راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
حالا این skyRe کارش چیه من انگلیسیم زیاد خوب نیست اگه میشه یه توضیح خلاصه ازش بده بهم ممنون

یه Gameplay Overhaul هست. تمام پرک ها و اسپل ها رو تغییر میده، کرفتینگ، ریسورها، کامبت ها، Encounter Zone هر منطقه دشمن ها لول هاشون متفاوته، هوش مصنوعی بهتر واسه دشمن ها و ... .

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
حتما میگیرمش بعدش میگم که من این مود skyrim unbound رو تو نکسوس پیدا نکردم توی سایت ملعون و دزد گیم ایران بود که البته دانلود نکردمش میخوام ببینم اگه تو نکسوس هست بهم لینکشو بدید ممنون

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من این skyreرو سرچ کردم کلی اومد کدومشونه؟لینک میدی یا اسمش رو کامل میزارید.این مده نقشه رو هم تغییر میده ایا
T3nd0s Skyrim Redone at Skyrim Nexus - mods and community
خیر. نقشه فرقی نمیکنه.

- - -ویرایش - - -

حتما میگیرمش بعدش میگم که من این مود skyrim unbound رو تو نکسوس پیدا نکردم توی سایت ملعون و دزد گیم ایران بود که البته دانلود نکردمش میخوام ببینم اگه تو نکسوس هست بهم لینکشو بدید ممنون
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=169372128
روش دانلود کردنش رو هم تست نکردم، ولی فکر کنم این جواب بده:
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CCAQtwIwAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DwiQoAXsgwHc&ei=foc7VPuCIYPN7QamuICYCg&usg=AFQjCNGIST8yauchmkI8EtC9GcHkc6pzBA&sig2=WjxbUbYU-UCi_Wo2Hhw89g&bvm=bv.77161500,d.ZGU&cad=rja

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام

دوستان عزیز به یه دلایلی ویدوزم ترکید مجبور شدم بازی رو دوباره نصب کنم حالا که نصب کردم و rcrn رو دوباره ریختم این ارور رو میده:

جالب اینه که وارد بازی هم میشه ولی میترسم بعدا مشکلی پیش بیاد چیکار کنم دیگه این ارور نیاد؟؟؟

ویرایش:

حل شد از nvidia experience بود وقتی پاکش کردم بازی صاف و ساده اومد بالا

آخرین ویرایش:

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
اينجوري نگو
ديوانه شدم :d
اصلا از اين خسته كننده تر نداريم
رفتم تو كتاب سياه
رفتم تو اپيزود هاي اون كتابه
الان ٤ تا كتاب رو دارم ولي نميدونم به چه ترتيبي بايد بچينمشون :((

Sent from my iPhone using Tapatalk
نمیدونم کسی جواب شما رو داد یا نه ولی ساده ترین راه اینه که اسم ماموریت رو تو گوگل سرچ کنی و از لینکی که مربوط به سایت ElderScrollswikia هست استفاده کنید.
در ضمن باید یه برگه راهنمایی چیزی اون اصراف باشه یا اگه درست یادم باشه جایی که کتابو قرار میدین یه نوشته ای میاد اون عکس روی کتاب رو توضیح داده و باید هر کتاب رو روی توضیح مربوط به عکس خودش قرار بدی

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
من دور قبل بازیم رفتم تو یه مقبره یه روحی بود روح یه جنگجو رو یه صندلی نشسته بود ازم خواست سه تا معجون براش پیدا کنم.مقبره هم پر بود از این مرده ها اخرشم یکی از اون خفناش بود.کسی جای اینو میدونه

دوست عزیز من برات اینو پیدا کردم.جایی که دنبالشی شرق مارکاث هست.یه جایی به اسم Valthume.اینم لینکه تصویرش
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121122022338/elderscrolls/images/4/43/Valthume_location.jpg
اینم منبع:
Valthume - The Elder Scrolls Wiki
Evil in Waiting - The Elder Scrolls Wiki

k_kh

کاربر سایت
Jan 22, 2007
110
با سلام
من وارد شهر Riverwood که شدم يک نفر اومد باهام حرف بزنه ( جز ساکنين Riverwood نبود ) عضو گروه Dawnguard بود توي ديالوگ ها يک گذينه بود که ( چطور ميتونم عضو بشم ) اين گذينه رو زدم
بعدش اون گفت بايد به Fort Dawnguard بري و با رييس صحبت کني و علامت Fort Dawnguard در جنوب شرقي نقشه اومد من هم راه افتادم
نزديکاي قلعه که بودم در مسير جاده ديگه نميشد جلوتر برم و بالاي صفحه مينوشت ( you cannot go that way )
لطفا راهنمايي کنيد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام
من وارد شهر Riverwood که شدم يک نفر اومد باهام حرف بزنه ( جز ساکنين Riverwood نبود ) عضو گروه Dawnguard بود توي ديالوگ ها يک گذينه بود که ( چطور ميتونم عضو بشم ) اين گذينه رو زدم
بعدش اون گفت بايد به Fort Dawnguard بري و با رييس صحبت کني و علامت Fort Dawnguard در جنوب شرقي نقشه اومد من هم راه افتادم
نزديکاي قلعه که بودم در مسير جاده ديگه نميشد جلوتر برم و بالاي صفحه مينوشت ( you cannot go that way )
لطفا راهنمايي کنيد
احتمالا راه اشتباه رو انتخاب کردین،برا ورود به Dawnguard فقط یه راه هست اونم از Everspring هست. اگه نمیتونین پیدا کنین یا امکان داره بعضا بازی اون منطقه رو نشناسه یبار تو کنسول Tmm 1 رو بزنین. در جنوبی‌ترین نقطه نقشه هست،یبار بهش Fast travel کنین درست می‌شه.

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54

k_kh

کاربر سایت
Jan 22, 2007
110
احتمالا راه اشتباه رو انتخاب کردین،برا ورود به Dawnguard فقط یه راه هست اونم از Everspring هست. اگه نمیتونین پیدا کنین یا امکان داره بعضا بازی اون منطقه رو نشناسه یبار تو کنسول Tmm 1 رو بزنین. در جنوبی‌ترین نقطه نقشه هست،یبار بهش Fast travel کنین درست می‌شه.
دوست عزیز من با کنسول بازی میکنم و نمیشه از رمز استفاده کرد البته با کامپیوتر هم بازی رو دارم ولی سیو اون خیلی عقب تره
اگه میتونی جای اون
Everspring رو روی نقشه بزار اگر هم زحمت میشه که دیگه اصلا بیخیال عضویت در Dwanguard میشم با تشکر از راهنمای

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوست عزیز من با کنسول بازی میکنم و نمیشه از رمز استفاده کرد البته با کامپیوتر هم بازی رو دارم ولی سیو اون خیلی عقب تره
اگه میتونی جای اون
Everspring رو روی نقشه بزار اگر هم زحمت میشه که دیگه اصلا بیخیال عضویت در Dwanguard میشم با تشکر از راهنمای
ظاهراً اسمش Dayspring canyon شده :D
Dayspring Canyon - The Elder Scrolls Wiki

khandee

کاربر سایت
Sep 16, 2014
54
تو این داونگارد عضو کدوم طرف بشم بیشتر گیرم میاد؟کدوم ماموریتاش بیشتره؟
بین استروم و امپریالها چی؟کدوم ماموریاتوشاون بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر