راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
دادش وقتی 360 میگیری با هزار ترس و لرز باید بری جلو خدایا کنسولم داغ نکنه نمیدونم چه ریجنی بگیرم و.... تازه بازیاشم که رو Dvd دونه 500 خیلی ضایع هستش خدایی شما که اینهمه میگی گرافیک گرافیک برو دمو KillZone2 رو ببین میفهمی گرافیک یعنی چی
دوست عزیز خرید 360 اصلا سخت نیست(انتخاب ریجن و....)
کنسول هم اگه مراقبش باشی ایشالله هیچی نمیشه من خودم همیشه 1 تا 1.5 ساعت پشت سرهم بیشتر بازی نمیکنم باهاش....
در مورد kz2 هم باید بگم که 360 های هم بازیهای با گرافیکی داره مثل mass effect ...

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
دادش وقتی 360 میگیری با هزار ترس و لرز باید بری جلو خدایا کنسولم داغ نکنه نمیدونم چه ریجنی بگیرم و.... تازه بازیاشم که رو Dvd دونه 500 خیلی ضایع هستش خدایی شما که اینهمه میگی گرافیک گرافیک برو دمو KillZone2 رو ببین میفهمی گرافیک یعنی چی

جواب شما رو تو همون مقاله دادم.

در رابطه با نکات منفی360 هم هیچکی نمیتونه این نکات رو بهتر به شما معرفی کنه بجز مخالفانش(البته با کمی اغراق). خوشبختانه این مسئله که بعضی از مخالفان این کنسول فقط و فقط روی مسئله احتمال خراب شدن این کنسول مانور میدن نشون میده که نکته منفیه دیگه ای پیدا نکردند. در ثانی بحث خراب شدن فقط یک احتماله! و مطمئنا با استفاده درست ومناسب احتمال خراب شدن که برای همه قطعات الکترونیکی از جمله PS3 وجود داره رو میشه به کمترین حد ممکن رسوند.

تازه بازیاشم که رو Dvd دونه 500 خیلی ضایع هستش

چی 500 تومن؟ الان DVD9 خام حدودا 3000 تومنه!!!

نمیدونم چه ریجنی بگیرم

شما هر ریجنی میخوای بگیر، بازیهاش فراوونه. الان دیگه اکثرا NTSC/J دارن. کنسولهای تو بازار هم اکثرا این ریجنه. البته این مشکل جدید فکر کنم توسط شما کشف شده! جائی نشنیده بودم.

خدایی شما که اینهمه میگی گرافیک گرافیک برو دمو KillZone2 رو ببین میفهمی گرافیک یعنی چی

من هیچجا نگفتم بازیهای PS3 گرافیکش بده! مقایسه هم نمیکنم! این بازی Killzone 2 هم سال 2008 معلوم نیست کی بیاد! از روی دمو هم معمولا نمیشه خیلی نظر داد چون خیلی از دموها Pre-render میشن! شما یه چند ماهی صبر کن بازیش بیاد تا بعد ببینیم از گرافیک چه امتیازی میگیره!(امیدوارم خوب باشه چون PS3 هم به یه بازی با گرافیک عالی احتیاج داره). در ضمن من مقالم در باره امروز بود نه چند ماه دیگه!
موفق باشید.

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
بهتره منصفانه فکر کنیم! همونطور که همه می دونید Playstation3 تازه وارد بازار بازی ها و کنسول ها شده و اینکه تعداد بازی های ریلیز شده برای این کنسول بسیار محدود هستند یه چیز طبیعی هست! در مورد قدرت بالای سخت افزار Playstation3 هم شکی نیست! البته این مهم بر این نکته دلالت نمی کنه که در آینده بازی های Playstation3 با گرافیک بهتری خواهند بود.
به نظر من کسانی که سر خرید این دو کنسول مشکل دارند (یکیش خود من! ) بهتره چند ماهی صبر کنند.
اگر مشکل مالی ندارید بسم الله هر کدوم رو که بیشتر مورد توجه هست رو بخرین. ولی اگر توان مالی به اندازه کافی ندارید ( بازم مثل خود من) بهترین کار صبر کردن هست!
خرید یک کنسول که یک نوع اون (X360) الان تقریبا جا افتاده و کپی خور هست با کنسولی که (Ps3) تازه اومده و کپی خور نیست و قیمت مناسبی هم نداره به نظر من یک ریسک خیلی خیلی بزرگ هست!
پس بهتره سر اینکه کدوم کنسول قویتر و بهتره بحث نکنیم .
یادتون باشه خرید کنسول بستگی به توان مالی، سلیقه و ملاک های خرید داره.
راستی بچه ها بازی GOW 3 رو فراموش نکنید! من یکی که به خاطر این بازی هم که شده حتما Ps3 می خرم! (البته اگر قرار بشه بیاد)

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759

وقتی هم ps3 میگیری باید بزاری یه گوشه نگاش کنی یا برای هر بازی 60 هزار تومن بدی(مطمین باش موقعی که ps3 کپی خور بشه 360 های جدید که مشکل داغ کردنشون حل شده به بازار اومده) در مورد بعدی هم شما اولین کسی هستی که از پایین بودن قیمت بازیهای 360 شاکی هستی البته دی وی دی دو لایه نه معمولی حجمش 8.5 گیگ ارزونترینشم 2800 یا 2700 تومنه بحث ایشون هم در مورد گرافیک کنسول ها بود از لحاظ مشخصات سخت افزاری نه از لحاظ مقایسه گرافیک بازی ها و با توجه به مشخصات پردازنده گرافیکی دو کنسول مسلما 360 برتر هست همونطور که cpu ps3 قوی تر هست در مورد KillZone2 هم مقایسه سایت gametrailers رو ببین همین الان هم cod4 از این بازی از لحاظ گرافیک بهتره

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
من 12 ساعت میخوام بازی کنم میسوزه یا نه؟
ps2 بخرم یا x360 میخوام عین ps2 باشه و کنسول نسوزه چی بخرم؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
شما گرافيك خوب ميخواي يا سخت افزار خوب؟؟

اگه گرافيك ميخواي X360 اگه سخت افزار خر كار ميخواي PS2 PS3 !!

البته 360 شانسيه ممكنه يه 360 بخري از PS2 كمتر داغ كنه

شايد در آينده نزديك مايكروسافت سيستم تهويه 360 رو بطور كلي عوض كنه و مشكل گرمايي 360 به طور كلي از بين بره .
بايد صبر كرد !!
شايد !!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
12 ساعت که فکر نکنم بشه پست سر هم بازی کرد!
در حد همون 2-4 ساعت میشه...
در ضمن 360 شانسیه...
به نظر من 360 بخر اخه نسل جدید هست بالاخره و ps2 نسل قدیمه و کم کم بازی واسش ساخته نمیشه...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بازیه قدیمی قشنگ هم تا دلت بخواد ps2 داره ولی خب در اینده به مشکل بر میخوری....

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
بازیه قدیمی قشنگ هم تا دلت بخواد ps2 داره ولی خب در اینده به مشکل بر میخوری....
یه جا نوشته بود بازی های ps3 10 تومن چی میگن اینا!!!!!!!
360 هم که میسوزه نمیدونم چه جوری تهویه اش کنم؟
ps2 را چند سال میتونم داشته باشم با بازی های قدیمی و جدید ؟
xbox360 چی ؟راستی xbox360 اگه بازی هاش بعد از 5 سال تموم میشه ولی تا اون موقع باید 5 تا کنسول خرید!!!:eek:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
یه جا نوشته بود بازی های ps3 10 تومن چی میگن اینا!!!!!!!
360 هم که میسوزه نمیدونم چه جوری تهویه اش کنم؟
ps2 را چند سال میتونم داشته باشم با بازی های قدیمی و جدید ؟
xbox360 چی ؟راستی xbox360 اگه بازی هاش بعد از 5 سال تموم میشه ولی تا اون موقع باید 5 تا کنسول خرید!!!:eek:
سلام
چرت نوشته بود:biggrin1:
میسوزه؟که گفته بابا!
شما خوب از کنسولت مواظب کن فن هم واسش بزار بیشتر از 2-3 ساعت پشت سر هم بازی نکن مشکلی پیش نمیاد!
ps2 رو بی خیال چون دیگه بازی درست و حسابی واسش ساخته نمیشه!
بعد از 5 سال؟!حالا 5 سال کمه؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من سال پیش ps2 خریدم،دربه در دنبال بازیم براش...خیلی کمن.من الان از سال پیش تا حالا 26 تا بازی براش گیر اوردم و تمام!
نسل جدیدیا رو بخر.بهتره.;)

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد

من الان دارم هر جمعه كه تعطيلم 10 الي 12 ساعت بازي ميكنم و حتي صداشم در نمياد و چاره اينكه بتونين اينقدر بازي كنين فقط دو تا فن كيس هست كه پشت دستگاه وصل كنين .
و اگر هم روزهاي ديگه هم تو خونه بودم همينجوري بازي ميكردم و مطمعنم كه هيچ مشكلي پيش نميومد تنها مشكل 360 همون گرماست وبس.
نگران نباش بهترين انتخابت شما همين 360 هست .
شما اگه اين تريلر هاي Resident Evil 5 رو ديده باشي هيچ وقت سراغ نسل قبل و Ps2 نميري ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر