خاطرات و حرکات شما با Kinect

mhm5076

کاربر سایت
May 5, 2009
15
نام
محمد حسین محمودزاده
امروز داشتم Kinect Sports بازی می کردم .

تو والیبال ساحلی .

همون لوستری که از صحبت کردم تو چند پست قبل

برام انداخت اومدم آبشار بزنم چنان محکم دستم خورد به لوستر .....

خدا رو شکر لوستر چیزیش نشد .

خیلی محکم زدم . خــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــی ...

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
امروز داشتم Kinect Sports بازی می کردم .

تو والیبال ساحلی .

همون لوستری که از صحبت کردم تو چند پست قبل

برام انداخت اومدم آبشار بزنم چنان محکم دستم خورد به لوستر .....

خدا رو شکر لوستر چیزیش نشد .

خیلی محکم زدم . خــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــی ...

بابا شبیه لوستر شدیم انقدر اسم لوستر شنیدیم . یه خاطره متنوع تر بگین دیگه 8-|8-|8-|8-|

---------- نوشته در 09:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:50 PM ارسال شده بود ----------

سلام بلاخره منم امروز از مشهد کینکت گرفتم:dمبارکم باشه:d175 تومن از مشهد سعدی پاساژ بهزاد مغازه ی اقای مقدم.خیلی باحاله اینو تو پنج ساعت فهمیدم .اما یه چیزی من وقتی وصلش کردم به ایکس باکس بازی ارجینال خودش رو گذاشتم حدود 2ساعت بازی کردم ;بعد از ظهر که دوباره روشن کردم بازی کینکت اسپورت رو گذاشتم (کپی هستش) بعدش نوشت پلی دی وی دی من همونو انتخاب کردم یه صفحه باز شد روش نوشته بود ایکس باکس 360 (مثل موقعی که میخوای ایکس باکس رو روشن کنی) هر بازی کپی کینکت توش میزارم همینو مینویسه ولی بازی ایکس باکس کپی رو میزارم جواب میده.از چی هستش در ضمن شماره داشبوردم اینه:
2.0.12625.0
اگه میدونید پ.خ بدید لطفا.

آخه این جا جای این سوالاست ؟؟ اسم تاپیکو خوندی ؟ :-o

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
!!!!!

بابا شبیه لوستر شدیم انقدر اسم لوستر شنیدیم . یه خاطره متنوع تر بگین دیگه 8-|8-|8-|8-|

---------- نوشته در 09:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:50 PM ارسال شده بود ----------

آخه این جا جای این سوالاست ؟؟ اسم تاپیکو خوندی ؟ :-o
ببخشید ولی جایی رو پیدا نکردم بعدشم مشکلم حل شد دی وی دی اکتیو رو گذاشتم جواب داد.ولی دیگه از این سوالا نمیکنممم:((:((

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام بچه ها من ديروز آخر كينكت رو خريدم:xو اولين روز هم شد اولين خاطره،داشتم واليبال ساحلي بازي ميكردم بالاي سرم پنكه روشن بوود پريدم بالا آبشار بزنم دستم رفت تو پنكه وهمين روز اولي مسدوم شدم:(

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
سلام بچه ها من ديروز آخر كينكت رو خريدم:xو اولين روز هم شد اولين خاطره،داشتم واليبال ساحلي بازي ميكردم بالاي سرم پنكه روشن بوود پريدم بالا آبشار بزنم دستم رفت تو پنكه وهمين روز اولي مسدوم شدم:(
چه عجب یه اتفاقه جدید افتاد!قبل از این همه با لوستر سروکار داشتن!بعد الان دست داری هنوز؟؟!:d

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
ببخشید ولی جایی رو پیدا نکردم بعدشم مشکلم حل شد دی وی دی اکتیو رو گذاشتم جواب داد.ولی دیگه از این سوالا نمیکنممم:((:((

حالا گریه نکن . بخشیدمت :d

پنکه روشن که نبود ؟ بود ؟؟؟؟؟ :-o

چه عجب یه بار به جای لوستر پنکه سقفی شد !!!!

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:10 PM ارسال شده بود ----------

دستت چی شد داداش؟
اولش فکر کردم قطع شد!:))

ماشاالله شما همه ی پلتفرم ها رو که دارین . wii هم میخریدین دیگه :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ای بابا...از ما که گذشت:D اون اول که Kinect خریدیم داشتم با دوستم بازی می کردم پریدم دستم خورد لوستر یکمی شکست:D#:-s:p
1بارم داداشم داشت بازی میکرد پین پنگ یهو بازی حساس شد به مشت اومد تو شکمم:D خلاصه چشمتون روز بد نبینه:>

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
این خاطره ماله یک هفته پیشه:
با پسر خالم داشتم کینکت ادونچر بازی میکردیم در بالایی کمد دیواری پشت سرم باز بود پسر خالم پرید هوا با کله خورد تو در=)) 4 تا بخیه خورد:| بردیمش دکتر مرده میگفت چش شده من و داداشش میزدیم زیره خنده=))دکتر انداختمون بیرون:( ولی هنوزم که هنوزه کلی مسخرش میکنیم=))

Game Freak

کاربر سایت
Nov 5, 2010
102
نام
امیر
والا تا اونجا که یادمه مصدوم درستشه

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
راست میگه چه همه پلتفرمممممممممممم فقط اندروید و ویی مونده.:d:d:))=)):d:d:))=)):d:d:))=))

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 PM ارسال شده بود ----------

شوخی میکنم ها به دل نگیرید

BC CENTER!

کاربر سایت
Aug 10, 2011
10
در ادامه خاطرات قبلیم( خودتون دیگه منو میشسناسید)
دیشب خواب دیدم دارم rise of nightmares بازی میکنم! عجب بازی بود! خیلی جلو رفتم بعد یه تیکش سگا حمله کردن دستگاهو خاموش کردم:D بعد دستگاه دوباره روشن شد داشت کرایبسیس کینکت رو ران میکرد!(ممکنه سورپرایز کرایتک باشه:D) بعد دیگه سیمای 360 رو کشیدم:D
پ.ن : rise of nightmares کی میاد؟:D آخه خیلی باحال بود!:D

...KinG...

کاربر سایت
Jul 12, 2011
70
نام
رضا
فقط یه خاطره دارم:
دو با مانع در kinect sports بود جّو رکورد گرفته بودم یوهو پام بد اومد رو زمین ولی‌ بازی هم چنان ادامه داشت دیدم متوقف نمیشه خودم رو محکم پرت کردم جلو:d( که کینکت نبینتنم و بازی متوقف شه و چون پام مصدوم بود نمیتونستم خوم رو کنار بکشم و مجبور شدم خدام رو پرت کنم) آقا دوباره با تمام بدنم اومدم رو سنگ مر مر یعنی‌ فک کردم همه استخوان‌های بدنم شکسته به خاطر چی‌ به خاطر متوقف شدن بازی:d(خدا رو شوکر ۵ دقیقه بعدش خوب شدم دوباره رفتم بازی کردم:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر