راهنمایی : Xbox 360 بخرم یا Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ramin_x360

کاربر سایت
Aug 9, 2007
169
1 - خسته نباشی کشف بزرگی کردی.

2 - اون تریلر gt رو منم دارم بله در assassin اینجور بوده اما در هیچ بازی دیگه ای پایینتر نبوده در gta هم نورپردازیش بهتر بوده لینک gamespot هم دارم. اما کلا تو بازیای مشترک مساوین تقریبا.

3 - بازی انحصاری باعث فروش بیشتر بشه ضایع هست؟!!! یعنی چی؟ :نسولو برای چی میخرن برای بازی های انحصاری دیگه!!! تو ps3 رو برای چی میخری؟ برای mgs4 یا برای gta که رو هردو هست؟ یه حرفی زدی ها!!!

4 - کدوم بازی ps3 برای 360 اومده؟ مگه mgs4 یا god3 یا kill2 برای 360 اومدن؟ بر عکس گفتی اون bioshock هست که برای ps3 اومده!!!!!

5 - کجا بیشتره؟ 360 آرکید رو میگیری 450 ps3 چهل رو هم میگیری 450!!! تازه آرکید!!! اینم همینجوری گفتیا!!!

6 - هاردی که نشه روش هیچی ریخت چه فایده داره چه 120 چه 1؟ رو هارد 3 میتونی موزیک آهنگ عکس همه چی بریزی 360 چی؟ فقط برای live هست!!! در ضمن sony پلی3 160 گیگ رو هم در نمایشگاه GC معرفی کرد. اینم باز یه چی گفتیا!!!

اون خیلی دلایل دیگه هم بگو بفهمیم جواب بدیم!!! پلی3 همه چیش مجانیه! وایرلس هم خودش داره! 360 باید ماهی 50 دلار بدی واسه لایو وایرلس هم جدا بگیری تاره!!!

و خیلی دلایل دیگه...:)
2. باید قبول کرد تو بازی های مشترک ایکس باکس کمی سر تره (البته تو همهی بازیها نه) 3.------4.بازی هایی مانند فاینال- اسیسنس کریدو چند بازی دیگر اول مال پلی3 بود;)5.:)6.اپدیت پاییزی که یادت نرفته:);)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

2 - اون تریلر gt رو منم دارم بله در assassin اینجور بوده اما در هیچ بازی دیگه ای پایینتر نبوده در gta هم نورپردازیش بهتر بوده لینک gamespot هم دارم. اما کلا تو بازیای مشترک مساوین تقریبا.

3 - بازی انحصاری باعث فروش بیشتر بشه ضایع هست؟!!! یعنی چی؟ :نسولو برای چی میخرن برای بازی های انحصاری دیگه!!! تو ps3 رو برای چی میخری؟ برای mgs4 یا برای gta که رو هردو هست؟ یه حرفی زدی ها!!!

4 - کدوم بازی ps3 برای 360 اومده؟ مگه mgs4 یا god3 یا kill2 برای 360 اومدن؟ بر عکس گفتی اون bioshock هست که برای ps3 اومده!!!!!

5 - کجا بیشتره؟ 360 آرکید رو میگیری 450 ps3 چهل رو هم میگیری 450!!! تازه آرکید!!! اینم همینجوری گفتیا!!!

6 - هاردی که نشه روش هیچی ریخت چه فایده داره چه 120 چه 1؟ رو هارد 3 میتونی موزیک آهنگ عکس همه چی بریزی 360 چی؟ فقط برای live هست!!! در ضمن sony پلی3 160 گیگ رو هم در نمایشگاه GC معرفی کرد. اینم باز یه چی گفتیا!!!

اون خیلی دلایل دیگه هم بگو بفهمیم جواب بدیم!!! پلی3 همه چیش مجانیه! وایرلس هم خودش داره! 360 باید ماهی 50 دلار بدی واسه لایو وایرلس هم جدا بگیری تاره!!!

برو یه تست هوشی چیزی بده چون خیلی خارق العاده ای:eek:
اگه بازیهای پی اس3گرون نیست پس چیه؟این جواب مناسبی نیست
بایوشاک رو میگی فاینال فانتزی رو هم بگو دیگه (موشک جواب کشکک):biggrin1:
همچین میگی ارکید انگار راجع به یه کنسول دیگه حرف میزنی ارکید قدرت گرافیکیش باباق کنسولهایمایکروسافت هیچ فرقی نداره فقط هارد نداره;)
بعد شما با این هوش سرشارت ازکجا فهمیدی رو هارد360 نمیشه فیلم واهنگ ریخت؟پس این مدیا سنتر
که تو دشبورد هست ماله چیه؟دکور؟
عجب من اصلا نمیدونستم مایکروسافت هارد360 روبرای زیبایی گذاشته:eek:
کی گفته شما باید برای 360وایرلس بگیری؟تمام مدلهای 360وایرلس دارن وتنها مدل کربود که اونم 1ساله
دیگه تولید نمیشه
ضمنا تو شبکه لایو(که سونی مثل هلوازمایکروسافت کپی کرده)برای بازی وکانتنت هایی که پولی هست
باید پول بدی برای بقیه چیزها مثل دموها که رایگان هستن پولی داده نمیشه ضمنا تمامی 360ها بطور
خودکاراکانت سیلور رو دارن که برای دانلود بکار میاد;)
شما راجع به360نظرندی سنگین تری چون طرز فکرت جهان سومیه

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
برو یه تست هوشی چیزی بده چون خیلی خارق العاده ای:eek:
اگه بازیهای پی اس3گرون نیست پس چیه؟این جواب مناسبی نیست
بایوشاک رو میگی فاینال فانتزی رو هم بگو دیگه (موشک جواب کشکک):biggrin1:
همچین میگی ارکید انگار راجع به یه کنسول دیگه حرف میزنی ارکید قدرت گرافیکیش باباق کنسولهایمایکروسافت هیچ فرقی نداره فقط هارد نداره;)
بعد شما با این هوش سرشارت ازکجا فهمیدی رو هارد360 نمیشه فیلم واهنگ ریخت؟پس این مدیا سنتر
که تو دشبورد هست ماله چیه؟دکور؟
عجب من اصلا نمیدونستم مایکروسافت هارد360 روبرای زیبایی گذاشته:eek:
کی گفته شما باید برای 360وایرلس بگیری؟تمام مدلهای 360وایرلس دارن وتنها مدل کربود که اونم 1ساله
دیگه تولید نمیشه
ضمنا تو شبکه لایو(که سونی مثل هلوازمایکروسافت کپی کرده)برای بازی وکانتنت هایی که پولی هست
باید پول بدی برای بقیه چیزها مثل دموها که رایگان هستن پولی داده نمیشه ضمنا تمامی 360ها بطور
خودکاراکانت سیلور رو دارن که برای دانلود بکار میاد;)
شما راجع به360نظرندی سنگین تری چون طرز فکرت جهان سومیه
bebakhshid ke en minevisam
sony chi ro az macro copy karde?????

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی

من یک مدته نظرات شما رو میخونم باید بگم خارق العاده :laughing:هست
شما پستی نیست که بدی و توش اسم اون 4 تا بازی واسه ps3 رو که حفظ کردی توش نباشه
یکی gears of war 2 به اندازه تمام اون عنوان های انحصاری ps3 براش ارزش داره
یکی دوست نداره همیشه فقط 2 3 تا بازی داشته باشه و همش توی تعویض بازی باشه نه خرید مثل 360
یکی با دسته 360 خیلی بیشتر حال میکنه تا ps3
و هزاران دلیل دیگه که باعث خرید 360 میشه یا دلایلی مبنی بر خرید ps3 ولی هیچ کس نمیاد اینطوری پست بده که فقط ps3 و دیگر هیچ........و دقیقا تو هر پستش 4 تا بازی ps3 رو همش تکرار کنه
اینرو همه قبول دارن شرایط 360 تو ایران بهتره و اینرو هم در نظر بگیریم 360 فروش خوبیم تو امریکا و اروپا داشته
فن بازی در بیار ولی نظرات فضای و دور از عقل نده ;)
در کل هرکی با شرایط خودش از نظر مادی و سلیقه ای یکی از این 2 کنسول رو که هرکدوم ویژگی خودشون رو دارن انتخاب میکنند و نیازی نیست این پست های که کاملا فن بازی و دور از عقل و انصاف شما بدی

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,223
نام
ماکان
خداییش این بحث ها و دعوا ها تاریخ مصرفش گزشته و فاصد شده!! بیخیال شید!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این تاپیک در چند وقت اخیر به جای راهنمایی شده محل کل کل فن های کنسول ها و جالب اینکه هرکی به این تاپیک سر زده آخر سر نوشته من که گیچ شدم، یعنی در واقع نه تنها این تاپیک کمکی به کسی نکرده بلکه گمراه تر نیز کرده بنابراین تاپیک قفل می شه تا بعدا در مورد یک همچین تاپیکی برای راهنمایی یک تصمیم درست گرفته بشه.

موفق باشید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر