راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ببخشيد پستو دوباره ميدم چون افاتاده بود اخر صفحه قبل .

شايد لازم بود كه تاپيكي در مورد اين باز بشه ولي ديگه نتونستم ولي باز مربوط به اين تاپيك ميشه كه سوالاتي هست كه كدام ارزانتر هست و كدام را بخرم ! پس مشكلي نيست .
اميدوارم كه بتونيم دوستانه بحث را ادامه بديم .

سلام به همه و مخصوصا اقاي sony (ببخشيد اسمتون را نميدونم ) من اينجا بگم كه هيچ مشكلي با كابر sony ندارم و كاملا حرفاشون قابل احترام هست و قابل قبول چرا كه هيچ وقت سعي نميكنه كنسول ديگه را بكوبه اينو از تمام پستهاش ديدم و فقط داره سعي ميكنه كه قضاوت عادلانه باشه . من منتظر نظرات ديگه از سوي كاربر sony هستم
ميخوام يك مقايسه تروتميز بين قيمت xbox360elite و ps3 60 بكنم كه ببينيم كدوم يك ارزونتر هست . اولا اينكه لطفا در مورد كيفيت ساخت صحبت نشه كه باز دعوا ميفته و اينكه elite كيفيت ساخت بالايي داره و تا حالا مشكلي هم نداشته و همچنين در مورد قدرت كنسول هم صحبت نشه چرا كه قدرت كنسول بايد زمانش بياد بعد مقايسه كنيم چرا كه هنوز ما قدرت بيشتري از ps3 نديديم و زماني كه ديديم اونوقت دوبتره ميايم به صورت كاملا دوستانه بين كنسولها از لحاظ قيمت مقايسه ميكنيم و اگه يه روزي بياد كه ps3 قدرت بيشترش را نشون داد هيچ بعيد نيست كه تا اون زمان مايكروسافت دوباره قيمت كنسولش را كاهش قيمت بده . پس دوستان ميبينيد كه چيزهايي كه گفتم ميتونه منطقي باشه .
در ضمن من كنسول براي ژاپن را مقايسه ميكنم حتما يادتون باشه !

خوب بريم به سر مقايسه قيمت ها
1: xbox360 elite ميشه 479 دلار و ps3 60 ميشه 599 دلار

2:قيمت hd dvd drive xbox360 ميشه 179 دلار . چون ps3 يكي از فرمت هاي اينده را داره (بلوري ) پس قيمت ذكر نميشه .

توجه توجه!!!! با خريد يك درايو hddvd براي xbox360elite صاحب يك كنترل ريموت Universal Media Remote به قيمت 19.99 ميشويد كه به درد خود xbox360 هم ميخوره و متاسفانه اين در ps3 نيست پس به خاطر كنترل ريموت ما مجبور ميشيم كه بهاي كنترل ريموت را به ps3 افزايش بديم

خوب تا اينجه قيمت xbox360elite ميشه 658 دلار تمام و قيمت ps3 ميشه همون 599 دلار . تا اينجا فكر نكنم مشكلي باشه :-"

بريم سر مقايسه امكانات ديگر
1: xbox360 elite دراي 120 گيگابايت هارد هست در حالي كه ps3 دراي 60 گيگابايت . خوب متاسفانه اينجا نميتونيم مقايسه قيمت داشته باشيم چرا كه هنوز ps3 هارد 120 گيگ تداره كه اختلاف قيمت مشخص بشه پس فعلا از اين مقايسه صرف نظر كرده و در جاي خودش اين برتري xbox360 مقايسه ميشه !

2: xbox360 elite دراي يك Headset است كه متاسفانه باز در ps3 نيست و اين Headset به قيمت 14.99 هست . خوب اين 14.99 براي انجام بازي هاي انلاين لازم هست پس نيايد بگيد كه لازم نيست بالاخره چه لازم باشه چه نباشه هست و براش پول پرداخت شده !

3: xbox360 eliteداراي Component HD AV Cable هست كه متاسفانه باز ps3 نداره و بايد به صورت جداگانه خريد بشه كه قيمت اين كابل هم 19.99 هست.

4: xbox360 elite كابل hdmi هست كه بازم بازم متاسفانه در ps3 نيست كنسولي كه به خاطر hdmi خيلي مانور ميداد و كيفيت برتر نتونسته اين كابل را در كنسولش قرار بده و مردم در خريد اين كنسول بايد با بدترين كيفيت بازي كنند . چون نه Component HD AV Cable داره و نه كابل hdmi ! واقعا اين خنده دار نيست براي كنسولي با ادعاي كيفيت تصويري برتر؟!
خوب قيمت اين كابل hdmi را من نميدونم .خوب من به صورت تقريبي قيمت اين كابل را 20 دلار ميزارم پس اگه ديدي من اشتباه كردم به خاطر اين نيايد كل پست من را حروم كنيد !(لطفا)

خوب الان مثل يه برادر ميشينيم مقايسه قيمت ميكنيم چون xbox360elite تا اينجا صاحب 5 امكانات اضافه هست اونها را بايد از قيمت xbox360elite كم كنيم .

پس در نتيجه : xbox360 elite hd dvd drive xbox360 ميشه 658 دلار اين اولا .
دوما اين كه كنترل ريموت 19.99 دلار . Component HD AV Cable ميشه 19.99 دلار . كابل hdmi ميشه 20 دلار . Headset ميشه 14.99 دلار .
پس الان جمع ميكنيم 19.99+19.99+14.99+20=74.94دلار

پس 658 - 74.94 = 583دلار.

پس xbox360elite hd dvd drive xbox360 ميشه 583 دلار و ps3 ميشه 599 دلار .
پس تا اينجا به همين سادگي ميتونيم نتيجه بگيريم كه xbox360elite hd dvd drive xbox360 قيمت ارزانتري داره .

خوب الان بريم سر مقايسه شبكه انلاين .الان ميگيد كه ps3 سرويس انلاين مجاني داره .
اولا بگم كه اين شبكه انلاين جزو بحث نميشه چرا كه يه چيز سخت افزاري نيست كه باعث گرانتر شدن كنسول بشه .
دوما اين رقابت بيشتر از همه بين مايكروسافت و سوني هست و هر كدوم دلايلي براي خود دارند و تا اينجا كه مشخصه شبكه انلاين xbox360 قدرت زيادي داره و هم طرفدار بيشتر اگه مردم ميديدند كه مايكرو داره شبكه انلاين را پولي تحويل همه ميده چرا اين همه طرفدار داره ؟
اگه زماني هم اومد كه ps3 بتونه با مايكروسافت رقابت كنه مايكروسافت مطمعن باشيد كه مثل ps3 ميتونه xboxlive را مجاني كنه يا به عبارت ديگر اگه سوني يه روز ببينه كه شبكش پر طرفدار شده هيچ بعيد نيست كه اونو پولي كنه .
قضاوت را ميزلريم براي اينده .

توجه توجه : ps3 داراي يك دسته sixasix هست كه xbox360 نداره خوب اينجا من ميتونم به راحتي به علت زياد بودن هارد xbox360elite كه قيمت اون را ذكر و مقايسه نكرده بودم را اينجا اعلام كنم و به طوري تصويه حساب كنيم .

توجه ديگر!!!! با اينكه من در مقايسه بين اين دو كنسول نتيجه گيري كردم كه xbox360elite hd dvd drive xbox360 كنسول ارانتري هست بازم قبول دارم كه ps3 كنسول ارزانتري ولي نه به اندازه اي كه همه فكر ميكنن! و اين هم به دلايلي كه خودم ميدونم و اگه بشينم تك تك توضيح بدم بايد يك طومار اماده كنم .

توجه ! از دوستان ميخوام اگه اشتباهي در هر لحاظ كردم اونو به من بگن تا صميمانه ادامه بديم .پس دعوا نخواهد بود .

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
راستش منم اسم شما رو نمیدونم ولی ازتون متشکرم که با مسئله منطقی برخورد کردید و مثل خیلی های دیگه سریع یک جبهه بر علیه من نگرفتید و منو یک فن بوی ندونستید(از این جور طعنه ها که جدیدا توی سایت مد شده)
اسم من احسان هست ولی شما هر جور راحتید منو یاد کنید.
متاسفم که مجبورم نقل قول ها رو شروع کنم اما بر خلاف اعتقاد همگان معنی این نقل قول ها اشتباه شما نیست و فقط میخوام یک سری مسائل رو اضافه کنم.
) من اينجا بگم كه هيچ مشكلي با كابر sony ندارم
البته فکر کنم بجز یک گروه خاص کسی با کسی اصولا مشکل نداشته باشه و اینا همه بحث برای همون تعصب دارندگی هست( همون مثال قدیمی (کسی که PS3 داره از سونی دفاع میکنه و کسی که X360 داره از MS دفاع میکنه(خوب کاملا طبیعیه))). پس انتظار نداشته باش که دعوا نشه اما اگه این دعوا یه سودی داشته باشه که خیلی خوبه ولی مشکله ما اینه که توی یک دعوا فقط به کتک کاری توجه میکنیم و نمیبینیم این کتک کاری چجوری بوجود امد و اخرش چه نتیجه ای شد اگه بخوام ادامه بدم باید برم تو بحث دنیا و ملت و ایران و.....
پس بهتره برگردیم به بحث خودمون فقط خواستم بگم که من اصولا توی سایت با کسی مشکل ندارم.

ميخوام يك مقايسه تروتميز بين قيمت xbox360elite و ps3 60 بكنم كه ببينيم كدوم يك ارزونتر هست .
Gartall جان من فقط یک نکته کوچیکو بگم و اصلا در این قسمت کاری به مقایسه شما ندارم : اگه کسی بازی های یک کنسولو دوست داشته باشه 10$ یا 20$ یا حتی 100$ نمیتونه جلوی خرید اونو از اون کنسول بگیره و اصلا براش مهم نیست (مثلا هیچ کس بخاطر 30 هزار تومان اختلاف قیمیت نمیاد بازی هایی رو که دوست داره به بازی هایی که کمتر خوشش میاد بفروشه) حالا اگه اختلاف چیز چشم گیری بود یه چیزی اما خوب وقتی اختلاف هر جوری حساب کنید از 100$ تجاوز نمیکنه بنظر من بهتره بی خیال این مقایسه ها بشیم.;)

كنترل ريموت 19.99 دلار . Component HD AV Cable ميشه 19.99 دلار . كابل hdmi ميشه 20 دلار . Headset ميشه 14.99 دلار .
پس الان جمع ميكنيم 19.99+19.99+14.99+20=74.94دلار

پس 658 - 74.94 = 583دلار.
خوب یه نکته رو بگم که یک نفر باید دیوونه باشه که هم از HDMI استفاده کنه هم کابل Component:biggrin1:

پس یه 20$ کم میشه . حالا ممکنه بگید خوب یارو میبره کابل HDMI خودشو میفروشه اما ما داریم از دید یک گیمر که میخواد کنسول بخره بررسی میکنیم.

در ضمن منه گیمر هیچ وقت نمیام یه کابل HDMI به قیمت 20$ بخرم فکر هم میکنم ارزش HDMI درون Elite بیشتر از این مقدار باشه.

خوب الان یه هارد 120GB مدل سامسونگ قیمیتش 49000 تومان هست و اگه 4 هزار تومان روی پولتون بزارید میتونید یه 160GB بگیرید و اینکه همه هارد های SaTa به PS3 وصل میشن و منی که یه 320GB داریم فکر نکنم بخوام یه هارد بخرم.

توجه توجه : ps3 داراي يك دسته sixasix هست كه xbox360 نداره خوب اينجا من ميتونم به راحتي به علت زياد بودن هارد xbox360elite كه قيمت اون را ذكر و مقايسه نكرده بودم را اينجا اعلام كنم و به طوري تصويه حساب كنيم .
نمیشه اینجوری مقایسه کرد اگه بخواید وارد جزئیات بشید باید بگیم دسته X360 هم لرزش داره که اون نداره یا PS3 ورودی فلش مموری و SD داره که X360 داره اینا جز خصوصیات سلیقه ای کنسول هست و اینجا جاش نیست.

توجه ! از دوستان ميخوام اگه اشتباهي در هر لحاظ كردم اونو به من بگن تا صميمانه ادامه بديم .پس دعوا نخواهد بود .
خوب شما یه اشتباه بزرگ و اساسی در مقایسه خوب خودتون داشتید:
شما کنسول تازه وارد و بروز شده X360 رو با مدل اولیه PS3 مقایسه کردید همه دیگه میدونن که سونی هم برنامه هایی برای PS3 در مدل های دیگه داره.
اما اگه بخواید اینجوری حساب کنید تقریبا قیمت یکی میشه اما یه مشکلی هم هست.
شما با خرید این نوع X360 صاحب یک HD-DVD رام و با یک PS3 صاحب یک BD رام میشید حالا ممکنه یک نفر اینو نپسنده ولی خوب این اجباره دیگه کاریش نمیشه کرد از این جهت که ممکنه ارزش HD-DVD برای یک نفر خیلی بیشتر از BD باشه و شایدم بلعکس و صد البته که ارزش BD رام درون PS3 و HD-DVD کنسول X360 یکی نیست و اینم باز جای بحث داره که بقول شما میشه یک طومار.
اگه همه بچه های با اطلاع و اگاه کمک کنن شاید بتونیم همه با هم یه مقاله صفحه اول سایت بفرستیم که دیگه این بحثا راه نیفته اما موضوع باید از همه نظر بررسی بشه که کار سخت وبلندیه فعلا هم که فصل امتاحانات و بچه ها هم اکثرا محصل.
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

rashtag360

کاربر سایت
Jan 25, 2007
12
با سلام
يكي از مواردي كه در اين سايت و ساير forums مرتبط به بازي مطرح ميشه اين موضوعه كه بازي هاي 360 تنها در سبكهاي fpsو sport هستند و اين كنسول در ژانرهاي دييگه حرفي براي گفتن نداره . اين موضوع كاملا دور از واقيته . اگه ما بخوايم با يه نگاه منصفا نه به اين موضوع بپردازيم خواهيم ديد كه اين كنسول در ساير سبكها نتها از رقيب خود عقبتر نسيست بلكه از بهترنهاست .
ابتدا از سبك رسينگ شروع مي كنم= با وجود دو بازي فورزا و pgr كه به طور انحصاري براي 360 ميان و شمار زيادي از بازيهاي مولتي پلتفرمي ماند nfsو dirtو... 360 نتنها در ژانر احساس كمبود نميكنه بلكه كاملا اشباع به نظر مي رسه ( اگه بياد gt افتادين بايد گفت با اينكه از همه بازي هاي اين زانر بهتر ه ولي بايد قبول كرد نه gtو نه ژانر رسينگ تا ثير گذاري سابق رو ندارن !!! )
ژانر اكشن = اين همون ژانريه كه ps فن بويها رو اون خيلي مانور مي دادن و علت اونم در چهار بازي DMC4_ NGS_ GOW3 و HS مي دونستن . حرف اونهام تا چند ماه پيش به نظر درست ميومد ولي اتفاقات روي داده در ماههاي اخيراين برتري را تا حدود زيادي بي اثر كرد . اعلام DMC4 براي 360 و شايعه اي انحصاري بودن NG2 براي360 بيشترين تا ثير رو در اين ميان داشتند البته نبايد از TOO HUMAN غافل شد كه سازندگان ان قول يه اكشن يكپارچه را دادن.
ژانر مبارزه اي= در اين سبك برتري با هيچ كدو م نيست . اگه PS روي تيكن 6 (كه شايعا ت در مورد اومدنش روي 360د تمومي نداره ) مينازه . XBOX هم DOA رو داره . بازيهايي مثل MK و VF هم كه براي هر دو ميان.
نقش افرني غربي = در اين سبك با وجود حمايت همه جانبه اي BIOWAR از 360 كه بازي زيباي MEرو در سه قسمت براي اين كنسولبه بازار خواهد داد و همجنين ادامه اي JE بروي 360 و از ان مهمتر حضور پيتر مو لو نيكس به
عنوان مغز خلاق در ايجاد RPG هاي غربي كه با دو بازي FABLE2 و يك عنوان اعلام نشده قصد تحول در سبك نقش افريني را دارد كفه اي ترازورا براي 360 بسيار سنگين كرد ند البته دراين ميان نبايد از AGE OF CANON كه
قراره به صورت MMORPG براي 360 عرضه بشه غافل شد ( در اين سبك من هرچي فكر كردم نتونستم يه عنوان بزرگ انحصاري براي PS پيدا كنم !!!) تازه باين ليست ميتوان OLرا نيز اضافه كرد.
نقش افرينيهاي ژاپني = در اين بخش با توجه به حمايت گسترده اي بازي سازان ژاپني خصوصا SE از PS و عدم محبوبيت 360 در ژاپن( البته ريشه اين مو ضوع به اي نكته بر مي گرده كه ژاپني ها به طور سنتي كالاهاي امريكايي رو تحريم ميكنند ) برتري با PS هست البته نه به طور مطلق . چرا كه با حمايت MISTWALKER و تعداد زيادي از شركتهاي كوچك ژاپني ( با دلارهاي ما كروسافت ) از 360 و از اون مهمتر موفقيت بينظير كنسولهاي نينتندو ( كه موجب شده بساري از شركتها عناوين معروفشان رو به روي اين كنسولها بيرن كه نمونه اي بارز اون DQ9 بود)اين برتري تا حدود زيادي در حال رنگ با ختن است ولي با اين حال FF13 بزگترين JRPG براي نسل بعد خواهد بود البته با يد ديد BD و خصوصا LO مي تونن در برار FF قد علم كنند يا نه .
ژانر FPS= بدون شك در اين سبك 360 حرف اول و اخر رو خواهد زد . تنها وجود HALO3 كافيست تا ما به اي نتجه گيري برسيم . پيشبيني فروش بيش از 4 ميليون نسخه ان هم در روز اول باعث ميشه ما به روي حرف خود پا فشاري كنيم . البته حمايت جان كارمك از 360 و كلا سليقه اي جوانان مذكر امريكايي!!! مصدقهاي ديگري از اين نتيجه گيري است
ژانر شوتر سوم شخص = اگه مابخوايم تما م سوم شخصها رو به طو ريكجا مرور كنيم عنوانها يي مانند MGS4_ RE5_ SC5 _GOW2 and 3 _ SH5 _GTA4 بيشترين وسوسه رو در گيمر ايجاد ميكنند . كه با ز در اين ميان GOW انحصارا براي 360 و متال گير نيز فقط براي PS3 خوا هد بود( در اين ميا ن SH -SC چون به طور زماني در انحصار هستند مورد تا كيد قرار نگرفتن ) و اينجا تنها سليقه هست كه تعيين كنند ه اي اينه كه كدوم عنوان بهتره
سبك پلتفرم = در اين ژانر ما كرو سافت با داشتن Rare و سوني با داشتن نايتي داگ و شركت سازنده اي R and C تقريبا در يه سطح قرار دارن ولي قدرت مطلق در دستان توانمند نينتندو قرار دارد واگه كسي عاشق اين سبكه بهتره بره WII بگيره و خيالشو راحت كنه
ژانر SPORT= در اين سبك به نظر همه در يه سطح هستند
نتيجه گيري = هردو كنسو ل PS3 and X360 داراي بازيهاي زيا د در سبكهاي متنوع هستند . ولي قدرت 360 در ژانر FPS و نقش افرينيهاي غربي غير قابل انكار است

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
نقد های تک نفره درباره این موضوع ننویسید. هرچقدر هم که زیبا باشه.من از این دوستم خیلی تشکر می کنم اما کاشکی که با چند نفر دیگه این نقد را می نوشت که بعضی هاشون هم طرفدار ps3 باشن.

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
کسی نقد منو خوند ؟؟
خوندنش خالی از لطف نیستا

rashtag360

کاربر سایت
Jan 25, 2007
12
با سلام
دوست عزيز ، بعضي وقتها ، براي بعضي از چيزها ، نميشه كاري كرد.يكي از اين چيزها هم عدم وجود عناوين بزرگ FPS و RPG غربي بروي PS3 است . مطما باش اگه خود فيل هريسون ( كه استاد دروغها ي بزرگ و ماست مالي هست) هم بيا د اينجا نميتونه از PS3 در اين ضمينه دفاع كنه . اگه شما استد لا لي دارين كه مي تونه ما رو در اين امر قانع كنه مي تونيد مطرح كنيد . اگه ما قانع شديم كه PS3 در ژانر FPSو RPG غربي بهتر از 360 هست يا حد اقل برابر با اونه من خودم يه جا يزه اي نفيس !!! رو به شما خوا هم داد ( جايزه هم user و pas كارت اينترنت موجود در بازي رايانه هست كه طي يه پيام خصوصي به شما داده خواهد شد!! ) به اين شرط كه پاسخ شما كا ملا منطقي
و واضح باشه
تذكر = لطفا نگيد كه PS3 با داشتن CELL داراي قدرت زيا دي است و بازي سازها براي اون سردست مي شكنند و بعدش به اين نتيجه برسيد كه در اينده سيلي از بازي ها در زانر ها مختلف براي PS3 سرازير ميشه ( اگه يكي دو سا ل پيش بود شا يد اين حرفها خري دار داشت ولي حا لا ما همگي اينو مي دونيم كه ، اون چيزي كه يه بازي ساز رو موجاب به ساختن يه عنوان انحصاري بروي يه كنسو ل ميكنه ، ميزان فروش كنسول و سليقيه اي User هاي آن هست .يا مثلا بگيدكه PS3 با داشتن Blue ray حجم زيادي رو در اختيار بازي سازه قرار ميده ، در نتيجه RPG سازها آرزو دارن براي PS3 بازي بسازند . چون اين حرفم نمي تونه منطقي باشه زيرا اين حجم زيا د تنها به كار JRPG ها مياد اون هم فقط به خاطر CG هاي بسيار زياد( چون اصو لا زاپني ها از ديدن CG و دختر و پسرهاي خوشكل موجود در اون لذت مي برن!!!) و الا RPG هاي غربي اگر به وسعت كهكشان ها هم باشند!!! در يك يا نهايتن در دو DVD9 جا خواهند شد

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
شما با خرید این نوع X360 صاحب یک HD-DVD رام و با یک PS3 صاحب یک BD رام میشید حالا ممکنه یک نفر اینو نپسنده ولی خوب این اجباره دیگه کاریش نمیشه کرد از این جهت که ممکنه ارزش HD-DVD برای یک نفر خیلی بیشتر از BD باشه و شایدم بلعکس و صد البته که ارزش BD رام درون PS3 و HD-DVD کنسول X360 یکی نیست و اینم باز جای بحث داره که بقول شما میشه یک طومار.

سونی جان Elite که با DVD-ROM میاد و از HD DVD-ROM استفاده نمیکنه!

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من یه چیزی میگم اگه اشتباه بود بگید اشتباه:
من میگم چون قیمت 360(core)ارزونه افراد زیادیمیتونن بخرن دنتیجه شرکت های بازی سازی که بازی می سازن با 360بیشتر حال می کنن چون می تونن بیشتر بفروشن و سود بیشتر بکنن ولی چون پی اس 3 گرونه کمتر فروش میره در نتیجه سود کم تر میشه پس بازی سازان بیشتر تمرکز خودشونو روی 360 میزارن این درسته یا درست نیست؟؟
درضمن بازی خوبی مثل DMC 4یا شاید بازی های دیگر هم به 360 ملحق شن

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
من یه سوال دارم من 360 ته اولیم خراب شد الان من میخوام بپرسم اگه جای من بودید الان پول حاضر 360کور رو داشتید میخردید یا پول جمع میکردید ps3 میخردید؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
من یه سوال دارم من 360 ته اولیم خراب شد الان من میخوام بپرسم اگه جای من بودید الان پول حاضر 360کور رو داشتید میخردید یا پول جمع میکردید ps3 میخردید؟
اگه می خوای Core بگیری بدرد نمی خورده همون پولاتو جمع کنی PS3 بخری بهتره البته خوب اگه می تونی Per بگیر چون الان دیگه هرچی بازی انحصاری خوب واسه PS3 بود واسه 360 هم اومد (MGS4 هم می یاد ) خوب با خرید 360 هم اون بازیهارو می تونی بازی کنی هم بازیهای انحصاری این کنسول رو که تعدادشون بیشتر هم هست . من می گم وایسا الیت ارزون بشه اونو بگیر چون تا حالا گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل و غیره در این کنسول هیچ جا اعلام نشده . حالا خود دانید . موفق باشید .

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
اگه می خوای Core بگیری بدرد نمی خورده همون پولاتو جمع کنی PS3 بخری بهتره البته خوب اگه می تونی Per بگیر چون الان دیگه هرچی بازی انحصاری خوب واسه PS3 بود واسه 360 هم اومد (MGS4 هم می یاد ) خوب با خرید 360 هم اون بازیهارو می تونی بازی کنی هم بازیهای انحصاری این کنسول رو که تعدادشون بیشتر هم هست . من می گم وایسا الیت ارزون بشه اونو بگیر چون تا حالا گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل و غیره در این کنسول هیچ جا اعلام نشده . حالا خود دانید . موفق باشید .
تورو به خدا شايعه درست نکنيد.
جون مادرتون شايعه درست نکنيد.
کونامي گفته که متال گير رو براي 360 کانفريم نمي کننننننننننننند. تمام
بعد اپيک گفته که با به مايکروسافت تهديد کرديم که ممکنه گيرز اف وار رو علاوه بر pc براي ps3 هم منتشر کنيم.قبلا هم قرار بوده واسه ps3 منتشر بشه ولي نشده !!!!!
با اين خبر که ممکنه شايعه باشه و يا نه واقعيت داشته باشه تمامي 360 داران به ميت تبديل مي شوند ( شوخي )
رزدنت اويل 5 هم که انحصاري است ولي کپکام هنوز هيچ حرفي نزده

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
سونی جان Elite که با DVD-ROM میاد و از HD DVD-ROM استفاده نمیکنه!
اشکان جان واقعا دستت درد نکنه یعنی ما دیگه......
خوب Gartall جان داشت مقایسه میکرد که اگه یه HD-dvd برای X360 بخریم بعد با قیمت PS3 مقایسه کنیم....... که در ان صورت من مقایسه کردم.
-------------------------------------
من میخوام یه نکته جالبو مشخص کنم من نمیدونم چطور سایت Gamespot به گرافیک بازی FORZA 2 امتیاز 9 رو داده :)
اکثر مواقع امتیاز گیم رنکینگ از امتیاز گیم اسپات بیشتر بوده ( در موارد PS3) ولی برای X360 این موضوع بیشتر مواقع فرق میکنه مثلا تا الان فقط 2 تا سایت امتیازی بیشتر از 9.2 به این بازی دادن که 2 تا هم فن X360 بودن یعنی team xbox و xbox addict

که جالبه بدونید سایت team xbox هم به گرافیک بازی 8.2 داده اونوقت گیم اسپات راحت زده 9:laughing:

خیلی جالبه ولی گیم اسپات که اشتباه نمیکنه( اونم از قصد:cheesygri)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
تورو به خدا شايعه درست نکنيد.
جون مادرتون شايعه درست نکنيد.
کونامي گفته که متال گير رو براي 360 کانفريم نمي کننننننننننننند. تمام
بعد اپيک گفته که با به مايکروسافت تهديد کرديم که ممکنه گيرز اف وار رو علاوه بر pc براي ps3 هم منتشر کنيم.قبلا هم قرار بوده واسه ps3 منتشر بشه ولي نشده !!!!!
با اين خبر که ممکنه شايعه باشه و يا نه واقعيت داشته باشه تمامي 360 داران به ميت تبديل مي شوند ( شوخي )
رزدنت اويل 5 هم که انحصاري است ولي کپکام هنوز هيچ حرفي نزده
اولا من شایعه درست نکردم خیلی وقته که درست شده و الان دیگه به اوج خودش رسیده . در ضمن شما خوابشو ببینی که Gears Of War برای PS3 بیاد (هر موقع سونی بازیهای انحصاریشو برای 360 کانیفرم کرد شما می تونی به این قضیه امیدوار باشی ) لطفا ادامه نده چون هم به تاپیک مربوط نمیشه هم من قول دادم از این بحثا نکنم . در ضمن Resident Evil 5 به هیچ وجه عنوان انحصاری نیست و تا حالا خود کپکام هزار دفعه اینو اعلام کرده لطفا از خودت شایعه درست نکن .

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر