راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه سوال :
من یه xbox 360 اسلیم گرفتم اما از دبی...
حالادر مورد خواندن بازی های کپی هر جا رفتم دو دسته نظر دادن:
1. کنسول فقط باید کپی خور بشه
2. باید درایو کنسول عوض بشه
میخواستم بدونم با توجه به اینکه دراوش lite-on هست کدوم نظر درسته؟

دوست عزیز خوب درست درایوتون گیرم لایتوان باشه باید بازشه ببینیم 0225 9504 و ... چی هستش اصلا . شما ببرین بیرون بدین اول باز کنه طرف ببینه چیه بعد شما به اون طرف بگین نظر بده خوب .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
دوستانی که میخوان از اون ور آب کنسول بخرن براشون اگه نگرانی در مورد هک و کپی خور شدنش دارن نخرن بهتره چون درایوشونو نمیتونین بفهمین چیه تا بیاد اینجا و احتمال هکم کم میشه
ولی اگه نگرانی ندارین بازم پیشنهاد نمیشه چون با هزینه حمل و نقلش و اینا از قیمتای اینجام گرونتر میشه
برید توپخونه - پاساژ لباف بهترین مغازه ها اونجان حریدتونو بکنین و بازی کپیم بگیرین حال کنید ....

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
دوستان بازی گیرز آو واری که تو باندل ایکس باکس هست باید کد داشته باشه؟من باز کردم کد نداشت فقط برچسب داشت...؟

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
بهداد جان چند خریدی باندول گرز رو . مبارکت باشه .
780 میداد منتها چون رفیقم بود و زیاد چونه زدم 760 داد (یه هفته پیش)
فقط الان به بازی توش شک دارم یادمه یکی گفت گیرز توش کد اسلحه داره ولی این نداره
قابلی نداره معین جان

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت دوستان
اگر مشکلی پیش نیاد من فردا احتمالا یک Xbox بگیرم اما یک سوالی داشتم من می خواهم دستگاه را به LCD های قدیم هست (lg l1752s) وصل کنم اما تاپیک را که مرور می کردم یکسری از دوستان از تصویر کدر شدن و مشکلات کابل ها مختلف صحبت می کردند می خواستم یکی از دوستان که تجربه را داره من را راهنمایی کنه بگه بهترین کابل برای مارک یا مدل برای این مانیتو من چی است که مشکلی برام به وجود نیاره تا بعد ها یک مانیتور بگیرم.ویک سوال دیگر هم داشتم چه فرقی بین VGA Cable و Vga box آست>؟
با تشکر.

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
دوستان منم فردا پس فردا میخوام برم یه XBOX 360 SLiM 250GB بخرم اما قبلش چندتا سوال داشتم. ممنون میشم کمکم کنید و راهنماییم کنید.
خواهش میکنم همه سوالام رو تک تک جواب بدید...

1- من میخوام ایکس باکس کپی خور نشده بخرم که طرف جلوی خودم کپی خورش کنه پس بهترین و مطمئن ترین فروشگاه توی تهران رو با آدرس دقیق به من معرفی کنید.

2- از کجا بفهمم که اون ایکس باکسی که فروشنده به من میخواد بفروشه آکبنده آکبنده ؟؟؟ آیا جعبه اش باید کاملا" پلومپ باشه ؟؟؟ از کجا بفهمم که لوازم جانبی همراهش مثل دسته هاش اورجیناله خودشه و جابهجا نکردن ؟؟؟

3- من میخوام خرکارترین درایور رو داشته باشه و راحت هم هک بشه و اینجوری که همه میگن هیتاچی فعلا" غیرقابله هک هست درسته ؟؟؟ پس با کیفیت ترین و خرکارترین درایور اسلیم رو چی پیشنهاد میدین که زود لنزش و خودش خراب نشه ؟؟؟

4- آیا امکان داره هارشو جابهجا کنن ؟ هارد فابریکشو چه جوری میشه تشخیص داد.

من یکم آماتورم. لطفا" راهنمایی و کمکم کنید... میخواستم وایسم ایکس باکس جدیده بیاد بیرو که اونو بگیرم اما با تحقیقی که توو اینترنت انجام دادم فهمیدم که ایک باکس جدید تا 1 سال و 6 ماه دیگه میاد !!!

5- ایکس باکس های اسلیم 250 گیگ آیا همشون ساخت چین هست ؟؟؟ اگه کشور دیگه ای تولید میکنه کدوم کشور بهترین کیفیت رو تولید میکنه ؟؟؟

6- آیا ایکس باکس اسلیم 250 گیگ کلا" 1 دسته همراهش هست ؟؟؟ اگه بخوام یه دسته دیگه واسش بخرم که کیفیت خوب داشته باشه چه جوری تشخیص بدم که اون دسته خوب هست و زود خراب نمیشه ؟؟؟

7- یه سوال اساسی که خیلی وقته که بهش فکر میکنم و نمیتونم حلش کنم اینه که: آیا PES 2012 یا PES 2013 که کلا" عرضه میشه هر از چندگاهی یه پچ هم واسش میاد بیرون که اگه این بازی رو توو کامپیوتر نصب داشته باشی راحت میتونی پچ رو رووش نصب کنی اما واسه ایکس باکس رو چه جوری میشه رویش ریخت ؟؟؟ یا مثلا" واسه اویل یه ترینر میاد بیرون و میخوای اون ترینر رو توی بازی اویل یا مثلا" هر بازی دیگه ای که ترینره خودش رو داره اجرا کنی, اون وقت چه جوری توی ایکس باکس میشه از این ترفند ها بهره برد ؟؟؟

8- آیا واسه بازی کردن باید مثل کامپیوتر اول بازی رو نصب کرد یا نه از رو دی وی دی اجرا میشه ؟؟؟ اگه از روو دی وی دی اجرا میشه پس نقش اون هارد 250 گیگ چیه ؟؟؟

9- باتری دسه های ایک باکس چقدر عمر میکنن ؟؟؟ اگه مثلا" فک کن روزی 6 7 8 ساعت میخوای باهاش بازی کنی ؟؟؟ سیمیش بهتره درکل یا بی سیمش ؟؟؟

درود بر تمام کسانی که بدونه منت به هم کمک میکنند...
با تشکر

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
به نظر من آدمی که این همه سوال و مشکل داره، اول باید یک کمی خودش بگرده.

1. تخصصی
2. خیلی تخصصی
3. غیر از لایت آن انتخاب دیگه ای نداری.
4. بازم تخصصی
5. مگه جنس چینی چشه؟ این ملت ما کی میخوان بدونن که وقتی روش زده مایکروسافت، فقط کارگری که اون رو ساخته چینی هستش و قطعات ، ماشینها و کارخونه و نقشه های ساخت و مهندسان اون از خود شرکت اصلی هستند.
6. دسته اصل بخرید.
7. اگر موقع اجرای بازی به اینترنت وصل باشی، خود دستگاه آپدیت رو داونلود و نصب میکنه.
8. هردو امکان رو داری.
9. بستگی به مارک باطری داره. مدلهای اسلیم دسته با سیم ندارند. دسته های بی سیم کلا بهتر هستند، چون از همه جا میتونید باهاشون بازی کنید.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان منم فردا پس فردا میخوام برم یه XBOX 360 SLiM 250GB بخرم اما قبلش چندتا سوال داشتم. ممنون میشم کمکم کنید و راهنماییم کنید.
خواهش میکنم همه سوالام رو تک تک جواب بدید...

1- من میخوام ایکس باکس کپی خور نشده بخرم که طرف جلوی خودم کپی خورش کنه پس بهترین و مطمئن ترین فروشگاه توی تهران رو با آدرس دقیق به من معرفی کنید.

2- از کجا بفهمم که اون ایکس باکسی که فروشنده به من میخواد بفروشه آکبنده آکبنده ؟؟؟ آیا جعبه اش باید کاملا" پلومپ باشه ؟؟؟ از کجا بفهمم که لوازم جانبی همراهش مثل دسته هاش اورجیناله خودشه و جابهجا نکردن ؟؟؟

3- من میخوام خرکارترین درایور رو داشته باشه و راحت هم هک بشه و اینجوری که همه میگن هیتاچی فعلا" غیرقابله هک هست درسته ؟؟؟ پس با کیفیت ترین و خرکارترین درایور اسلیم رو چی پیشنهاد میدین که زود لنزش و خودش خراب نشه ؟؟؟

4- آیا امکان داره هارشو جابهجا کنن ؟ هارد فابریکشو چه جوری میشه تشخیص داد.

من یکم آماتورم. لطفا" راهنمایی و کمکم کنید... میخواستم وایسم ایکس باکس جدیده بیاد بیرو که اونو بگیرم اما با تحقیقی که توو اینترنت انجام دادم فهمیدم که ایک باکس جدید تا 1 سال و 6 ماه دیگه میاد !!!

5- ایکس باکس های اسلیم 250 گیگ آیا همشون ساخت چین هست ؟؟؟ اگه کشور دیگه ای تولید میکنه کدوم کشور بهترین کیفیت رو تولید میکنه ؟؟؟

6- آیا ایکس باکس اسلیم 250 گیگ کلا" 1 دسته همراهش هست ؟؟؟ اگه بخوام یه دسته دیگه واسش بخرم که کیفیت خوب داشته باشه چه جوری تشخیص بدم که اون دسته خوب هست و زود خراب نمیشه ؟؟؟

7- یه سوال اساسی که خیلی وقته که بهش فکر میکنم و نمیتونم حلش کنم اینه که: آیا PES 2012 یا PES 2013 که کلا" عرضه میشه هر از چندگاهی یه پچ هم واسش میاد بیرون که اگه این بازی رو توو کامپیوتر نصب داشته باشی راحت میتونی پچ رو رووش نصب کنی اما واسه ایکس باکس رو چه جوری میشه رویش ریخت ؟؟؟ یا مثلا" واسه اویل یه ترینر میاد بیرون و میخوای اون ترینر رو توی بازی اویل یا مثلا" هر بازی دیگه ای که ترینره خودش رو داره اجرا کنی, اون وقت چه جوری توی ایکس باکس میشه از این ترفند ها بهره برد ؟؟؟

8- آیا واسه بازی کردن باید مثل کامپیوتر اول بازی رو نصب کرد یا نه از رو دی وی دی اجرا میشه ؟؟؟ اگه از روو دی وی دی اجرا میشه پس نقش اون هارد 250 گیگ چیه ؟؟؟

9- باتری دسه های ایک باکس چقدر عمر میکنن ؟؟؟ اگه مثلا" فک کن روزی 6 7 8 ساعت میخوای باهاش بازی کنی ؟؟؟ سیمیش بهتره درکل یا بی سیمش ؟؟؟

درود بر تمام کسانی که بدونه منت به هم کمک میکنند...
با تشکر

2-معمولا جعبه پلمپ نیست ، شاید اصلا جعبه مال خودش نباشه یا باشه ! البته اگه جعبه پلمپ نباشه بهانه این است که بخاطر کپی خور کردن یا کار دیگه باز شده ! دسته توش باید باطری دوراسل داشته باشه (طبق گفته یکی از دوستان این تاپیک).
3-فقط مدل های Lite-on قابل هکه ! اگه کپی خور باشه پس lite on هست دیگه !
4-آره هارد ها راحت جابه جا میشه و هارد هاشم در حجم های مختلف قابل خریداری هست ، نمیدونم چجوری تشخیص میدن ولی احتمالا عوض نمیکنن .
5-ایکس باکس ساخت هرجا باشه ارجینال هست !
6- یه دسته داره ... (مدل های باندلی مثل mw3 دو دسته داره)
8-هر دو حالت قابل اجرا هست ! در حال حاضر با کپی خور LT3 فقط بازیهایی که گرونتره (برنرمکس) هست ، میتونی براحتی نصب کنی و بازیهای رایت معمولی (97 درصد) یه کم مشکل دارن و برای LIVE هم مناسب نیستند.

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
لطفا" یه مقدار بیشتر توضیح بدین !

با سلام مجدد. ممنونم ازین که وقتتونو گذاشتید و جواب مارو دادید.
اما بازم یه سری سوال پیش اومد که خودتون لطف کنید جواب بدید. و خواهشا" کامل بخونید و تک تک جواب بدید. یه دنیا ممنون...
یه خواهش دیگه: لطفا" سوالامو کامل پاسخ بدید تا منم سریعتر برم یه ایکس باکس اسلیم بخرم. آخه لنگ جواب های شما هستمااااا...

1- اولیش اینه که کی گفته که فقط درایور های DVD ROM ایکس باکس 360 اسلیم 250 یا 4 گیگش با مارک Lite-on فقط هک میشه ؟؟؟!!! پس توو این سایت به روز و قوی که 4 5 مدل رو هک کرده چیه پس ؟!!! که تووش هیتاچی هم هست !!!
خواهش میکنم حتما" یه سر به این آدرس بزنید و هرچی که فهمیدید هم به من بگید تا هم من استفاده کنم و هم بقیه که این سوالات رو 100% دارن...

آدرس کل درایورها:
Downloads | Xbox360-Hacks :: Hack your Xbox 360

آدرس مخصوص درایور دی وی دی رام هیتاچی !:
Hitachi-LG Firmware Hacks | Xbox360-Hacks :: Hack your Xbox 360

2- اون دوست خوبم که جلوی سوالام نوشته "تخصصی" منظورش چیه ؟؟؟ خب اگه اطلاعات دقیقی داری یه بار واسه همیشه توضیح بدین تا هم من و هم بقیه دوستان که این سوالارو دارن استفاده کنیم.

3- راستی: حالا که همه درایورها هک شدن و همه کپی خور شدن, لطفا" بگید که کدوم درایور جنسش از بقیه بهتره و خرکارتره و لنزش دیرتر خراب میشه و مهمتر اینکه بازیهای کپی شده رو خوب و بدونه درد سر اجرا کنه کدومه ؟؟؟
اینکه من این همه روی درایور خرکار تایید میکنم به خاطره اینه که از دوستانی که ایکس باکس 360 اسلیم و فت داشتن پرسیده بودم که یه سریا میگفتن که واسه بعضیاشون لنزشون زودتر از بقیه خراب شدش و به یه سال نکشید. با اینکه نرمال ازش استفاده کرده بود. منم که میخوام روزی 5 6 7 ساعت باش بازی کنم.

4- لایو و اینترنتی بازی کردن زیاد به کارم نمیاد آخه اینجوری که میگن واسه لایو بازی کردن باید حتما" سرعت اینترنتت 512 به بالا باشه اما ماله من ADSL 256 هست... با این سرعت من میشه لایو بازی کرد ؟؟؟ شاید یه زمانی خواستم بازی کنم میگم ؟؟؟

5- من چون ایکس باکس 360 تا حالا نداشتم میخوام هرچی که بازی خوبش هست رو بازی کنم چه بازیش قدیمی باشه و چه مثل مکس پین 3 و اویل 6 جدید باشه. آیا با آخرین ورژن یعنی iXtreme LT+ v3.0 Firmware For Slim Xboxes اگه هکش کنم آیا میتونم بازیهای قدیمی رو مثل بازیهای تولید سال 2010 حالا هرچی که خوبش باشه و جدیدترین رو بازی کنم بدونه مشکل ؟؟؟

6- بچه ها توی این سایت هم یه سر بزنید ببینید منظورش ازین که گفته بازیها با 100% رایت خوب جواب میدن چیه ؟؟؟ این تیترش رو میگم : تفاوت های روش رایت Burner MAX و Truncate که گفته برنر مکس خیلی خوبه ؟!
اینم آدرسش:
NewGen l Be What's Next

7- من که میخوام 250 گیگ اسلیم رو بخرم پس مسلما" باید بازی ها رو اول نصبش کنم چون کمتر به لنز دی وی دی رامم فشار بیاد و خراب نشه. اینجوری از 250 گیگ هم بهره میبرم.

8- راستی: ما یه تلویزیون جدید 42 اینچ LED PHILIPS 40PFL8605H-12 داریم که 16:9 هست که خداییش خیلی معرکست که میخواستم که ایکس باکس جدیممو که خریدم میخوام بهش وصل کنم که 4 تا جای HDMI داره اما نمیدونم که چه ورژنی از HDMI رو باید بخرم که بهترین کیفیتو ازش بگیرم. توی سایت اصلی HDMI که رفتم نوشته بود که آخرین ورژنش ینی 1.4 رو نخرید !!! و رویش خط زده بود و گفته بود که همون 1.3 رو بخرید اما همو 1.3 خودش به 3تا مدل تقسیم میشه که شامل 1.3 1.3a 1.3b که فک میکنم 1.3b از همه بهتر باشه. میشه بگید که اصلا" فرق 1.3 با 1.3b چیه ؟ و آیا 1.3b توی ایران گیر میاد ؟ و قیمتش چنده ؟
آیا توی جعبه Microsoft Xbox 360 Slim 250GB کابل HDMI هست ؟ اصلا" میشه بگید که محتویات جعبه این مدل از ایکس باکس چی باید باشه ؟؟؟ که یه وقت به ما نندازن یا برندارن از توو جعبش.
یه سری حتما" به این سایت هم بزنید:
HDMI

9- منو داداشم واسه فوتبال PES همیشه 2نفره بازی میکنیم و مسلما" باید یه دسته دیگه بخریم واسش و اول اینکه قیمت یه دسته بی سیم خوب چنده ؟؟؟ و دوم اینکه دسته با سیم هم بهش وصل میشه ؟؟؟ باطریش رو چند وقت یه بار باید عوض کرد ؟؟؟ باطریش قابل شارژ هست ؟؟؟ و در آخر اینکه دسته هارو چه جوری باید به دستگاه شناسوند ؟؟؟

10- میشه بگید که فرق بین مدل
Microsoft Xbox 360 Slim 250GB و Microsoft Xbox 360 Limited Edition Gears of War 3 چیه ؟؟؟ کدومش بهتره ؟؟؟
دومی رو میدونم که هاردش 320 هست و 2 دسته هم هست. اما میخوام بدونم فرق دیگه ای هم داره ؟؟؟
واسه مایی که 2 دسته بازی میکنیم کدومشو بگیریم بهتره ؟ یه دسته جدا واسه مدل 1 بگیریم به صرفه هست یا مدل 2 بهتره ؟؟؟ فک کنم فرق قیمتشون هم 70 80 تومنه دستگاها ؟؟؟ درسته ؟؟؟
فرق مدل
اسلیم 4G هم بی زحمت یه توضیحی هم بدین.

11- لطفا" به این آدرس حتما" یه سر بزنید و گزینه های آبی رنگ رو هرکدومو واسم و بقیه یه توضیح بدید و بگید واسه چی هستن ؟؟؟
اینم آدرس:
http://xbox360.dashhacks.com/downloads

12- پچ های غیر رسمی که همیشه جدیدترن و بهترن رو چه جوری میشه توی بازی PES 2012 یا 2013 به کار برد ؟؟؟ درباره ترینرهای بازیهای دیگه چه جوری میشه ازشون استفاده کرد ؟؟؟

13- در کل هر گونه اطلاعات به در بخوری درباره اسلیم دارید بهم بگید که من آماتورم.
یه دنیا ممنون...

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با سلام مجدد. ممنونم ازین که وقتتونو گذاشتید و جواب مارو دادید.
اما بازم یه سری سوال پیش اومد که خودتون لطف کنید جواب بدید. و خواهشا" کامل بخونید و تک تک جواب بدید. یه دنیا ممنون...
یه خواهش دیگه: لطفا" سوالامو کامل پاسخ بدید تا منم سریعتر برم یه ایکس باکس اسلیم بخرم. آخه لنگ جواب های شما هستمااااا...

یه دنیا ممنون...
دوست عزیز شاید این سوالهایی که میپرسی خیلی ریزبینانه باشن ! لازم نیست انقد دقیق شی . ضمنا اگه صفحات این تاپیک رو بگردی ، خیلی چیزا رو میفهمی !!!
شاید متخصص ترین افراد هم جواب همه سوال های شما رو با هم ندونن ! شما میتونید یه سری سوال ها رو بذارید برای بعد از خرید !!!
من فقط جواب بعضی از سوالاتونو میدم ! امیدوارم صحیح باشه :
1- توی سایت c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks مدل های هک شده رو زده و معتبر ترین هست تا جایی که میدونم ! در ضمن وقتی شما دستگاه کپی خور بخرید یا همونجا براتون کپی خور کنند (که معمولا همین 2 راه هست) دیگه لازم نیست انقد روی درایو دستگاه حساس باشید ! فعلا مدلهایی که بیشترین درصد هک شدن رو تو اسلیم داره و تا Lt3 رفته همین Lite-on هست. که تو ایران هم این مدل احتمالا زیاد تره ... دیگه وقتی طرف براتون کپی خور (LT3) بکنه و شما یه بازی کپی توش بذاری و اجرا شه یعنی درایو دستگاه کپی خور هست.

5-در مورد بازی کردن همه بازیها !!! بازیهای مورد نظر باید LT3 باشن ! یعنی وقتی دستگاه LT3 هست . بازی هم باید LT3 باشه (باید بازی پچ کپی خور LT3 داشته باشه) ...

6- بازی 100 درصد همون برنرمکس که گفتم هست برای نصب بازی روی هارد و LIVE استفاده میشه و فرقش اینه !!!

10-هر مدلی بگیری ، مهم اینه که دستگاه قابلیت کپی خور داشته باشه !!! ضمنا بعدا هم میتونی یه دسته اضافه بگیری ... مدل 4 GB حجم کمتری نسبت به بقیه مدل ها داره و توش بازی نصب نمیشه (باید ظرفیت هارد بیشتر باشه تا بازی روش نصب شه)که بعدا میشه براش هارد خرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر