در نهایت , PC مخصوص Gaming ساخته شد

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آیا شما تاکنون رویای داشتن ماشین گیمینگی که بقول معروف All in one باشد و با ساپورت کامل بازی های PC همراه همراه باشد داشته اید ؟
خب , طراحان شرکت Origin PC این رویا رو داشته اند و امروز این وسیله رو معرفی کردند.
Big O : نام PC ـی است بسیار قوی که در داخل خود یک X360 slim نیز دارد .
finally-a-gaming-pc-with-a-built-in-xbox-360-20100907114304418-000.jpg
finally-a-gaming-pc-with-a-built-in-xbox-360-20100907114446053-000.jpg

هر مدل از این PC دارای یک عدد X360 اسلیم هست که درون سازی شده و میشه با اون بازی کنین هنگامی که PC داره نرم افزار ها رو اجرا میکنه و همچنین مانند خود X360 دارای ساپورت از کانکشن ها و قابلیت های اصلی اون هست !
مطمئنن این X360 درون سازی شده به فروش بیشتر این PC کمک بسیاری خواهد کرد .
همچنین BO یکی از سریع ترین گیمنیگ ریگ های موجود است .

اینم سیستم خود PC

an overclocked 4.0GHz Intel Core i7 930 processor, a liquid cooled Rampage III Extreme motherboard, dual NVIDIA GTX 480 GPUs, 6GBs of memory, dual 50GB SSD drives, a 2TB hard drive, Creative Fatal1ty sound card, and built-in Blu-ray burner
البته به نظر گرون میاد و واقعا هم گرونه :D قیمت اون $7,669 گذاشته شده !

اگر شما خواستید سیستم بالاتر بگیرید BO سیستم بهتر هم داره ! :D البته قیمتش هم خوبه :D 16999 $

the configuration used by CPU Magazine, which features dual Intel Xeon X5680 processors overclocked to 4.3GHz, an EVGA SR2 motherboard, liquid cooling, quad SLI EVGA GTX 480 GPUs, 12GBs of memory, four 50GB SSD drives, two 2TB hard drives, a built-in Blu-ray burner, and a built-in 8 channel HD audio sound card
منبع

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
an overclocked 4.0GHz Intel Core i7 930 processor, a liquid cooled Rampage III Extreme motherboard, dual NVIDIA GTX 480 GPUs, 6GBs of memory, dual 50GB SSD drives, a 2TB hard drive, Creative Fatal1ty sound card, and built-in Blu-ray burner
+اکس باکس اسلیم! + این ظاهر خفنش
قطعا قیمتش مناسبه (البته برا کسی که پول داشته باشه و بخواد خرج این راهش کنه!!!!!!)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من موندم اگه یه سیستم High end خدا ببندی و یه 360 هم جدا گونه بخری ارزون تر در میاد که :d
این سرتاسر ضرره !:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
:))مخصوص گیمینگ؟؟؟من با این پول تا 3 نسل کنسول+بازی اورجینال میخرم:))
اگر شما خواستید سیستم بالاتر بگیرید BO سیستم بهتر هم داره ! :biggrin1: البته قیمتش هم خوبه :biggrin1: 16999 $
:)) مگه میخوام ماشین بخرم:D
یه چیز بگو به قیافت بیاد pirateخور کبیر :biggrin1:!!!!
خو نسل بعد اجبار که شد میخریم:))
الانم فکر کنم تعداد اورج هایی که دارم از مال تو بیشتر باشه:D(اقای تبادل بازی:D)

آخرین ویرایش:

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من موندم اگه یه سیستم High end خدا ببندی و یه 360 هم جدا گونه بخری ارزون تر در میاد که :d
این سرتاسر ضرره !:d
الان همین کولرش + 2تا گرافیک نزدیک 2.100 2.200 در میاد..... (بهترین برند!)!

+بازی اورجینال میخرم:))
یه چیز بگو به قیافت بیاد pirateخور کبیر :D!!!!

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
اقا یکی کمک کنه نمیتونم قورتش بدم:d
این چیه بابا؟بیخیال!من پول خون بابامو بدم این که بخوایم با روج بابام بشینیم دو نفره استار کرافت بزنیم؟؟:d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
PC و PC Gamer و PC Gaming هیچ رقمه منو جذب نمیکنه ... آنالوگان کناسولمو ( جمع مکسر کنسوله :D) با این PCـه عوض نمیکنم ...
البته 360 هست ، اما PS 3 ... ?!?!?!?؟!؟!؟!:D

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
این کیس یا شوفاژ؟!

خدا وکیلی ادم پول بده یه کیس خوجگل موجگل AlienWare نگیره بره این شوفاژ رو بگیره.

حالا کدوم بانک وام کم بهره میده الان؟!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر