راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
راستی لطفا روش های تشخیص رو بگید ممنون میشم

مرسی:love:
اول از همه بگم برای اینکه متوجه بشین که xbox پریمیوم هیت سینک داره یا نه فکر کنم بهترین راه اینه که اگه hdmi داشت هیت سینک داره و اگه نداشت هیت سینک جدیدرو نداره.
ولی برای elite فکر کنم این روشی که می گم خوب باشه:
1.xbox تون رو به نحوی بگیرید که قسمت سوراخ سوراخ ته دستگاه با سمت بالا باشه.
2. با یه دوربین عکاسی فلش دار یا یه موبایل فلش دار از داخلش عکس بگیرید.(یا با چراغ قوه توشو نگاه کنید.)
761409a56f.jpg

3.اگه داخل تصویر در کنار درایو دستگاه چنین شکلی رو دیدید یعنی هیت سینک جدید رونداره.
feda31407d.jpg

ولی اگه چنین شکلی رو دیدید یعنی هیت سینکو داره.
75e48e7688.jpg

من اینو از این جا آوردم
http://xbox360.qj.net/Checking-for-...-without-voiding-the-warranty/pg/49/aid/99188
به نظر من چیزه عملیه نظر شما چیه؟
در ضمن تو این ویدیو همین چیزایی که من گفتم رو تقریبا توضیح داده.
http://youtube.com/watch?v=lOldBn12Q4k
چون اون سایتی که من ازش این متنو آوردم مشکل داره:biggrin1:من گفتم اصلشو هم بذارم بد نباشه.
Checking for the new Xbox 360 heatsink without voiding the warranty
Posted Aug 04, 2007 at 12:45AM by Sally B.
Listed in: How-To, News
Tags: Ring of Death, Ben Heckendorn

Just got yourself an Xbox 360, and want to check if your unit is one of the newer ones with that extended heatsink... without voiding your warranty? You're in luck, as Ben Heckendorn found a nifty way of checking if your Xbox 360 will be prone to the dreaded Red Ring of Death, or not.

The steps involve letting your unit stand upside-down, so you'll be able to see all the little holes underneath the Xbox. The get your digital camera with a flash (or a mobile phone with a built-in camera and a flash) and just stick the lens at the bottom of the unit. You should be able to see what lies beyond the holes, without having to void the warranty by opening it.

If your unit has one of the new heatsinks, you'll be see a dark object just beside the DVD player. If your new unit is not that blessed, you'll just see an ominous, empty void.

This method certainly is a big help for those who really want to get a piece of Xbox 360 gaming heaven, but are worried about getting the ring of doom. Of course, you could always check the manufacturer's date instead, but this method will definitively tell you if your Xbox has the new heatsink or not.
حالا دوست دارم نظرتون رو بدونم ببینم این کار عملیه یا نه؟

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
ســلام...تقریبا نصف این صفحات رو خوندم...راستش،بیشتر ((کل کل))بود تا پرسش پاسخ...(که خیلی طبیعیه!)
اگه ممکنه لطف کنین و جواب این سوال هرچند احمقانه من تازه کار رو بدین:
در حال حاضر،به نظر میاد 360 ماندگاری بیشتری داشته باشه،یا ps3??یعنی،از کدوم میشه سالهای بیشــــتری استفاده کرد؟؟خیلی ممنون....^_^

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
ســلام...تقریبا نصف این صفحات رو خوندم...راستش،بیشتر ((کل کل))بود تا پرسش پاسخ...(که خیلی طبیعیه!)
در حال حاضر،به نظر میاد 360 ماندگاری بیشتری داشته باشه،یا ps3??یعنی،از کدوم میشه سالهای بیشــــتری استفاده کرد؟؟خیلی ممنون....^_^
از نظر بازی بخوای مطمئن باش برای هر 2 تاشون تا یه موقع بازی میاد یعنی اینکه مثلا هر 2 تا سال 2010 بازی براشون میاد از نظر کیفیت بخوای کیفیت ساخت ps3 بهتر از 360 هست و از نظر سالم بودن دووم بیشتری میاره!

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
اگه منظورتون از ماندگاری اینه که کدوم زودتر کهنه میشه و باید با مدل بعدی این کنسول جایگزین بشه من فکر می کنم این دوکنسول هر دو تا حدود سال 2010 یا حداکثر 2012 دوام میارن وبعد با سری بعد یا همون نسل بعد جایگزین میشه.
اگه منظورتون اینه که کدوم بازی هاش درآینده بیشتر پیدا میشه اون هم به نظرمن هر دو تا یک زمان بازی براشون خواهد اومد.
فقط الان مشکلی که xbox ها داره مشکل گرماییشونه که با عرضه شدن xbox های جدید که دارای هیت سینک های جدید هم هستن مشکل حل میشه(ولی به نظر میاد یه مشکل دیگه با عرضه شدن این کنسول ها با هیت سینک جدید ایجاد شده کپی خور نبودن این سری جدیده و نیاز به صبر داره تا کپی خور بشه:biggrin1:)
مشکل PS3 هم گرون بودن بازی هاشه که هر بازی به علت کپی خور نشدن بین 50 تا 70 تومن(البته نوش نه دسته دوم دسته دوم ها ارزونتره) فروخته میشه.
در ضمن تو یه تاپیک به نظر من سوال احمقانه وجود نداره هر کسی هر مشکلی داشته باشه می پرسه و بقیه سعی میکنن جوابش بدن.
موفق باشید;)
ویرایش:
لازم به ذکر هست که، اين بازی که شما ميگی تا 70. بازی های قديمی هست.
الان بازی های جديد بين 70 تا 95 فروش ميره.

پيروز باشيد

اگه چنین چیزی صحت داشته باشم باید بگم دیگه بدتر.
تقریبا هر 5 بازی با احتساب هر بازی 90 تومن میشه یه xbox360 پریمیوم.

آخرین ویرایش:

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
مشکل PS3 هم گرون بودن بازی هاشه که هر بازی به علت کپی خور نشدن بین 50 تا 70 تومن(البته نوش نه دسته دوم دسته دوم ها ارزونتره) فروخته میشه.

لازم به ذکر هست که، اين بازی که شما ميگی تا 70. بازی های قديمی هست.
الان بازی های جديد بين 70 تا 95 فروش ميره.

پيروز باشيد

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
دل بزن به در یا 360 بگیر شانست خوب بود تا سال 2100 کاذ میکنه شانست بد بود از تو جعبه در نیورده خراب میشه

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
دل بزن به در یا 360 بگیر شانست خوب بود تا سال 2100 کاذ میکنه شانست بد بود از تو جعبه در نیورده خراب میشه

راستش،خودم هم دلم میخواد 360 بگیرم...ولی هم در مورد مشکل گرمایشی میترسم،هم بالاخره سونی یه ابهت خاصی داره...(من تا حالا از مایکروسافت چیزی نداشتم)و tekken هم که انحصاری ps هست....واقعا گیج شدم!

mh_kindkiller

کاربر سایت
Aug 10, 2007
59
نام
محمد
توی میخوای لذت لایو را بخاطر تیکن از دست بدی خوب برو یه جا چتر شو و تیکن بازیکن

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
راستش،خودم هم دلم میخواد 360 بگیرم...ولی هم در مورد مشکل گرمایشی میترسم،هم بالاخره سونی یه ابهت خاصی داره...(من تا حالا از مایکروسافت چیزی نداشتم)و tekken هم که انحصاری ps هست....واقعا گیج شدم!
خوب شما شرايط رو بسنج، ببين چقد ميخوای هزينه کنی، چقد ميتونی بعدا هزينه کنی.
ولی اگه Takken رو دوست داری و قصد خريدن کنسول هم بخاطر اين بازی هست، پس چرا سؤال ميپرسی ؟؟ برو ps3 رو بخر !

توی میخوای لذت لایو را بخاطر تیکن از دست بدی خوب برو یه جا چتر شو و تیکن بازیکن

آخه شما که ميگی لايو. به نظر شما هيچ چيز ديگه اي اهميت نداره بودنش اين وسط ؟
مثل : اينترنت پرسرعت !!!!

درضمن شما خودت کنسول داری که از لذت حرف ميزنی ؟

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
اه...منظورم از مشکل گرمایشی همون حرارتی بود،یه جوری نوشتم انگار دارم در مورد شوفاژ صحبت میکنم!
ببینین،اگه من بخوام ps3 بگیرم،تنها دلیلش میشه تکن...که مضحکه به حاطر یه بازی آدم کنسولی رو بگیره که خیلی هم دوست نداره...
مهم نیست،در هر حال،از کمک هاتون ممنونم.
..فکر کنم آخرش قید تکن رو بزنم همون 360 رو بگیرم...

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
بعضی از دوستان اشاره کردن به عمر Ps3 و 360 که تا سال 2010 براشون بازی عرضه میشه و بعد جایگزین میشن با نسل بعدی! می خواستم اینو بگم که الان هم وارد نسل بعد نشدن، هنوز قدرت خاموش Ps3 نمایان نشده، یعنی تازه 2 سال دیگه باید آغاز نسل بعدی رو اعلام کنند. در مورد 360 هم همین طور. شما اگر یک بازی مربوط به سال 2001 برای Ps2 رو ببینید و بعد با عناوینی مثل Gow2 که تقریبا در اواخر عمر این کنسول عرضه شد ملاحظه کنید، منطقا باید شاهد بازدهی بیشتری برای سخت افزار پیشرفته ای مثل Ps3 باشیم. وانگهی با توجه به تجاری بودن صرف اینجور فناوری ها بعید نیست همین سال آینده PS4 یا xbox بعدی هم معرفی بشه :biggrin1:
موفق باشید

آخرین ویرایش:

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
با سلامی 2باره
این premium هیت سینک دارا الان چنده؟
راستی شنیدم یکی از مغازه دارا می گفت elite حالا حالاها هک نمیشه چون security اون خیلی بالاست!!!:eek::confused:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر