خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
کسی میتونه بگه وضعیت فن آوا از نظر سرویس دهی و کیفیت و اینجور چیزا چجوریه؟ الان سرویسهای خوبی گذاشته. متاسفانه شاتل و پارس آنلاین سمت ما پر هستن و نمیتونم بگیرم و فن آوا گزینه بعدیم هستش
پیشگامان از فن آوا بیشتر میده فکر کنم، های وب هم همینطور،
برای شما میشه اینطوری:
رتبه اول پیشگامان
دوم های وب:D

• Like
Reactions: Sepi_60

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,293
پیشگامان از فن آوا بیشتر میده فکر کنم، های وب هم همینطور،
برای شما میشه اینطوری:
رتبه اول پیشگامان
دوم های وب:D
آره بخصوص 8 مگ پیشگامان خیلی خوبه:D خوبیه فن آوا اینه که شبانه داره و تعرفه های شبانش هم خوبه واقعا. فقط کیفیتش نمیدونم چجوره

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,699
نام
mohammad
تفکیک نشده که! ببین قبلا تو هر چقدر مصرف میکردی فرق نمیکرد داخلی یا خارجی همون ازت کم میشد
اما الان اگه از داخلی مصرف کنی نصف اون ازت کم میشه همین! چرا اینقدر حرص جوش میزنید؟:D
اینا بازی با کلماته... منم می تونم بگم یک گیگ خارجی دو برابر داخلی کم میشه...:D
چه حسن کچل... چه کچل حسن:D
ولی خوب دو منظور میشه برداشت کرد از اینا... یا هدف اینا بازی با کلمات بوده کلا و چون اکثر کاربرا در مورد این چیزا اطلاعات ندارن... از این سرویس ها کاملا راضی هستن و پیشه خودشون فکر می کنن چه لطف بزرگی در حقشون داره میشه...
یا اینکه اینا برنامه دارند رفته رفته اینترنت بین الملل رو حذف کنند... ناسلامتی به اسم ایرانیم... ولی ن*چه روس*ه هستیم:D تا مارو کره شمالی نکنه ول نمی کنه:D
اول میگن فیلم های غربی برای تخریب جوانان ما فقط ساخته میشه
بعد ماهواره
بعد بازی
بعد میگن باید از اینترنت درست استفاده شه
امروز میگن تلگرام و ... امنیت نداره
فردا روزم میگن ما به فکر خودتونیم برای امنیت خودتون اینترنت بین الملل رو جمع می کنیم(یه عده هم خر فکر می کنن صد و هشتاد کشور بیکار نشستن برای تخریب ما فقط:D)

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
جالبه ظهر سرعتم بالا بود ولی از ساعت 6 به بعد سرعتم 700 بالاتر نمیره خیلی کم شاید بشه 800 اینا،اکثرا هم 500 عه و بعضی وقت ها میره 300 :D
اگر سرعتشون انقد بالا پایین نمیشد خیلی خوب بود

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان
اصلا برای تغییر isp عجله نکنید
اگه این 1000 گیگ بین الملل پیشگامان صحت داشته باشه عملا فصل جدیدی تو اینترنت ایران شروع میشه !
البته چطور برای 8 مگ همون 150 گیگ میدن برای 16 مگ یهو میشه 1000 گیگ ؟

A-SDT

کاربر سایت
Dec 12, 2017
21
با این طعرفه ها یجای کار میلنگه یا از کیفیت کم میشه یا از حجم که از حجم کم نشده قطعا داره از کیفیت کم میشه هیچ کدام از اپراتور ها دوست ندارن ضرر کنند و قطعا نمی خواهند ضرر کنند

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
با این طعرفه ها یجای کار میلنگه یا از کیفیت کم میشه یا از حجم که از حجم کم نشده قطعا داره از کیفیت کم میشه هیچ کدام از اپراتور ها دوست ندارن ضرر کنند و قطعا نمی خواهند ضرر کنند
اینها ک ضرر نمیکنن!!! اونا 1 ترا هم بهمون بدن 18000 بازم کلیییی سود کردن!:D
من ازین تعرفه های جدید خریدم هیج چاش نمی لنگه:D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
الان فکر کنم وقتشه
که از این وزیره عذرخواهی کنید
همین چند وقت پیش 10 گیگ رو میگرفتی 40 تومن
الان 1 ترا 80 تومن
عذرخواهی از وزیر چه صیغه‌ایه؟
اگه اون فحشا رو نخورده بودن امروز اوضاع ترافیک همون 20 گیگ 50 هزار تومن روز اول اجرای این طرح بود.
حتی روزی که سرعت و کیفیت هم بهتر بشه بازم عذرخواهی در کار نیست. تشکر هم در کار نیست.
به دانش آموزی که مشقش رو می‌نویسه جایزه نمی‌دن، به وزیر که وظیفه‌ش رو انجام میده هم مدال نمیدن.
اینکه قبلیا در انجام وظیفه کوتاهی می‌کردن، این وزیر رو انسان برگزیده‎ای نمیکنه.
بله اینترنت ایران از روزی که من 50 تومن دادم مودم دایل آپ و 5 هزار تومن واسه کارت ده ساعته خیلی پیشرفت کرده ولی قرار نیست تو سال 2017 با شرایط شعب ابی طالب زندگی کنیم و از آقایون تشکر کنیم که دارن وظیفه‌شون انجام میدن.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
یه رفیقی دارم تو اسپانیا...میگه من ده سال پیش ADSL استفاده میکردم الان optical fiberداریم :\
حالا ما سر دزدی یه عده ی قبل و افراد جدید میزنیم تو سر همدیگه !
عقب موندگی فراتر از این حرفاست داخلی و بین المللی بهانه است

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر