خاطرات و حرکات شما با Kinect

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
در ادامه خاطرات قبلیم( خودتون دیگه منو میشسناسید)
دیشب خواب دیدم دارم rise of nightmares بازی میکنم! عجب بازی بود! خیلی جلو رفتم بعد یه تیکش سگا حمله کردن دستگاهو خاموش کردم:D بعد دستگاه دوباره روشن شد داشت کرایبسیس کینکت رو ران میکرد!(ممکنه سورپرایز کرایتک باشه:D) بعد دیگه سیمای 360 رو کشیدم:D
پ.ن : rise of nightmares کی میاد؟:D آخه خیلی باحال بود!:D
شبش چی خورده بودی از این خوابا دیدی به ماهم بگو بخوریم یا بدیم ماکروسافت بخوره شاید یک فرجی شد.

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
میگم به طور میانگین تو هر سه پست یه حرف از لوستر هست(خدا رو شکر من تو اتاق بازی میکنم و تو اتاق لوستر نیست و گرنه هم خودمو میترکوندم هم لوسترو:)))دیروز داشتم کینکت اسپورت بازی میکردم(پرش از مانع)با تمام قدرت پریدم هوا وقتی اومدم پایین زانوم بی حس شد یه وری خوردم تو تخت از دیروز تا حالا سرم باد کرده(تو خانواده من به سر چدنی معروفم با آجر هم بزنن تو سرم هیچیم نمیشه فقط باد میکنه ماشاالله جمجه ی قویی دارم:d ولی به تا دلت بخام سرم بخیه خورده:d مثلا گفتم من که سرم محکمه با کله رفتم تو دیوار یه دفعه دیدم خون از سرم زد بیرون:d)

• Like
Reactions: nimaprince

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
میگم به طور میانگین تو هر سه پست یه حرف از لوستر هست(خدا رو شکر من تو اتاق بازی میکنم و تو اتاق لوستر نیست و گرنه هم خودمو میترکوندم هم لوسترو:)))دیروز داشتم کینکت اسپورت بازی میکردم(پرش از مانع)با تمام قدرت پریدم هوا وقتی اومدم پایین زانوم بی حس شد یه وری خوردم تو تخت از دیروز تا حالا سرم باد کرده(تو خانواده من به سر چدنی معروفم با آجر هم بزنن تو سرم هیچیم نمیشه فقط باد میکنه ماشاالله جمجه ی قویی دارم:d ولی به تا دلت بخام سرم بخیه خورده:d مثلا گفتم من که سرم محکمه با کله رفتم تو دیوار یه دفعه دیدم خون از سرم زد بیرون:d)
دوست عزیز خوبه بابا قبولت داریم خیلی قوی هستی;)
ولی وجدانن اینطوری ادامه نده خودتو به کشتن میدی:-o
حیفه هنوز بازی توپی برا کینکت نیومده از دست بری؟؟؟:((
ولی ای والله داری;;)
یه اعتبار هم بهت دادم برو حالشو ببر:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شبش چی خورده بودی از این خوابا دیدی به ماهم بگو بخوریم یا بدیم ماکروسافت بخوره شاید یک فرجی شد.
در ادامه پست قبلیم که شما الان نقلش کردید و منم دارم نقلش میکنم ! (bc enter که خودمم )
آره دیشب اون شب ایستک انار زده بودم :D
راستی خاطره نو :
امروز که fruit ninja میزدم بخش پایانی مرحله که میوه انار رو باید تیکه تیکه بکنی مث بازی کنای فوتبال آمریکایی انقد درجا زدم و دستامو تکون دادم که احساس کردم کتفم داره در میاد :D

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
در ادامه پست قبلیم که شما الان نقلش کردید و منم دارم نقلش میکنم ! (bc enter که خودمم )
راستی خاطره نو :
امروز که fruit ninja میزدم بخش پایانی مرحله که میوه انار رو باید تیکه تیکه بکنی مث بازی کنای فوتبال آمریکایی انقد درجا زدم و دستامو تکون دادم که احساس کردم کتفم داره در میاد :D
ما که خوردیم تا قبلش هر شب خواب میدیدیم اما از اون شبی که ایستک زدم خواب نمیبینم:(

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
راستی خاطره نو :

شما که اینقدر active هستین اگر Red Bull بزنین چی میشین ؟؟؟ :d

منم یه روز صبح زود بیدار شدم با شکم خالی شروع کردم دو و میدانی رفتن . چشمتون روز بد نبینه بعد از یه ربع رنگم مثل زرد چوبه شده بود :d
فشارم افتاده بود نمیتونستم از روی مبل پاشم . کسیم خونه نبود یه آب قند بم بده . فکر کنم یه ربعی غش کردم :-o بلند که شدم هنوز سرم بدجوری گیج میرفت . بعد از نیم ساعت بالاخره به زور یه شربت آبلیمو برای خودم درست کردم . تا 1 ساعت حالم بد بود . تا حالا حالم انقدر بد نبود

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
چه اتفاقاتی واسه شماها میفته....شماها که دارین خودتونو به کشتن میدین با کینکت!!یکی دستش رفته توو پنکه یکی رفته توو لوستر یکی رفته لای در یکی کلش خورده به دیوار خون پاشیده!!!!!!!:-oآخریشم که غش بود!!اینجوری بیشتر کینکت شبیه تله های SAW ِ تا وسیله بازی!!خدایی یکم اغراق نمی کنین!!؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینم یه خاطره:
چون الان تو اتاق هستم و لوستر نیست!پریدم دستم خورد به لامپ اونم خورد تو سقف و بومب:D
فیوز خونه پرید:D

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
اینم یه خاطره:
چون الان تو اتاق هستم و لوستر نیست!پریدم دستم خورد به لامپ اونم خورد تو سقف و بومب:D
فیوز خونه پرید:D

خالی نبند دیگه . با شکستن لامپ فیوز میپره اخه ؟؟؟ :d

مگر اینکه سیم کشیتون خیلی زپرتی باشه !!! :d( شوخی کردم )

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
امروز داشتم Kinect Sports بازی می کردم .

تو والیبال ساحلی .

همون لوستری که از صحبت کردم تو چند پست قبل

برام انداخت اومدم آبشار بزنم چنان محکم دستم خورد به لوستر .....

خدا رو شکر لوستر چیزیش نشد .

خیلی محکم زدم . خــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــی ...
آقا این لوستر رو کلا بپایین :d من از اون روزی که زدم تو لوستر شیشه ای (اینجا هم نوشتم) تا الآن 5 ماه گذشته تازه حرکت دستم دیگه کامل نرمال شده و انگشتام تا آخر باز میشه (حس انگشت کوچیکه و انورا هنوز مشکل داره) ! این یه مورد رو بپایین ! لوستر شیشه ای باشه و با اون شدت بزنین دهنتون آسفالته :d (من خودم که هیچ لوستر رو هم خورد کردم تو شیشه تلویزیون :d هنوزم یادش میفتم کلا میترسم :d تو بیمارستان کامل تو دستم رو قبل از اینکه عملم کنن دیدم :d)

عکس هم گرفتم که نگین خالی میبنده :d بد شانسی دقیقا مچم رو برید که خیلی عمیق هم بود ! رگ و تاندون و عصب به فنا رفتن :d ! :

46694418887325723320.jpg

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
این کینکت خیلی داره تلفات میده مثل خاطره ی یه نفر توی پارک بود که وی گذاشته بودند همه هم جمع شده بودند دورش مال اون موقع بود که وی تازه اومده بود بعد کسی حالیش نبود دستبندش رو نمیبستند بچهه تنیس رو محکم زد دسته پرت شد خورد تو صورت یه خانومی دماغش رو بزور بردن برای عمل
(خودمونیم به آرزوش به اجبار رسید)ولی شبش از خنده خوابم نمیبرد که

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خالی نبند دیگه . با شکستن لامپ فیوز میپره اخه ؟؟؟ :d

مگر اینکه سیم کشیتون خیلی زپرتی باشه !!! :d( شوخی کردم )
کاش نمیگفتی شوخی کردم چون زپرتی ــه:D
ما اینجا رو اجاره کردیم(یک ساله)فک کنم خونه ــه 50 سال داشته باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر