در نهایت , PC مخصوص Gaming ساخته شد

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آیا شما تاکنون رویای داشتن ماشین گیمینگی که بقول معروف All in one باشد و با ساپورت کامل بازی های PC همراه همراه باشد داشته اید ؟
خب , طراحان شرکت Origin PC این رویا رو داشته اند و امروز این وسیله رو معرفی کردند.
Big O : نام PC ـی است بسیار قوی که در داخل خود یک X360 slim نیز دارد .
finally-a-gaming-pc-with-a-built-in-xbox-360-20100907114304418-000.jpg
finally-a-gaming-pc-with-a-built-in-xbox-360-20100907114446053-000.jpg

هر مدل از این PC دارای یک عدد X360 اسلیم هست که درون سازی شده و میشه با اون بازی کنین هنگامی که PC داره نرم افزار ها رو اجرا میکنه و همچنین مانند خود X360 دارای ساپورت از کانکشن ها و قابلیت های اصلی اون هست !
مطمئنن این X360 درون سازی شده به فروش بیشتر این PC کمک بسیاری خواهد کرد .
همچنین BO یکی از سریع ترین گیمنیگ ریگ های موجود است .

اینم سیستم خود PC

an overclocked 4.0GHz Intel Core i7 930 processor, a liquid cooled Rampage III Extreme motherboard, dual NVIDIA GTX 480 GPUs, 6GBs of memory, dual 50GB SSD drives, a 2TB hard drive, Creative Fatal1ty sound card, and built-in Blu-ray burner
البته به نظر گرون میاد و واقعا هم گرونه :D قیمت اون $7,669 گذاشته شده !

اگر شما خواستید سیستم بالاتر بگیرید BO سیستم بهتر هم داره ! :D البته قیمتش هم خوبه :D 16999 $

the configuration used by CPU Magazine, which features dual Intel Xeon X5680 processors overclocked to 4.3GHz, an EVGA SR2 motherboard, liquid cooling, quad SLI EVGA GTX 480 GPUs, 12GBs of memory, four 50GB SSD drives, two 2TB hard drives, a built-in Blu-ray burner, and a built-in 8 channel HD audio sound card
منبع

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
به نظر من که اصلا به درد نمیخوره چون وقتی یه بازی با اخرین تنظیمات pc بزنی بعد بخواهی یه بازی ایکس باکس 360 بزنی حالت بهم میخوره:d:d
البته مثل اینه که شما یه بنز بخری(pc) در کنارش یه 206(ایکس باکس) حالا شما حاضری یه روز سوار این بشی فرداش سوار اون؟؟نمیشه چون حالت بهم میخوره.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
باید PS3 _ PC میذاشتند! 80% بازی های ایکس باکس رو PCیه!
همین Mafia 2 رو نگاه کنید!
پس فردا کرایسیس 2 میاد! فارکرای و کل بازی های اول شخص که رو پی سی میترکونه رو 360 یا پی اس3........ :|

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
پس فردا کرایسیس 2 میاد! فارکرای و کل بازی های اول شخص که رو پی سی میترکونه رو 360 یا پی اس3........ :|
2 تاشون سر و ته یه کرباسن !:d
درست گفت این دوستمون :dخدا وکیلی همین تفاوت AA که کامپیوتر نسبت به یه کنسول داره
خیلی شاخش میکنه ! مثلا این ریچ چون AA ـش بد نیست من خیلی باهاش حال کردم (از لحاظ گرافیکی منظورم بود بخدا :D)
مثل اینه که شما یه بنز بخری(pc) در کنارش یه 206(ایکس باکس) حالا شما حاضری یه روز سوار این بشی فرداش سوار اون؟؟نمیشه چون حالت بهم میخوره. امروز 01:27

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خدا وکیلی همین تفاوت AA که کامپیوتر نسبت به یه کنسول داره
خیلی شاخش میکنه ! مثلا این ریچ چون AA ـش بد نیست من خیلی باهاش حال کردم (از لحاظ گرافیکی منظورم بود بخدا :biggrin1:)
نقل قول:
فقط AA نیست فرهود ... رزولوشن ، فریم ریت ، کیفیت تکستچرها و ... همه و همه روی PC بهتر از کونسوله ...
اما به درک؛اهمیتی نداره ...لذت کنسول بازی کردن کجا و PC کجا ؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
کامپیوترش شبیه این سیستمهایی هست که ویــبوهای پولدار برای خودشون میبندن و بعد گند میزنن.

پ.ن: کامپیوتر مخصوص گیمینگ ساخته شده قبلا.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
ملته تو فرنگستون هم شادن ها! از سر بیکاری ببین چه چیزایی درست می کنن! یه سر بیان ایران متوجه میشن دنیا دست کیه! :d

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
به نظرم من خیلی بخوای خرج کنی با 5/1میلیون یا 2 میلیون میشه یک سیستم گیم خیلی خوب بست!(دیگه این همه هزینه بی فایدست اونم چی ادم بره زئون اینتل بخره برای بازی!lol! )
ضمنا یک ایکس باکس خواستی می تونی جدا بگیری! :)

بعدشم باید در نظر گرفت کسی اون سیستم رو بخره یک الی دو سال بعدش قطعاتی جدیدی وارد بازار میشند که دیگه ممکنه دلت رو بزنه پی سی $7,669 ! :d (البته اون مدل 16999 $کسی بخره ممکنه قطعهاتش چند سال بعد به روز حساب نیاین ولی با قدرتی که داره راحت 5 سال میشه روش حساب کرد! ولی خب کم کسی هستش که برای پی سی 17000دلار خرج کنه! :d)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظرم من مفت عرضشش نداره میدونین چرا :

1. شما یا 360 میگیری با 300$ .

2.بعدش یه سیستم خدا ببنیدی بازم انقدر نمیشه من خودم میخواستم یه سیستم ببندم این جوری اما با عقل جور در نمیومد انقدر خرج کنم برای یه PC .

انم این سیستم درسته خوبه اما من با 7 میلیون امدم سیستم بهتر و شکیل تر هم بستم .

شما فقط کافیه به 2 چیزش دقت کنید

CPU ش قیمتش 1.300 هستش .
هاردش 180 هستش .
GPU هاش 700 هستش که میشه 2.800 میشه .
یه برد داره خیلی باشه 600 هستش .
یه BD RW داره که بگو 300 .
یه پاور داره خیلی باشه 300 هستش .
یه کیس داره که کیس های این جوری چون خیلی هم ساده هستش 200 هستش .
یه خنک کننده هم داره تاور که نیست معمولی هستش بگو 100 تا .
RAM داره گرون ترین مارک هم ببندیم بازم میشه 400 تا .

خیلی بشه میشه 6.500 میلیون بازم 1 میلیون خورده ای زیادش هستش تازه خیلی ها رو بیشتر قیمت زدم برای این که این ها قیمت حدودی ایران هستش اون جا خیلی در بیاد یه همچین کیسی 5 تا آخرش هستش .

تازه به نظرم من نه کیسش شکیل هستش برای یه همچین سیستمی نه خنک کنندش بدرد میخوره برای یه همچین سیستمیVGA هاش میشوده ATI ببنده که من بالا NVIDIA قیمتش رو دادم که هر کدوم بگیم 450 بازم بهتر از این 700 ها بوده اینم قمیت ایران هستش اون جا میشه ارزون تر هم گرفت .

رمش کمه برای این سیستم هاردش کمه در کل با 7.!!!!! این سیستم میشه یه سیستم بهتر از این هم ببندی تازه اگه من بودم اون 4 تا nvidia رو استفاده کرده بودم از برد خود Nvidia استفاده میکردم هم بهتر بود هم کارای کارت گرافیک ها بهتر میشود .

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کنسول های خزو خیل رو که با PC جمع نمیبندند:D(شوخی میکنما:D)ولی win میکرو سافت رو بزارن بقل این PS3؟:D خجالت نمیکشی؟:Dداری فحش میدیا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر