راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام به همه
آقا منم قبول دارم که تا اینجا برنده 360 بوده ولی اگه بخواهیم بگیم که بازیها روی 360 کیفیتش بهتر از Ps3 هست دیگه کم لطفی کردیم
من مقایسه چندتا از بازیها روی Ps3 و 360 رو دیدم هر کدوم سبک خودشو داشت
مثلا تو بازیه تنیس ,ps3 بیشتر بازی رو به صورت واقعی نشون میداد (مثلا زمینهای تنیس) ولی 360 بیشتر به صورت هنری بازی رو نشون میداد(ترکیب رنگها بهتر بود)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام به همه
آقا منم قبول دارم که تا اینجا برنده 360 بوده ولی اگه بخواهیم بگیم که بازیها روی 360 کیفیتش بهتر از Ps3 هست دیگه کم لطفی کردیم
من مقایسه چندتا از بازیها روی Ps3 و 360 رو دیدم هر کدوم سبک خودشو داشت
مثلا تو بازیه تنیس ,ps3 بیشتر بازی رو به صورت واقعی نشون میداد (مثلا زمینهای تنیس) ولی 360 بیشتر به صورت هنری بازی رو نشون میداد(ترکیب رنگها بهتر بود)
این مقایسه از نظر امتیازهایی هست که به بازیها داده شده که فعلا 360 بهتر کار کرده در ضمن با مقایسه 1 بازی هم که نمیشه گفت...

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
امین جان بهتره با Only_Sony_PS اصلابحث نکنی چون واقعا تعصبی هستش (از نوع حاد البته بهتون برنخوره ها ) ولی اینقدر تعصب هم خوب نیست یخورده واقع بینی هم بد نیست حالا اگه برخلاف میل آدم باشه .

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
وقتی میشه یه بازیرو با صرف هزینه 6000 هزار تومن بازی کرد (مثلا Call Of Duty 3 ) برای چی آدم بیاد 60 الی 70 پول بابت این بازی بده تازه کیفیت این بازیها اکثرا در نسخه 360 بهتر بودن . پس ایشون کار درستی کرده بعد از یکی دو سال هم PS3 قشنگ توی بازار جا افتاد و قیمتش پایین اومد و کپی خور شد این کنسول رو هم تهیه می کنه و از بازیهای انحصاری اون کنسول هم استفاده می کنه . .

1:دوست عزیز نیازی نیست که شما تا یکی دو سال اینده صبر کنی چون به احتمال زیاد تا تابستون ps3 هک شده(که از الان خبرایی شده) وشما می تونی از روی هارد اجرا کنی .اونوقت اگه یه اینترنت پرسرعت داشته باشی به راحتی می تونی دان.. کنی ولذت بازی مجانی ببری
2:قیمت خام bu ..25 gb به 11 تومن رسیده و تا چند ماه اینده خیلی ارزون تر هم میشه.پس اگه بشه از روی bu هم بازی های کپی خور شده رو اجرا کرد اونوقت شما می تونی با 13 تومن به راحتی بازی ها را بخری لذت ببری.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اقا میلاد درست میگه تعصب به خود ادم ضرر میزنه منم طرفدار سونی بودم ولی تو ps3 خیلی
ضعیف عمل کرد سخت افزارش به قدری پیچیدست که سازنده ها نمیتونن از قدرتش به درستی
استفاده کنن خود من nfscarbon رو روی جفتشون دیدم نسخه ps3 که واقعا افتضاح بود
بیشتر عناوین انحصاریش رو هم از دست داده دلیلی واسه خریدنش وجود نداره
دیگه ادم خیلی باید مایه دار باشه که واسه یه mgs4 بره ps3 بگیره !!! ( تازه اونم رو هواست )
امیدوارم سونی بتونه دوباره قدرت رو به دست بگیره

اقا مرتضی البته این قیمت 13 تومن که شما میگی به این زودی ها امکان پذیر نیست

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
1:دوست عزیز نیازی نیست که شما تا یکی دو سال اینده صبر کنی چون به احتمال زیاد تا تابستون ps3 هک شده(که از الان خبرایی شده) وشما می تونی از روی هارد اجرا کنی .اونوقت اگه یه اینترنت پرسرعت داشته باشی به راحتی می تونی دان.. کنی ولذت بازی مجانی ببری
2:قیمت خام bu ..25 gb به 11 تومن رسیده و تا چند ماه اینده خیلی ارزون تر هم میشه.پس اگه بشه از روی bu هم بازی های کپی خور شده رو اجرا کرد اونوقت شما می تونی با 13 تومن به راحتی بازی ها را بخری لذت ببری.
البته به دان کردن 18 گیگ فکر کنم باید سرعت کهکشانی داشته و از یه ISP هم ADSL بگیری که پهنای باند Free بهت بده . که هزینه این سرویسها همچنین کم هم نیست تازه اگه از این سرویسها بتونی استفاده (فعلا که مخابرات محدود کرده ) .
شما اگه جای کسی که این Blu ray هارو از اینترنت میگره و رایت میکنه و به بچه ها میفروشه بودی بابت این همه مشقت فقط 2000 تومن میکشدی روی هر Blu ray تصور کن طرف باید کلی وقت صرف کنه 20 گیگ رو از اینترنت دان کنه بعد با رایترهایی که قیمتش الان 1 میلیون تومن هستش بازیهارو رایت و به من و شما بفروشنه فقط برای 2000 تومن سود . من اینطور فکر نمی کنم بازیهای PS3 کمتر از 20000 هزار تومن فروخته نخواهد شد البته فعلا الان . سودی که روی بازیهای 360 می کشن خیلی بیشتر از 2000 تومن هستش تازه DVD هستش و هزینه رایت کمتر و زمان کمتری به دان کردن از اینترنت صرف میشه .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
طبق چنتا سايت رسمي 360 در بازي هاي زير سرتر از ps3 بوده:
fight night
oblivion
nba street
fear
nfl
call of duty
armored core 4
چيزي كه مشخصه اينكه 360 كارت گرافيك خفني داره طوري كه اكثر بازي هامو كه رو pc با 360 هست مقايسه مي كنم 360 از اونم يه سرو گردن گرافيكش بالاتره نمي دونم چطوري اما كلا سبك گرافيكيش فرق داره كه اين تفاوت ها تو 2 بازي test drive با spilhnter cell به اوج خودش مي رسيد والا هنوز موندم:confused: :eek:

آخرین ویرایش:

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
اولا" این چه حرفیه که میگی هذب باد هستی ؟؟؟ اگه شما یه زمانی طرفدار سگا بودی پس الان
بشین سگا بازی کن چون هذب باد نیستی.. منم میشنم آتاری بازی میکنم چون یه زمانی طرفدار آتاری بودم ...
خواهشا" رو منطق صحبت کن ......
اولا" من 7 نظریه خوندم بابت اینکه کدام کنسول برنده میشن که 5 نظریه به پیروزی 360 و 2 نظریه به پیروزی ps3 رای دادن ...... این حرفی هم که شما در رابطه با پیروزی کنسول ها در سال 2010 گفتی مربوط میشه به همین 2 نظریه
فرض میگیریم که ps3 برنده بشه ... آیا میخوای تا سال 2010 صبر کنی ؟؟؟ چرا نمیخوای از زمان حال حرف بزنی ؟؟ بنده در تمام صحبتهای شما زمان آینده رو دیدم در حالی که صنعت بازی ویدئویی ثانیه به ثانیه در حال پیشرفت است و مطمئن باش مایکروسافت تا 2010 کیلویی نزول نمیکنه تا ps3 کیلویی صعود کنه . 360 با دلار های بیل گیتس چند عنوان اختصاصی بسیار
محبوب ps3 رو خرید و به نظر اکثر کارشناسان خود شرکت سونی این کار برای ناک اوت کردن سونی کافی بود ... ((مطمئنن وضع بدتر هم خواهد شد ))
خوش خیال نباش و منطقی باش و بدون ps3 بازنده بزرگ این بازی است
شما میگی چرا میخوای تا سال 2010 صبر کنی تا ps3 برنده بشه خوب باید زمان بگذر دیگه پس تا هفتهی دیگه صبر کنم :biggrin1: اینقدرم راجع به دلار های microsoft صحبت نکنید مایکروسافت اگه خیلی پولداره کنسول رو یه جوری میساخت که هزارتا مشکل نداشته باشه.
مایکروسافت از اون طرز کنسول ساختنش معلوم شد در چه حدی؟؟؟؟؟؟؟

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
امین جان بهتره با Only_Sony_PS اصلابحث نکنی چون واقعا تعصبی هستش (از نوع حاد البته بهتون برنخوره ها ) ولی اینقدر تعصب هم خوب نیست یخورده واقع بینی هم بد نیست حالا اگه برخلاف میل آدم باشه .
راست میگه امین جان شما بهتره با اقا میلاد بحث کنی چون ایشون خیلی منطقی هستن:) اقا میلاد بهتون بر نخوره ها :-"

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
سیاوش یا همون دارکفیلد عزیز یه حرف قشنگی میزنه :
Dont Feed The Troll
من این اشتباهو صفحه قبل کردم (چون به اشتباه تصور کردم مثل اکثریت بچه های سایت میشه با بعضی ها بحت منطقی داشت) شما ادامه ندینش وگرنه وقت خودتونو هدر دادین!

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
هرکسی که 360 خریده مطمئن باشه که اشتباه نکرده چون عقل معاش داشته (یعنی از نوع بازی کردن ) وقتی میشه یه بازیرو با صرف هزینه 6000 هزار تومن بازی کرد (مثلا Call Of Duty 3 ) برای چی آدم بیاد 60 الی 70 پول بابت این بازی بده تازه کیفیت این بازیها اکثرا در نسخه 360 بهتر بودن . پس ایشون کار درستی کرده بعد از یکی دو سال هم PS3 قشنگ توی بازار جا افتاد و قیمتش پایین اومد و کپی خور شد این کنسول رو هم تهیه می کنه و از بازیهای انحصاری اون کنسول هم استفاده می کنه . البته بعضی ها هم برعکس عمل می کنند که باید از خودشون پرسید . Only_Sony_PS3 جان باز نیای طرفداری PS3 رو بکنی اگه حرف منطقی داره پست بده تا ما هم استفاده کنیم . ممنون

شما هنوز توی رویای اون دموی CG هستی پس مثل اینکه این دموی ابتدایی که توی نمایشگاه GDC 07 داشت ندیدی در ضمن من هرجا میرم فروش نسخه قبلی این بازی رو کم دونستن (نمونه مجله بازیرایانه شماره فروردین ماه ) البته جایی رو پیدا نکردم که آمار فروش رو بده .
دوست عزیز من یه کلام فقط به شما میگم تا اوایل سال 2008 صبر کن و اونموقع میبینی که کاملا اوضاع فرق کرده وقتی همین gta4 واستون مشکل ساز شد وقتی dmc4 اومد و به خاطر حجم بالای بازی رفتی روی 3 تا dvd خریدی وقتی یک سال از عمر ps3 گذشت و برنامه نویسها با سیستمش اشنا شدن. اونموقع.......... اقا ما هیچوقت نمیتونیم همدیگرو قانع کنیم شما که اینقدر از منطق حرف میزنید چرا وقتی صحبت bd , hddvd میشه قبول نمیکنید بلوری برندست و میگین مایکروسافت رو دست کم نگیرید:)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
دوست عزیز من یه کلام فقط به شما میگم تا اوایل سال 2008 صبر کن و اونموقع میبینی که کاملا اوضاع فرق کرده وقتی همین gta4 واستون مشکل ساز شد وقتی dmc4 اومد و به خاطر حجم بالای بازی رفتی روی 3 تا dvd خریدی وقتی یک سال از عمر ps3 گذشت و برنامه نویسها با سیستمش اشنا شدن. اونموقع.......... اقا ما هیچوقت نمیتونیم همدیگرو قانع کنیم شما که اینقدر از منطق حرف میزنید چرا وقتی صحبت bd , hddvd میشه قبول نمیکنید بلوری برندست و میگین مایکروسافت رو دست کم نگیرید:)
شما یه جوری میگه انگار ما فن بوی 360 هستیم . باید بگم اشتباه کردی چون اگه به قول شما تا اوایل سال 2008 وضعیت بازیهای PS3 بهتر بشه من این کنسول رو هم تهیه می کنم و هیچ تردیدی هم ندارم اما اگه می بینی الان 360 رو انتخاب کردم و به بچه ها پیشنهاد می کنم برای اینه که بازیهای بیشتر و بهتری ( با بحث رو شروع نکنی از نظر خودم گفتم ) داره و اصلا برام مایکروسافت و سونی مهم نیست کنسولی که بازیهای با کیفیت و خوبی داشته باشه مهمه . در نسل قبل و قبلتر انتخاب من PS1 و PS2 بود به دلیل بازیهای بیشتر و بهتر اما الان 360 تا اینجا بهتر عمل کرده و کاملا این قضیه مشهوده .

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
شما یه جوری میگه انگار ما فن بوی 360 هستیم . باید بگم اشتباه کردی چون اگه به قول شما تا اوایل سال 2008 وضعیت بازیهای PS3 بهتر بشه من این کنسول رو هم تهیه می کنم و هیچ تردیدی هم ندارم اما اگه می بینی الان 360 رو انتخاب کردم و به بچه ها پیشنهاد می کنم برای اینه که بازیهای بیشتر و بهتری ( با بحث رو شروع نکنی از نظر خودم گفتم ) داره و اصلا برام مایکروسافت و سونی مهم نیست کنسولی که بازیهای با کیفیت و خوبی داشته باشه مهمه . در نسل قبل و قبلتر انتخاب من PS1 و PS2 بود به دلیل بازیهای بیشتر و بهتر اما الان 360 تا اینجا بهتر عمل کرده و کاملا این قضیه مشهوده .
ما هم اگه دیدیم elite اومد و مشکلی نداشت و کیفیتش خوب بود میریم میخریم{عمرا}:) البته بعد از اینکه gow3,lair,metal gaer,............. رو بازی کردم و همه فهمیدن ps3 برتریش مشهود هست بعد میریم 360 هم تجربه میکنیم { بازم عمرا } :biggrin1:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اقا كي ميگه ps3 كيفيت ساخت بالايي داره هر كي گفته...
ما كه ديروز يه دستگاه نوشو باز كرديم انالوگ دسته كه خرچ خرچ صدا مي كرد اين قدرم سبك بود كه اگه مينداختي بالا ديگه برنمي گشت پايين.R2 L2 هم بنداز دور در برابر RT LT 360 هيچي برا گفتن نداشت شوك باهالم كه نداره 100 دلار هم كه گرونتره دستگاهم كه بندازي رو ميز ,ميز با زمين يكي ميشه :biggrin1:
گور باباي ps3 با اين افتضاحي كه زده ما كه رفتيم يه wii بگيريم گرافيكو داريم بريم سراغ game play
بابا اگه 360 داغ نمي كرد بازم مي گفتين كيفيت ساخته پاييني داره كه اونم 25 تومن بدين يه فن بخرين حله
حالا دوباره ONLY_SONY_PS3 مياد يه چيزي ميگه حداقل 4 تا طرفدار با خودت بيار تا له نشدي(طرفدار:confused: مگه پيدا ميشه؟) (اين حرفارو جدي نگيرينا داريم ميزنيم تو سر و كله ي هم حال مي كنيم:love: )

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر