جدید ترین رنکینگ سایت های بازی ایران

بهترین سایت از نظر شما ؟

• PardisGame.net

رای‌ها: 3 15.0%
  • Bazinama.com

رای‌ها: 4 20.0%
  • BazyRayaneh.com

رای‌ها: 2 10.0%
  • News.DBazi.com

رای‌ها: 1 5.0%
  • GameFa.com

رای‌ها: 5 25.0%
  • GamersLand.ir

رای‌ها: 2 10.0%
  • GameEmag.ir

رای‌ها: 0 0.0%
  • Darinoos.net

رای‌ها: 0 0.0%
  • BaziWood.ir

رای‌ها: 3 15.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
کاربر میثم meysam عکست بسیار باحال بود.

من تا الان اصلا وارد پردیس گیم نشدم نمیدونستم یه همچین سایتی هست ضمنا رتبه دنیای بازی باید خیلی بالاتر میبود فقط بازیسنتر میام و دنیای بازی.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
این قرمز رو اشتباه زدی الان اینو از توو سایتشون برداشتم !

سلام دوست عزیز .
اون قرمزی که شما میگی ( پردیس گیم ) اشتباه نیست .
ارتبه پردیس برای یک روز قبل بود و رنکینگ جدیدی که شما دیدی ( رتبه جدید پردیس ) در روز بعد از قرار گیری این رنگینک در فروم بازی سنتر بود . برای همین هم پردیس در رتبه افت داشته .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام به تمام دوستان .

یک نظر سنجی هم گذاشتیم . بیاید شرکت کنید و به دوستانتون هم اطلاع بدین .
بذار ببینیم حداقل تو فروم بازی سنتر چه سایتی محبوب تره ؟

:gathering:
:gathering:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوست عزیز این رتبه های برتر رو وارد چه قسمتی شدی که پیداش کردی؟
من 10 رتبه کامل رو میخواستم.

سلام .
متوجه نشدم ! سوالت رو واضح تر بپرس !

10 رتبه کامل یعنی چی ؟ منظورت 10 تا سایت هست ؟ خوب اگر منظور شما 10 سایت برتره که بقیه بدرد نمیخورن ! اما باشه بیشتر اضافه میکنم .

تو الکسا قسمت امار سایت ها به تفکیک هر کشور .یکم کار کنی یاد میگیری !

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432

سلام .
متوجه نشدم ! سوالت رو واضح تر بپرس !

10 رتبه کامل یعنی چی ؟ منظورت 10 تا سایت هست ؟ خوب اگر منظور شما 10 سایت برتره که بقیه بدرد نمیخورن ! اما باشه بیشتر اضافه میکنم .

تو الکسا قسمت امار سایت ها به تفکیک هر کشور .یکم کار کنی یاد میگیری !

منظورم اینه که چجوری سایت های برتر گیم ایران از لحاظ بازدید و ترافیک رو پیدا میکنی؟ باید وارد کدوم قسمت سایتش شد؟ اگه میشه هر 10 تا سایت برتر رو قرار بده ممنون.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
منظورم اینه که چجوری سایت های برتر گیم ایران از لحاظ بازدید و ترافیک رو پیدا میکنی؟ باید وارد کدوم قسمت سایتش شد؟ اگه میشه هر 10 تا سایت برتر رو قرار بده ممنون.

خوب ما تو ایران همه نوع سایت داریم . ای تی ، گیم ، هک و ....
شما تو الکسا مثلا میری و یک سایت تو زمینه هک رو برای بدست اوردن رتبه اش جستجو میکنی . الکسا هم فقط رتبه همون سایت رو به شما تو ایران و جهان نشون میده .
بعدش میتونی ( یک گزینه دره ) روی اون گزینه کلید کنی تا به تفکیک هم مثلا 100 تا ایت برتر ایران رو بهت نشون بده و هم تو هر زمینه میتونی بهترین سایت ها رو ببینی . مثل هک ، ورزش و....
( اگر دقیقا درست گفته باشم )

اما من خودم اسامی تک تک سایت های برتر بازی تو ایران رو سرچ کردم تو الکسا تا به نتیجه رسیدم .

10 تا سایت رو هم به زودی میزارم ( باید هر ماه این کگار رو کنم ) ( تو خط اول صفحه 1 تو ضیح دادم که چرا هر ماه باید این کار انجام بشه.

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خوب اگر منظور شما 10 سایت برتره که بقیه بدرد نمیخورن !
ببین تو داری بیشتر سایت های بازی ایرانی رو بصورت دستی تو این موتور جستجوگر سرچ میکنی که بنظرم زیاد حرفه ای نمیشه و ممکنه برخی سایت ها از دستت در بیاد!
مثلا این رتبه بندیت اشتباهه ، سایت بازی Gamersland.ir از لحاظ رنک در Alexa خیلی از سایت دارینوس و dbazinews جلوتره و حتی از لحاظ ماهانه هم همینطوره ، پس بنظر من Gamersland باید رتبه پنجم رو داشته باشه!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام

ببین تو داری بیشتر سایت های بازی ایرانی رو بصورت دستی تو این موتور جستجوگر سرچ میکنی که بنظرم زیاد حرفه ای نمیشه و ممکنه برخی سایت ها از دستت در بیاد!
مثلا این رتبه بندیت اشتباهه ، سایت بازی Gamersland.ir از لحاظ رنک در Alexa خیلی از سایت دارینوس و dbazinews جلوتره و حتی از لحاظ ماهانه هم همینطوره ، پس بنظر من Gamersland باید رتبه پنجم رو داشته باشه!

سلام دوست عزیز.

شما درست میگی . اون رو هم در نظر داشتم . دلیل اینکه اسم این سایت قرار نگرفته اینه که مثل اون 6 تا معروف نیست ( همین . وگرنه خودم تو اون سایت هم عضویت دارم و از اوضاع گیمرز لند با خبرم .) حداقل باید تا سر ماه برای بروز رسانی سایت هال صبر کنید .

در ضمن روش دستی تو الکسا مقدور تره ، چون من قابلیتی تو این سایت ندیدم که بشه باهاش سایت های یک صنف رو با هم از نظر رتبه بندی دید .

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432

سلام دوست عزیز.

شما درست میگی . اون رو هم در نظر داشتم . دلیل اینکه اسم این سایت قرار نگرفته اینه که مثل اون 6 تا معروف نیست ( همین . وگرنه خودم تو اون سایت هم عضویت دارم و از اوضاع گیمرز لند با خبرم .) حداقل باید تا سر ماه برای بروز رسانی سایت هال صبر کنید .

در ضمن روش دستی تو الکسا مقدور تره ، چون من قابلیتی تو این سایت ندیدم که بشه باهاش سایت های یک صنف رو با هم از نظر رتبه بندی دید .
ظاهرا که فعلا بن شدی! اما خواستم بگم که معروفیت هیچ ربطی به این نداره که اسم این سایت که رتبه بالاتری داره رو نیاری ، در ضمن GL حداقل خیلی از سایت دارینوس معروف تره ، همین منو شماییم که به معروف تر شدن این چنین سایت ها باید کمک کنیم دیگه!

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام .
بازی سنتر تخصصی تره . اما پردیس گیم بیشتر خبری هست .
بازی نیوز هم که فقط اخباره .
فکرنکم نظر سنجیت عادلانه باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر