دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
والا منم که یه مدت سعی کردم از این سایت استفاده کنم واسه لیچ کردن لینکا روی سرور ایران ولی نشد . نهایتا تونستم رو سرور آلمان لیچ کنم که بدرد نمیخوره در هر صورت چون واسه من که آساتکم لینکای سرور خارج محدودیت دارن . سایت 4upld هم لینکای PSN رو فقط رو سرور خارجی لیچ میکنه . در نهایت پیشنهاد میکنم از bitsfa.ir اکانت بیت دانلود بخری . نا محدودش ماهی 9 تومن هست . من با اکانتاش شبی تا 20 گیگ دانلود میکنم از سرور خارجی . میارزه واقعا .
ببخشید این سئوال رو میپرسم.اما کار این سایت چیه؟
من تا حالا استفاده نکردم.
مول میدونم که لینکهای سایتهایی اپلود فایل رو مستقیم میکنه،میشه از سایتایی مثل رپید شیر،۴شیر و... به صورت مستقیم و بدون محدودیتهایی که اون سایتها دارن،دانلودکرد.
اما این سایت چیه؟
یعنی من از این سایت اکانت بخرم،میتونم با سرعت بالاتر از پلی استیشن استور دان کنم؟!
من سرعت نتم زیاد بالا نیست،سرعت دانلودم ۶۰.
اما بازم وقتی میخوام از ps دانلود کنم سرعت خیلی میاد پایینتر.
این اکانت مشکل منو حل میکنه؟
ممنون میشم یکی از دوستان راهنماییم کنه.

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
والا منم که یه مدت سعی کردم از این سایت استفاده کنم واسه لیچ کردن لینکا روی سرور ایران ولی نشد . نهایتا تونستم رو سرور آلمان لیچ کنم که بدرد نمیخوره در هر صورت چون واسه من که آساتکم لینکای سرور خارج محدودیت دارن . سایت 4upld هم لینکای PSN رو فقط رو سرور خارجی لیچ میکنه . در نهایت پیشنهاد میکنم از bitsfa.ir اکانت بیت دانلود بخری . نا محدودش ماهی 9 تومن هست . من با اکانتاش شبی تا 20 گیگ دانلود میکنم از سرور خارجی . میارزه واقعا .
داداش قبل اینکه این اکانت رو بخری سرعت اینترنتتون چقدر بودش؟چقدر تاثیر داشته؟

آخرین ویرایش:

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
ببخشید این سئوال رو میپرسم.اما کار این سایت چیه؟
من تا حالا استفاده نکردم.
مول میدونم که لینکهای سایتهایی اپلود فایل رو مستقیم میکنه،میشه از سایتایی مثل رپید شیر،۴شیر و... به صورت مستقیم و بدون محدودیتهایی که اون سایتها دارن،دانلودکرد.
اما این سایت چیه؟
یعنی من از این سایت اکانت بخرم،میتونم با سرعت بالاتر از پلی استیشن استور دان کنم؟!
من سرعت نتم زیاد بالا نیست،سرعت دانلودم ۶۰.
اما بازم وقتی میخوام از ps دانلود کنم سرعت خیلی میاد پایینتر
این اکانت مشکل منو حل میکنه؟
ممنون میشم یکی از دوستان راهنماییم کنه.
این اکانتا اینترنت رو تبدیل به اینترانت میکنن یعنی شما با سرعتی که از لینکای داخلی دانلود میکنی از لینکای خارجی هم میتونی دانلود کنی . چون خیلی از ISP ها واسه لینکای خارجی محدودیت سرعت میزارن مثلا آسیاتک توی ساعات رایگان واسه لینکای خارجی محدودیت سرعتش رو 100kb/s گذاشته یعنی از ساعت 2 تا 8 که ساعات رایگانه شاید نزدیک 2-3 گیگ بشه دانلود کرد , اما با این اکانت میتونم 5 تا لینک باهم بزارم از هرکدوم هم 200 kb/s سرعت بگیرم . در کل شما تو ساعتایی که میخوای دانلود داشته باشی از یه سایتی مثل downloadha.com که دانلودسنتر داخلیه تست سرعت بگیر با اکانت همینقد سرعت میده کمتر نمیشه .
داداش قبل اینکه این اکانت رو بخری سرعت اینترنتتون چقدر بودش؟چقدر تاثیر داشته؟
قبلش سرعت کل 100 بود الان 5 تا لینک باهم میزارم هرکدوم 200 میده . بیشتر از این نزاشتم شاید 6 تا لینک باهمم هرکدوم 200 بده .

shokre

عضو جدید
Dec 22, 2008
46
نام
عباس
من یه مشکلی دارم طبق همین مراحل میرم ولی وقتی تو کنسول فایلو میزنم واسه دانلود تو psx این ارور میاد Unable to conect to remote server چجوری میشه رفعش کنم ؟؟

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
سریعترین راه انتقال دیتا به هارد کنسول چیه
لپ تاپم به مودم بی سیم وصله و مودم رو با کابل زدم به ps4 سرعت خیلی کمه انچارتد 7-8 ساعتی طول کشید
نمیشه دستگاه رو بدون مودم به لپ تاپ وصل کرد یا هارد رو به دستگاه ؟؟

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سریعترین راه انتقال دیتا به هارد کنسول چیه
لپ تاپم به مودم بی سیم وصله و مودم رو با کابل زدم به ps4 سرعت خیلی کمه انچارتد 7-8 ساعتی طول کشید
نمیشه دستگاه رو بدون مودم به لپ تاپ وصل کرد یا هارد رو به دستگاه ؟؟
اگه PC با با کابل و PS4 هم با کابل به مودم وصل کنی سرعتت بیشتر میشه البته طول سیم و فضای پورت مودم هم موثره . یه روشی هم هست یکی از دوستان آموزش داده اینجوری هم میشه :
http://forum.bazicenter.com/threads/97110/

• Like
Reactions: sam09ft

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
اگه PC با با کابل و PS4 هم با کابل به مودم وصل کنی سرعتت بیشتر میشه البته طول سیم و فضای پورت مودم هم موثره . یه روشی هم هست یکی از دوستان آموزش داده اینجوری هم میشه :
http://forum.bazicenter.com/threads/97110/
ممنون
منم اسیاتک دارم سرور خارجی سرعتم 500 و داخلی یه مگ تو شب
این سرویس سایتی که گفتید چطوره ارزش خرید داره
از نظر قطع شدن و محدودیت و این چیزا میگم چون شب با دانلود منجر میذارم و میخوابم دیگه قطع نشه بعد چند دقیقه

Imanshiani

کاربر سایت
Mar 28, 2016
3
كسي ديتاي بازيه last of us ba fallout رو نداره
هركي داره توي تلگرام پيام بده
@Imanshiani

این اکانتا اینترنت رو تبدیل به اینترانت میکنن یعنی شما با سرعتی که از لینکای داخلی دانلود میکنی از لینکای خارجی هم میتونی دانلود کنی . چون خیلی از ISP ها واسه لینکای خارجی محدودیت سرعت میزارن مثلا آسیاتک توی ساعات رایگان واسه لینکای خارجی محدودیت سرعتش رو 100kb/s گذاشته یعنی از ساعت 2 تا 8 که ساعات رایگانه شاید نزدیک 2-3 گیگ بشه دانلود کرد , اما با این اکانت میتونم 5 تا لینک باهم بزارم از هرکدوم هم 200 kb/s سرعت بگیرم . در کل شما تو ساعتایی که میخوای دانلود داشته باشی از یه سایتی مثل downloadha.com که دانلودسنتر داخلیه تست سرعت بگیر با اکانت همینقد سرعت میده کمتر نمیشه .

قبلش سرعت کل 100 بود الان 5 تا لینک باهم میزارم هرکدوم 200 میده . بیشتر از این نزاشتم شاید 6 تا لینک باهمم هرکدوم 200 بده .
ببخشيد. اين اكانت روي اينترنت مخابرات هم جواب ميده

Last edited by a moderator:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
از دوستانی که با برنامه PSx آشنایی کامل دارن یه سوال دارم
من مدتی هست که با دانلود لینکهای بازی مشکل دارم
وقتی یه فایل رو دانلود میکنم آدرس اولش اینه
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.net
یعنی اولش GS2 هست
ولی وقتی فایل رو استاپ میکنم و روز بعد میخوام دانلود کنم ادرسش عوض میشه و میشه این
http://ic.6729b1f3.064317.gs2.sonycoment.loris-e.llnwd.net
و اینکه ادرس دومی دیگه قابلیت استاپ نداره و فایلم از اول میره و دانلود قبلیم میپره

کسی با این مشکل روبرو شده؟
از اینترنت دانلود منجر هم استفاده میکنم

اگر کسی میتونه یه راهنمایی بکنه چون حتی نمیتونم یه فایل 2 گیگی رو هم راحت دانلود کنم چون مدام لینکا صفر میشن و سرعت من در حدی نیست که شبی بتونم 4 گیگ بگیرم
از سایتهای مستقیم کننده هم استفاده کردم ولی همه فیلتر شدن و سایتی هم دیگه سراغ ندارم و اگر هم باشن مدت اعتبارشون یه روزه هست

با تشکر از دوستان

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من ابدیت بازی gtaرو که برا بخش انلاین heistبود رو داشتم و این ابدیت 4 گیگی اخر روی کنسول نصب بود امروز بازی رو اشتباهی پا کرذم دوباره دیسک رو گذاشنم برا نصب الان دوباره خواستم ابدیت رو انتقال بدم با psxنمیشد ؟

فایل دانلودی اون بخش مگه با ابدیت جدید تغیر میکنه؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تا حالا برای کسی پیش نیومده که آپدیت بازی هاش بپره و برگرده به ورژن 1.00؟!
من دو تا از بازی هام، آپدیت شون پاک شده و برگشته به ورژن 1.00 ولی هنوز حجم آپدیت ها هم روشون هست مثلا ویچر با آپدیت 1.11 کلا 53 گیگ بود که الان با اینکه شده ورژن 1.00 بازم همون 53 گیگ هست
نمیشه برگردوند!؟ فایل هاش رو دارم

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
292
نام
محمد رضا
تا حالا برای کسی پیش نیومده که آپدیت بازی هاش بپره و برگرده به ورژن 1.00؟!
من دو تا از بازی هام، آپدیت شون پاک شده و برگشته به ورژن 1.00 ولی هنوز حجم آپدیت ها هم روشون هست مثلا ویچر با آپدیت 1.11 کلا 53 گیگ بود که الان با اینکه شده ورژن 1.00 بازم همون 53 گیگ هست
نمیشه برگردوند!؟ فایل هاش رو دارم
برای من هم دقیقا همین مشکل تو bloodborne پیش اومده بود که ابدیت رو میزد 1 (ولی فکر کنم خطای نرم افزاری بود شماره رو اشتباه میزد چون من اخرین ابدیت رو داشتم و co op هم بازی میکردم فقط اون عدد اونجا اشتباهی بود)
در کل اگه فایل های ابدیت رو بصورت دقیق همشونو دارید یه بار بازیو کلا پاک کنید دوباره نصب کنید

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من ابدیت بازی gtaرو که برا بخش انلاین heistبود رو داشتم و این ابدیت 4 گیگی اخر روی کنسول نصب بود امروز بازی رو اشتباهی پا کرذم دوباره دیسک رو گذاشنم برا نصب الان دوباره خواستم ابدیت رو انتقال بدم با psxنمیشد ؟

فایل دانلودی اون بخش مگه با ابدیت جدید تغیر میکنه؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام دوستان

من اپدیته بازی gta v رو از همین سایت گرفتم اپ رجیون یک

2 تا فایل 4 گیگ و یه 800 مگ

تمام مراحل اموزش رو درست میم همشو

تو نرم افزار لینک میاد مسیر فایل دانلود شده رو بهش میدم میرم سراغ کنسول اپدیت میزنم میگه کن نا دانلود نمیدونم چیه مشکل

راستی یه سوال من حالت نرمال تست اینترنت میزنم رو کنسول میگه دانلود 2 مگ اپلود 600 کیلو ولی از اونجایی که از اموزش فهمیدم وقتی که تنظیمات رو رو کنسول انجام میدی و میخوای فایل رو از pc به کنسول انتقال بدی سرعته دانلود و اپ خیلی بالا نشون میده تو تستی که رو کنسول میزنم بعد از اعمال تنظیمات بازم همون مقداره اولو نشون میده

ممنون میشم راهنماییم کنید
دقیقا دقیقا طبق اموزش میرم جلو مرحله به مرحله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر