راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
اینم جواب اقای mahyarsat که میگفت dvd کمه واسه بازی
در ضمن سرعت کارتای گرافیکی هر دو تا کنسول یکیه هر دو 500 مگاهرتز هستن
این پستو دوست خوبم امین از تو ارشیو سایت که خیلی وقت پیش پست کرده بودم پیدا کرد:love:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=63093&postcount=537

ویرایش: امین ممنون درستش کردم

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اینم جواب اقای mahyarsat که میگفت dvd کمه واسه بازی
در ضمن سرعت کارتای گرافیکی هر دو تا کنسول یکیه هر دو 500 مگاهرتز هستن
این پستو دوست خوبم امین از تو ارشیو سایت که خیلی وقت پیش پست کرده بودم پیدا کرد:love:
http://www.bazicenter.com/forums/sho...&postcount=537
سلام
محمد لینکش اشتباهه یه چک بکن...
من pm ها رو پاک کردم!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
http://www.gamespot.com/features/6125087/index.html?type=tech
یه نگاه به سرعت graphic core clock speed بنداز من که از خودم در نیاوردم Ps3=550

یه سوال : xbox elite مجهز به hd dvd rom هستش؟؟؟
اولا که این خبر کاملا قدیمی هستش (یه نگاه به تاریخ خبر بنداز) بعد خود سونی گفته بود که graphic core clock speed در کنسول ps3 ا 550 مگاهرتز هستش اما بازیسازها وقتی با این کنسول کار کردند گفتند که این کنسول هم مثل 360 در سرعت 500 مگاهرتز کار می کنه . (یعنی سونی در این مورد دروغ گفته بوده ) .
در مورد Elite هم باید بگم نه از HD DVD استفاده نمی کنه و باید مثل بقیه به صورت جدا تهیه کنید برای چی باید مایکرو بیاد یه فرمتی که کم کم داره شکست میخورده رو درون کنسولش بزاره (البته تا الان آیندرو نمی دنم ) . برای بازیها هم که فعلا احتیاجی نیست تا ببینیم آینده چی میگه .

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
البته سونی هنوز واقعا اطلاعات چندانی رو از rsx منتشر نکرده این حرف تو هم که میگی با سرعت 500 mh کار میکنه بازیرایانه با قاطعیت نگفته بود

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
البته سونی هنوز واقعا اطلاعات چندانی رو از rsx منتشر نکرده این حرف تو هم که میگی با سرعت 500 mh کار میکنه بازیرایانه با قاطعیت نگفته بود
من اصلا با بازیرایانه کار ندارم اینو حرف رو بازیسازها زدن و یه بحثی بوده که تموم شده شما هنوز تو شک هستی فکر کنم بچه ها توی همین سایت هم خبرشو قبلا گذاشتن . ;)

mahyarsat

کاربر سایت
May 18, 2007
32
اولا که این خبر کاملا قدیمی هستش (یه نگاه به تاریخ خبر بنداز) بعد خود سونی گفته بود که graphic core clock speed در کنسول ps3 ا 550 مگاهرتز هستش اما بازیسازها وقتی با این کنسول کار کردند گفتند که این کنسول هم مثل 360 در سرعت 500 مگاهرتز کار می کنه . (یعنی سونی در این مورد دروغ گفته بوده ) .
در مورد Elite هم باید بگم نه از HD DVD استفاده نمی کنه و باید مثل بقیه به صورت جدا تهیه کنید برای چی باید مایکرو بیاد یه فرمتی که کم کم داره شکست میخورده رو درون کنسولش بزاره (البته تا الان آیندرو نمی دنم ) . برای بازیها هم که فعلا احتیاجی نیست تا ببینیم آینده چی میگه .
برام مهم نیست 50 بیشتره یا کمتره من جایی ندیدم سرعتش 500 باشه به هر جا که نگاه می کنم میبینم نوشته 550 حتما دروغ میگن
اما من که میگم 550 فکر میکنین و اسه ی طرفداری میگم ولی من تو هیچ مرجعی ندیدم 500 که مهم هم نیست اون 50 مگاهرتز کاری نمیکنه

در مورد الایت فکر می کردم اینکارو کرده باشه
چرا؟ چون بعد از صاحبش بزرگترین حامیه hd dvd مایکرو سافته

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
چند سوال:درایو 360 الیت چیه؟
2-ایا این فریموری که اومده برای بن نشدن کافیه؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
برام مهم نیست 50 بیشتره یا کمتره من جایی ندیدم سرعتش 500 باشه به هر جا که نگاه می کنم میبینم نوشته 550 حتما دروغ میگن
اما من که میگم 550 فکر میکنین و اسه ی طرفداری میگم ولی من تو هیچ مرجعی ندیدم 500 که مهم هم نیست اون 50 مگاهرتز کاری نمیکنه

در مورد الایت فکر می کردم اینکارو کرده باشه
چرا؟ چون بعد از صاحبش بزرگترین حامیه hd dvd مایکرو سافته
شما در مورد سرعت GPU هر جور دوست داری می تونی فکر کنی .
شما از کجا این خبرهارو می خونی که اینقدر قدیمی هستش اولا که Elite عرضه شده و از همین درایو های Hitachi و Benq استفاده می کنه نه HD DVD . بله مایکرو ازش حمایت کرده با عرضه HD DVD Player به صورت اکسترنال ولی اینکه به صورت استاندارد همراه با 360 باشه همچین چیزی نیست . و این پلیر فقط برای دیدن فیلم با کیفیت HD هستش نه بازی (طبق گفته مایکرو ) پس چرا باید مثلا از این درایو در کنسول استفاده می کرد فقط برای دیدن فیلم . واقعا احمقانه بود چون شما که مثلا دوست نداشتی فیلم HD یا اصلا فیلم باهاش ببینی باید یه هزینه اضافی میدادی اگه برای بازی هم بود بحثش جدا بود ولی الان نه .

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
شما در مورد سرعت GPU هر جور دوست داری می تونی فکر کنی .
شما از کجا این خبرهارو می خونی که اینقدر قدیمی هستش اولا که Elite عرضه شده و از همین درایو های Hitachi و Benq استفاده می کنه نه HD DVD . بله مایکرو ازش حمایت کرده با عرضه HD DVD Player به صورت اکسترنال ولی اینکه به صورت استاندارد همراه با 360 باشه همچین چیزی نیست . و این پلیر فقط برای دیدن فیلم با کیفیت HD هستش نه بازی (طبق گفته مایکرو ) پس چرا باید مثلا از این درایو در کنسول استفاده می کرد فقط برای دیدن فیلم . واقعا احمقانه بود چون شما که مثلا دوست نداشتی فیلم HD یا اصلا فیلم باهاش ببینی باید یه هزینه اضافی میدادی اگه برای بازی هم بود بحثش جدا بود ولی الان نه .
البته میلاد این الیت همش 20 دلار از پی اس 3 20 گیگ کمتره ولی اچ دی دیویدی پلیر هم نیست در حالی که پی اس 3 20 گیگ بلوری پلیر هست.و مایکروسافت معلوم نیست رو چه حساب این کارو کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

3soot

کاربر سایت
Jun 25, 2007
38
نام
مهدی
من پیشنهاد می کنم صبر کنیم ببینیم که چی می شه..... چون 360 خیلی وقته اومده برای همین بیشتر بازی داره باید صبر کرد تا دید کدوم کنسول بهتره (از همه لحاض):cool: به قول یارو گفتنی::::: گر صبر کنی ز.................. حافظا:eek::-"

kinggame20

کاربر سایت
Jun 11, 2007
136
من پیشنهاد می کنم صبر کنیم ببینیم که چی می شه..... چون 360 خیلی وقته اومده برای همین بیشتر بازی داره باید صبر کرد تا دید کدوم کنسول بهتره (از همه لحاض):cool: به قول یارو گفتنی::::: گر صبر کنی ز.................. حافظا:eek::-"
کنسول خریدن یه ریسکه اگه مثل قدرت ریسک بالایی داری کنسول بخر

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
راستش رو بخواین زده به سرم یک PSP بخرم

من مشکل مالی ندارم همه چی می تونم بخرم ولی داستان خرس گنده رو هم دارم (جلوی خانواده روم نمیشه بشینم با کنسول سنی از من گذشته(22 سالمه)

حالا پس بهتره یک هم فکری با هم کنیم

من PS3 رو می خواستم چون امکانات زیادی داره به اینترنت وصل میشه برنامه میگیره و یک پلیر کامل هست و میشه جای هوم سینما استفاده کرد

من هیچ پلیری برای TV ندارم برای همین وقتی می خوایم یک فیلم ببینیم خیلی اذیت می شم.

XBOX انگاری از لحاظ پلیر کم داره حالا VCD رو میشه صرف نظر کرد اما Divx چی؟ من بیشتر فیلمام AVI هست

اما PSP یک وسیله با بازی های خیلی متنوع و خدای پرگرام های مختلف هست

من به یک گوشی موبایل هم احتیاج دارم قسط دارم N73 بخرم

الان یک گوشی ساده دارم که ازش هم خیلی راضی هستم هم سبکه هم کوچیک (فقط برای لاف زدن می خوام گوشی عوض کنم وگرنه امکانات گوشی اصلا برام مهم نیست و خودم یک دوربین دیجیتال خوب دارم پس دوربینش هم نمی خوام)

حالا به نظر شما با این شرایط چه کنم که بیشترین حال رو کنم؟

بنظر شما گوشی رو عوض کنم یا یک PSP بخرم.

سوال سختی بود نه

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
راستش رو بخواین زده به سرم یک PSP بخرم

من مشکل مالی ندارم همه چی می تونم بخرم ولی داستان خرس گنده رو هم دارم (جلوی خانواده روم نمیشه بشینم با کنسول سنی از من گذشته(22 سالمه)

حالا پس بهتره یک هم فکری با هم کنیم

من PS3 رو می خواستم چون امکانات زیادی داره به اینترنت وصل میشه برنامه میگیره و یک پلیر کامل هست و میشه جای هوم سینما استفاده کرد

من هیچ پلیری برای TV ندارم برای همین وقتی می خوایم یک فیلم ببینیم خیلی اذیت می شم.

XBOX انگاری از لحاظ پلیر کم داره حالا VCD رو میشه صرف نظر کرد اما Divx چی؟ من بیشتر فیلمام AVI هست

اما PSP یک وسیله با بازی های خیلی متنوع و خدای پرگرام های مختلف هست

من به یک گوشی موبایل هم احتیاج دارم قسط دارم N73 بخرم

الان یک گوشی ساده دارم که ازش هم خیلی راضی هستم هم سبکه هم کوچیک (فقط برای لاف زدن می خوام گوشی عوض کنم وگرنه امکانات گوشی اصلا برام مهم نیست و خودم یک دوربین دیجیتال خوب دارم پس دوربینش هم نمی خوام)

حالا به نظر شما با این شرایط چه کنم که بیشترین حال رو کنم؟

بنظر شما گوشی رو عوض کنم یا یک PSP بخرم.

سوال سختی بود نه
بابا 22 سال که سنی نیست تازه اول راهی بابا :) من خودم 20 سالمه اصلا با این مساله مشکلی ندارم اینم از مشکلات ما ایرانی هاست دیگه اصلا یه جوری انگار جا افتاده که کنسول برای بازی بچه هاست نه بزرگترها در صورتی این طرز تفکر کاملا غلطه هستش و به نظر من دقیقا برعکسه ولی خوب کاریش نمیشه کرد :( ولی زیاد توی این مسائل نباش و کار خودتو انجام بده .
سرویس XBOX360 و PS3 هردو خوب هستش ولی از لحاظ محیط و امکانات 360 بهتره و محیط ساده ترو زیباتری داره ولی در کل زیاد با هم فرقی ندارن ولی مایکروسافت در این سیستم سابقه بیشتر و بهتری داره و در آینده این سیستم پیشرفت بسیاری خواهد داشت .
از لحاظ پلیر اگه منظورتون پخش فرمتهای مختلف هستش 360 فعلا برتر هستش و فرمتهای بیشتری رو با آپدیت جدیدش می تونه اجرا بکنه (البته این اتفاق برای PS3 هم خواهد افتاد ولی الان 360 جلوتر هستش ) ولی خوب 360 از فرمتهای جدید (HD DVD و Blu-ray) استفاده نمی کنه و برای دیدن فیلم با فرمت HD DVD شما می تونید این پلیر رو جدا برای این کنسول تهیه کنید که این پلیر یک مزیتی که داره اینه که شما می تونید این پلیر رو به PC هم وصل کنید . (از این لحاظ یعنی اجرای فرمت نسل بعد PS3 بهتر عمل کرده چون Blu-ray رو به صورت استاندارد داخل دستگاه قرار داده . ) البته PS3 تا همین اواخر نمی تونست DVD فیلم رو اجرا کنه ولی با این فریمور جدید این امکان هم ایجاد شده . حالا انتخاب با خودتون .
در مورد موبایل و PSP اینجا جاش نیست بهتره این سوالات رو در تاپیکهای خودشون مطرح کنید . موفق باشید . ;)

البته میلاد این الیت همش 20 دلار از پی اس 3 20 گیگ کمتره ولی اچ دی دیویدی پلیر هم نیست در حالی که پی اس 3 20 گیگ بلوری پلیر هست.و مایکروسافت معلوم نیست رو چه حساب این کارو کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم نمی دونم داره چی کار می کنه بجای این کار باید قیمتو کاهش میداد نه اینکه قیمتو ببره بالا اونطوری مردم بیشتر جذب این کنسول می شدند چون قیمتش مناسب میشد و دوم اینکه نسبت به PS3 بازیهای بیشتری داشت ولی امسال مطمئنا مایکروسافت قیمتارو کاهش میده چون سونی هم داره این کارو می کنه و مایکرو مجبوره قیمتهارو کاهش بده . اگه 360 بشه 299 دلار خیلی قیمت مناسبی پیدا می کنه و مطمئنا فروشش بیشتر میشه .

آخرین ویرایش:

افلاطون

کاربر سایت
Jun 20, 2007
138
نام
soroush
پسر دايي من وقتي داشت با پي اس تري فيلم تماشا مي كرد هنگ كرد تا سه روز درست نشد.
پس اگه يه فن نگيري بايد با كنسول خداحافظ كني ولي اگر مي خواي فيلم بلو ري ببيني برو يه بلو ري پلير توشيبا بگير 300 تومن درضمن بازيهاي ps3 هيچ كپي نمي شند يا اگه بشوند بدليل كمبود خود ديسك ورايترش همون حدودها در مي آد يعني سوني بازار جهان سوم را با اينكارش از دست داد .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر