید بلاخره خسته میشید ازش.(مطمئنم مثل MGS2 نیست که 1000 بار تموم کردن براش کافی نباشه).
گه زلدای %#@ رو دوست داشتم که تا حالا صدبارWiiه 300 تومنی و بازیای 3-4تومنیشو خریده بودم
با خریدن Wii دور از جنگ کنسولها و بازیهای خشن میتونید شاهکارهای واقعی رو بازی کنید. راست میگم.
از بازیی مثلgtaIV هم نمیشه گذشت
چرا بازی رو قرض نمیگیرید برای PS3؟ یکی از دوستاهاتون رو اقوا کنید که اونهم PS3 بخره بعد شریکی بخرید بازی کنید.:biggrin1:
ولی رو ...لعنتی هکم نمیشه
نبایدم بشه. شما دوست دارید یکی به حساب بانکی پدرتون دسترسی داشته باشه؟

که اول ps3بخرم مطمین شم که دارمش:love:
بعد 360 بخرم و حالشو ببرم با اطمینان:biggrin1:
خوب از اول همین کاررو میکردید اگر وسع مالیتون میرسه. احتیاجی به دودلی نیست.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
kiya
جان من متوجه منظور شما شدم
من تا 2 ماه پيش PS3 داشتم خيلي زيبا و خيلي دوست داشتني هست
کيفيت ساخت بالايي هم داره

شما با نصب فن مناسب کنسول رو بيمه مي کني پس نگران نباش
360 هم بدکش نيست تا الان هم فعلا هيچ مشکلي از برد هاي فاکون گذارش نشده

نظر من به شخصه براي شما اين هست که الان اگر بخواي کنسول انتخاب کني
400 تومن بدين 360 و 5 تومن GTA
اينجا حسابتون ميشه 405 تومن

حالا اگر بخواين PS3 بگيريد
500 تومن کنسول 40 گيگ هست که من خوشم نمياد چون بدنش رنگش مات هست
و مثل پلاستيک مي مونه و 100 تومن هم GTA
پس حسابتون ميشه 600 تومن

در مرحله اول 200 تومن سود کرديد قطعا تا آمدن بازيهاي دلخواهتون احتياج به فوتبال هم داريد
که 70 تومن بايد بديد و ديگر بازيها

اصل کلام
360 بگيرد براي بازيهاي مشترک بين 2 کنسول اندوخته کنيد مثلا فرض کنيد GTA رو 100 تومن
خريديد 5 تا بازي که اينجوري حساب گري کني پول کنسول PS3 دراومده

انوقت برید با خیال راحت کنسول PS3 رو برای بازیهای اختصاصی بینظیرش بخرید

هنوز معلوم نيست فالكون بهتر باشه به همين دليل ساده كه هنوز مقدار زمان لازم براي اينكه شروع به سه چراغ دادن بشن، طي نشده.

2 دليل ديگه هم هست ولي همين كه گفتم كفايت ميكنه.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
Thanks

سلام بچه ها.
مطالب مفیدی توی تاپیک نوشته شده. به خصوص ممنون از test84 که مقایسه خوبی داشتند.
من نمی دونم این چه کار احمقانه ای است که سونی داره می کنه که نمی ذاره کنسولش هک بشه! می دونید چقدر این کار به ضررشونه؟! اصلا شاید بزرگ ترین دلیل تعداد کمتر PS3 فروخته شده همین باشه، چون توی کشورهای جهان سومی دیگه کسی PS3 نمی خره!
حالا ما پول گیم نمی دیم، ولی این همه داریم کنسول می خریم و بعدش هم وسایل جانبی و ...، دیگه خودتون رو لوس نکنید دیگه عزیزان سونی، بهتون ضرر که نمی زنیم که!
می تونند خودشون هکش کنند و بعد زیرزمینی به اسم یه هکر بدند بیرون (مشابه کار Rockstar! :cheesygri)
چند تا مطلب توی ذهنم هست:
1. واقعا Live سونی مجانی است؟ این خیلی مزیت بزرگیه! چطور آخه برای سونی می صرفه؟ کیفیت Live سونی چطوره؟ اگه مجانی و خوب باشه تو خارج که گیم ها همه پولیه که هیچ کس دیگه 360 نمی خره! :confused:
2. XBOX360 رو میشه به مونیتورهای CRT هم وصل کرد؟ به هر مونیتوری؟ حتی اون 14 اینچ قدیمی ها؟
3. گفته بودید با Arcade 360 نمیشه گیم های XBOX (قدیمی) رو بازی کرد. مگه اینجا بارها توی فروم نوشته نشده که کنسول موجود توی نسخه های مختلف هیچ فرقی با هم نداره؟ خوب این که Arcade رو خیلی افتضاح می کنه که! :(
ممنون.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من نمی دونم این چه کار احمقانه ای است که سونی داره می کنه که نمی ذاره کنسولش هک بشه! می دونید چقدر این کار به ضررشونه؟! اصلا شاید بزرگ ترین دلیل تعداد کمتر PS3 فروخته شده همین باشه، چون توی کشورهای جهان سومی دیگه کسی PS3 نمی خره!

اصلا هم ضرر نمیکنه!! جایی که کپی رایت نداره اصلا جز فروش حساب نمیشه و به حساب اورده نمیشه که سونی بخواد نگران باشه...

1. واقعا Live سونی مجانی است؟ این خیلی مزیت بزرگیه! چطور آخه برای سونی می صرفه؟ کیفیت Live سونی چطوره؟ اگه مجانی و خوب باشه تو خارج که گیم ها همه پولیه که هیچ کس دیگه 360 نمی خره! :confused:
خودت اینجا رو بخون و نتیجه گیری کن:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3187

2. XBOX360 رو میشه به مونیتورهای CRT هم وصل کرد؟ به هر مونیتوری؟ حتی اون 14 اینچ قدیمی ها؟

تا جایی که میدونم به همه نوع crt وصل میشه...
3. گفته بودید با Arcade 360 نمیشه گیم های XBOX (قدیمی) رو بازی کرد. مگه اینجا بارها توی فروم نوشته نشده که کنسول موجود توی نسخه های مختلف هیچ فرقی با هم نداره؟ خوب این که Arcade رو خیلی افتضاح می کنه که! :(
ممنون.

تا جایی که میدونم میشه بازی کرد ولی باید پچ بشن قبلش(این واسه همه نوع 360 صادقه)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام بچه ها.
مطالب مفیدی توی تاپیک نوشته شده. به خصوص ممنون از test84 که مقایسه خوبی داشتند.
حالا ما پول گیم نمی دیم، ولی این همه داریم کنسول می خریم و بعدش هم وسایل جانبی و ...، دیگه خودتون رو لوس نکنید دیگه عزیزان سونی، بهتون ضرر که نمی زنیم که!
می تونند خودشون هکش کنند و بعد زیرزمینی به اسم یه هکر بدند بیرون (مشابه کار Rockstar! :cheesygri)
چند تا مطلب توی ذهنم هست:
ممنون.

تشكر! :love:

كلا اين شركت ها از فروش سخت افزار سودي نميكنن كه هيچ، ضرر ميدن و اميدشون به فروش نرم افزاري (همون بازيها) هست كه سودآور باشه براشون واسه همين سوني نمياد اين كارو بكنه تا كنسولش راحت هك بشه.

1- بله بازي كردن داخل PSN كاملا مجاني هست.
2-بله، من خودم ميخوام به يه 17 اينچ قديمي وصل كنم، خواستي نمونه عكسش رو برات ميذارم.
3-بله، چون براي شبيه سازي xbox1 بايد از سايت مايكروسافت يه برنامه دانلود بشه كه اون برنامه بايد روي هارد قرار بگيره.

در حضور اساتيد جسارت شد، خواستم دوستان وقتشون گرفته نشه وگرنه كه ما ...

ويرايش: يادت باشه همه بازيهاي XBOX1 رو روي 360 نميشه اجرا كرد، ليستش تو Wikipedia هست، مهم اينه كه Ninja Gaiden اجرا ميشه! لول

كسي ميدونه اين Ninja Gaiden XBOX1 رو از كجا ميشه گير اورد؟ و پچي كه براش دانلود ميشه چند مگ هست؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر