داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سه تا نمونه مثال بزن...........
که یه شخصیت مکمل مثل Barry داشته باشن
عجیبها اینجا شده مهد کودک
هر وقط میای نظرتو میدی یه کی میاد با یه منطق پوچ بدون هیچ استدلالی نقدش میکنه فقط برای ابراز وجود
و ایجاد بحث بی خود
بازی سنتر هم بازی سنتر قدیم

دعوا نکن رفیق! :d من اصلا نظرت رو نقد نکردم! در جایگاهیم نیستم بخوام نظر تو یا کس دیگه ای رو نقد کنم. من فقط نظرم رو راجع به حرفت گفتم.

اگر کمی دقت کنی تو اکثر فیلم هایی که شخصیت اصلی یک فرد نجیب و به فکر کار هست، یک رفیقه شیطون بلا که علاقه زیادی به د.ختر داره و کمی هم ترسو هست پیدا میشه . اصلا اصراری رو این مضوع ندارم . می تونی قبول نکنی. من زیاد دیدم الان حضور ذهن ندارم.

بهتر این بحث همینجا متوقف بشه تا تاپیک از راه درستش خارج نشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من یک سوال واسم پیش اومده بی زحمت بهم جواب بدید

اون نفر که ادعا میکرد که آلیس رو دزدیده واسه چی از آلن می خواست که داستان رو واسش بیاره؟اصلا به چه دردیش می خورد؟

البته هنوز سوال دارم که اگه رفع نشد دوباره میام میپرسم

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
من در مورد همین حرف شخصیتت یک موضوع میگم تا تایپیک رو روالش بمونه
منظور من از شخصیت پردازی کاراکتر داستان نبود
بعله زیاد هست از این نوع کاراکتر اما زیاد هست که تو این نقش موفق بوده باشه؟
به این میگن شخصیت پردازی داستان بازی
یعنی طرح فیس کاراکتر و نوع بیانش و حرکتهای احماقانش و انیمیشنهای دقیق و ریز طوری طراحی شده که کاراکتر موفقی ارائه شده
منظور بنده این بود

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی

اون نفر که ادعا میکرد که آلیس رو دزدیده واسه چی از آلن می خواست که داستان رو واسش بیاره؟اصلا به چه دردیش می خورد؟

دوست عزیز. اگه شما در این مورد سوال داری من کلا در مورد اون مرده یا اصطلاحا آدم دزده سوال دارم که اصلا نقشش تو داستان چی بود؟ به نظر میاد نقش هویج داشت و اینو هم بزرگترین نقطه ضعف داستان میدونم که کلی وقت سر این آقاهه گذاشتیم آخرشم نفهمیدیم که چی و به چه دردی میخورد. مگر اینکه در آینده در مورد اینم توضیح بدن که بعید میدونم

در مورد Barry به نظر من یه شخصیت کلیشه ای ولی جالب بود که تا اینجا هم به نظر میاد تاثیری تو داستان نداشته! این نظر منه!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

من فکر کنم داستان را برای تاریکی می خواست!اما اینکه چرا آخرش خود تاریکی کشتش را نمی دونم!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوست عزیز. اگه شما در این مورد سوال داری من کلا در مورد اون مرده یا اصطلاحا آدم دزده سوال دارم که اصلا نقشش تو داستان چی بود؟ به نظر میاد نقش هویج داشت و اینو هم بزرگترین نقطه ضعف داستان میدونم که کلی وقت سر این آقاهه گذاشتیم آخرشم نفهمیدیم که چی و به چه دردی میخورد.
به نظر من چون kidnapper دوست و یا حداقل آشنای هارتمن بوده, هارتمن ازش خواسته تا کمک کنه که manuscript page ها رو از آلن بگیرن. (چون عکس دزد و هارتمن باهم بود دوما وقتی الن میره داخل اتاق هارتمن میبینه همه کاغذ به همراه چندتای اضافه اونجا هستند.) kidnapper هم با استفاده از گفتگوی ضیط شده آلیس و هارتمن (قسمتهیی از اونرو برمیداره) و آلن رو به سمت خودش میکشه و...
البته اینا رو من حدس میزنم.
دوما در مورد دستگاه تایپ اول بازی هم دستگاه تایپ توی همون کیف نارنجی هست که آلیس دستش گرفته. چون توی اتاقی که دستگاه تایپ اونجاست همون کیف پایین میز بازه.

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
دوما در مورد دستگاه تایپ اول بازی هم دستگاه تایپ توی همون کیف نارنجی هست که آلیس دستش گرفته. چون توی اتاقی که دستگاه تایپ اونجاست همون کیف پایین میز بازه.
اول اینکه امیدوارم فینال جام جهانی آرژانتین و اسپانیا باشن;)
حالا یا سوال.اونجا که اون پیرزنه کلید خونه رو بهش میده تا این برنامه هارو اجرا کنه از کجا میدونست آلیس واسه آلن دستگاه تایپ خریده که دیگه واسه دادن دستگاه تایپ به آلن کاری نکرد

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
حالا یا سوال.اونجا که اون پیرزنه کلید خونه رو بهش میده تا این برنامه هارو اجرا کنه از کجا میدونست آلیس واسه آلن دستگاه تایپ خریده که دیگه واسه دادن دستگاه تایپ به آلن کاری نکرد

دوست عزیز همه اتفاقات که برنامه ریزی شده نبوده!! شما به این مضووع دستگاه تایپ بعنوان یک اتفاق فکر کن .

اون پیرزن فقط قصدش این بود که آلن و آلیس رو بفرسته همونجایی که می خواست. که در این کار هم موفق بود! حالا با قدرتی که داشت یجوری آلیس رو می برد و خودش هم یجوری دستگاه تایپ رو تعبیه می کرد.

تئوری دیگه همون چیزیه که یکی از دسوتان (فکر کنم خودت) اشاره کردی که آلیس توسط تاریکی یجورایی تسخیر شده باشه قبل از سقوطش به دریاچه.

تئوری سوم هم این هست که اصلا کلا آلن همون توماس باشه و تمام این اتفاقات زاده ذهن و داستان یک نفر دیگس و هیچ کس واقعی نیست!!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
تئوری سوم هم این هست که اصلا کلا آلن همون توماس باشه و تمام این اتفاقات زاده ذهن و داستان یک نفر دیگس و هیچ کس واقعی نیست!!!

آره واقعا این هم خیلی جالبه و واقعا ایده خوبیه

بی زحمت اون سوال بالایی منو هم جواب بده
ممنون

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی

ممنون
دوست عزیز. من که 1 بار گفتم. حالا میخوایید منتظر باشید کس دیگه ای هم جواب بده. ولی به این سوال تو این قسمت از بازی جواب داده نشد کسی هم بخواد بهت جواب بده بیشتر حدس میزنه.وگر نه تو بازی و دیالوگ ها چیز خاصی در این مورد نگفت

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوست عزیز. من که 1 بار گفتم. حالا میخوایید منتظر باشید کس دیگه ای هم جواب بده. ولی به این سوال تو این قسمت از بازی جواب داده نشد کسی هم بخواد بهت جواب بده بیشتر حدس میزنه.وگر نه تو بازی و دیالوگ ها چیز خاصی در این مورد نگفت
ممنون متوجه شدم

یک سوال دیگه

یک نفر بود که لباسی مثل فضا نورد ها پوشیده بود و اومد الن رو نجات داد خودش توی خونه مرد؟( اون مرده همون توماس بود دیگه؟)

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید

اون یارو آدم ربای دوست دکتر هارتمن بود و وسیله ای بود تا داستان رو به دسته هارتمن برسونه.

می تونی بعنوان یکی از موانعی هم که تاریکی سر راه آلن قرار داد در موردش فکر کنی.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080

ممنون
اینو ندیدی؟:
من فکر کنم داستان را برای تاریکی می خواست!اما اینکه چرا آخرش خود تاریکی کشتش را نمی دونم!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از دوستان تشکر میکنم

الان نشتم کلا همه این 11 صفحه رو کامل خوندم.اول فکر میکردم که کلا داستان رو متوجه شدم ولی با خوندم کامل نظرات کلا نظرم برگشت و فهمیدم که هیچی نفهمیدم :D

نظر چنتا از دوستان در مورد یکی بودن الن و توماس خیلی جالب بود کلا شاید یکی از دلایلی که قیافه توماس رو نشون ندادن همین بود!

البته یک چیزی هم به ذهنم رسید .درمورد مشکوک بودن الیس! شاید الیس و پیره زن تاریکی یکی باشن (شاید الیس گذشته پیرزن تاریکی باشه)البته اینم یک حدسه مثل تموم حدس هایی که دوستان زدن

خدایی خیلی گیچ شدم ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر