راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
خوب معلومه که بیشتر می شد شما اصلا همین PS3 رو گفتی مگه فکر کردی قیمت واقعی این کنسول مثلا 599 دلار هستش سونی الان داره روی هر دستگاه 200 الی 300 دلار ضرر میده و مجبوره برای رقابت با شرکتهای دیگه این ضرر رو متحمل بشه که باز هم با اینکه قیمتهارو آورده پایین هنوز خیلیها به دلیل قیمت بالای این کنسول اون رو تهیه نمی کنند . ببینید معمولا شرکتی که فروش خوبی داره قیمت محصولاتش رو حالا حالا ها پایین نمی یاره هیچ شاید حتی بالا هم ببره مثلا همین نینتندو داره روی کنسولش سود هم می کنه ولی دو شرکت دیگه دارن ضرر میدن که سونی داره به شدت ضرر میده 200 ، 300 دلار کجا و 100 کجا . بله اگه مایکروسافت هم می خواست مثل سونی ضرر بده الان قیمت نسخه Pre این کنسول 250 دلار بود !!! ولی نیازی به این همه ضرر نبود . پس به قول شما اگه مایکروسافت هم می خواست اون امکانات PS3 رو به کنسولش اضافه کنه مثل PS3 قیمتش نزدیک به 900 دلار می شد و اونوقت مایکروسافت هم مثل سونی مجبور بود کنسولش رو تو همون حدود قیمت الان PS3 به فروش برسونه . در نتیجه بعضی امکانات اضافی این کنسول رو حذف البته منکر این هم نمی شیم که مایکروسافت واقعی بعضی چیزهای حیاتی رو حذف کرده مثل کیفیت خوب HDMI هم می تونه باشه ولی الان این امکان برای همه وجود نداره که از روزولوشن 1080P استفاده کنند و مطمئنا تا چند سال دیگه هم که این امکان برای اکثر افراد میسر بشه دیگه زندگانی این کنسول به پایان میرسه و همه منتظر محصول بعدی هستن و حذف اون هم می تونه خوب بوده باشه و هم بد . بعدش روزولوشن 1080i و 1080p فرق آنچنانی با هم ندارن که آدم به خاطرش هزینه اضافی نسبتا زیادی بده .
سلام
بیا قسمت مقایسه PS3 و 360 تا بهت بگم :biggrin1:
البته من که پیدا نکردم همچین جایی رو
اصلا نخواستیم بابا (گ.ب.ب.س)
GOOD LUCK

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
تو این سایت یه مقایسه خوب بین Elite و Premium شده.

http://www.engadget.com/2007/04/26/xbox-360-elite-vs-classic-the-test/

برای اونایی که حوصله خوندنشو ندارن من نتیجه گیری آخر خود این سایتو ترجمه میکنم و میگم :

نتیجه نهای :

اساسا، اگر شما خیلی نکته سنج نیستید یا صفحه نمایش خیلی بزرگی ندارید و یا اینکه مجبور به استفاده از پورت HDMI نیستید چون شاید از تمام ورودیهای Component تون استفاده میکنید ، سرمایه گذاری در نسل اول Xbox ،یه کار صحیح و بیخطر هست. اگه واقعا فضای بیشتری برای هاردتون میخواین، یه لطفی به خودتون بکنید و فقط یه درایو 120GB برای خودتون بخرید.
داشتن پورت HDMI توجیه مناسبی برای تعویض کنسولتون با یه دستگاه جدید 480$ نیست.
در عین حال اگر شما علاقه خاصی به Elite دارید، چیزهائی که گفته شد خیلی فرقی بحالتون نمیکنه و شما احتمالا برای خودتون Elite میخرید.

سعی کردم چون نقل قول بود کلمه به کلمه و دقیق ترجم کنم، دیگه ببخشید خیلی فارسی روونی نشد!

کلا من تو انجمنهای دیگه زیاد میرم و اکثر بروبچه های اروپائی و آمریکائی میگن این Elite یه جور Rip off هست یا همون کلاهبرداری توسط مایکروسافت به خاطر قیمتش که 100$ بیشتر هست. ولی کیفیتش 100$ بهتر نیست!!! خلاصه تو این زمینه مایکروسافت ثابت کرد پول بیشتر مساوی نیست با جنس بهتر.

من اینو تو یه تاپیک دیگه نوشتم ولی دیدم بیشتر به خرید Xbox ربط داره.

آخرین ویرایش:

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
خسته نباشي !!! كنسولت از اين جديد ها هست يا نه از اون قديمي هاست !؟

کنسول های بعد از فوریه چه یک سال چه یکی دو ماه بعد از فوریه هیچ فرقی با هم ندارند, درست نمیگم بچه ها؟!
مثلا کنسول من اپریله ولی کنسول کاربر HOTGOAL به گفته ی خودشون برای نوامبره
ولی قاعدتا هیچ کدوم نباید مشکل داشته باشند.

آخرین ویرایش:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
هیچ بقالی نمیاد بگه ماست من ترشه.یادتونه وقتی تکاوچ 360 رو هک کرده بود طاهر اومد تو سایت گفت؟؟؟اینم یادتونه که گفت دوستم اصلا دوست نداره یه همچین کاری بکنه و دوست نداره براش مشکلی ایجاد بشه؟؟؟
چند روز بعد چی شد؟؟؟هیچی آقا تکاوچ(و طاهر) تا مدت ها برای کپی کردن دستگاه 100 تومن میگرفتن.sasy360 فرمور ارجینال دستگاهش رو از دست داده بود(همین تکاوچ هک کرده بود)بعد بهش گقته بود فرمور ارجینال رو بفرست تکاوچ گفته بود چون تو آموزش هک فرمور رو گذاشتی رو سایت و زدی تو کار و کاسبیمون بهت نمیدم!!!
مثلا وقتی PS3 اومده بود تکاوچ گفت من PS3 رو گرفتم و از امروز میرم سراغ هک کردنش!!!یکی نیست بهش بگه آخه آدم با صداقت!!!تو که همه ی کار ها رو از سایتهای خارجی یاد میگیری چرا همچین حرفی میزنی؟؟؟آقا میگفتن من اولین کسی هستم که 360 رو هک کردم.در ضمن فرمور رو خودم ساختم و اینایی که تو نت هست همه ویروسی:confused: آخه یعنی چه این حرفا؟؟؟!!!

دوست عزیز من فقط به دو حرفت جواب می دم
1 من هم پای تلفن هم در پیغام خصوصی به sasy گفتم که بکاپت پیش من نیست دلیلی هم برای ندادنش ندارم بعدش هم خودsasy به من گفت مطمئن نیست که دستگاه و من کپی کرده باشم گفت از دوقلوها گرفته برای همین فکر می کنه که من کپی کرده باشم
2 من وطاهر هیچ کلکی به شما نزدیم اینو تمام دوستانمون که در سایت هستن می دونن
من وطاهر یه زمانی مثل دوتا برادر بودیم شاید هم نزدیکتر حالا کار نداریم که کی این وسط اختلاف انداخت بینمون ولی بلاخره چوبش رو اون شخص می خوره و هر چی هم که طاهر اون موقع توی سایت می گفته من بهش می گفتم که بگه پس لطفاَ پای اونو وسط نکشین شما بحثتون با منه نه کس دیگری

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
کنسول منم هیچ معلوم نشد چی شد که خراب شد،سر 12v شدن فنها خراب شد یا تعمیر کردن این دوتا دوقلو گیج نفهم....ی بار برم مغازش میدونم چیکارش کنم....

آقا طاهر و سایر مدیران هم سعی کنن پست هارو پاک نکنن... بهرحال درسته پست بی مورد زیاد می زنن،ولی لااقل یک مشاوره کوچک برای خریداران هم هستش.

1 من هم پای تلفن هم در پیغام خصوصی به sasy گفتم که بکاپت پیش من نیست دلیلی هم برای ندادنش ندارم بعدش هم خودsasy به من گفت مطمئن نیست که دستگاه و من کپی کرده باشم گفت از دوقلوها گرفته برای همین فکر می کنه که من کپی کرده باشم
من وطاهر یه زمانی مثل دوتا برادر بودیم شاید هم نزدیکتر حالا کار نداریم که کی این وسط اختلاف انداخت بینمون ولی بلاخره چوبش رو اون شخص می خوره و هر چی هم که طاهر اون موقع توی سایت می گفته من بهش می گفتم که بگه پس لطفاَ پای اونو وسط نکشین شما بحثتون با منه نه کس دیگری

آقا تکاوچ این عکس هایی که تو صفحهات قبلی گرفتی از کنسول من بود؟

----------------------------------------------------------------------------------------------

نظر کلی من در مورد فروشنده ها و دستندرکاران اینکه متاسفانه هم مایکروسافت کلاه برداره و کنسول اینشکلی تولید می کنه و هم فروشنده ها اینطورن، من هم الان نمیدونم حق با کی هستش و کی فروشنده صادقی هستش و کی نیستش،لااقل تو کاره خودم که اینجور موارد اصلان پیش نمیاد....الان هم تو فروم بچه ها دارن زیر آب همدیگه را می زنن،چوبش را هم خودشون می خورن و خریدار.از الان موندم این elite را از کجا تهیه کنم،بازم مثل کنسول قبلی اعصاب خورد کن می خواد باشه؟ اصلان ps3 بگیرم یا نگیرم....؟ اگه بگیرم کلی ضرر دادم،چون کلی وسایل و بازی از کنسول 360 مونده ....15 تا بازی دارم،ولی فقط dead or alive را بازی کردم،دیگه ببینید این 360 و فروشنده هاش چقدر شدن مایه حال گیری

آخرین ویرایش:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من و بقيه مديران تا وقتي به كسي بي احترامي نشه، پست رو پاك نمي كنيم، اگر اونطوري بود بايد همه پستهاي راجع به مكس گيم رو پاك ميكرديم !
من اومدم پستي رو پاك كردم كه به آقاي تكاوچ تيكه انداخته بود و پست بعدي اون كه به شخص اول تيكه انداخته بود !
اگر كسي بياد تجربه شخصي خودش رو از خريد كردن از يك فروشنده بگه، توهين بيش از اندازه و نابجا هم نكنه، كسي پستش رو پاك نمي كنه.
من خودم هم الان موندم رو هوا كه براي خريد كنسول با قيمت مناسب به كجا ميشه اطمينان كرد ! اين همه بچه هاي اينجا از مكس گيم تعريف كردن، آخرش اينجوري در اومد !
من باز هم ميگم، هر كس بهتره خودش خوب تحقيق كنه تا بعد از خريد پشيمون نشه.
جناب بيگدلي ، شما هم لطف كنيد همه مطالبتون رو توي يك پست بنويسيد. اين ديگه از قوانين سايته.
موفق باشيد

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
من و بقيه مديران تا وقتي به كسي بي احترامي نشه، پست رو پاك نمي كنيم، اگر اونطوري بود بايد همه پستهاي راجع به مكس گيم رو پاك ميكرديم !

دیدم حالا که این صحبتوکردین من یه چیزی در این مورد بگم. اینکه نظر اکثر بچه ها و شخص من در مورد شخص شما مثبته که شکی نیست. اینکه من خودم از شما خرید کردم و کاملا راضی هستم رو هم باید بگم. ولی اینو هم بگم که بغضی از مدیرای اینجا جو post و topic پاک کردن خیلی گرفتتشون. اینکه کسی بقول معروف تیکه بندازه ولی اصلا جنبه بی ادبی نداشته باشه اصلا دلیل خوبی برای پاک کردن پست نیست. کلا تیکه اگه جنبه تحقیر و توهین نداشته باشه چه ایرادی داره. ببین من کلا 15 تا پست دارم که 4-5 تاشون پاک شده. یه تاپیک زدم که یه جور سرگرمی برای بچه ها بود و هیچ شباهتی به تاپیک دیگه ای نداشت که یه شبه پاک شد. حداقل مدیر محترم اگه فکر میکرد تاپیک مناسب نیست میتونست یا تاپیکو move کنه به یه جای دیگه یا Lock کنه و دلیلش رو هم زیرش بنویسه. اینجا کلا بعضی از مدیرا رو بیکاری پست پاک میکنن. کلا تو انجمنهای غیر ایرانی اگه کسی فحش هم بده مدیر انجمن قسمتهای فحششو Edit میکنه و یه تذکرمیده. کلا همینجوری پاک کردن پست کار جالبی نیست. خلاصه شما مدیر هستین و ریش و قیچی دست شما. باور کن من گفتم اگه جای دیگه این بحثو بکنم 1 شبه پاک میشه، خوب شد خودتون این صحبتو شروع کردید. گرچه بازم بعید نیست پاک بشه. من فکر کنم مدیرها کارهای خیلی بهتری میتونن بکنن برای فعال کردن انجمنها بغیر از پاک کردن پستها.

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
دیدم حالا که این صحبتوکردین من یه چیزی در این مورد بگم. اینکه نظر اکثر بچه ها و شخص من در مورد شخص شما مثبته که شکی نیست. اینکه من خودم از شما خرید کردم و کاملا راضی هستم رو هم باید بگم. ولی اینو هم بگم که بغضی از مدیرای اینجا جو post و topic پاک کردن خیلی گرفتتشون. اینکه کسی بقول معروف تیکه بندازه ولی اصلا جنبه بی ادبی نداشته باشه اصلا دلیل خوبی برای پاک کردن پست نیست. کلا تیکه اگه جنبه تحقیر و توهین نداشته باشه چه ایرادی داره. ببین من کلا 15 تا پست دارم که 4-5 تاشون پاک شده. یه تاپیک زدم که یه جور سرگرمی برای بچه ها بود و هیچ شباهتی به تاپیک دیگه ای نداشت که یه شبه پاک شد. حداقل مدیر محترم اگه فکر میکرد تاپیک مناسب نیست میتونست یا تاپیکو move کنه به یه جای دیگه یا Lock کنه و دلیلش رو هم زیرش بنویسه. اینجا کلا بعضی از مدیرا رو بیکاری پست پاک میکنن. کلا تو انجمنهای غیر ایرانی اگه کسی فحش هم بده مدیر انجمن قسمتهای فحششو Edit میکنه و یه تذکرمیده. کلا همینجوری پاک کردن پست کار جالبی نیست. خلاصه شما مدیر هستین و ریش و قیچی دست شما. باور کن من گفتم اگه جای دیگه این بحثو بکنم 1 شبه پاک میشه، خوب شد خودتون این صحبتو شروع کردید. گرچه بازم بعید نیست پاک بشه. من فکر کنم مدیرها کارهای خیلی بهتری میتونن بکنن برای فعال کردن انجمنها بغیر از پاک کردن پستها.

اتفاقا الان باید پاک بشه،هم همین پست من و هم پست شما،داریم در مورد فروشنده ها صحبت می کنیم نه مسایل مرتبط با مدیریت.... خواهشا ادامه ندید:love:
ببخشید:blushing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ببین من کلا 15 تا پست دارم که 4-5 تاشون پاک شده. یه تاپیک زدم که یه جور سرگرمی برای بچه ها بود و هیچ شباهتی به تاپیک دیگه ای نداشت که یه شبه پاک شد.
تاپیکی که یک شبه پاک شه یا محتواش خیلی مخالف با سایت بوده یا کاملا تکراری بوده که در هر 2 تا حالت هم هیچ عذری پذیرفته نیست.
حالا این تاپیکی که شما ازش به عنوان سرگرمی برای اعضا نام می بری من برات اینجا می زارم تا همون اوایل نظرات خود اعضا که در مورد تاپیکت دادن رو مشاهده کنی:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=3872
این تاپیک اگه همون اول بسته نمی شد بعد از 2-3 صفحه کارش به جایی می کشید که بسته می شد.;)
کلا تو انجمنهای غیر ایرانی اگه کسی فحش هم بده مدیر انجمن قسمتهای فحششو Edit میکنه و یه تذکرمیده. کلا همینجوری پاک کردن پست کار جالبی نیست.
اتفاقا نشون می ده شما زیاد با فروم های خارجی سر و کار نداری چون اون edit فحش که می گی، توسط سنسور کلمات خود فروم (که ما هم می تونیم اینجا بزاریم) انجام می شه و هیچ مدیری انقدر بیکار نیست بشینه پست های ملتو بخونه و ادیت کنه ولی فرق اونا با ما می دونی چیه؟ اونا پست طرفو پاک نمی کنن ولی در خیلی مواقع حتی سر زدن یه پست نامربوط طرف رو فورا اخراج می کنند ولی ما اینا فقط پست طرف رو پاک می کنیم و در بیشتر موارد حتی اخطار هم نمی دیم. حالا اگه به نظرت روش اول بهتره خوب اونو دنبال می کنیم کاری نداره.

بحث دیگه ای اگه داشتی می تونی pm بدی.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,626
نام
محمدرضا
این آحرین پست در این مورد:
من نگفتم شما کلکی به ما زدین.من گفتم اول اومدین گفتین اصلا نمی خواهیم همچین کاری بکنیم ولی بعد دیدیم که...
یعنی در بعضی مواقع نمیشه به همه ی حرف ها اعتماد کرد.
من که در کل از شما بدی ندیدم همیشه هم مشتری شما بوده و هستم(مستقیم و غیر مستقیم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر