جدید ترین رنکینگ سایت های بازی ایران

بهترین سایت از نظر شما ؟

• PardisGame.net

رای‌ها: 3 15.0%
  • Bazinama.com

رای‌ها: 4 20.0%
  • BazyRayaneh.com

رای‌ها: 2 10.0%
  • News.DBazi.com

رای‌ها: 1 5.0%
  • GameFa.com

رای‌ها: 5 25.0%
  • GamersLand.ir

رای‌ها: 2 10.0%
  • GameEmag.ir

رای‌ها: 0 0.0%
  • Darinoos.net

رای‌ها: 0 0.0%
  • BaziWood.ir

رای‌ها: 3 15.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20

Prince of iran

کاربر سایت
May 17, 2010
41
تنها دليل پايين اومدن رتبه‌‍ی Gamersland شيلتر شدن بی جهت اونه كه الان حدودا سه ماهی ميشه كه شيلتره ... همين كه با اين وضعيت تو اين ليست باقی مونده خودش كليه ... يادمه تو الكسا جی‌ال رتبه‌‍ی سوم يا چهارم رو بين سايتای بازی داشت !

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران

سلام :

اینم جواب کامل شما دوست عزیز از طرف مدیر کل فروم :

فکر نکنم مشکلی داشته باشه ! کلآ نمیشه کاری کرد که با کسی اعتبار داده نشه ! :D احتمالآ دوستانی که قبلآ به شما اعتبار دادن میخوان توی این تاپیک هم بدن،، ولی اون طوری نمیشه. باید به چند نفر دیگه هم اعتبار بدن تا بتونن دوباره به شما اعتبار بدن ! الآن خود من دیگه نمیتونم به شما اعتبار بدم چون دو سه روز پیش توی اون تاپیک اعتبار دادم
اولا که داداش اون قسمت امضای اون دوستمونه و بخاطر گیر آوردن اسکل و همچنین سوژه خنده اینو گذاشته که یه آدم مشنگ بیاد براش اعتبار بریزه و تست کنه=))
شما زیاد جدی نگیر!

------
راستی تابستون پارسال گیمرز لند رتبه اول رو نداشت؟ این شیلترینگم عجب چیزیه هاااااا
اونوقت رقابت فقط بین گیمرز لند و بازیسنتر بود ...

• Like
Reactions: Sâlar

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
من بیشتر وقتم را در سایت پردیس گیم می گذرونم و به نظر من بهترین و کاملترین سایت هست ولی اطلاعاتم و راهنمایی ام رااز بچه های بازی سنتر می گیرم .چون سطح اطلاعات گیمی بچه های اینجا خیلی بالاست.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من تو اکثر این سایتا عضوم
باید بگم مقایسه بازیسنتر با این سایتا مثل مقایسه بنز با ژیان میمونه!
تنها فروم تخصصی گیم تو ایران همین BC هست
بازینما که ماشالله......
یه گاگولی یه تاپیک زده بود توش تحت عنوان
شبیه ساز بازیهای Xbox 360
تاپیک 10 صفحه جلو رفته بود و یارو میگفت من AC2 رو تا آخراش رفتم با این شبیه ساز
من گفتم عجب!چرا تو فروم های اونوری یا BC خودمون خبری نیست
بعد از 10 صفحه دیگه که تاپیک جلو رفت متوجه شدیم شبیه ساز مربوطه چیزی نیست جز یک پلاگین برای استفاده از دسته 360 در بازیهای PC!:))
Pardisgame هم که......
10 روز تا لیک شدن بازی(!)نه تا عرضه مونده واسه فروش میذاره بازیو:D!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اولا که داداش اون قسمت امضای اون دوستمونه و بخاطر گیر آوردن اسکل و همچنین سوژه خنده اینو گذاشته که یه آدم مشنگ بیاد براش اعتبار بریزه و تست کنه=))
شما زیاد جدی نگیر!

------
راستی تابستون پارسال گیمرز لند رتبه اول رو نداشت؟ این شیلترینگم عجب چیزیه هاااااا
اونوقت رقابت فقط بین گیمرز لند و بازیسنتر بود ...[/QUOTE
]

پ 1 : حالا منظورت کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من یا مدیر کل فروم ؟؟؟؟؟؟؟

پ2 : خیلی ربطی نداره . هم پردیس گیم ***** بود و هم بازی رایانه ( که الان دومه ) و هم بازی سنتر .

رتبه بندی الکسا بر اساس مقالات و send , رسیو های سایت هاست .

من بیشتر وقتم را در سایت پردیس گیم می گذرونم و به نظر من بهترین و کاملترین سایت هست ولی اطلاعاتم و راهنمایی ام رااز بچه های بازی سنتر می گیرم .چون سطح اطلاعات گیمی بچه های اینجا خیلی بالاست.

فکر نکنم پردیس گیم از نظر مقالات تخصصی به بازیسنتر برسه !!! مگه نه ؟؟

باید در یک سایت بی طرف رای گیری بشه
اینطوری معلومه که بازیسنتر رای میاره!

شما میتونی صفحه رو لینک کنی تا همه تو ( نظر سنجی بالاترین سایت بازی ایران ) شرکت کنن .

تنها دليل پايين اومدن رتبه‌‍ی Gamersland شيلتر شدن بی جهت اونه كه الان حدودا سه ماهی ميشه كه شيلتره ... همين كه با اين وضعيت تو اين ليست باقی مونده خودش كليه ... يادمه تو الكسا جی‌ال رتبه‌‍ی سوم يا چهارم رو بين سايتای بازی داشت !

خیلی تو رتبه بندی تاثیر نداره !!! چون همه سایت های بازی ایران ***** شدن .
ضمن اینکه بازی رایانه تقریبا 1 ماه ***** شد که رتبه اش دومه .

Last edited by a moderator:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من اصلا اسم این سایت هارو تا به حال نشنیده بودم.

دوستان به نظر من قسمت بازی سایت p30world‏ هم خیلی فعال و خوبه.

یه سری بزنید.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
کاملآ مشخص ُ واضحه که از لحاظ قدرت نویسندگی، بحث های داخلی، قدرت خبرگذاری سریع، نقد جامع و کامل بازی تمام کنسولها و مسائل دیگه... بازی سنتر در صدر کل سایتهای گیم قرار داره !

تنها چیزی که بازی سنتر کم داره فقط یک مجله هست ! اگر بازی سنتر هم بتونه مثل بقیه ی سایتهای گیم از جمله بازی نما و بازی رایانه، یک مجله داشته باشه؛ واقعآ دیگه هیچ چیزی کم نداره.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
من واقعا از BC سایتی بهتر ندیدم !

P30 world که قشقلق بازاریه بیا و ببین ! بقیه هم که همه ی خبرارو کپی می کنن !

این سایت از همه لحاظ عالیه ! بهترین چیزی که BC همیشه توو ذهنم می مونه مرتب بودنشه و بس !

:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کاملآ مشخص ُ واضحه که از لحاظ قدرت نویسندگی، بحث های داخلی، قدرت خبرگذاری سریع، نقد جامع و کامل بازی تمام کنسولها و مسائل دیگه... بازی سنتر در صدر کل سایتهای گیم قرار داره !

تنها چیزی که بازی سنتر کم داره فقط یک مجله هست ! اگر بازی سنتر هم بتونه مثل بقیه ی سایتهای گیم از جمله بازی نما و بازی رایانه، یک مجله داشته باشه؛ واقعآ دیگه هیچ چیزی کم نداره.

البته ایراداتی هم داره .

مثلا علاوه بر مجله الکترونیکی :

دموهای روز ( تو پست ها قرار میگیرن . بهتر بود که مثلا تو یک منوی جداگانه مثلا دیگر سایتها برای دانلود قرار بگیره . یا عکس و ترینر هم همین طوره . )

البته مجله گیم هم زیاد مفید نیست . چون همه چیزهایی که تو مجله باید نشوته بشه تو خود فروم هست . پس کار بیخودیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر