راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من قبلا 2 بار Xbox داشتم و یه اشتباهی کردم و فروختم . حالا باز میخوام بخرم اما خیلی چیز و میزه جدید اومده .
برای من که فقط میخوام بازی کنم اسلیم 4 گیگابایت کافیه ؟ یا 250 گیگ بگیرم ؟
قضیه این برنرمکس و .... چیه ؟
چه درایوی الان خوبه ؟

thunforgiven

کاربر سایت
May 13, 2012
2
سلام دوستان
یکی از اشناها داره از امریکا میاد میخواد یه 360 برام بیاره و ایا جای خاصی هست که بتونه مطمئن شه هیتاچی نمیخره ؟!!
من با live هیچ کاری ندارم ایا اگه هیتاچی یا هر مدل دیگه ای باشه jtag میشه ؟!! هزینش چقدره ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به همه
میخوام یه 250 اسلیم بخرم بهترین درایو از لحاظ کپی خور شدن چیه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

شما سعی کنین درایو لایتوان بخرین که اینجام یه سر بزنین به پست من برا شناخت لایتوان .

http://forum.bazicenter.com/thread381/page1526/#post1988715

دوستان من قبلا 2 بار Xbox داشتم و یه اشتباهی کردم و فروختم . حالا باز میخوام بخرم اما خیلی چیز و میزه جدید اومده .
برای من که فقط میخوام بازی کنم اسلیم 4 گیگابایت کافیه ؟ یا 250 گیگ بگیرم ؟
قضیه این برنرمکس و .... چیه ؟
چه درایوی الان خوبه ؟
دوست عزیز به نظر من همون 250 بگیرین خیلی بهتره چون راحت بازیاتونو میریزین تو هارد و وقتی بازی تو درایوتونه دیگه از کنسول اصلا صدایی نمیاد ولی وقتی نریزی تو هارد یسری از فروشنده ها با دور زیاد رایت میکنن بنده خدا کنسول جونش در میاد ، اگه هارد داشته باشی دیگه مهم نیست . دوست عزیز اگه بازی برنر مکس بگیرین راحت میتونین برین لایو بی هیچ ترسو لرزی ولی اگه نه برنر مکس نخرین ریسک داره دیگه لایو برین یهو بن میشین . بعد بازی های برنرن مکس توهارد نصب میشن تو بازی های جدید ولی بازی معمولیا نصب نمیشن تو هارد .
سلام دوستان
یکی از اشناها داره از امریکا میاد میخواد یه 360 برام بیاره و ایا جای خاصی هست که بتونه مطمئن شه هیتاچی نمیخره ؟!!
من با live هیچ کاری ندارم ایا اگه هیتاچی یا هر مدل دیگه ای باشه jtag میشه ؟!! هزینش چقدره ؟

شما این مطلبو بخونین تا متوجه بشین هیتاچی چطور میشه تشخیص داد و بگین این مدلو نخره موفق باشین .

http://forum.bazicenter.com/thread381/page1526/#post1988715

دوست عزیز به نظر من همون 250 بگیرین خیلی بهتره چون راحت بازیاتونو میریزین تو هارد و وقتی بازی تو درایوتونه دیگه از کنسول اصلا صدایی نمیاد ولی وقتی نریزی تو هارد یسری از فروشنده ها با دور زیاد رایت میکنن بنده خدا کنسول جونش در میاد ، اگه هارد داشته باشی دیگه مهم نیست .

شما راحت همون لایتوان بخرین و بدین بیرون براتون جی تگش کنن . موفق باشین . باز سوالی داشتن دوستان بهم پ.خ کنین تا بیشتر کمکتون کنم .

ar2

کاربر سایت
May 12, 2012
21
نام
علیرضا
من تو بیشتر سایتا دیدم که نوشتن تابستون سال دیگه بعضی هام نوشتن حتی ژانویه 2013 میاد xbox 720حالا نمی دونم چی کار کنم خب اگه الان بگیرم 1سال دیگه بخواد گلابی شه که نمی ارزه هان؟ اونم با قیمتای کذایی
کسی نیست جواب مارو بده بابا الوووووووووووووو

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
کسی نیست جواب مارو بده بابا الوووووووووووووو
داداش به نظر من تابستون سال دیگه نمیاد برای مثال WII U پارسال تو e3 معرفی شد ولی حالا بعد از یک سال هنوز عرضه نشده به نظر من اگر امسال مایکرسافت معرفی هم بکنه بیشتر از یه سال دیگه طول میکشه تا بیاد و اینکه خود مایکروسافت گفته امسال معرفی نمیشه

ar2

کاربر سایت
May 12, 2012
21
نام
علیرضا
داداش به نظر من تابستون سال دیگه نمیاد برای مثال WII U پارسال تو e3 معرفی شد ولی حالا بعد از یک سال هنوز عرضه نشده به نظر من اگر امسال مایکرسافت معرفی هم بکنه بیشتر از یه سال دیگه طول میکشه تا بیاد و اینکه خود مایکروسافت گفته امسال معرفی نمیشه
آقا ممنون

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان یه سوال دیگه :
بعضی فروشگاه ها بازی هایی که اومده و میفروشن رو هم برنرمکس میزارن هم معمولی چرا ؟ وقتی میگین دستگاه هنگ میکنه پس چرا اونا معمولی رو هم میفروشن ؟
بعد این مدل های جدید مشکل برد و ... که ندارن ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان یه سوال دیگه :
بعضی فروشگاه ها بازی هایی که اومده و میفروشن رو هم برنرمکس میزارن هم معمولی چرا ؟ وقتی میگین دستگاه هنگ میکنه پس چرا اونا معمولی رو هم میفروشن ؟
بعد این مدل های جدید مشکل برد و ... که ندارن ؟

دوست عزیز اگه لایو میرین برنر مکس بخرین اگه نه نمیرین همون معمولی بخرینم به مشکلی نمیخرین موفق باشین .

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
با سلام
من یه سؤال داشتم
من می خوام از اونور آب به داداشم بگم که برام یه باندل کینکت 4 گیگ بیاره
رفتم دم یه مغازه بهم گفت که اگر می خوای کپی خور بشه باید تاریخ تولیدش قبل از 4/2011 باشه، حالا داداشم اینی که قراره بخره تاریخ تولیدش 3/10/2011 هست. دوباره رفتم به همون مغازه و گفتم تاریخش تولیدش 3/10/2011 و اون بهم گفت که حتماً درایوش هیتاچی هست و اینکه نمی شه که کپی خور کنی و بعد بهم گفت اگر می خوای بگو بیاره من برات جی تگ می کنم.
سؤال:
1. من می خوام بدونم که جی تگ با کپی خور کردن فقط سر xbox live مشکل داره؟؟
2. آیا میشه دی وی دی بازی های کپی رو روی دستگاه اجرا کرد؟؟ (چون من توی تایپ های مربوط به جی تگ این مسئله رو ندیدم که جایی نوشته باشه)
3. آیا میشه که بعداً (یعنی 3 الی 4 ماه دیگه) که کپی خور برای درایو هیتاچی اومد من جی تگ رو بردارم و کپی خور کنم؟ چون من می خوام به لایو هم وصل بشم
4. آیا در بازی های کینکت مشکلی به وجود نمیاد؟
5. پیشنهاد شما چی هست؟ آیا به داداشم بگم بیاره؟

با تشکر

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
با سلام
من یه سؤال داشتم
من می خوام از اونور آب به داداشم بگم که برام یه باندل کینکت 4 گیگ بیاره
رفتم دم یه مغازه بهم گفت که اگر می خوای کپی خور بشه باید تاریخ تولیدش قبل از 4/2011 باشه، حالا داداشم اینی که قراره بخره تاریخ تولیدش 3/10/2011 هست. دوباره رفتم به همون مغازه و گفتم تاریخش تولیدش 3/10/2011 و اون بهم گفت که حتماً درایوش هیتاچی هست و اینکه نمی شه که کپی خور کنی و بعد بهم گفت اگر می خوای بگو بیاره من برات جی تگ می کنم.
سؤال:
1. من می خوام بدونم که جی تگ با کپی خور کردن فقط سر xbox live مشکل داره؟؟
2. آیا میشه دی وی دی بازی های کپی رو روی دستگاه اجرا کرد؟؟ (چون من توی تایپ های مربوط به جی تگ این مسئله رو ندیدم که جایی نوشته باشه)
3. آیا میشه که بعداً (یعنی 3 الی 4 ماه دیگه) که کپی خور برای درایو هیتاچی اومد من جی تگ رو بردارم و کپی خور کنم؟ چون من می خوام به لایو هم وصل بشم
4. آیا در بازی های کینکت مشکلی به وجود نمیاد؟
5. پیشنهاد شما چی هست؟ آیا به داداشم بگم بیاره؟

با تشکر
تنها فرقشون تو لایو هست ولی جیتگ میزیت های فراوان دیگه ای هم داره
اگر هیتاچی باشه نه فقط در صورت اینکه درایو دستگاه عوض بشه
بله میشه جیتگ رو برگردوند
نخیر به وجود نمیاد
اگر لایو برات مهمه بیخیال اونور شو از همین جا بخر خودت رو راحت کن

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
سلام
بچه ها من یکی از آشناهام 1ماه دیگه از کانادا میاد
به نظر شما ارزش داره بگم یه دستگاه برام از اونور بیاره ؟
چقدر تفاوت فیمتشه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
بچه ها من یکی از آشناهام 1ماه دیگه از کانادا میاد
به نظر شما ارزش داره بگم یه دستگاه برام از اونور بیاره ؟
چقدر تفاوت فیمتشه؟
دوست عزیز به دردسرش نمی ارزه خودتون برین پشت شهرداری با خیال راحت بگیرین و برین بازیتونو کنین چون ازونجا بخره معلوم نیست چه درایوی بهش بدم هک شده باشه نشده باشه دردسرش زیاده برین همون از تهران بخرین که قیمتام که الان خوب شده اومده پایین .

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
یه سوال :
من یه xbox 360 اسلیم گرفتم اما از دبی...
حالادر مورد خواندن بازی های کپی هر جا رفتم دو دسته نظر دادن:
1. کنسول فقط باید کپی خور بشه
2. باید درایو کنسول عوض بشه
میخواستم بدونم با توجه به اینکه دراوش lite-on هست کدوم نظر درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر