راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من رو جفتشون تحت شبکه بازي کردم ميگم 360 خيلي توپه از من ميشنويد شك نکنيد که Ps3 بگيرم يا 360 من تقريباً تمام بازيهايه و رو بازي کردم بازم ميگم حالا خود داني!

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
بدجوری آدم رو وسوسه میکنین برا خرید 360!:)
خوب،فعلا 360 تصویب شد!:)
تا ببینیم...:)

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
اگر میخوای دوتا شو بخری پول زیادی میخواد البته برای من زیاده و گرنه برای بقیه..... هالا ما افراد کم بضاعت میتونیم 36- بگیریم چون بازی هاش 8تومانه و خودرا خلاص میکنیم

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
از اونجایی که سال تحصیلی هم داره شروع میشه،از نظر من دیگه صبر کنید تا عید یا تابستون....این ps3 نمیشه گفت تازه به بازار اومده...ولی ممکنه در این مدت پیشرفت کنه!

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
سونی مغرور شده این واضح هست زیرا موفقیتش در پلی1و2 و کارهایی که برای این دو انجام موفقیت های بزرگی برایش اوردند هالا به تبعیت از انها خواست که باز صنعت بازی را متحول کند ولی ان ها اینده را ندیده وفقط یک نگاهی صتهی کرده و این طور به نظر امده که به خود گفته وقتی با عرضه ی دی وی دی در پلی2 توانستم این چنین متحول کنم پس بهتر است فراتر بروم و با این کار به مشتری هیچ نگاهی نکرده وفقط به متحول کردن بازی ها فکر کرده تا 360 را به زمین بزند و این یعنی شروعی بعد برای کنسولی نسبتن خوب بنظر شما چرا سونی برای بازی های انحصاری خود تلاش نکرده تا ان ها برای رغیب خود یعنی 360 بیایند به نظر من که برای سونی دگر مصرف کننده ارزشی ندارد
این نظر شخصی من بوده و این را از مطالب متعددی که در اینترنت و مجلات بود دیده و نظر خود را بر مبنای انها دادم و این اولین مطلب بلند من بود اگر غلت املایی دارد ببخشید دگر:blushing:

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
از اونجایی که سال تحصیلی هم داره شروع میشه،از نظر من دیگه صبر کنید تا عید یا تابستون....این ps3 نمیشه گفت تازه به بازار اومده...ولی ممکنه در این مدت پیشرفت کنه!
خواهر گرامي اونوقت GTA:IV و MAFIA2 رو مي خواي چي کار کني? من به خاطر GTA:IV يه 360 نو خريدم چون قبلي سوخته بود!

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
این نظر شخصی من بوده و این را از مطالب متعددی که در اینترنت و مجلات بود دیده و نظر خود را بر مبنای انها دادم و این اولین مطلب بلند من بود اگر علت املایی دارد ببخشید دگ
از اين استفاده کن:
http://www.pitchup.com/pin2pa/Default.aspx

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
سوتی

دادش اونوقت GTA:IV و MAFIA2 رو مي خواي چي کار کني? من به خاطر GTA:IV يه 360 نو خريدم چون قبلي سوخته بود!

ببخشید ولی اون لادن هست ولادن اسم دختره و شما گفتی دادش:cheesygri

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
ببخشید ولی اون لادن هست ولادن اسم دختره و شما گفتی دادش
راست ميگيا!

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
فعلا که Xbox360 خیلی بهتر از Ps3 هست اونم توی تنوع بازی نه توی گرافیک .... ولی به نظر من تا چند وقت دیگه که کامل PS3 جا بی افته فروش Xbox360 خیلی خیلی کم بشه ... البته من خودم طرفدار 360 هستم ولی خوب دوست ندارم که جلوی سونی کم بیاره .... ولی اگر ماکروسافت همین جوری پیش بره ... 360 هیچ وقت شکست نمیخوره !

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
یک سوال :اگر 360 گرفتی و فرداش پلی3 گپی خور شد بازی هاش شد 10 تومان چیکار میکنی
برادرم گفت خودشو میندازه پایین
من هم همچنین

اولا هیچ وقت انقدر سریع قیمت شکسته نمیشه
همه هم میدونن بلوری همینطورش گرونه ، رایتر اون هم گرونه پس انتظار حداقل زیر 10 تا 15 تومن نداشته باشید;)

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
من به فرض گفتم وگرنه میدونم بلو ری خام 20تا30 هزارتومان به پول ما در می اید

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
مگه مافیا2 برای ps3 نمیاد؟؟
در مورد خرید هر دوش شرمندم،هر چند اگه والدین گرامی هزینه یکیش و نصف اون یکیش رو تقبل کنن شاید بشه یه کارایی کرد!
ps3 ،به نظر من،قیمت بازیاش همچین یه نمه زیاده،به خصوص که من دست کم کم دو ماه یه بار یه برای اورژینال برای pspمیگیرم که به بازی کپی بد عادت نشه...
در هر حال،در عنفوان شروع سال تحصیلی،احمق نیستم برم کنسول بگیرم!دست کم میزارم 1-2 ماه مونده به عید نوروز....و شاید،شاید قیمت جفت کنسولا تا اون موقع بیاد پایین....و شاید،شاید ps3 کپی خور شد..(چه قدر من خوش بینم ها!)

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خواهر گرامي اونوقت GTA:IV و MAFIA2 رو مي خواي چي کار کني? من به خاطر GTA:IV يه 360 نو خريدم چون قبلي سوخته بود!
خوب شما مایه داری برادر!من بدبخت باید 2 سال تحقیق کنم بعد 1 کنسول بخرم!
ببخشید ولی اون لادن هست ولادن اسم دختره و شما گفتی دادش
:D
در هر حال،در عنفوان شروع سال تحصیلی،احمق نیستم برم کنسول بگیرم!دست کم میزارم 1-2 ماه مونده به عید نوروز....و شاید،شاید قیمت جفت کنسولا تا اون موقع بیاد پایین....و شاید،شاید ps3 کپی خور شد..(چه قدر من خوش بینم ها!)
کاره درستی میکنی
-------
برادران عزیز 1 گزینه هست به نام ویرایش...اونو بزنین میتونید مطلب جدیدو به پستتون بدین....پشت سر هم پست ندین!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر