خرید XBOX360 به جای upgrade کردن PC

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
ممنون از مقالتون.
من هم خودم به همین نتیجه رسیدم که upgrade pc کار درستی نیست.
و الان هم در حال صبر کردنم که xbox360 های 2008 ویا اونایی که هیت سینک های جدید دارن بیان و کپی خور بشن تا من یکیشو بخرم.

بابا كو تا 2008 ؟؟؟!!!
بخواي 2008 بگيري بعد اونموقع ميگن 2009 بهتره!!
مايكروسافت هم كه شب ميخوابه صبح پا ميشه يه پك ميزنه!!!
به نظر من همين 360 هايي كه hdmi و هيت سينك دارن و بگير و خلاص
هر چند معلوم نيست درايوش چيه

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
بابا كو تا 2008 ؟؟؟!!!
بخواي 2008 بگيري بعد اونموقع ميگن 2009 بهتره!!
مايكروسافت هم كه شب ميخوابه صبح پا ميشه يه پك ميزنه!!!
به نظر من همين 360 هايي كه hdmi و هيت سينك دارن و بگير و خلاص
هر چند معلوم نيست درايوش چيه
من هم منتظرم هر کدوم زودتر کپی خور شد یکیشو می خرم.
فرقی هم نداره 2008 باشه یا همین hdmi دارها.

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
با توجه به وضعیت فعلی کنسولها، مطمئن باشید هر چقدر صبر کنید ضرر نخواهید کرد حتی تا یک سال، خرید 360 بدون هیت سینک به نظرمن درست نیست به هرحال کمی صبر کنیم 360 های هیت سینک دار هم کپی خور میشه و به قیمت متعارفی خواهد رسید. موفق باشید

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
با توجه به وضعیت فعلی کنسولها، مطمئن باشید هر چقدر صبر کنید ضرر نخواهید کرد حتی تا یک سال، خرید 360 بدون هیت سینک به نظرمن درست نیست به هرحال کمی صبر کنیم 360 های هیت سینک دار هم کپی خور میشه و به قیمت متعارفی خواهد رسید. موفق باشید
مگه کنسول ها چه وضعی دارن که قبلا نداشتن و جدیدا پیدا کرده؟
در ضمن یک سال صبر صبر ایوب می خواد من همین الان حوصلم سر رفته ییهو شاید دل رو زدم به دریا رفتم و یکی خریدم.:evil::((

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
مگه کنسول ها چه وضعی دارن که قبلا نداشتن و جدیدا پیدا کرده؟
در ضمن یک سال صبر صبر ایوب می خواد من همین الان حوصلم سر رفته ییهو شاید دل رو زدم به دریا رفتم و یکی خریدم.:evil::((

سلام، منظورم اینه که هنوز کنسول ها به قیمت واقعی نرسیدن، دوم اینکه وضعیت کپی خور شدن PS3 مشخص نیست و اینکه جالب نیست برای 360 هزینه کنید و بعدش بخاطر نبود هیت سینک شاهد سه چراغ قرمز باشید.

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
یه نظر کوچولو

ارتقا دادن سیستم واسه کسایی که آه در بساط ندارن کار غیر ممکنیه ولی دلیل نمیشه بگن 360 خیلی بهتره ، که این به خاطر ارزونی 360 نسبت به pc هستش. خریدن 360 مثل خریدن تخم مرغ شانسیه هر لحظه ممکنه 500 تومنو به باد بده ، بازیاش خیلی گرونه ، ضمانت نداره و ...
کسانی که میگن pc خیلی فریم از دست میده درست میگن ، البته وقتی که سیستمشون واسه عصر حجر باشه ، مثل اینه که بخوای graw رو روی ps2 بازی کنی;) شما مطمئن باشید به 2 سال نمیکشه که Microsoft یه کنسول دیگه با نام دیگه به بازار عرضه میکنه که خبرشم فعلا پیچیده که این به خاطر ضعف پردازنده گرافیکی ، که در آینده با مشکل روبرو میشه هستش. همین الانشم تو بازی oblivion افت فریم داره چه برسه به بازی های نسل های بعدی.
حالا کسانی که میگن 360 از pc قویتره: capcom اعلام کرده بازی lost planet روی 360 تنها 30 فریم میده در صورتی که روی pc و با یه کارت 8800gtx بازی با 60 فریم اجرا میشه که ضعف پردازنده گرافیکی 360 رو نشون میده.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
ارتقا دادن سیستم واسه کسایی که آه در بساط ندارن کار غیر ممکنیه ولی دلیل نمیشه بگن 360 خیلی بهتره ، که این به خاطر ارزونی 360 نسبت به pc هستش. خریدن 360 مثل خریدن تخم مرغ شانسیه هر لحظه ممکنه 500 تومنو به باد بده ، بازیاش خیلی گرونه ، ضمانت نداره و ...
کسانی که میگن pc خیلی فریم از دست میده درست میگن ، البته وقتی که سیستمشون واسه عصر حجر باشه ، مثل اینه که بخوای graw رو روی ps2 بازی کنی;) شما مطمئن باشید به 2 سال نمیکشه که Microsoft یه کنسول دیگه با نام دیگه به بازار عرضه میکنه که خبرشم فعلا پیچیده که این به خاطر ضعف پردازنده گرافیکی ، که در آینده با مشکل روبرو میشه هستش. همین الانشم تو بازی oblivion افت فریم داره چه برسه به بازی های نسل های بعدی.
حالا کسانی که میگن 360 از pc قویتره: capcom اعلام کرده بازی lost planet روی 360 تنها 30 فریم میده در صورتی که روی pc و با یه کارت 8800gtx بازی با 60 فریم اجرا میشه که ضعف پردازنده گرافیکی 360 رو نشون میده.
1- فکر کنم این دیگه به همه ثابت شده که 360 تخم مرغ شانسی نیست...
2- بازی هایه 360 تا سال دیگه میشه 2-3 تومان... اگر شما میگی بازیهاش گرونه پس ps3 رو چی میگی؟...
3- شما oblivion رو نگاه نکن... شما برو GOW رو نگاه کن که با اون گرافیک وحشتناکش اصلا افت فریم نداره...
4- GPU 360 ضعیفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟... بله خوب معلومه نسبت به 8800 ضعیفتره... این حرفتون منو یخوده نسبت به شما به شک انداخت...
پ.ن: کنسول بازی با کامپیوتر شخصی فرق داره که هر سال داره براش سخت افزارهای مدرن و جدید میاد...

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
پس قبول داری که pc نسبت به 360 برتری خاصی داره نه؟
اگه gpu 360 ضعیف نبود چرا تو oblivion کم میاره؟
این حرفتون منو به شک انداخت یعنی چی!!!
در مورد قیمت بازی ها شما نقد رو ول میکنی نسیه رو می چسبی ( بازی pc dvd 1000 تومن بیشتر نیست )

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
خوبی کنسول اینکه یه عمر مشخصی داره منظورم اینکه میدونی تا فلان سال بازی برای میاد و بدون نگرانی از این که Ram. CPU. GPU. PPU بالاتر و قویتری نیاز داشته باشی، بازی ها رو به راهتی بازی کنی:biggrin1: کنسول رادست تره ;)

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
در مورد قدرت Pc که پرقدرت تره شکی نیست ولی خود شما فرمودید با یه کارت گرافیکی 8800 gtx میشه رو pc فلان بای رو با کیفیت عالی آورد.
ولی آیا شما در مورد قیمت pcکه 8800gtx روش نصب باشه فکر کردید.
حداقل وقتی یه 8800gtx رویه سیستمی ببندیم باید یه cpu q6600 هم روش بندازیم با یه رم حداقل دوگیگ که قیمت اینا حداقل 800 تومنه هنوز برای این کامپیوتر MB و power هم انتخاب نکردیم.با انتخاب این دو تا سیستم حدود 1 در میاد که با یک ملیون میشه هم این xbox رو خرید هم xbox بعدی که قراره عرضه بشه.
پس می بینید خرید PC اصلا به صرفه نیست.
در مورد oblivion هم باید بگم شاید مشکل از برنامه نویسی بازی باشه.
در مورد قیمت DVD هم باید بگم من شیراز DVD بین 2تا 3 تومن میگیرم.

bill_gates

کاربر سایت
Jul 29, 2007
2
نام
سامان
چرا نريم و 360 نخريم ؟ تازه اگر ps3 هم كپي خور بشه به چه قيمت مي خاي game ان را تهيه كني . فكر كنم bluray خام قيمتش 15 تا 10 دلاره . تازه يك هزينه اي هم براي رايت بازي ها هست. با انصافي هم كه فروشنده ها دارن عمرا بتوني بازي رو تا چند سال آينده زير 20000 يا 30000 هزار تومان بخري. حالا اگر مي خواهي صبر كني صبر كن.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
ارتقا دادن سیستم واسه کسایی که آه در بساط ندارن کار غیر ممکنیه
بازیاش خیلی گرونه

خيلي جالبه!
1 ميليوني كه هر سال بايد بابت ارتقا pc پياده شيم اصلا به چشم نمي ياد
ولي 5-6 تومني كه واسه بازي كنسول ميديم خيلي گرونه!!!!:eek:
لااقل دردسر نصب بازي رو نداريم
اگه gpu 360 ضعیف نبود چرا تو oblivion کم میاره؟

مگه ps2 كنسول ضعيفي نبود پس چطور god of war و re4 رو با اون گرافيك بالا و فريم ريت خوب اجرا ميكرد؟
هميشه افت فريم دليلش از سخت افزار نيست
بعضي وقت ها ضعف از برنامه نويسي بازيه
و اينكه بازي ساز بايد با سخت افزار كنسول كاملا اشنا باشه كه بتونه به خوبي از قدرتش استفاده كنه
شما مطمئن باشید به 2 سال نمیکشه که Microsoft یه کنسول دیگه با نام دیگه به بازار عرضه میکنه

اين ديگه از اون حرفا بود :lol:

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
به نظرم چیزی که هست اینه که PC در صورت بروز بودن و انتخاب قطعات با مشخصات Top End می تونه ادعا کنه از کنسول سرتره ولی این Top End ای که گفتم انتها نداره، یعنی هر چقدر هزینه کنید می بینید که فرداش یک گزینه بهتر میاد که می خواد نهایت 2 سال بروز باشه، حالا ناسازگاری های سخت افزاری بماند. یه زمانی PC بهترین گزینه برای بازی بود چون با هزینه ای معقولی میشد بهترین بازیها رو انجام داد، اما الان وقتی مایکروسافت DX10 رو عرضه میکنه با اهداف 100% تجاری خوب کسی که قبل از سری 8 جیفورس، کارتی رو از سری جیفورس 7 تهیه کرده باید کارت رو بندازه دور این یعنی پول هدر دادن یا میاد ورژن DX10.1 رو میده که اعلام شد با تعدادی از همین کارتهای سازگار با DX10 مثل سری 8 سازگار نیست! البته مایکروسافت بعدش تکذیب کرد و گفت چنین چیزی نیست و فقط روی بعضی از کارتها سازگار نیست! ولی باید دید. به هرحال کنسول ها فاقد دردسرهای فوق هستند و اجرای روان و فول فریم بازیها رو مدتها تضمین می کنند در مورد عمر کنسول هم مستقیم به کاربرش بستگی داره و مدت زمانی که از دستگاه استفاده می کنه. موفق باشید

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام
كامپيوتر High End فعلي(توجه داشته باشيد كامپيوتر High End سيستمي است كه آخرين تكنولوژي رو داره) قيمتش بيشتر 6000 هزار دلار هست
خودتون مي تونيد تو اينترنت چك كنيد.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
من یه وسالی داشتم از دوستان:
من خودم به شدت طرفدار خرید کنسول به جای update pc هستم.ولی برام یه سوالی پیش اومده.
الان یه کامپیوتر قوی به راحتی بازی ها رو در حد کیفیت xbox ویا بیشتر بیاره(با قیمتی خیلی بیشتر از xbox)
ولی تا سال دیگه (که این کامپیوتر قوی فعلی قدیمی میشه)همین کامپیوتری که پارسال خیلی قوی بوده به کامپیوتری نسبتا متوسط رو به ضعیف تبدیل میشه.
پس کامپیوتر های متوسط رو به بالا اون موقع(سال دیگه فرضا)به راحتی می تونن بازی ها رو با کیفیت بیشتر از xbox اجرا کنن.و این اختلاف هر سال بیشتر و بیشتر میشه.تا نسل بعدی کنسول ها عرضه بشه.
پس به نظر شما خرید یا update یه pc در کل به صرفه تر نیست؟(منظورم امسال نیست کلی دارم این وسالو می پرسم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر