راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
میلاد من هر وقت این بقل ps3 خودمو نگاه میکردم.وا نمیکردم گفتم یه چیزیش نشه :laughing: تا حالا اصلا دقت نکرده بودم که این جا مال نصب هارد هست :p { اینقدر تو کف بازی بودم که دقت نمیکردم :cheesygri } خوب پس دیگه مشکلی نیست زودتر هکرا اینو کپی خور کنن اینقدر پول پای یه بازی ندم :( مفلس شدم :p }
البته کیانوش جان هاردهای PC توی اون جا جا نمیشه چون اندازشون خیلی بزرگه مثل عکسهای بالا می تونی بیرون کنسول نصب کنی . اونجا فقط هارد استاندارد PS3 می خورده (هاردهای 60 به بالا اندازشون بزرگه ) . ;)

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
برو بچز من یه چیزی رو نمی فهمم من تلویزیونم Sd یعنی اگه 360 رو به Sd وصل کنم کیفیت چقدر میاد پایین ؟

با کابلی چیزی نمیشه حلش کرد؟

به خدا خیلی ستمه:( :(

کسی جواب نمیده؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
کسی جواب نمیده؟
خوب شما چرا به مانیتور وصل نمی کنی مانیتورت اگه هرقدر هم قدیمی باشه کیفیتش از TV بهتره

نوشته شده توسط b.crazy
360 چند وقته که اومده
ps3 چند وقته wii چند وقته ؟
البته تو ایران نه کلا میدونم ربطی به بحث نداره ولی برام جالبه بدونم
360 الان حدود 1 سالو 6 ماهه که اومده
PS3 الان حدود 6 ماهه که اومده Wii هم همینطور .

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
اين جوري که خيلي بهتره.
هارد راحت جدا مي شه و مي شه ببري بازي بريزي توش.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
می شه یخورده بیشتر توضیح بدی؟
حرف پیچیده ای نزدم که بخوام توضیح بدم ببین تلویزیون SD رو هیچ کاریش نمیشه کرد همون کیفیت رو میده ولی شما روی مانیتور کیفیت خیلی بهتری نسبت به تلویزیون SD دارین یعنی 360 رو به مانیتورت وصل کن (حالا هرقدر هم مانیتورت قدیمی باشه کیفیتش از تلویزیون SD بهتر هستش اگه جدید هست که دیگه چه بهتر کیفیتش چند برابر بهتر از SD هستش ) . :)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
همه مثل کپکام نیستن که تا یه ذره پول اومد تو کار یادشون بره کی بود که کپکام رو معروف کرد{سونی}[/QUOTE]

اتفاقا همه همين طورين اي كاش نبودن اما كيه بي خيال پول بشه پول بده كاراي ديگه هم برات مي كنن اين كه خوبشه عزيزم مرام سيخي چند؟:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سونی کپکام رو کرد کپکام؟:laughing:
به نظر من کپکام حال داد به سونی:)

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
سونی کپکام رو کرد کپکام؟:laughing:
به نظر من کپکام حال داد به سونی:)
اخه کپکام از بازی های که روی ps1 و ps2 ساخت معروفیت زیادی کسب کرد به خاطر همین میگم که اگه ps1 , ps2 نبود الان کپکام هم نبود.کپکام حال داد به سونی:laughing: اشتباه گفتی امین. کپکام خداییش بیشترین حالو تا حالا به بیل گیتس داده :cheesygri :cheesygri

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
اگه کونامی هم مثله کپکام بشه من یه نماز شکر میخونم:cheesygri

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
نه ديگه.
اين بازي pes7 و mgs4 بالاي 15 گيگ اطلاعات داره بعد به چه اميدي رو 360 بزنه.
نياز به دوتا dvd9 است.

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
ببینید ps3 و sony امیدشون به mgs4 است بنابراین مطمئنا نمیاد برای 360 بزنه حالا اگ 2GB باشه:cheesygri

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نه ديگه.
اين بازي pes7 و mgs4 بالاي 15 گيگ اطلاعات داره بعد به چه اميدي رو 360 بزنه.
نياز به دوتا dvd9 است.

خوب میزنه رو چندتا dvd مگه چی میشه؟ بازی بلودراگون یادت رفته؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
ببینید ps3 و sony امیدشون به mgs4 است بنابراین مطمئنا نمیاد برای 360 بزنه حالا اگ 2GB باشه:cheesygri
ناشر MGS4 شرکت Konami هست و ربطی به سونی نداره.من یکی که دو روز دیگه اگه خبر انتشار این بازی رو روی X360 بشنوم زیاد تعجب نمیکنم بعد از DMC4 , Ace Combat 6 , ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر