راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
اینجا هم که شد پاتوق فن بوی ها! لطفا کل کل بازی رو کنار بگذارید هر کسی واسه خودش علایقی داره که نمیتونه از اونا بگذره پس این بحث به خود شخص بستگی داره:ok:

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
شما هم ببین اگه ما gears of war نداشته باشیم چی داریم به جاش:

halo3 , alan wake , mass effect , splinter cell 5 , forza 2 , pgr4 , Lost Odyssey , Blue Dragon , too human , Bioshock , Fable 2 , ....:)
یعنی شما gow3 , lair,kilzone,mgs4 و......... با lost odsey,blue dragon,fable2 ,..... مقایسه میکنی:biggrin1:
این دوستمون علی اقا راست میگه تا تاپیک قفل نشده بهتره بحث ادامه ندیم فقط از همه کسانی
که شک دارن کدوم کنسول بخرن بازی هایی که من برای ps3 گفتم رو با بازی هایی که دوستان برای 360 گفتن رو مقایسه بکنن اونوقت خودشون میفهمن کی درست میگه :) :)

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
یعنی شما gow3 , lair,kilzone,mgs4 و......... با lost odsey,blue dragon,fable2 ,..... مقایسه میکنی:biggrin1:
این دوستمون علی اقا راست میگه تا تاپیک قفل نشده بهتره بحث ادامه ندیم فقط از همه کسانی
که شک دارن کدوم کنسول بخرن بازی هایی که من برای ps3 گفتم رو با بازی هایی که دوستان برای 360 گفتن رو مقایسه بکنن اونوقت خودشون میفهمن کی درست میگه :) :)

من یه سوال دارم
شما lair یا Killzone 2 رو بازی کردی که میگی از Fable یا Lost Ody. یا Halo 3 بهترین؟ ایا جای معتبری مثل گیم اسپات این حرفو زده؟
بازی هایی که هنوز نیومدن و معلوم نیست چی میشن و رو شما چجوری از همین حالا بهتر میدونی؟

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
من یه سوال دارم
شما lair یا Killzone 2 رو بازی کردی که میگی از Fable یا Lost Ody. یا Halo 3 بهترین؟ ایا جای معتبری مثل گیم اسپات این حرفو زده؟
بازی هایی که هنوز نیومدن و معلوم نیست چی میشن و رو شما چجوری از همین حالا بهتر میدونی؟
اقای عزیز اگه لایر 2 هم بگیره یک بازی بسیار قشنگ هست. چرا ؟؟؟؟؟ چون یک تجربه کاملا جدید هست. بعضی از بازی هارو از قبل میشه پیشبینی کرد چه وضعیتی دارن مثلا من با اینکه
anti microsoft هستم ولی مطمعنم gears of war 2 یه بازی قشنگ از اب در میاد. در ضمن سایت معتبر فقط ign :love:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقای عزیز اگه لایر 2 هم بگیره یک بازی بسیار قشنگ هست. چرا ؟؟؟؟؟ چون یک تجربه کاملا جدید هست. بعضی از بازی هارو از قبل میشه پیشبینی کرد چه وضعیتی دارن مثلا من با اینکه
anti microsoft هستم ولی مطمعنم gears of war 2 یه بازی قشنگ از اب در میاد. در ضمن سایت معتبر فقط ign :love:
البته اگه دنبال تجربه جدید باشه آدم، نوآوری های خیلی بیشتری تو بازی ای مثل FABLE پیدا می شه تا بازی ای مثل lair. البته مطمئنم شما حتی نمی دونی سبک fable چی هست ...

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan

من نگفتم نمیشه پیش بینی کرد (هرچند روی پیش بینی به عنوان دلیل نمیشه حساب کرد) اما شما چطوری میدونی این بازی از اون یکی بازی بهتر میشه ؟
شما خودت صریح میگی از مایکروسافت خوشت نمیاد پس واضح هست نظر مناسب نداری بهشون پس در مقایستم نمیتونی عادل باشی. من نگفتم Lair بازی بدی هست من میپرسم چطوری شما میدونی از مثلاFable 2 بهتر در میاد؟ چقدر از Fable 2 اطلاعات اومده بیرون که شما با استناد بهشون داری نتیجه گیری میکنی؟اصلا چقدر وقت گزاشتی رویFable 2 تحقیق کنی که میدونی از اون بهتر میشه؟
شما خیلی صریح گفتی فلان بازی از اون یکی بهتر میشه در حالی که همچین مقایسه ایی فعلا مقدور نیست..شمام این حرفو نه به عنوان نظر به به عنوان واقعیت گفتی

در ضمن سایت معتبر فقط ign
به خاطر امتیاز های کیلوییش؟
PS: منو یاد قدیم میندازه که خیلی بچه ها از Sims بدشون میومد و این مدل بازی رو بچه بازی میدونستن. همینکه معرفی Home شد (و element هایی از Sims داره) همونا شروع کردن به گفتن اینکه چقدر Home حال میده از این حرفا..البته منظورم اینجا شما نبودی

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
من موافقم
360 گور و گور داره بازی میاد ولی بازی توپش کمه ولی PS3 اکثر بازیهاش توپن

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
البته اگه دنبال تجربه جدید باشه آدم، نوآوری های خیلی بیشتری تو بازی ای مثل FABLE پیدا می شه تا بازی ای مثل lair. البته مطمئنم شما حتی نمی دونی سبک fable چی هست ...
واسه چی باید وقتم تلف کنم بفهمم سبک بازی fable { اونم چه بازیی :) } چی هست ؟؟؟؟؟؟؟
اشکان جان به نظر من اگه یه نظر سنجی بذارن بین لایر و فیبل2 اکثریت به لایر رای میدن؟؟؟

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
واسه چی باید وقتم تلف کنم بفهمم سبک بازی fable { اونم چه بازیی } چی هست ؟؟؟؟؟؟؟
اشکان جان به نظر من اگه یه نظر سنجی بذارن بین لایر و فیبل2 اکثریت به لایر رای میدن؟؟
پس وقتی چیزی ازش نمیدونی نبایدم نظر بدی!

اگه عادل نبودم که نمیگفتم gow2 بازی خوبی میشه
X360 رو که میگی بده
همه بازیهای X360 رو که تقریبا میگی به درد نمیخورن
خریدن X360 رو هم که میگی به درد نمیخوره و این ادمایی که توی دنیا خریدن حتما نفهم بودن..حالا چونGoW2 میگی بازی خوبی میشه (بزار اول حالا اعلام بشه) بعد فکر میکنی خیلی عادل و Objective هستی؟

من موافقم
360 گور و گور داره بازی میاد ولی بازی توپش کمه ولی PS3 اکثر بازیهاش توپن
منظوریت بازیهایی مثل :
Spiderman 3
Full Auto 2
Genji
Formula One
Gundam
هستش؟
بیشتر بازیهاشم که امتیاز های بالا و خوب توی گیم اسپات دارن فعلا به X360 همراه به صورت Multiplatform هست....

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
پس وقتی چیزی ازش نمیدونی نبایدم نظر بدی!

X360 رو که میگی بده
همه بازیهای X360 رو که تقریبا میگی به درد نمیخورن
خریدن X360 رو هم که میگی به درد نمیخوره و این ادمایی که توی دنیا خریدن حتما نفهم بودن..حالا چونGoW2 میگی بازی خوبی میشه (بزار اول حالا اعلام بشه) بعد فکر میکنی خیلی عادل و Objective هستی؟

منظوریت بازیهایی مثل :
Spiderman 3
Full Auto 2
Genji
Formula One
Gundam
هستش؟
بیشتر بازیهاشم که امتیاز های بالا و خوب توی گیم اسپات دارن فعلا به X360 همراه به صورت Multiplatform هست....
1.شما که ازش چیز میدونی به نظرت از لایر بهتره :biggrin1:
2.کجا مردم میرن 360 میخرن این امارهایی که مایکروسافت میده امار فروشش به فروشگاهاست نه به مردم بس که کلاه بردار :biggrin1:
3.شما سلیقهی خیلی خوبی داری که از بین بازیهای ps3 گنجی رو انتخاب میکنی یعنی بقیه بازیهارو یادت رفت
4.لایر و کیلزون و متال گر و ........ اینارو هیچوقت یادت نره

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
1.شما که ازش چیز میدونی به نظرت از لایر بهتره :biggrin1:
2.کجا مردم میرن 360 میخرن این امارهایی که مایکروسافت میده امار فروشش به فروشگاهاست نه به مردم بس که کلاه بردار :biggrin1:
3.شما سلیقهی خیلی خوبی داری که از بین بازیهای ps3 گنجی رو انتخاب میکنی یعنی بقیه بازیهارو یادت رفت
4.لایر و کیلزون و متال گر و ........ اینارو هیچوقت یادت نره
شما از کجا میدونی آمار سونی درسته سونی هم با آمار دادنش درباره آمار فروش PSP نشون داد که چیزی از مایکروسافت کم نداره پس شما هم فکر نکن الان PS3 حدود 3 میلیون فروش کرده .
بعدش من نمی دونم این بازی Kill Zone چی داره که شما توی هر پستت هی جزو بازیهای خوب معرفیش می کنی من قسمت اولشو روی PS2 بازی کردم و واقعا داشت حالم بهم می خورد (البته اول که بازی رو شروع می کنی بازی جذابی ولی بعد از 1 ساعت به طرز فجیعی تکراری می شه ) اینها هم ترفندهای سونی هستش که با نشون دادن یه دمو CG در نمایشگاه E3 05 از کاه کوه ساخت . من فن بوی نیستم که این حرفارو می زنم و از روی تجربه صحبت می کنم من هیچ تعصبی روی مایکروسافت ندارم ولی شما کاملا مشخصه . :)

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
شما از کجا میدونی آمار سونی درسته سونی هم با آمار دادنش درباره آمار فروش PSP نشون داد که چیزی از مایکروسافت کم نداره پس شما هم فکر نکن الان PS3 حدود 3 میلیون فروش کرده .
بعدش من نمی دونم این بازی Kill Zone چی داره که شما توی هر پستت هی جزو بازیهای خوب معرفیش می کنی من قسمت اولشو روی PS2 بازی کردم و واقعا داشت حالم بهم می خورد (البته اول که بازی رو شروع می کنی بازی جذابی ولی بعد از 1 ساعت به طرز فجیعی تکراری می شه ) اینها هم ترفندهای سونی هستش که با نشون دادن یه دمو CG در نمایشگاه E3 05 از کاه کوه ساخت . من فن بوی نیستم که این حرفارو می زنم و از روی تجربه صحبت می کنم من هیچ تعصبی روی مایکروسافت ندارم ولی شما کاملا مشخصه . :)

اتفاقا با این حرفت نشون دادی که روی تعصب روی xbox360 داری صحبت می کنی.
1)دیگه همه می دونن بازی های Kill Zone و black هردو از بهترین بازی های fps کنسول ps2هستند.
Kill Zone بازی بود که تونست تو سال 2004 با گرافیک زیبای همه رو متعجب کنه.
Sony Computer Entertai...با بازی های Shadow Of The Colossus وgof1,2 نشون داده چکارست.پس مطمئن باش برای نشون دادن قدرت ps3 این Kill Zone 2 یکی از بهترین بازی های ps3 میشه(حالا کاری به اون دمو که تو ea نشون دادن که معلوم بود real time نبود ندارم)

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
اما در مورد لایر وfable
اصلا نباید fable رو با لایر مقایسه کرد.نسخه اول fable بازی بود که واقعا تا بازی نکنی نمی فهمی چی رو از دست دادی؟در مورد لایر با گیم پلی که من از این بازی دیدم انصافا بازی خوشساختی است و از هر لحاظ گیم پلی و گرافیک عالی عمل کرده.

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218

حالا من به اینکه بازی هایX360 یا ps3 کدوم بهترن ندارم ولی اینو دیگه همه میدونن که گیم اسپات طرفداره کدوم کنسوله؟در مورد Virtua Tennis 3 مال کدوم کنسول بهتر بود؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر