دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
آخر آدرس IpAddr= به بعد رو حذف کنید درست میشه ...
بله اینطور میشه
یه حالت دیگه هم داره قبل / آخر .pkg نوشته که تا رسیدن یه / بعدی میتونید اسم فایل رو در لینک ببینید

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان دقیق نمیدونم ولی من بعد دانلود امروز راحت تونستم با همون دستور بالایی که گزاشتم فایل هم انتقال بدم و راحت انجام داد
من هر کاری کردم نشد لینک بگیرم،مرتب همون ارور رو میده.
چرا یکدفعه اینطوری شد؟
دوستان راه حلللللل

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
بعد از اپدیت جدید کنسول دیگه کنسول من وقتی گزینه پروکسی رو فعال میکنم که از طریق کامپیوتر دیتا بریزم دیگه کنسول نمیتونه ایپی بگیره و نت به کنسول نمیرسه
چکار کنم که بتونم نت رو به کنسول برسونم و دیتا رو بریزم؟
البته بدون فعال کردن گزینه پروکسی اینترنت به کنسول میرسه ولی با فعال شدن گزینه پروکسی نت نمیرسه به کنسول
مشکل چیه؟

masoud.diesel

کاربر سایت
Jun 24, 2013
9
با سلام دوستان
اقا یکی به داد ما برسه من مشکلم از همون اول برنامه و کارهایی که باید انجام بدم هست از اول شروع کنم شاید فرجی بشه
اقا من یه اکانت از یه آشنایی خریدم که توش دیویژن بود یعنی هزینه کردم برنامه psx رو هم دانلود کردم و انگلیسیش میکنم و ip و port هم طبیعتا میاد و کنسول هم با کابل لن و همینطور کامپیوتر هم با کابل لن به مودم هر دوشون وصل هستن برنامه هم run adminestrator وارد میشم حالا مشکل اینجاست کنسول رو با تنظیمات اینترنت که وصل میکنم همه مراحل هم درست انجام میدم میرسم به اونجا که پورت و ip مورد نظر که توی یرنامه psx زده رو هم وارد میکنم و طبق اموزش استارت رو میزنم با برنامه psx بعد به کنسول که میرم بعد از وارد کردن آی پی و پورت مذکور نکست روکه میزنم بعدش تست اینترنت میاد روی کنسول دقیقا مشکل من اینجاس اینترنت کانکشن رو faild میزنه هر کاری که بگید انجام دادم خواهشا یکی کمک کنه بیینم مشکل از کجاس
انتی ویروس هم کامل حذف کردم آپدیت کنسولم هم 3.50 هست یعنی آخرین ورژن تروخدا یکی کمکم کنه توی این بی پولی 50 تومن جای اکانت دادم من موندمو بازی دیویژن توی لیست دانلود که کنسول همش خطای وصل شدن به اینترنت رو میده چکار کنم راهنمایی کنید:((:((

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
302
نام
ایمان
دوستان خواهشا یکی درباره این ارور کمک کنه.
Input String was not in a correct format
بنده هم همین مشکل داشتم
الان هم دارم ولی این ارورو نادیده بگیرید، یعنی نه ببیندینش نه اکی بزنید..بقیه کارهارو مثل قبل انجم بدین ..برای من جواب داد مشکلی هم ندارم الان

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
بنده هم همین مشکل داشتم
الان هم دارم ولی این ارورو نادیده بگیرید، یعنی نه ببیندینش نه اکی بزنید..بقیه کارهارو مثل قبل انجم بدین ..برای من جواب داد مشکلی هم ندارم الان
ممنون.
الان نمیتونم تست کنم،من همش اکی میزدم بسته بشه.
شب رفتم خونه تست میکنم،ببینم چطور میشه

b.mankan

کاربر سایت
May 27, 2014
49
سلام ب همگی
من دیشب مثلا بازی کال اف رو ریختم از طریق پی اس ایکس تا پنج گیگ رفت بعد اون هر صد مگ دویست مگ ک میره هی میگه کن نات دانلود باید پی اس ایکس رو ببندم دوباره وا کنم دوباره ی کم میگیره همونجوری میشه باید چی کار کنم
یه قسمتیشم با نت گرفتم ولی بازم درست نشد
باید چی کار کنم ؟!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
با سلام دوستان
اقا یکی به داد ما برسه من مشکلم از همون اول برنامه و کارهایی که باید انجام بدم هست از اول شروع کنم شاید فرجی بشه
اقا من یه اکانت از یه آشنایی خریدم که توش دیویژن بود یعنی هزینه کردم برنامه psx رو هم دانلود کردم و انگلیسیش میکنم و ip و port هم طبیعتا میاد و کنسول هم با کابل لن و همینطور کامپیوتر هم با کابل لن به مودم هر دوشون وصل هستن برنامه هم run adminestrator وارد میشم حالا مشکل اینجاست کنسول رو با تنظیمات اینترنت که وصل میکنم همه مراحل هم درست انجام میدم میرسم به اونجا که پورت و ip مورد نظر که توی یرنامه psx زده رو هم وارد میکنم و طبق اموزش استارت رو میزنم با برنامه psx بعد به کنسول که میرم بعد از وارد کردن آی پی و پورت مذکور نکست روکه میزنم بعدش تست اینترنت میاد روی کنسول دقیقا مشکل من اینجاس اینترنت کانکشن رو faild میزنه هر کاری که بگید انجام دادم خواهشا یکی کمک کنه بیینم مشکل از کجاس
انتی ویروس هم کامل حذف کردم آپدیت کنسولم هم 3.50 هست یعنی آخرین ورژن تروخدا یکی کمکم کنه توی این بی پولی 50 تومن جای اکانت دادم من موندمو بازی دیویژن توی لیست دانلود که کنسول همش خطای وصل شدن به اینترنت رو میده چکار کنم راهنمایی کنید:((:((

داداش فایروال ویندوز رو خاموش کن مشکل حل میشه

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
دوستان عزیز من روی ویندوز 10 و 7 امروز تست کردم و میشه گفت حدود 3 تا بازی انتقال دادم . دسنی . متال و گست
و یه آپدیت جدید متال رو هم زدم تو کنسول .
مشکلی نداشتم . چه تو دانلود چه تو آپلود .

اگه کسی مشکل رو بصورت خلاصه بگه شاید بتونم کمک کنم . چون تو چند تاپیک پخش بود نتونستم دقیق متوجه بشم مشکل چیه .

• Like
Reactions: yahya

masoud.diesel

کاربر سایت
Jun 24, 2013
9
داداش فایروال ویندوز رو خاموش کن مشکل حل میشه

فایروال رو تنظیماتشو نمیدونم چطور بزارم اما خدار و شکر فقط لب تاب پسرعموم روگرفتم راحت و بدون دردسر شروع به دانلود کرد و فعلا دارم pkg های بازی دیویژن رو دانلود میکنم با دانلود منیجر خودم اما بازم یه نکته موقع کپی کردن لینک اول که توی psx وارد شد 5pkg اومد یعنی طبق آموزش 0pkg نیومد من هم از 5 به عقب رفتم و هم جلو حدود 7 تا پارت 4 گیگی برام دانلود شد و یه فایل 1.7 گیگی جمعا درمیاد 29 گیگ و 700 مگابایت تقریبا حالا میخوام بدونم این مقدار حجم واسه دیویژن درسته؟
اگه میشه تنظیمات فایروال رو بصورت تصویری برام بزارید اخه گزینه های غیر فعال کردنش آزار دهندس ممنون میشم و بگم به دوستانیکه اول برنامه psx یه ارورمیده اصلانگران نباشن برنامه با این حالت هم کاره خودشو میکنه ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
فایروال رو تنظیماتشو نمیدونم چطور بزارم اما خدار و شکر فقط لب تاب پسرعموم روگرفتم راحت و بدون دردسر شروع به دانلود کرد و فعلا دارم pkg های بازی دیویژن رو دانلود میکنم با دانلود منیجر خودم اما بازم یه نکته موقع کپی کردن لینک اول که توی psx وارد شد 5pkg اومد یعنی طبق آموزش 0pkg نیومد من هم از 5 به عقب رفتم و هم جلو حدود 7 تا پارت 4 گیگی برام دانلود شد و یه فایل 1.7 گیگی جمعا درمیاد 29 گیگ و 700 مگابایت تقریبا حالا میخوام بدونم این مقدار حجم واسه دیویژن درسته؟
اگه میشه تنظیمات فایروال رو بصورت تصویری برام بزارید اخه گزینه های غیر فعال کردنش آزار دهندس ممنون میشم و بگم به دوستانیکه اول برنامه psx یه ارورمیده اصلانگران نباشن برنامه با این حالت هم کاره خودشو میکنه ممنون

کاری نداره که، توی استارت ویندوز بزن FireWall بعد وارد تنظیمات شو و همونجا هرچی دیدی Turn Off بزن :d

upload_2016-4-11_11-55-16.png

upload_2016-4-11_11-56-13.png

فکر میکنم فایل 6 هم داشته باشه ، چون بازی 35 گیگه، 2.5 گیگ هم آپدیت داشت

لینکهارو تا جایی که میشه ادامه بده تا برسی به فایلی که حجمش از 4گیگ کمتره

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
سلام ب همگی
من دیشب مثلا بازی کال اف رو ریختم از طریق پی اس ایکس تا پنج گیگ رفت بعد اون هر صد مگ دویست مگ ک میره هی میگه کن نات دانلود باید پی اس ایکس رو ببندم دوباره وا کنم دوباره ی کم میگیره همونجوری میشه باید چی کار کنم
یه قسمتیشم با نت گرفتم ولی بازم درست نشد
باید چی کار کنم ؟!

با سلام
داداش منم تو PES خمین مشکل داشتم آپدیت بازی یا خود بازی ناقصه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر