راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
Ps3 هشت تا CPU داره ولی فقط 7 تا از اونا در یک زمان کار میکنه دلیلشم اینه که چون تعداد 8 برای CPU زیاده احتمال خراب بودن یکی از اونا خیلی زیاده این حرف خود sony بود و PS3 یک عددPPE و7 SPE فعال دارد در صورتی که Xbox 360 سه PPE دارد پس انتخاب Cpu قوی تر مشکلتر میشود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
Ps3 هشت تا CPU داره ولی فقط 7 تا از اونا در یک زمان کار میکنه دلیلشم اینه که چون تعداد 8 برای CPU زیاده احتمال خراب بودن یکی از اونا خیلی زیاده این حرف خود sony بود و PS3 یک عددPPE و7 SPE فعال دارد در صورتی که Xbox 360 سه PPE دارد پس انتخاب Cpu قوی تر مشکلتر میشود.
نوچ. غلطه :biggrin1: اون هسته برای اینکه SPU های دیگه اطلاعاتشون رو اونجا به اشتراک بزارن.;)

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
دوستان عزیز اگر در ایران اقامت داریدps3بدردتون نمیخوره;)

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
Ps3 هشت تا CPU داره
8 تا CPU فكر نميكني زياد باشه ؟!؟!؟!:biggrin1: PS3 يه CPU بيشتر نداره متشكل از 8 هسته ي SPE و يك هسته PPE .
فريدون جان اون SPE هست !! :laughing: ميدونم باز مثل SRX اشتباه نوشتي !! :laughing:

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
هی مارو بکشونید اینجا :cheesygri
توروخدا می بینی ؟ خارجی ها دارن رو برنامه نویسیش کار می کنن، ما داریم رو تعداد cpu و هسته بحث می کنیم :laughing:
PPE دیگه از کجا اومد ؟ :eek: منظورم اینه که تو ساختار cpu من که جایی برای PPE نمی بینم !
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1563

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
هی مارو بکشونید اینجا :cheesygri
توروخدا می بینی ؟ خارجی ها دارن رو برنامه نویسیش کار می کنن، ما داریم رو تعداد cpu و هسته بحث می کنیم :laughing:
PPE دیگه از کجا اومد ؟ :eek: منظورم اینه که تو ساختار cpu من که جایی برای PPE نمی بینم !
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1563
اگه مطلع نيستيد بايد به اطلاعتون برسونم پردازنده ي Cell متشكل از هشت هسته ي SPE و يك هسته ي PPE هست اگه به اين عكس توجه كنيد متوجه ميشيد كه نوشته : Power Processor Element كه مخففش ميشه : PPE حالا متوجه شديد كه PPE در كجا جاي داره در Cell
Cell.gif

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اين قدر جنگ بچه ها سره اينكه xbox بهتره يا ps3 رو ديدم، ديگه داره از سرم آتيش ميزنه بيرون:evil:
تو رو خدا اين جور تاپيك ها رو قفل كنيد، يه كاري بكنيد ديگه!!!!:mad:
يكي ميگه بازي هاي xbox بيشتره ، يكي ميگه ps3 قوي تره.
من خودم عاشق موس و كيبردم، و اگه پول خريد يه كنسولو داشته باشم، ميدم سيستمو update مي كنم( در اين مورد هم هيچ توصيه اي نكنيد كه برو كنسول بخر و اين جور حرفا... كه اصلا حرف توي گوشم نميره)
البته اگه پولم برام زيادي كرده بود شايد xbox 360 مي خريدم، البته شايد...

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اين قدر جنگ بچه ها سره اينكه xbox بهتره يا ps3 رو ديدم، ديگه داره از سرم آتيش ميزنه بيرون:evil:
تو رو خدا اين جور تاپيك ها رو قفل كنيد، يه كاري بكنيد ديگه!!!!:mad:
يكي ميگه بازي هاي xbox بيشتره ، يكي ميگه ps3 قوي تره.
من خودم عاشق موس و كيبردم، و اگه پول خريد يه كنسولو داشته باشم، ميدم سيستمو update مي كنم( در اين مورد هم هيچ توصيه اي نكنيد كه برو كنسول بخر و اين جور حرفا... كه اصلا حرف توي گوشم نميره)
البته اگه پولم برام زيادي كرده بود شايد xbox 360 مي خريدم، البته شايد...
يه چيزي بهت بگم يادت باشه : يه PC هيچ وقت قابل مقايسه با يك كنسول بازي نيست !!
چون PC فقط براي بازي كردن ساخته نشده با PC كلي كار به غير از بازي ميشه انجام داد ولي كنسول تمام قدرتش رو براي بازي صرف ميكنه و هميشه كنسول ها هستند كه در زمينه بازي برتر هستند و الان بيشتر شركت هاي بازيسازي براي كنسول ها بازي ميسازند چون سود بيشتري نسبت به PC داره
ولي الان در ايران همه فكر ميكنن بازي فقط با PC بايد انجام داد ولي كشور هاي ديگه اكثريت با كنسول بازي ميكنن الان در كشوري مثل ژاپن بازاري به عنوان بازار بازيهاي PC معنا نداره
اما در كشوري مثل ايران خيلي معنا داره !! :laughing:
در ضمن خرج PC براي بازي خيلي بالاست يعني هر چند وقت يه بار بايد سيستم رو ارتقا بدي كلي پول خرج كني آخرشم افت فريم بازي روي مخت راه بره !! :)

بازي فقط با كنسول !! بهتره از PC باز بودن بياييد بيرون !! داره قديمي ميشه !!

Radian

کاربر سایت
Mar 28, 2007
122
راستیش من نه PS3 دارم نه XBOX و نه هم علاقه ای به هر یک از این دو .

البته اضافه کنم تا چندی پیش و شاید همین الان هم نظرم با توجه به شرایط برروی مقرون

به صرفه بودن خریداری XBOX بوده و هست . اما امروز یک تجربه جالب کسب کردم

حدودا نیم ساعتی بیکار بودم و به دانلود چند تریلر Game play از چند بازی انحصاری

این دو کنسول با کیفیت HD کردم .

بازیهایی مثل Gear of WAR از کنسول XBOX

و بازیهایی مثلMetal Gear 4 و Heavnly Sword از PS3 که اولی یک گیم پلی 15 دقیقه ای بود .

بازی COH 4 رو هم گرفتم .

بعد از دیدن همه ی اونها در فاصله زمانی کم . واقعا احساس کردم که از نظر گرافیکی که دیدم

تکرار میکنم ، گرافیکی که من دیدم ، PS3 از XBOX سر بود . حداقل تو این چند مورد .

منظورم این نیست که XBOX چیزی کم داشت یا ... نه ... اما PS3 به نظر Smooth تر میومد

( البته میتونه به خاطر دستکاری در تریلر ها باشه )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

البته اضافه کنم تا چندی پیش و شاید همین الان هم نظرم با توجه به شرایط برروی مقرون

و بازیهایی مثلMetal Gear 4 و Heavnly Sword از PS3 که اولی یک گیم پلی 15 دقیقه ای بود .

بازی COH 4 رو هم گرفتم .

بعد از دیدن همه ی اونها در فاصله زمانی کم . واقعا احساس کردم که از نظر گرافیکی که دیدم

منظورم این نیست که XBOX چیزی کم داشت یا ... نه ... اما PS3 به نظر Smooth تر میومد

دوست عزیز از روی تریلر نمیشه درست قضاوت رد چون درصد خطاش بالا هست!
ولی از نظر گرافیک ممطئن باش تا این لحظه بازی های 360 بهتر از ps3 بودن گواهمم امتیاز سایتهای مختلفه...
بهترین گرافیک سال هم که gow داشت که عنوان انحصاری 360 هست!

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
دوست عزیز از روی تریلر نمیشه درست قضاوت رد چون درصد خطاش بالا هست!
ولی از نظر گرافیک ممطئن باش تا این لحظه بازی های 360 بهتر از ps3 بودن گواهمم امتیاز سایتهای مختلفه...
بهترین گرافیک سال هم که gow داشت که عنوان انحصاری 360 هست!
کلا دیگه بحث کردن راجب اینکه کدوم کنسول بازی هایی بهتری داره و این که کدوم کنسول کیفیت بازیهاشون بیشتر بوده یه کار اشتباه خوشبختانه توی این سایت اینقدر اطلاع رسانی خوب هست که فکر میکنم هر کسی که بخواد یک کنسول رو برای خرید انتخاب کنه راحت با این اخبار های که کل دوستان میزارنو و تریلر ها از بازی ها بتونه کنسول مورد علاقشو انتخاب کنه ;)

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254

بازی COH 4 رو هم گرفتم .

دوست عزیز یه چیزو دقت نکردی.
Gears of War نوامبر 2006 به بازار اومد یعنی 9 ماه پیش. این دو بازی یعنی Metal Gear 4 و Heavnly Sword اصلا هنوز ریلیز نشدن و Metal Gear 4 هم سال 2008 میاد. اگه میخوای مقایسه کنی به این نکات دقت کن:
1- بازیهائی که ریلیز شدن رو با هم مقایسه کن.
2- بازیهائی که تقریبا تو یک زمان اومدن رو با هم مقایسه کن نه با اختلاف 1 سال.

اینجوری مسلما نظرت عوض میشه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

بازی COH 4 رو هم گرفتم .

مقایسه شما کاملا اشتباه بوده. شما اومدی بازی ای رو که سال 2006 عرضه شده با بازی ای که سال 2008 قراره عرضه شه مقایسه می کنی و بعد انتظار داری که 2006یه گرافیک بالاتری داشته باشه؟
شما بهتره مثلا بری bioshock یا mass effect رو با heavenly sword یا mgs مقایسه کنی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر