راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این یک نقطه را مخالفم ایرانی جماعت کلا به فکر اینده نیست هرچی شد شد هست بدشم

چرا میگی بعضی نقاط ایران باید بگی همه ی ایران جهان سومی هستند به جز یه 4000 نفرشون راحت اگر به فکر آیند شون بودن الان وضع ما تو این مملکت باتکلیف که نمیدونیم حتی چه دستگاهی برای بازی بخریم اخه شما یک سر به فروم های خارجی بزن ببین اونا دارن در باره چی حرف میزنن بعد بیا تعداد تاپیک های این سایت را ببین (البته به مدیران بازی سنتر بی احترامی نشه) ولی از ده تا تاپیک 9 تاش توی کشور ها جهان اولی در غیر قانونی هست یا زده سیدی کپی یا زده ویندوز مفتی یا زده 360 کپی شده یا زده جنس خوب سیدی برای کپی بازی 360 اگر یک تاپیک درست بخام بگم در این سایت که واقعا عالی هست و هیچ حرفی نداره اخبار داغ کنسول هست بقیش همش دارن کپی میکنن

ببين من كه توضيح دادم اگه مملكتي بخواد از جهان اول باشه مردمش بايد پولدار باشن الان اگه تو امريكا را حساب كني پولدارترين ادمها اونجا هستند يعني اين افراد به قدري پول دارن كه ديگه غمي از ايدشون ندارن ولي باز به فكر اينده هستند ولي ترسي ندارن اينگونه افراد امكاناتي كه الان براشون فراهم هست استفاده ميكنند و فكر اين رو نميكنن كه فردا از اين هم بهترش مياد و اگرم در اينده بهترش اومد اونم فراهم ميكنند يعني تقريبا ميشه گفت بروز هستند .

الان تو امريكا فكر ميكني چرا فروش xbox360 بيشتر بقيه كنسولها هست( حالا wii به كنار ) به خاطر همين قضيه كه گفتم يعني الان ميرن xbox360 را ميخرن و حالش را ميكنن و اگه در اينده ديدن كه ps3 بهتر هست ميرن ps3 را هم ميخرن يا اگه ps3 بهتر نشد همون xbox360 براشون كافي .

ولي اين ژاپني ها ادمهاي خيلي اينده نگري هستند و از ايندشون لذت ميبرن و ميخوان جنسي بخرن كه در اينده رو دست نداشته باشه كه اين مسئله هم باعث ميشه كه ps3 در اين كشور فروش بهتري داشته باشه (طبق تبليغات سوني از كنسولش ) اگه به فيلمهاي ژاپني هم دقت كني هميشه فيلمهاي افسانه اي و جلوتر از زمان است و حتي وسايلي كه تبليغ ميكنند و يا نمايشي براي اينده دارن .

در مورد ايران هم گفتم هر كس خودش رتبه جهانش را تعيين ميكنه (از لحاظ فكري و پولي )الان تو اگه ببيني خيلي از ايراني ها بهترين و بروزترين وسايل و امكانات را براي خودشون فراهم ميكنن سوار بهترين ماشين ن بهترين تلويزيون بهترين يخچال بهترين لباس و.....................اما اره حرف شما هم درسته چون تقريبا 90 درصد افراد ايران بدبخت هستند و خود مردم هم باعث نيستند اين دولت ما است كه ما را بدبخت كرده نه قانون داريم نه چيزي قانون فقط براي خودمون هست همين طوري كه خودت گفتي قانون كپي رايت نيست.

يه بار من تو يكي از روزنامه خوندم كه اگه ايران بخواد به تجارت جهاني بپيونده فقط بايد مبلغ بسيار بزرگ معادل 180 ميليارد دلار!!!!!!!!! به مايكروسافت جريمه بده. اگه خودت يه حساب كتاب سر انگشتي كني به اين نتيجه ميرسي من الان خودم شخصا نزديك 40 تا نسخه غيرقانوني ويندوز دارم اگه هر يك از اين نسخه ها را 200 دلار بزاريم ميشه 8000 دلار من به مايكرو بدهي دارم حالا كل نفرات ايران را حساب كن ببين چه عدد بزرگي ساخته ميشه ! حالا نه تنها مايكروسافت برو به ديگر محصولات از ايران كه كاملا غيرقانوني مصرف ميشن . كلا كار دشواري كه كشور ايران بخواد جزو جهان اول بشه . نميدونم تا كي بايد اين وضعيت را داشته باشيم .:-"

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
به نظرت قانون کپی رایت خوبه؟؟؟؟؟؟ کپی رایت چه ربطی به جهان اول دوم داره آخه!!!الان کشور هایی مثل مالزی و چین نمیدونم جهان چندم هستند شاید اول!!!ولی قانون کپی رایت ندارن!!!به نظرم ربطی به این چیزا نداره!!!خودت حاضر بودی 200 دلار بابت یه ویندوز بدی!!! من اگه حتی امریکا هم زندگی میکردم با حقوق متوسط 2000 حاضر نبودم 700 دلار بابت ویندوز ویستا بدم یا حتی بازی!!! به نظرم این قانون کپی رایت تو ایران بهتره نباشه!!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بحث این جهان اولی یا جهان سومی رو همین جا تمام می کنید چون نه تنها هیچ ربطی به این تاپیک نداره بلکه باعث اختشاش نیز می شه چون صحبت های یسری از دوستان در این زمینه واقعا مسخرس!

اگه در رابطه با محتوای تاپیک مطلبی برای گفتن دارید بنویسید اگه ندارید بیخود اینجا قصه تعریف نکنید!

من اگه حتی امریکا هم زندگی میکردم با حقوق متوسط 2000 حاضر نبودم 700 دلار بابت ویندوز ویستا بدم یا حتی بازی!!!
بله شما خیلی راحت می تونی ندی و از نسخه های کپی استفاده کنی ولی بعدش اونا هم می فهمن و جریمه های سنگین + زندانی برات می برن به همین سادگی.;) (البته این نظارت در اروپا خیلی بیشتر از امریکاس)

baghali91

کاربر سایت
Apr 2, 2006
174
نام
HaMeD
والا بنده ديشب زنگ زدم usa از فروشگاه wal-mart، سؤال کردم راجع به اينکه ميخوايم به دائيم بگم بياد ازشون خريد کنه. اطلاعات بدن ...

زنگ زدی وال مارت که ازشون درباره ی کنسولا بپرسی؟!!بابا تو دیگه هستی!!
اولا بگم وال مارت یکی از آشغال ترین فروشگاهاس.یه دفعه یه مستند ازش دیدم که بعد از اون ازش نفرت پیدا کردم.
ثانیا اگر می خواستی اطلاعات دقیق تری بگیری حداقل زنگ می زدی BEST BUY :laughing:

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
زنگ زدی وال مارت که ازشون درباره ی کنسولا بپرسی؟!!بابا تو دیگه هستی!!
اولا بگم وال مارت یکی از آشغال ترین فروشگاهاس.یه دفعه یه مستند ازش دیدم که بعد از اون ازش نفرت پیدا کردم.
ثانیا اگر می خواستی اطلاعات دقیق تری بگیری حداقل زنگ می زدی BEST BUY :laughing:

LOL!!!:p
والا همه ميگن خيلی حوصله دارم.:blushing:
ايشون هم اطلاعات دادن که به نظر بنده جالب بود اطلاعاتيشون به خصوص در رابطه با Elite.

باشه من امشب هم زنگ ميزنم برای best buy !!!

آخه ميخوام 600 يا 480 تومان پول کنسول بدم !!! برای بايد کامل اطلاعاتم کامل بشه بعد با خيال راحت بخرم.

اما همچنان نظرم روی همون ps3 هست که بگيرمش.:love:

فعلاً بای !

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
یکی میتونه عنوان های اصلی و درست و حسابی پی اس 3 که اختصاصی هستن رو با ذکر سبکشون نام ببره
ممنون میشم ازش

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
بابا اینقدر فن بویانه حرف نزنید این تاپیک رو هم مثل تاپیک همسایه قفل می کنن ها :cheesygri . خواهشا منطقی تر تو سرو کله هم بزنید :cheesygri ولی در مورد بلو ری ها دیگه به اون قیمت که شما میگی نمیرسه (45) خیلی دیگه بالا گفتی خیلی بشه همینطور که دستمون گفتن میشه 20 الی 25 تومن خواهد شد تازه فکر کنم تا سال 88 این قیمت به 10 تومن می رسه . 360 داران هم تا می تونن امیدوار باشن که MGS4 برای 360 هم می یاد . آرزو بر ما 360 داران عیب نیست . :cheesygri

بابا کیانوش جان مس افکتو با MGS یکی میکنی مس افکت ناشرش مایکرو هستش امکان نداره برای PS3 بی یاد همون طور که خود سازندگانش هم گفت (منظور Bioware ) . ولی ناشر MGS شرکت Konami هست و راحت می تونه مثل کپکام برای درآمد بیشتر این بازی رو برای 360 هم بزنه انشاالله که همینطوره آمممممممممممممیییییییییییییییییییین .
میلاد جان بازی alan wake هم اوایل ناشرش سونی بود بعدش کنسل شد و فقط مال 360 قرار بیاد . پس ناشر بازی رو نمیشه خیلی بهش اطمینان کرد ;) ناشر عوض میشه و مال یه کنسول دیگه هم میاد { ایشالا} حالا اونو ولش کن اصل متال گر هست که عمرا نیاد حالا ببین میلاد.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
میلاد جان بازی alan wake هم اوایل ناشرش سونی بود بعدش کنسل شد و فقط مال 360 قرار بیاد . پس ناشر بازی رو نمیشه خیلی بهش اطمینان کرد ;) ناشر عوض میشه و مال یه کنسول دیگه هم میاد { ایشالا} حالا اونو ولش کن اصل متال گر هست که عمرا نیاد حالا ببین میلاد.

کی گفته که ناشر Alan Wake اول سونی بوده ؟؟؟
بازی اول اعلام شده بود که برای هر 3 سیستم میاد و اون زمان اگه اشتباه نکنم هنوز ناشری نداشت

بعدشم که MS شد ناشر و نسخه‌ی PS3 کنسل شد

کلا شما مثه اینکه همه چیزو مربوط به سونی میبینی !

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
این اقا از بهترین کنسولو ps3 میبینه
بهترین بازیارو بازی های سونی میبینه
بهترین شرکت رو سونی میدونه
فکر کنم با مسئولهای سونی ...

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
کی گفته که ناشر Alan Wake اول سونی بوده ؟؟؟
بازی اول اعلام شده بود که برای هر 3 سیستم میاد و اون زمان اگه اشتباه نکنم هنوز ناشری نداشت

بعدشم که MS شد ناشر و نسخه‌ی PS3 کنسل شد

کلا شما مثه اینکه همه چیزو مربوط به سونی میبینی !
اقا بهزاد فکر کنم اشتباه میکنیا؟؟ چون این بازی قرار بود ابتدا انحصاری مال ps3 باشه.مگه این که بازی نما الکی نوشته باشه وگر نه من اون شمارهی مجلرو که چنین حرفی زده رو دارم.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
این اقا از بهترین کنسولو ps3 میبینه
بهترین بازیارو بازی های سونی میبینه
بهترین شرکت رو سونی میدونه
فکر کنم با مسئولهای سونی ...
شما از اون عکسی که اون پایین گذاشتی معلوم که با ps3 مشکل اساسی داری :cheesygri .
نکنه شما هم با مسعولان مایکروسافت ....:-" ؟؟؟؟؟ در ضمن کی گفته بهترین بازی ساز سونی هست؟؟؟؟؟ اول کپکام بعد یوبی سافت بعد سونی.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اقا بهزاد فکر کنم اشتباه میکنیا؟؟ چون این بازی قرار بود ابتدا انحصاری مال ps3 باشه.مگه این که بازی نما الکی نوشته باشه وگر نه من اون شمارهی مجلرو که چنین حرفی زده رو دارم.

خیلی داره جالب میشه!!!;)
عزیزم داری اشتباه میکنی گیر نده...

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
نه عزیز جون من خودم ps3 داشتم حالا بزار کلکل نشه

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
قيمت اصلي ps3 60 gig 850 دلار است.بدون اين جزئيات.فقط به خاطر سل و بلوري پلير و ......
بعد مي گي الايت با 657 دلار ارزونتر از پلي ۳ ۸۵۰ دلاري است ؟؟؟؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
قيمت اصلي ps3 60 gig 850 دلار است.بدون اين جزئيات.فقط به خاطر سل و بلوري پلير و ......
بعد مي گي الايت با 657 دلار ارزونتر از پلي ۳ ۸۵۰ دلاري است ؟؟؟؟

اصلا پست منو تو خوندي .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر