راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
تشريف ميبريد ريوروود اونجا يه گروه ميان بهتون پيشنهاد ميدن ومپاير ها رو بكشيد
من رد كردم
بعدش يه سري ماموريت فسقليه
بعد با يك كشتي ميريي اونور
از بعد از اون ديگه فيت ترولش آزاد ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

حتما لازم نیست تو Riverwood برید؛ تو هر شهری تقریبا به شما اطلاع میدن که به دانگارد ملحق شید. حتی گاردها هم صحبتی از این قضیه میکنن که یه کوئست بهتون اضافه میشه.

Here have some cutie pics

And few dramatic pictures as well

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این بازی یه سریه خیلی طولانیه،این یکی الدر اسکرولز 5ه ، تو سریای قبلی توی بقیه کشور ها هم میشد بازی کزد،و همین الان هم الدر اسکرولز آنلاین اومده که بازی فقط توی کشور ایمپریال هاست.
کل Tamriel قابل دسترسی هست توESO.

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
سوال

سلام.
یه سوال دیگه داشتم، چطور میشه وارد مقبره ی Avanchnzel شد من هر کاری نشد یعنی وارد درش که بالای کوهم هست شدم ولی وقتی وارد شدم درش از پشت میگه بستس (یعنی پیغام میاره از پشت در قفل هست) و نمیشه دیگه از سمت داخل به سمت جلو مقبره ادامه داد راه دیگه ای نیست که بشه وارد شد. از دوستانی اگر کسی اینو رفته راهنمایی کنه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام.
یه سوال دیگه داشتم، چطور میشه وارد مقبره ی Avanchnzel شد من هر کاری نشد یعنی وارد درش که بالای کوهم هست شدم ولی وقتی وارد شدم درش از پشت میگه بستس (یعنی پیغام میاره از پشت در قفل هست) و نمیشه دیگه از سمت داخل به سمت جلو مقبره ادامه داد راه دیگه ای نیست که بشه وارد شد. از دوستانی اگر کسی اینو رفته راهنمایی کنه؟
این مأموریت رو شروع کنین تمام در‌های قفل Avanchnzel خود به خود unlock میشن.
Skyrim:Unfathomable Depths - UESPWiki

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
با دي ال سي دراگنبورن يه جزيره تو شمال شرق اسكايريم باز ميشه كه ميتونيد بريد اونجا

دراگونبورن Solstheim رو آزاد می کنه که اصلا جزو Skyrim حساب نمیشه، اینی که شما میگی Dawngaurdـه.

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
من موفق شدم همراه با tolfdir وارد مقبره ی Saarthal بشم ولی زمانی که پیشروی می کنم بعد از انجام یه مرحله داخل همون مکان به یه تله میفتم بعد ازم می خواد که amulet saarthal استفاده کنم و من هم همون کار می کند ولی زمانی که اینکار انجام دادم هیچ اتفاقی نیفتاد و تله خنثی نشد می دونین علتش چیه؟ راه دیگه ای نیست که بشه تله رو خنثی کرد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من موفق شدم همراه با tolfdir وارد مقبره ی Saarthal بشم ولی زمانی که پیشروی می کنم بعد از انجام یه مرحله داخل همون مکان به یه تله میفتم بعد ازم می خواد که amulet saarthal استفاده کنم و من هم همون کار می کند ولی زمانی که اینکار انجام دادم هیچ اتفاقی نیفتاد و تله خنثی نشد می دونین علتش چیه؟ راه دیگه ای نیست که بشه تله رو خنثی کرد؟
وقتی‌ که Amulet رو انداختین رو دیواری که Amulet رو پیدا کردین یه درخشش ایجاد می‌شه،رو همون دیوار یه Shout بزنین.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دراگونبورن Solstheim رو آزاد می کنه که اصلا جزو Skyrim حساب نمیشه، اینی که شما میگی Dawngaurdـه.

البته منم سولستيم منظورم بود :d مگه شمال شرق نيست راهش؟
+ من همه دي ال سي ها رو يهو با هم ريختم دقيق نميدونم چيا اضافه شده

The Darkknight

کاربر سایت
Aug 27, 2014
37
وقتی‌ که Amulet رو انداختین رو دیواری که Amulet رو پیدا کردین یه درخشش ایجاد می‌شه،رو همون دیوار یه Shout بزنین.
تشکر بابت راهنمایی حل شد. حالاً در ادامه پیشروی در مقبره ی Saarthal به یه در بسته خوردم که 6 تا مجسمه هم کنارش هست حل کردن این معما یکم کار سختیه و پیچیده س اگر شما راه حل این معما رو می دونین لطفاً راهنمایی کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر