راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
در مورد مشکلات 360 من نمیگم هیچ مشکلی نداره اما در زمینه مشکلات حرارتی و چیزایی که تو این صفحه راجع بهش صحبت شد باید بگم من شخصا سابقه 13 ساعت بازیکردن مداوم رو باهاش دارم (از بعد از شام تا نهار فردا:-") هیچ مشکلی پیش نیومده.
در ضمن من فن هم ندارم.
در مورد علت نخریدن ps3:
همه ما میدونیم کنسولهای سونی از اولیش تا همین سومیش چقدر ارزشمندن اما:
ps3 حتی اگه هک هم بشه با توجه به اینکه قیمت بلوری خام و بلوری رایتر هنوز سرسام آوره به احتمال بالای 90 هک بصورتی خواهد بود که بازی از روی هارد اجرا بشه و این یعنی اینکه در بهترین حالت (هارد 60 گیگ) شما 3 تا بازی روی هارد داری و بقیه بازیهات بر روی دی وی دی خواهد بود (هر بازی دست کم 5 دی وی دی):(. کافیه شما بخوای بازی غیر از این 3 تا بازیه تو هاردت انجام بدی اونوقته که باید یکیش رو پاک کنی و اون یکی رو دوباره بریزی تو هارد.
و این یعنی فاجعه. مثه بازیهای پی سی که باید نصب کنی و اجرا کنی (با این تفاوت که pc با یکبار نصب قال کنده میشه).
من اصلا کنسول گرفتم چون از نصب و کرک و پچ خسته شده بودم.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
دوستمون در مورد ریختن بازی روی هارد برای PS3 توضیح داد اما درباره مکافات این کار نگفت . اگه یکم فکر کنید متوجه می شید شما چقدر باید ریاضت بکشید تا بتونید مثلا Resistance رو بازی کنید . اول باید هارد در بیارید و ببرید فروشگاهایی که این کارو انجام می دن معمولا هم همون دقیقه فکر نکنم بهتون بدن و مثلا میگن برو فردا بیا یا اگر هم بخوان همون دقیقه بهتون بدن فکر کنم یه 1 ساعتی باید در مغازه یارو مگس شکار کنی تا مثلا طرف بازی رو برات بریزه و یا اینکه اگه شما می خواین بازیهارو داشته باشین و بازیهای جدید رو روی بازیهای قدیمی نرزین باید دوباره هارد بخرین که اگه حساب کنید زیاد فرقی به حال آدم نمی کنه که مثلا بره Blu ray کپی بخره و بازی کنه پس این مورد هم یخورده بو دار هستش (از لحاظ قیمت گفتم ) . من خودم فن بوی نیستم و سونی رو خیلی قبول دارم در نسل قبل کنسولش بهتر بود اونو گرفتم ولی حالا به نظرم X360 بهتر بود اونو گرفتم البته PS3 هم کنسول خوبی هستش اما الان به دلیل کمبود بازی و این مشکلات که اگه بشه همچین کارو کرد باعث میشه X360 فعلا بهترین انتخاب باشه (البته PS3 چندتا بازی داره که واقعا نمیشه ازشون گذشت همچنین 360 ) .

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
پس چیکار کنیم ؟ 360 هم که ممکنه هر آن فوت کنه(تازه با فن)؟ wii هم که بازیهای دلخواه ما روش نمیاد

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
پس چیکار کنیم ؟ 360 هم که ممکنه هر آن فوت کنه(تازه با فن)؟ wii هم که بازیهای دلخواه ما روش نمیاد
علی جان اینقدر دو دل نباش من چند ماه پیش حاله تو رو داشتم و خیلی دو دل بودم ولی آخر خریدمش و الان کاملا راضی هستم و تو رو خدا از این حرفها هم نزن (ممکنه فوت کنه ) . ببینید اونهایی که درباره این کنسول بد میگن چند دسته هستند یا کنسولشون واقعا نابود شده (تازه اونم به خاطر استفاده نامناسب وگرنه همین جوری که خراب نمیشه ) بعضی فن بوی ها هستند در مورد کنسول رقیب بد میگن و اکثرا بیش از حد در گفتن انتقادشون اغراق می کنن . و دسته بعدی هم همین جوری یه چیزی میگن برای مزاح کردن . البته من منکر کیفیت بد تولید توی این نمی شم و دیگه اینقدر وخیم هم نیست و با یکم مراعات می تونی ازش براحتی استفاده کنی . علی جان از من می شنوی اینقدر دو دل نباش شما اگه از این کنسول درست استفاده کنی و به توصیه و تجربه بچه هایی که این کنسول رو داشتن گوش کنی مسلما مشکلی برات پیش نخواهد آمد . حالا تصمیم به عهده خودت هستش .

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
من رفتم خونه یکی از رفقا ناراحت هم بود گاهی سیستمش 3چراغ قرمز میشه و اینا. دیدم یه اتاق داره مخصوص 360 که در و دیوارش پر بود از پوستر و باکس شات 360 و 360 و یه تی وی و کامپیوترش داخلش بود. اطاق کلا 4 متر بود بیشتر نبود. اونم زیره پله ها. فقط هم یه در ورودی بود و عین دخمه میموند یعنی هوا اصلا جریان نداشت. 360 رو هم خوابونده بود روی یه موکت که رو میز بود:eek: یعنی بدبخت مادر مرده هیچ راه نفسی نداشت. تازه کامپیوترش برای کارای دانلود همیشه روشنه(24 ساعته) یعنی شما به شرایط فوق حرارت کامپیوتر و تی وی و خوده 360 رو اضافه کن شما خودت میتونی تو همچین شرایطی کار کنی و سه تا چراغ قرمزت روشن نشه؟
حقیقتش اینه که بستگی 70% به طریقه مصرفت داره علی جون حالا خود دانی.

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
بابا این قد دل دل نکنید
با توجه به شرایط موجود بهترین انتخاب 360 هست

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
بابا این قد دل دل نکنید
با توجه به شرایط موجود بهترین انتخاب 360 هست
هر کنسولی رو انتخاب کنی یه سری بازی های انحصاری کنسول مقابل رو از دست میدی.
ولی من چون بازی های انحصاری ps3 رو { مخصوصا metal gaer 4 } بیشتر دوست داشتم ps3
خریدم. به نظره من هم همه باید از همین روش استفاده کنن من اینده بهتریرو واسه ps3 میبینم به خاطر سل و کلا قدرت بالای دستگاه :love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اتفاقا من اینده 360 رو بهتر میدونم به دلیل بازیهای اختصاصی و زیادی که داره:love:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
به نظر من همانطور که امین جان هم گفتن 360 با بازیهای انحصاری خود اینده روشنی رو برای خودش رقم زده . اما یه مشکل بزرگ هست اون هم اینه که نمیشه به این راحتی ها از بازی Mgs4 گذشت .

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
در مورد مشکلات 360 واقعا راست میگن من نه فن بوی هستم و نه....من دیدم همین 2 3 تا از بچه ها بهترین مراقبت هایی که از دسته یه ادم بر میاد انجام دادن کنسوله خودمم که کلا مادربورد سوزوند ولی خدارو داره درست میشه

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
سلام ببخشید لطفا بدون تعصب جواب بدین:love:
ما فرض میگیریم که الان پلی 3 هک شوده به نظرتون با این قیمت بالای بلوری که شنیدم خامش 30 الی 40 تومانه بازیهای این کنسول به صرفه هست اصلا فرض میکنیم قیمت بلوری بیاد بشه 10 هزار (که بعیدمیدونم بشه) به نظرتون بازی ها چند میشه دیگه از 20 الی 15 هزار که دیگه پایین تر که نمیاد. اگر هم بیاد یه فرصتی تقریبان طولانی میخواد که تا بخواد اون فرصت بگزره همه منتظر کنسول جدید تر میشن یعنی پلی 4.
درسته که ایکس باکس 360 مشکلاتی داره و پلی3 از نظر کیفیت عالیه اما برای افرادی مثل من و باقی افرادی مانند من در حال حاظرتا 5 سال دیگه که کنسول های جدید (پلی 4 و ایکس باکس جدیدکه میان) 360 انتخاب مناسب تری هست ;)
این نظر شخصی منه که حدود 6-7 ماه دارم این انجمن هارو دنبال میکنم و به این نتیجه رسیدم

1:اولا 40 تومن نه 25 تومن. شما اگه یادت باشه می دونی چند سال پیش قیمت همین dvd9 چند بود؟پش مطمئن باش اگه ps3 هک بشه قیمت این dvd 25gb هم تا سال اینده 15 تومن می رسه.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام بچه ها.
من دو تا لینک میزارم براتون در رابطه با مقایسه Xbox360 و PS3. این مقایسه ها توسط دو سایت معتبر Gamespot و ign انجام شده. فکر نکنم کسی گیمر باشه و حداقل یکی از این دو سایتو قبول نداشته باشه. این دو سایت پربیننده ترین و معتبرترین سایتها در زمینه کنسول و گیم هستن و مقالاتشون هم بسیار معتبرن و با ارزش.

مقایسه Xbox 360 و PS3 در گیم اسپات:
http://www.gamespot.com/features/6162742/

مقایسه Xbox 360 و PS3 درآی جی ان:
http://xbox360.ign.com/articles/617/617951p1.html

فکر کنم با خوندن این مقالات بتونید یه تصمیم درست بگیرید. من خودم با توجه به این مقالات و همچنین فاکتورهای دیگه مخصوصا وجود بازی کپی برای Xbox 360 این سیستم رو خریدم.
اگه کسی حوصله خوندن این سایتها رو نداره حداقل به لینک گیم اسپات یه سری بزنه، چون عکسهائی از بازیهای مشترک این دو کنسول گرفته شده برای مقایسه گرافیک بازیها. اینو بگم که در هر دو سایت Xbox کنسول بهتری معرفی شده.
من میخواستم اینا رو ترجمه کنم ولی خب کار میبره، اگه کسی حاضره به کمک باشه میتونیم با هم ترجمه کنیم که حجم کار کمتر بشه.
موفق باشید.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
1:اولا 40 تومن نه 25 تومن. شما اگه یادت باشه می دونی چند سال پیش قیمت همین dvd9 چند بود؟پش مطمئن باش اگه ps3 هک بشه قیمت این dvd 25gb هم تا سال اینده 15 تومن می رسه.

حرف شما درست اما خودتون میگین چند سال پیش (یعنی طی زمان خاصی قیمت اومد پایین.پس باید تا سال دیگه قیمت dvd9مثل بلوری پایین تر بیاد دوروسته؟
اما شما بگین بازی 15 هزار باصرفه تره یه 5 هزار؟(لطفا همه جوانبو در نظر بگیر)
(

آخرین ویرایش:

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
حرف شما درست اما خودتون میگین چند سل پیش (یعنی طی زمان خاصی قیمت اومد پایین.پس باید تا سال دیگه قیمت dvd9مثل بلوری پایین تر بیاد دوروسته؟
اما شما بگین بازی 15 هزار باصرفه تره یه 5 هزار؟(لطفا همه جوانبو در نظر بگیر)
(

دوست عزیز اشتباه از من بود در اعلام کردن قیمت1 الان 25 gb ورباتیم حدود 18 هزار تومن نه 25 تومن.بچه یه توصیه من بهتون می کنم اگر یکی از دلایل شما برای نخریدن ps3 گرون بودن dvd هاش بهتون قول می دم قیمت خام اینا حداقل تا 6 ماه دیگه به 10 تومن می رسه.
جواب شما:شما 5 هزار می دی 9 gb فضا به دست میاری ولی 18 تومن می دی gb25 اطلاعات به دست ی یاری.کدوم بهتره؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دوست عزیز اشتباه از من بود در اعلام کردن قیمت1 الان 25 gb ورباتیم حدود 18 هزار تومن نه 25 تومن.بچه یه توصیه من بهتون می کنم اگر یکی از دلایل شما برای نخریدن ps3 گرون بودن dvd هاش بهتون قول می دم قیمت خام اینا حداقل تا 6 ماه دیگه به 10 تومن می رسه.
جواب شما:شما 5 هزار می دی 9 gb فضا به دست میاری ولی 18 تومن می دی gb25 اطلاعات به دست ی یاری.کدوم بهتره؟
دوست عزیز ملومه که دومی بهتره اما من دارم میگم قیمت بازی های پلی دیگه خیلی پایین بیاد فکر نمیکنم حداقل از 10 هزار تومان دیگه پایین تر بیاد(تا 5سال دیگه) چرا ما باید صبر کنیم تا این دیسک ها ارزون بشن در صورتی که میتونیم با قیمتی خیلی مناسب تر بازی رو در حد پلی 3 بازی کرد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر