راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
من این پستها رو میخوندم ولی یه یه نکته خیلی عجیب برخوردم. یعنی واقعا میشه دررابطه با 360 صحبت کرد و در رابطه با بازی Bioshock صحبت نکرد؟ بازی که انحصارا مال 360 هست وقرار تا 3-4 ماه دیگه بیاد. الان تو سایتهای PS3 هم برین همه دارن از این بازی صحبت میکنن. و آرزوشونه که این بازی از انحصار 360 دربیاد!!! وقعا Bioshock یه انقلاب جدیدتو زمینه گیم هست. کسانی که Systemshock رو بازی کردن میدونن قضیه چیه. حالا درسته Halo3 و Mass Effect هم داره میاد ولی Bioshock فعلا که بدجوری ترکونده. من ازهمین الان پیشبیتی میکنم Bioshock که انحصار 360 هست بهترین بازی 2007 میشه.
ببینید در رابطه با 360 و PS3 هم بگم که اینقدر بهم نپرید. خب هر کی فکر میکنه PS3 بهتره بره بخره و هر کی هم فکر میکنه 360 بهتره خوب بره 360 بگیره. این اینکه دیگه کل کل کردن نداره.

من خودم سالها PS2 داشتم. باور کنید اصلا از نزدیک Xbox رو هم ندیده بودم. تو هر سایتی هم که میرفتم مثلا Gamespot و یا ign حتی یه ثانیه هم نمیرفتم صفحات Xbox رو چک کنم. البته اونزمانها هنوز 360 و PS3 نیومده بودن. منظورم از xbox 360 نیست منظورم همون کنسول قدیمیشه.
خلاصه تا اینکه چند ماه پیش PS3 اومد من تا اون موقع هم نمیدونستم Xbox چیه و فقط اسمشو شنیده بودم! فکر میکردم PS3 خدای کنسولهاست. برای همین اینور و اونور دنبال این بودم که یه PS3 بخرم. سرتونو درد نیارم تو همین بین نمیدونم چی شد یه سر رفتم تو سایتهای مختلف و رو بیکاری یه کم در رابطه با 360سرچ کردم. واقعا فکر نمیکردم آخروعاقبت این سرچ باعث بشه بیخیال PS3 بشم و یه 360 بخرم. باور کنید اختلاف 200 هزار تومنی PS3 با 360 برام اصلا مهم نبود. ببینید من کلا میخوام اون چیزیرو که بهتره رو بگیرم ودیدم در حال حاضر 360 هم از لحاظ گیمهای موجود و گیمهائی که میان از لحاظ کپی خور بودن و در ضمینه آنلاین بازی کردن نسبت به PS3 سرتره. واقعا اگه فکر میکردم PS3 بهتره حاضر بودم 500 هزار هم بیشتر بدم و یه PS3 بخرم.

حالا این نظر منه. نظر اساتید ممکنه فرق کنه. من واقعا واسه اینکه فکرنکنید از رو تعصب این چیزارو میگم اینو بگم که در زمینه کنسولهای نسل قدیم PS2 حرف اول و آخر رو میزد چون واقعا بهتر بود. اینو باور کنید که من و دوستان دیگه که فکر میکنیم در حال حاضر خرید Xbox بهتره ، به خاطر این حرفها از شرکت مایکروسافت حقوق نمیگیریم. چیزیه که بهش اعتقاد داریم. اعتقاد داریم ایندفعه جنگ کنسولها رو 360 میبره همونجور که قبلا PS2 برد.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
1.شما که ازش چیز میدونی به نظرت از لایر بهتره :biggrin1:
2.کجا مردم میرن 360 میخرن این امارهایی که مایکروسافت میده امار فروشش به فروشگاهاست نه به مردم بس که کلاه بردار :biggrin1:
3.شما سلیقهی خیلی خوبی داری که از بین بازیهای ps3 گنجی رو انتخاب میکنی یعنی بقیه بازیهارو یادت رفت
4.لایر و کیلزون و متال گر و ........ اینارو هیچوقت یادت نره

1-این بحثی که کدوم بازی بهتره رو تموم کنید لطفا .هر کنسولی بازیای قوی داره که کنسول مقابل نداره مثلا تو PS3 بازیهای MGS4 و لایر و FFX و ... تو 360 هم Bioshock, Halo3, Masseffect , gears of war و... هر کسی یه سلیقهای داره . این که کدوم بازیها بهترن بحث کاملا بی نتیجه ای هست. البته الان لایبراری گیمهای 360 قویتر هست چون گیمهای بیشتری واسش ولی در آینده بازیهای زیادی هم برای PS3 میاد.
2-لطفا اگه بحث میکنید کمی منطقی باشید این فروشگاهها که عشق 360 ندارن که 360 بخرن و انبار کنن ! ببین دوست عزیز همه جای دنیا عرضه بر اساس تقاضا صورت میگیره. هیچ کمپانی تو دنیا حتی همین شرکتهای کو چیک توی ایران بیشتر از تقاضا جنس عرضه نمیکنن. به دلایل خیلی زیاد اقتصادی که اینجا جای بحثش نیست. اینو یه بچه 13-14 ساله هم میدونه. این فروشگاه هائیکه شما بحثشو میکنی مطمئن باش بر حسب تقاضای مشتریهاشون کنسول میخرن نه بیشتر نه کمتر. پس به این نتیچه میرسیم که آمار فروش این کنسول همون آمار تقاضا وخرید مردم بوده. هیچ شرکتی نمیخواد ضرر کننه چه مایکروسافت به اون بزرگی که کنسول زیادی بده بازار و چه اون فروشگاه کوچیک کنسول زیادی بخره. عرضه = تقاضا
3-شما اگه فکر میکنی PS3 بازیهاش باحالتره خب دلیل نیست وحی منزل باشه. شما اینجوری حال میکنی. خوب برو حالشونو ببر. اینجا خیلی ها هم با بازیهای 360 بیشتر حال میکنن. میگم این بحثها به جائی نیرسه.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
اقا اين همه دليل مسخره نيارين.هرکي از را مي رسه مي گه بازي هاي فلان کنسول باحال ترن!!!!
اين که نشد دليل.شما فقط بدونين که امکان شکست تجاري هيچ کدوم وجود نداره!!
نه ps3 مي بازه و نه 360!!!(اما امکان برد يه کنسول هست)
اما اين اينده است که همه چيز را مشخص مي کنه.هر کسي يه نظري داره من يه بار يه همچين حرفي با اين مضموم زدم کل سايت من را فن بو ps3 کردند!!!!!!.اما در کل بايد به سال 2008 فکر کرد . سالي که عناوين ps3 هم مياد.در کل جنگ کنسول ها يه جنگ 5 ساله است.اما پيش بيني من برد ps3 .(خدا رحم کنه الان ديگه همه من را کارمند سوني مي دونند.)

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
اینجا هم که شد پاتوق فن بوی ها!
:)
وقتی بازی LIAR با Fable2 مقایسه میشه خوب هر کسی اول بیاد این صفحه سایت رو بخونه ول میکنه میره.اخه شما سبک این 2 بازی رو مقایسه کنید نوع گیم پلی و طراحی محیط هر 2 با توجه به سبکشون متفاوت هست و هر 2 جز امید های 100% اختصاصی 2 کنسول هستند جناب ONLY_SONY_PS3( که از اسمت هم میزان وفاداریت نسبت به سونی معلوم هست) فقط بهت بگم که یکی از دلایل خرید من برای X360 بازی بزرگی چون Fable2 بود و کلا من خیلی شوتر دوست نداشتم که اومدم میعاد گاه بازی های FPS یعنی XboX360 رو خریدم من 360 رو به خاطر بازی هایی چون LO و BD و همین Fable2 خریدم. شاید خیلی های دیگه هم مثل من دلیل خرید کنسولشون دو یا 3 یا حتی یک بازی بزرگ باشه پس سلیقه ها اونقدر متفاوته که بدترین بازی از نظر شما ممکنه بهترین از نظر من باشه! نمیشه به کسی که LIAR رو بد تر از F2 میدونه گفت چرا× چون هر کسی نظر خودشو داره و از یک دیدگاه نگاه میکنه. تازه من جایی ندیدم که جناب Wakashizuma بگه F2 بهتره ایشون فقط میگفتن شما خیلی داری این بازی رو کوچیک میبینی در صورتی که من و شاید خیلی های دیگه بیشتر منتظر این بازی هستیم تا بازی های بزرگ دیگه البته LAIR هم بازی بزرگی هست و گرافیک و فیزیکش واقعا خیره کنندست اما هر چی هم که باشه قابل مقایسه با یک بازی در سبک دیگه نیست مثل اینکه شما بگی یخچال ساید بای ساید از تلوزیون HD بهتره:confused:

------
شما از کجا میدونی آمار سونی درسته سونی هم با آمار دادنش درباره آمار فروش PSP نشون داد که چیزی از مایکروسافت کم نداره پس شما هم فکر نکن الان PS3 حدود 3 میلیون فروش کرده .
میلاد جان یه لینک بده که نوشته باشه سونی گفته ما تا الان 3 ملیون فروختیم.
سونی مطمئنا بیشتر از 3 ملیون وارد بازار کرده ولی تا الان باید همون حول و هوش 3 ملیون فروش رفته باشه. میشه مشکلات امار PSP هم بگی والا شما که اطلاعاتت بالاست ما رو هم مستفیض کن ثواب داره.

بعدش من نمی دونم این بازی Kill Zone چی داره که شما توی هر پستت هی جزو بازیهای خوب معرفیش می کنی من قسمت اولشو روی PS2 بازی کردم و واقعا داشت حالم بهم می خورد
من که از بازی های FPS خوشم نمیاد قسمت اول این بازی رو 2 بار تمام کردم بخاطر:
1-داستان قوی که هیچ بازی FPS تا اون زمان به این وسعت نداشت(که در قسمت دوم ادامش میدن)
2-محیط های بزرگ و متفاوت و تنوع در سلاح
3-گرافیک عالی در زمان خودش که به نظر من بطور شگفت انگیز داشت روی سخت افزار PS2 در اون زمان اجرا میشد
4-گیم پلی عالی FPS با دستهDS2 که برای اولین بار من از بازی کردن بازی های FPS با دسته خوشم اومد.
فکر کنم امار فروششم نشون بده که چقدر نو آوری داشته.
ولی خوب سلیقه ها متفاوته اما بهتره یک بازی بزرگو الکی نکوبید مثلا من الان خیلی راحت میتونم بگم که Gears اشغال بود و اصلا گرافیک نداشت اما خوب نه منطقیه نه درست.
معمولا این اختلافات یا از اختلاف سلیقست یا تعصب که در مورد بالا به گزینه دوم شبیه تر بود;)

اقا اين همه دليل مسخره نيارين.هرکي از را مي رسه مي گه بازي هاي فلان کنسول باحال ترن!!!!
اين که نشد دليل.شما فقط بدونين که امکان شکست تجاري هيچ کدوم وجود نداره!!
نه ps3 مي بازه و نه 360!!!(اما امکان برد يه کنسول هست)
اما اين اينده است که همه چيز را مشخص مي کنه.هر کسي يه نظري داره من يه بار يه همچين حرفي با اين مضموم زدم کل سايت من را فن بو ps3 کردند!!!!!!.اما در کل بايد به سال 2008 فکر کرد . سالي که عناوين ps3 هم مياد.در کل جنگ کنسول ها يه جنگ 5 ساله است.اما پيش بيني من برد ps3 .(خدا رحم کنه الان ديگه همه من را کارمند سوني مي دونند.)
اااااااا کوتاراگی خودتی کی فارسی یاد گرفتی:)
فکر نکنم کسی دیگه به برنده شدن این 2 کنسول امید داشته باشه اخه Wii که داره همه رو کنار میزنه!

آخرین ویرایش:

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
این قدر دعوا نکنید خوبیت نداره!!!!

هرکی ممکنه یه نظری داشته باشه

به نظر من 360 بهتره چون عناوین بیشتری داره.
هر چند ممکنه عناوین ps3 هم زیاد بشه !!!!!!

البته رو دست mgs4 چیزی نمیاد !!!!

ولی gow ترکونده

(ببخشید مثل فن بوی ها حرف زدم)

فقط 360

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
Sony جان (ببخشید اسمتو نمی دونم ) من اصلا حرفی در مورد فروش 3 میلیون PS3 نزدم که بخوام منبعی در موردش بزارم بلکه می خواستم به کاربر (ONLY_SONY_PS3) بگم که طبق امضای خودشون الان PS3 حدود 3 میلیون دستگاه نفروخته حتی مایکروسافت هم 10 میلیون شاید نفروخته باشه و اینکه ایشون میگن مایکروسافت داره آمار دروغ میده در اشتباه هستند . مایکروسافت آمار درستی داده که 10 میلیون کنسول فروخته البته به فروشنده ها نه به منو شما به عبارت ساده تر 10 میلیون کنسول Ship کرده پس دروغی در کار نیست و سونی هم بهمین صورت آمار شیپ رو اعلام می کنه و گرفتن آمار دقیق فروش واقعی کار بسیار مشکلی هستش وگرنه من اصلا نگفتم الان PS3 حدود 3 میلیون فروش داشته . (منظورم از آمار فروش PSP هم همین بود ) . البته ما هم هر چی اطلاعات داریم از شما و بچه ها هستش
در مورد بازی Kill Zone هم شاید حق با شما باشه هر کسی یه سلیقه ای داره البته من نگفتم این بازی نوآری نداره درصورتی من بشخصه با اسلحه های این بازی خیلی حال کردم و گرافیک خوبی هم داشت رو سخت افزار PS2 من فقط گفتم به از یک ساعت ، بازی یکنواخت می شه و جذابیت اولیه خودش رو از دست میده (حالا شما روی ما همچنین اثری داشته :confused: چون خودم بازیهای سبک FPS رو خیلی دوست دارم و بازیهای زیادی در این سبک انجام دادم ) شما می تونی یه لینک به من بدی تا ببینیم این بازی چقدر فروش داشته (معتبر) البته جسارت نباشه . ممنون .

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
از هر عنوانی که برای ps3 هست برای 360 هم هست
kill szone=gow
gthd=forza
mgs4=sc5
حالا شاید در بعضی بازیها این قضیه صادق نباشه ولی در کل رقابت یکسانه
من به شخصه gow --forza--sc رو از killzone--gthd--mgs بیشتر دوست دارم
حالا شاید یکی ماله ps3 رو بیشتر دوست داشته باشه و دلیل رقابت این دو کنسول همین اختلاف سلیقه هاست....
البته من فقط برای alan wake برای طرفداران ps3 متاسفم

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
شما دوست عزیز بیو شک رو چیکار میکنی؟؟؟ به این باحالی

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
Sony جان (ببخشید اسمتو نمی دونم ) من اصلا حرفی در مورد فروش 3 میلیون PS3 نزدم که بخوام منبعی در موردش بزارم بلکه می خواستم به کاربر (ONLY_SONY_PS3) بگم که طبق امضای خودشون الان PS3 حدود 3 میلیون دستگاه نفروخته حتی مایکروسافت هم 10 میلیون شاید نفروخته باشه و اینکه ایشون میگن مایکروسافت داره آمار دروغ میده در اشتباه هستند . مایکروسافت آمار درستی داده که 10 میلیون کنسول فروخته البته به فروشنده ها نه به منو شما به عبارت ساده تر 10 میلیون کنسول Ship کرده پس دروغی در کار نیست و سونی هم بهمین صورت آمار شیپ رو اعلام می کنه و گرفتن آمار دقیق فروش واقعی کار بسیار مشکلی هستش وگرنه من اصلا نگفتم الان PS3 حدود 3 میلیون فروش داشته . (منظورم از آمار فروش PSP هم همین بود ) . البته ما هم هر چی اطلاعات داریم از شما و بچه ها هستش
در مورد بازی Kill Zone هم شاید حق با شما باشه هر کسی یه سلیقه ای داره البته من نگفتم این بازی نوآری نداره درصورتی من بشخصه با اسلحه های این بازی خیلی حال کردم و گرافیک خوبی هم داشت رو سخت افزار PS2 من فقط گفتم به از یک ساعت ، بازی یکنواخت می شه و جذابیت اولیه خودش رو از دست میده (حالا شما روی ما همچنین اثری داشته :confused: چون خودم بازیهای سبک FPS رو خیلی دوست دارم و بازیهای زیادی در این سبک انجام دادم ) شما می تونی یه لینک به من بدی تا ببینیم این بازی چقدر فروش داشته (معتبر) البته جسارت نباشه . ممنون .
اولا که اشتباه گرفتی دوست عزیز امضای من کجاش امار فروش ps3 هست؟:biggrin1:
دوما من اخر نفهمیدم شما کیلزون رو قبول داری یا نه؟؟؟ به هر حال شما مطمعن باش قدرت ps3 اونقدر بالا هست که بازیسازا بتونن کیلزون رو با همون گرافیک که در e3 2005 نشون دادن بسازن اگرهم این اتفاق نیفته مطمعن باش اشکال از کم هوشی بازی سازهاست. کلا هر بازی مال ps3 بد از اب در بیاد تقصیر بازیسازهاست چون ps3 هر قدرتی رو که بخوای به بازیسازها داده

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
اقای only sony شما هر چقدرم که طرفداره ps3 باشی به اندازه من نبودی
خواهشا یه کم با منطق باش و از تعصب بیجا دوری کن
شما جوری حرف میزنی که انگار ps3 یک الهه واسه ادماست
اینو من محکم میگم که هرکس در حال حاضر از ps3 طرفداری کنه فقط فقط از روی تعصب نه منطق...
کل کارشناسا و بازیخورها متفق القول میگن کنسول xbox360 در حال حاضر کنسول به مراتب مناسبتری برای بازی هست ....
اقای only sony من خودم قیل از اینکه 360 بگیرم پولامو برای ps3 جمع کرده بودم ولی به خودم گفتم چقدر تعصب!
با تحقیق 2 هفته ای به این نتیجه رسیدم که 360 کنسول مناسبتریه...........
شما میگی mgs4 داری خوب منم میگم alan wake دارم تازه من مطمینم که خودتم برای نداشتن این عنوان انقلابی رویps3 حسرت میخوری.....
شما میگی gthd داری خوب منم forza2 دارم که 100% عنوان قویتریه....
شما میگی kill zone (البته از چیزی که اصلا نمیشه روش حساب کرد داری حرف میزنی)خوب منم gow دارم........
خواهشا انقدر تعصبی حرف نزن....کنسول بازی 360 100% الان کنسول به مراتب مناسبتریه....
یا علی مدد

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
اقای only sony شما هر چقدرم که طرفداره ps3 باشی به اندازه من نبودی
خواهشا یه کم با منطق باش و از تعصب بیجا دوری کن
شما جوری حرف میزنی که انگار ps3 یک الهه واسه ادماست
اینو من محکم میگم که هرکس در حال حاضر از ps3 طرفداری کنه فقط فقط از روی تعصب نه منطق...
کل کارشناسا و بازیخورها متفق القول میگن کنسول xbox360 در حال حاضر کنسول به مراتب مناسبتری برای بازی هست ....
اقای only sony من خودم قیل از اینکه 360 بگیرم پولامو برای ps3 جمع کرده بودم ولی به خودم گفتم چقدر تعصب!
با تحقیق 2 هفته ای به این نتیجه رسیدم که 360 کنسول مناسبتریه...........
شما میگی mgs4 داری خوب منم میگم alan wake دارم تازه من مطمینم که خودتم برای نداشتن این عنوان انقلابی رویps3 حسرت میخوری.....
شما میگی gthd داری خوب منم forza2 دارم که 100% عنوان قویتریه....
شما میگی kill zone (البته از چیزی که اصلا نمیشه روش حساب کرد داری حرف میزنی)خوب منم gow دارم........
خواهشا انقدر تعصبی حرف نزن....کنسول بازی 360 100% الان کنسول به مراتب مناسبتریه....
یا علی مدد
1.اگه شما یه زمانی طرفدار ps3 بودی هیچوقت اینجوری حرف نمیزدی :confused:
2.اگرم فرض بگیریم که اینطوری بوده پس شما هذب باد هستی نه طرفدار کنسول
3.بعدشم من کی گفتم ps3 کنسول الهی هست ps3 هم یه سری ضعف داره ولی ضعفاش به مراتب از کنسولهای دیگه کمتره .
4.متال گر هنوز نیومده و شاید امتیازش 2 بشه ولی موضوش که مهمه هر چی هم بازی چرتی بشه ولی سرنوشت اسنیک خیلی مهمه ولی alan wake رو شما نمیتونی معلوم کنی چه بازی از اب در میاد حالا مسعله ای نداره شما 360 خریدی مبارکت باشه 2 سال دیگه معلوم میشه چه اشتباهی کردی در ضمن شما داری بر عکس میگی همهی کارشناسا میگن ps3 در سال 2010 برنده میشه همشون اعتقاد دارن که سونی در جاپن برنده میشه و در اروپا و امریکا هم نتیجه متعادل میشه و در سال 2010 سونی برنده میشه اینو تو بازی رایانه هم نوشته بود

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
اولا" این چه حرفیه که میگی هذب باد هستی ؟؟؟ اگه شما یه زمانی طرفدار سگا بودی پس الان
بشین سگا بازی کن چون هذب باد نیستی.. منم میشنم آتاری بازی میکنم چون یه زمانی طرفدار آتاری بودم ...
خواهشا" رو منطق صحبت کن ......
اولا" من 7 نظریه خوندم بابت اینکه کدام کنسول برنده میشن که 5 نظریه به پیروزی 360 و 2 نظریه به پیروزی ps3 رای دادن ...... این حرفی هم که شما در رابطه با پیروزی کنسول ها در سال 2010 گفتی مربوط میشه به همین 2 نظریه
فرض میگیریم که ps3 برنده بشه ... آیا میخوای تا سال 2010 صبر کنی ؟؟؟ چرا نمیخوای از زمان حال حرف بزنی ؟؟ بنده در تمام صحبتهای شما زمان آینده رو دیدم در حالی که صنعت بازی ویدئویی ثانیه به ثانیه در حال پیشرفت است و مطمئن باش مایکروسافت تا 2010 کیلویی نزول نمیکنه تا ps3 کیلویی صعود کنه . 360 با دلار های بیل گیتس چند عنوان اختصاصی بسیار
محبوب ps3 رو خرید و به نظر اکثر کارشناسان خود شرکت سونی این کار برای ناک اوت کردن سونی کافی بود ... ((مطمئنن وضع بدتر هم خواهد شد ))
خوش خیال نباش و منطقی باش و بدون ps3 بازنده بزرگ این بازی است

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
هرکسی که 360 خریده مطمئن باشه که اشتباه نکرده چون عقل معاش داشته (یعنی از نوع بازی کردن ) وقتی میشه یه بازیرو با صرف هزینه 6000 هزار تومن بازی کرد (مثلا Call Of Duty 3 ) برای چی آدم بیاد 60 الی 70 پول بابت این بازی بده تازه کیفیت این بازیها اکثرا در نسخه 360 بهتر بودن . پس ایشون کار درستی کرده بعد از یکی دو سال هم PS3 قشنگ توی بازار جا افتاد و قیمتش پایین اومد و کپی خور شد این کنسول رو هم تهیه می کنه و از بازیهای انحصاری اون کنسول هم استفاده می کنه . البته بعضی ها هم برعکس عمل می کنند که باید از خودشون پرسید . Only_Sony_PS3 جان باز نیای طرفداری PS3 رو بکنی اگه حرف منطقی داره پست بده تا ما هم استفاده کنیم . ممنون
قدرت ps3 اونقدر بالا هست که بازیسازا بتونن کیلزون رو با همون گرافیک که در e3 2005 نشون دادن بسازن
شما هنوز توی رویای اون دموی CG هستی پس مثل اینکه این دموی ابتدایی که توی نمایشگاه GDC 07 داشت ندیدی در ضمن من هرجا میرم فروش نسخه قبلی این بازی رو کم دونستن (نمونه مجله بازیرایانه شماره فروردین ماه ) البته جایی رو پیدا نکردم که آمار فروش رو بده .

آخرین ویرایش:

u.sَ.a

کاربر سایت
May 11, 2007
73
این sony جان مثل اینکه برتری الان 360 روهم قبول ندارن........
sony جان هر موقع ps3 حرفی برای گفتن داشت منم میرم میخرم شک نکن....
راضی شدی؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
کلا هر بازی مال ps3 بد از اب در بیاد تقصیر بازیسازهاست چون ps3 هر قدرتی رو که بخوای به بازیسازها داده

میشه این جمله رو یکم بیشتر واسم توضیح بدی؟!
چون ps3 هر قدرتی رو به بازیسازها داده براش بد بازی میسازن؟:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر