راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بابا این طوری ها هم نیست که کنسول های سال 2007 مشکل نداشته باشن اونا هم مشکل دارن!
تو ایران هم چون کپی رایت نیست گارانتی هم وجود نداره...[/Q

حالا تو ديگه مارو ضايع نكن :(( اما جدي مي گم دقيقا همين طورياست اگه رفتي جايي ديدي به ما هم بگو خوشحال مي شيم اما من هر جا رفتم نبود همه راضي بودن و بدونه مشكل:-"

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
چه طور شد مطمئني ps3 كپي خور مي شه اما مطمئن نيستي كه 360 هاي جديد خراب نمي شن
تا الان يه موردم از داغي كنسول هاي 2007 تو هيچ سايتي اعلام نشده تازه كنسول 1 سال گارانتي داره كه تو اون يه سال مي توني هر بلايي سره كنسولت در بياري البته تو ايرانو نمدونم شايد ماكروسافت تحريمش كرده باشه اما در غير اين صورت تمام هزينه ها حتي حمل و نقل به عهده ي ماكروسافته:cheesygri

اگر Elite مشکلی نداشته باشه خوب همينو ميخرم !!! اما باز هم برای بار 10 ميگم :

فعلاً که کسی تو اين انجمن نخريده ! هر وقت خريد و تست شد و مشکلی نداشت اون موقع ... اما فعلاً که کسی نخريده !
قضيه گارانتی رو هم جدی نميگيرم چون مطمئنم داشتی شوخی ميکردی !

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
به نظر من 3 بهتره کیفیت ساخت بهتر بازیای بهتر این اینده هست

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
به نظر من 3 بهتره کیفیت ساخت بهتر بازیای بهتر این اینده هست

فکر کنم شما قبلا طرفدار ps3 نبودین.از پستات فهمیدم.حالا بهتر نیست اون عکس امضات رو عوض کنی!:-"

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
امین جان اون اوایل 360 با اون بازیهای داغونش از ps3 بد تر بود حالا 3 motorstrom va resistance الان میگی 360 pgr3 pdz داشت اینا در حدی نیستن تا با اون دو تا رقابت کنن ولی اینو بونید 360 تا اخر 2007 دووم میاره بعد اون .... به خاطر سخت افزار و حجم بازی ها

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
امین جان اون اوایل 360 با اون بازیهای داغونش از ps3 بد تر بود حالا 3 motorstrom va resistance الان میگی 360 pgr3 pdz داشت اینا در حدی نیستن تا با اون دو تا رقابت کنن ولی اینو بونید 360 تا اخر 2007 دووم میاره بعد اون .... به خاطر سخت افزار و حجم بازی ها
دوست عزیز شما تکلیفتو روشن کن طرفدار پی اس 3 هستی یا 360؟؟؟؟:cheesygri
فکر میکنم این بحث خرابی 360 دیگه یه بحث قدیمی باشه ولی به نظر من اگر دستگاه هایی که بعد از 26 فوریه تولید شدن خراب بود. 360 اینقدر نمیفروخت :-" اگر خراب بود خوب مردم دنیا بی عقل نیستن که برن بخرن :cheesygri . در مورد کیفیت دستگاه پی اس 3 برتر.در مورد دیسک بازی ها بلوری برتر.در مورد بازی های انحصاری که تا حالا اومده و بازی های مشترک 360 بهتره { البته فعلا}
ولی همهی اینهارو که بزاریم کنار مهمترین نکته اینه که 360 کپی خور هست ولی پی اس 3 نه.البته ایشالا که کپی خور میشه ولی تا زمانی که نشده نباید گفت دو ماه دیگه یا کلا براش زمان معلوم کرد چون هیچ چیز معلوم نیست.در ضمن جنابiwes شما 360 که داشتی تاریخش مال کی بوده فن داشتی یا نه؟؟؟؟؟ روزی چقدر باحاش بازی میکردی؟؟؟؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
با این کیفیت بازی ها و عنوان های انحصاری که 360 داره عمرا شکست بخوره البته اگه همین طوری پیش بره..

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
با این کیفیت بازی ها و عنوان های انحصاری که 360 داره عمرا شکست بخوره البته اگه همین طوری پیش بره..
بابا عنوان انحصاري چي داره کي شماها هي مي گيد عنوان انحصاري.
يه بازي مانند فيبل 2 مي خواد بياد با هونلي اسورد مبارزه کنه.
به چي دلتون خوشه.به اون هشت گيگي فضا واسه بازي.
360 شکست خورده و اگر هم کسي قبول نداره شکست خواهد خورد.
مدير مالي مايکرسافت هم گفته که ما از بخش سرگرمي ضرر هاي زيادي خورديم که اصلا قابل پيش بيني نبود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بابا عنوان انحصاري چي داره کي شماها هي مي گيد عنوان انحصاري.
به چي دلتون خوشه.به اون هشت گيگي فضا واسه بازي.
مدير مالي مايکرسافت هم گفته که ما از بخش سرگرمي ضرر هاي زيادي خورديم که اصلا قابل پيش بيني نبود.
بحث ضرر رو نکنین که وقتی اسم ps3 میاد ادم یاد کلمه ی ضرر میفته:)
اقا شما fable 2 رو خیلی دست کم گرفتین:laughing: مطمئنم شماره ی 1 ش رو بازی نکردین و نمیدونین چه شاهکاری بوده.......

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
امین من امروز گفتم یدونه elite برام از چین بیارن!!!!:love:

ولی به کسی که گفتم زیاد تو این چیزا وارد!!! میترسم بره اونجا یه دفه pal ورداره بیاره!!!!

میگم مطمئنی رجیون اونجا ntsc/j هست؟؟؟!؟!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

ولی به کسی که گفتم زیاد تو این چیزا وارد!!! میترسم بره اونجا یه دفه pal ورداره بیاره!!!!

مدل Elite فقط یک ریجن داره اونم NTSC/UC هست و ریجن دیگری نداره. در چین هم فکر نمی کنم بتونی Elite گیر بیاری.
این دو بازی از نظر سبکی هیچ شباهتی به هم ندارند.
عجب! پس شما هم به این نتیجه رسیدی؟ خوب شد اومدی نوشتی تا خیال همه دیگه راحت شه و کسی پولشو حروم نکنه برای کنسول شکست خورده.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

ریجن اونجا که j هست ولی Elite فقط ریجن uc ش هست چون Elite فقط در امریکا اومده و نه هیچ جای دنیا:) زیاد مهم نیست اخه فرقی نمیکنه uc هم خوبه...

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
اه گفتیم الان صاحب یدونه Elite میشیم :(

راستی حالا اگه من بیخیال اون 120 گیگ بشم اون کابل hdmi که میگن توش هست!!! میشه جدا خرید؟!؟!؟ راستی اون چه فرقی با کامپونت داره؟؟؟

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
فقط 3تا بازي كافيه ادم 360 بگيره
gow
halo
alan wake
حالا ps3 هرچي بازيه خفن داشته باشه ولي مهم اينه كه كسي اين 3تا بازي رو نميتونه ول كنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر