داستان Alan Wake (کسانی که بازی نکردن نخونن!!!)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان من چندتا سوال داشتم
1-این قهوه ها برای چیه
2-اول بازی وقتی میریم تو ویلا باید چه کار کنیم
جای این سوال توی تاپیک خود بازی هست. ولی خوب
قهوه ها یه چیز جمع کردنیه ولی به نظرم اینا مثلا برای اینه که چون آلن شبا نمیخوابه برای جلوگیری از خواب (البته گفتم من اینجور برداشت کردم:d)
اول بازی هم باید generator رو روشن کنید. چند قدم اونورتره.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
کسی زبان انگلیسی رو نمیتونه بزاره ؟

دوست عزیز اگه حوصله داری برو بگرد تو صفحات تاپیک خود بازی پیدا می کنی همش رو.

اگه هم نه برو تو سایت Youtube این جمله : Bright Falls-The prequel to Alan Wake رو سرچ کن هر 6 قسمت هست.
بعد برو تو سایت Youtubeto3gp لینک اون صفحه ای که تو یوتیوب فیلم نمایش داده میشه رو بنویس تو آدرس بار بعدشم دانلود کن.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من یک چیزی رو کشفیدم ! :d اول مرحله ی 4 ام بازی، وقتی که داریم از اون تیمارستان خارج میشیم، توی یک اتاق نقاشی هایی رو میبینیم که عینا دشمنان و مکان های بازی هستن، اگر هم دقت کرده باشین قبل از این یک مرد در حال نقاشی توی تراس اونجا بود که اگر کنارش میرفتین قضیه این نقاشی هارو میگفت ... فکر کنم Lady Of Darkness علاوه بر استفاده از نویسنده ها از نقاش ها هم استفاده میکنه ! تا بتونه فضای های مخوف درست کنه، البته این برداشت من هست ؟ شما هم موافقین ؟ :d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من یک چیزی رو کشفیدم ! :d اول مرحله ی 4 ام بازی، وقتی که داریم از اون تیمارستان خارج میشیم، توی یک اتاق نقاشی هایی رو میبینیم که عینا دشمنان و مکان های بازی هستن، اگر هم دقت کرده باشین قبل از این یک مرد در حال نقاشی توی تراس اونجا بود که اگر کنارش میرفتین قضیه این نقاشی هارو میگفت ... فکر کنم Lady Of Darkness علاوه بر استفاده از نویسنده ها از نقاش ها هم استفاده میکنه ! تا بتونه فضای های مخوف درست کنه، البته این برداشت من هست ؟ شما هم موافقین ؟ :d
آره, من دیده بودم. توی همون اتاقی هست که گفتگوی ضبط شده آلیس و هارتمن اونجاست. نقاشه میگه هارتمن اینا رو دوست داره ولی نمیدونم چرا؟ از چیه اینا خوشش میاد؟:d

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
ایول عجب چیزه جالبی کشف کردی!!!

این هارتمن معلوم بود که از اون عوضیاست! از همون عکسی که با آدم ربا داشت می تونستید متوجه بشید!

Alan Wake 2

کاربر سایت
Jul 4, 2010
1
سلام
اول از همه می خواستم از جناب MaTt به خاطر داستان تشکرک کنم چون یکی دو بخش مبهم بازی برام آشکار شد.اما چیزی که من در این 12 صفحه دیدم اینه که ابهام جز اصلی داستان بازیه و من واقعا از چنین داستان های مبهمی هیجان زده می شم.البته به شرطی که پایان قابل توجهی داشته باشه.
یکی از نکاتی که دوستان بهش اشاره کرده بودن این بود که در صورت پایان بازی در حالت Nightmare و پیدا کردن تمام Manuscript ها داستان کامل تر میشه.من از دیشب شروع کردم و تا الان دو episode رو به پایان رسوندم.اگر توجه کرده باشید در بخشی که manuscript ها رو به ما نشون میده کنار بعضی از Missed Page ها یه علامتی گذاشته و زیرش نوشته شده که باید برای پیدا کردنشون با حالت Nightmare پیش برید
خبر خوب :
تمام manuscript های Episode 1 پیدا شد.
manuscript های Episode 2 هم پیدا شدن به جز دو تا از اونها.خوشبختانه این دو تا مربوط به حالت Nightmare نیستن.پس میشه این امیدواری داشت که بعدا و قبل از پایان بازی در حالت Nightmare بتونم با Normal دوباره همون Episode2 رو بازی کنم و این بار با حالت اسون تر هم استرس کمتری دارم و بیشتر می تونم در محیط بگردم.
خبر بد :
وقتی episode 1 کامل شد شدیدا اعتماد به نفس داشتم برای Episode 2 اما الان کمی تعجب زده هستم.چون من سعی کردم تمام قسمت های بازی رو زیر و رو کنم و شاید بالای 3 ساعت وقت گذاشتم روش در حالی که در حالت Hard تقریبا 2 ساعت نیم یا کمتر تموم شد این episode ! یکی از نگرانی های بزرگ من این بود که بعضی از manuscript ها در راه هایی باشن که ما از ماشین در اونها استفاده می کنیم
در کل اگر نکته ای به ذهنتون می رسه بگید
یه سری از معماهایی که در بازی وجود داشت رو در پست های بعدی قرار می دم به نظر من باید بدونیم که در DLC ها دقیقا دنبال چه چیزی هستیم و در کل تمام معما ها رو مطرح کنیم و در این راه به همراهی بیشتر دوستان نیاز هست
تا پست بعدی

aMin-aMin

کاربر سایت
Aug 10, 2010
22
دوست عزیز با نزدیک شدن به ریلیز مافیا میتونی یه همچین چیزیو واسه اونم بزاری ؟
چون اون بازی هم مثل این بیشترین جذابیتش به داستانشه اگه زحمتشو بکشی مطمئنا همه استفاده میکنیم
با تشکر

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان یه ایده به ذهنم رسید!از کجا معلوم خود آلن توماس را به داستان نکشونده باشه؟نمی گم توماس وجود نداشته,می گم الن وقتی اون اول متوجه شد باربارا کیه,توماس را با اون لباس به داستان وارد کرد.ئرواقع می خواهم بگم که اونجا که آلن فرار خودش را می نویسه,اومدن توماس به کلبه را هم می نویسه.اینکه توماس کلیکر را پیش بانوی روشنایی بزاره و...البته فقط ایده بود.
باید یه اعترافی بکنم,مهمترین جملات بزی,جملات اول اون هستند:نباید هم پاسخی باشد!البته الان خیلی مبهمه و فکر کنم رمدی کم کم یکمی بازتر کندش ولی آخرش هم فکر نکنم برای ما نتیجه گیری کنه!درواقع این سبک جدیدی هست که اومده,دقیقا مثل فیلم شاتر آیلند که آخر می زاره خودمون تصمیم بگیریم که طرف دیوونه بوده یا نه!مطمئنا چیز های دیگری مشخص می شه!ولی در نهایت ما باید آخر بازی را بسازیم...

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان یه ایده به ذهنم رسید!از کجا معلوم خود آلن توماس را به داستان نکشونده باشه؟نمی گم توماس وجود نداشته,می گم الن وقتی اون اول متوجه شد باربارا کیه,توماس را با اون لباس به داستان وارد کرد.ئرواقع می خواهم بگم که اونجا که آلن فرار خودش را می نویسه,اومدن توماس به کلبه را هم می نویسه.اینکه توماس کلیکر را پیش بانوی روشنایی بزاره و...البته فقط ایده بود.
باید یه اعترافی بکنم,مهمترین جملات بزی,جملات اول اون هستند:نباید هم پاسخی باشد!البته الان خیلی مبهمه و فکر کنم رمدی کم کم یکمی بازتر کندش ولی آخرش هم فکر نکنم برای ما نتیجه گیری کنه!درواقع این سبک جدیدی هست که اومده,دقیقا مثل فیلم شاتر آیلند که آخر می زاره خودمون تصمیم بگیریم که طرف دیوونه بوده یا نه!مطمئنا چیز های دیگری مشخص می شه!ولی در نهایت ما باید آخر بازی را بسازیم...

این تئوری اصلی منم بود اتفاقا! اگر نگفتم حتما یادم رفته!

و در مورد پایان بازی باید بگم اصل یک فیلم معمایی و نسبتا هیجانی و ترسناک همینه که اجاز بده تو با توجه به شخصیت خودت ترسناک ترین برداشت رو بکنی.

دوست عزیز با نزدیک شدن به ریلیز مافیا میتونی یه همچین چیزیو واسه اونم بزاری ؟
چون اون بازی هم مثل این بیشترین جذابیتش به داستانشه اگه زحمتشو بکشی مطمئنا همه استفاده میکنیم
با تشکر

مافیا بازی طولانی هستش!!!!!! منم کندم در تموم کردن بازی!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اکثر پست ها رو خوندم جالب بود نظریه هاتون !
به نظر منم آلن همون توماس هست !
و در مورد جمله آخر Alan Wake up هم من میگم نسخه دوم بازی با از خواب بیدار شدن Alan شروع خواهد شد یه حسی بهم میگه اینجوری میشه !
در کل من وقتی بازی تموم شد یهو یاده فیلم Shutter Island افتادم اونایی که ندیدن حتما برن ببینن !!!!
ویرایش :
دقیقا مثل فیلم شاتر آیلند که آخر می زاره خودمون تصمیم بگیریم
من این قسمت پستتو ندیده بودم :D ! چه جالب نظر دو تایممون یکیه ! :D

آخرین ویرایش:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
و در مورد جمله آخر Alan Wake up هم من میگم نسخه دوم بازی با از خواب بیدار شدن Alan شروع خواهد شد یه حسی بهم میگه اینجوری میشه !

اونطوری که من شنیدم داستان DLC ها دقیقا بعد از همون وقایع شروع میشه! این یعنی قصد ندارند که خلا در داستان باقی بذارن و به نظرم فوق العاده نشونه ی خوبی هستش که دقیقا از آخر بازی قبلی DLC شروع بشه!

به همین دلیل این نظریه رو میشه منتفی تلقی کرد!

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
من اصلا از باخت دیشب ناراحت نیستم.اتفاقا خوشحال هم هستند!این همه ی ستاره های رئال بود؟یعنی با همه ی ستاره هاش(کاکا را فاکتور بگیریم)با بایرن با نصف بازیکناش مساوی کرد آخر تو پنالتی ها برد؟گلرمون را که عوض کردیم,روبن و اولیچ نبودند,شوانی هم یه نیمه نبود,اصلا کل هافبک هامون هیچکدومشون اصلی نبودند بجز ریبری....

الطیر جان این پستت رو اشتباهی اینجا دادی مگه نه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر