خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
6noh__balakhan70.jpg

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
یعنی خدا وکیلی اینایی که میگن خوبه به استحلاکش میرزه؟ سیستم روشن باشه به خاطر 1-2 مگ؟ من شب از سر مجبوری با همراه اول دانلود میکنم بین 6-7 میده همش فکر استحلاک سیستم ...... نمیدونم واقعا سیستم مثلا یه روز باید روشن باشه برای دانلود یه بازی با این وضعیت ......

در کل به ضرر من شد من 8 گیگ سر میکردم برا بازی انلاین سرعتم تا جایی که میداد میبستن حالا اکه سرعت واقعی میدن مجبور سرعت بالا بگریم چون تو بازی جواب نمیده سرعت پایین(خود بازی و دیسکورت و وویس چت و .....)در صورتی که یک دهم این حجم هم استفاده نمیکنم
سیستم شما چیه؟
استهلاک دیه چیه بابا.
من یه بار نزدیک 5-6 روز PC رو خامش نکردم. اونم چندین بار. 5 ساله داره کار میکنه. اخم نگفته

• Like
Reactions: mhgh40

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
با این طعرفه ها یجای کار میلنگه یا از کیفیت کم میشه یا از حجم که از حجم کم نشده قطعا داره از کیفیت کم میشه هیچ کدام از اپراتور ها دوست ندارن ضرر کنند و قطعا نمی خواهند ضرر کنند
فاز شما چیبه؟
تا حجم کمه میاید اه و ناله میکنید میگید اینم شد مملکت و فلان.... بعد که سر رقابت حجم درست میدن. میگد ای بابا حتما حجم خوری و اینا هست مگر نه بعیده اینا این حجمو بدن. باو 1 ترا بایت نت دادن. با 80 تومن. یعنی مفت. مفت مفت.

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
خدایی دم این اذری جهرمی گرم.
من خودم سرویسم 10 دی تموم میشه فکر کنم تا اون موقع 2 ترا رو هم رد ردیم\m/
اسیا تک با همین حجم بمونه من که جمع اوری میکنم

• Like
Reactions: mahan.bs and mhgh40

A-SDT

کاربر سایت
Dec 12, 2017
21
فاز شما چیبه؟
تا حجم کمه میاید اه و ناله میکنید میگید اینم شد مملکت و فلان.... بعد که سر رقابت حجم درست میدن. میگد ای بابا حتما حجم خوری و اینا هست مگر نه بعیده اینا این حجمو بدن. باو 1 ترا بایت نت دادن. با 80 تومن. یعنی مفت. مفت مفت.
اخه من که این حرفو نمیزنم تو چند صفحه قبلم دوستان میگفتن

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
فاز شما چیبه؟
بخدا ! یه عده هستن به همچی بدبین و شکاکن ! ه مثه اون که تو گالیور بود میگن ما بدبخت میشیم=))

• Like
Reactions: mhgh40 and MO021

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
آسیاتک خیلی زرنگه، صبر کرده بقیه تعرفه بدن ، بعد یه تعرفه بده که نه سیخ بسوزه نه کباب ( چون خیلی از مشترکینش گفتن تخلیه می کنن ، با این تعرفه های جدید باقی شرکت ها اگر تعرفه های آسیاتک تغییری نکنه خودم هم تخلیه می کنم) جالبه توی وب سایتشون که نظر می دم نظرم رو ثبت نمی کنن، تا حالا چند بار نظر دادم و ثبتش نکردن، توی اینستاگرامشون هم هی می گن صبر کنید و فلان. ولی با این تعرفه ای که پیشگامان داد رسما بقیه رو به چالش کشید. امیدوارم که بقیه شرکت ها هم تجدید نظر کنن توی تعرفه هاشون. که حداقل بشه با دید مثبت تری نسبت به این طرح اینترنت نگاه کرد. ولی یه مشکل بزرگی که هنوز پا برجاست اینه که سرویس های سرعت پایین محدود به حجم پایین هستن و سرویس های سرعت بالا به حجم بالا،

• Like
Reactions: hunter76

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,740
نام
mohammad
آسیاتک خیلی زرنگه، صبر کرده بقیه تعرفه بدن ، بعد یه تعرفه بده که نه سیخ بسوزه نه کباب ( چون خیلی از مشترکینش گفتن تخلیه می کنن ، با این تعرفه های جدید باقی شرکت ها اگر تعرفه های آسیاتک تغییری نکنه خودم هم تخلیه می کنم) جالبه توی وب سایتشون که نظر می دم نظرم رو ثبت نمی کنن، تا حالا چند بار نظر دادم و ثبتش نکردن، توی اینستاگرامشون هم هی می گن صبر کنید و فلان. ولی با این تعرفه ای که پیشگامان داد رسما بقیه رو به چالش کشید. امیدوارم که بقیه شرکت ها هم تجدید نظر کنن توی تعرفه هاشون. که حداقل بشه با دید مثبت تری نسبت به این طرح اینترنت نگاه کرد. ولی یه مشکل بزرگی که هنوز پا برجاست اینه که سرویس های سرعت پایین محدود به حجم پایین هستن و سرویس های سرعت بالا به حجم بالا،
ربطی به برنده نداره... شرکت رو بسته کبریت در نظر بگیر... ده تا بسته داری... اینارومی زاری روی هم... و هی اون اخری رو می زاری روی اولی... و این روند ادامه داره... همین شاتل... اول هشتاد گیگ داد... ملت اعتراض کردن کرد ۱۶۰ گیگ اومد تو صدر گفتن چه پیشرفتی... بعد افتاد عقب دوباره کرد سیصد و پنجاه گیگ... و این روند هی ادامه داره...:D اسیا تک هم میاد که بره صدر و دوبار یکی دیگه میاد صدر و ...:D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بخدا ! یه عده هستن به همچی بدبین و شکاکن ! ه مثه اون که تو گالیور بود میگن ما بدبخت میشیم=))
این دوستمون yasu از روزی که این طرح اومده کلاً راضی بوده. 10 تا پست داده اینجا از زمانی که 50 گیگ میدادن و نه شبانه‌ای بود و نه هیچی،راضی بوده و می‌گفته غر نزنین. اگه همه مثل این بودن که الان باید همون طرحهای اولیه رو می‌خریدیم.
بعد شما خودت یه آدمی هستی که اینترنت 2 مگ خریدی بودی و داشتن بهت اینترنت کمتر از 1 مگ می‌دادن و خیلی خوشحال بودی. حالا برو تا صبح شکلک دربیار.
امثال شماها هستن که خیلی سفت و سخت جلوی هر بهتر شدنی وایسادن.

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
ربطی به برنده نداره... شرکت رو بسته کبریت در نظر بگیر... ده تا بسته داری... اینارومی زاری روی هم... و هی اون اخری رو می زاری روی اولی... و این روند ادامه داره... همین شاتل... اول هشتاد گیگ داد... ملت اعتراض کردن کرد ۱۶۰ گیگ اومد تو صدر گفتن چه پیشرفتی... بعد افتاد عقب دوباره کرد سیصد و پنجاه گیگ... و این روند هی ادامه داره...:D اسیا تک هم میاد که بره صدر و دوبار یکی دیگه میاد صدر و ...:D
مساله اینجاست که این شرکت و یک شرکت دیگه بعد از اولین اعلام تعرفه شون، دیگه تغییری در میزان حجم ندادن، ولی باقی شرکت ها حداقل یک بار بازبینی کردن تعرفه هاشون رو، درهر صورت این به زعم شما جریان شناور رو امیدوارم که در آخر ما یعنی من و شمای مصرف کننده هم سود ببریم ازش. چون خود شرکت ها که در هر صورت سود می کنن.

Sent from my Phone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر