جدایی راه ها: تاسیس استودیوی جدیدی از جانب کوجیما

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ei5ifqh5e8kdgfjgs3x3.jpg

بنا به گزارش جدید Nikkei، به نظر می‌رسد قرارداد کوجیما به کمپانی کونامی تمام شده و در حال حاضر او به دنبال تشکیل استودیویی جدید با اعضای سایق Kojima Production می‌باشد.
در گزارش آمده که وی در حال حاضر مشغول گفت و گو با Sony Computer Entertainment می‌باشد. معلوم نیست استودیو جدید وی با سونی بر روی بازی جدیدی همکاری خواهد داشت یا سونی قصد اضافه کردن کوجیما به زیر مجموعه خود را دارد.

著名ゲーム開発者の小島氏がコナミ退社 新会社設立  :日本経済新聞
https://twitter.com/lifelower/status/676814269854318593
Nikkei: Kojima done with Konami. Expected to form new studio and in talks with SCE - NeoGAF

آپدیت 1:

به نظر میرسد عنوان جدید استودیو مستقل کوجیما ابتدا برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. به عبارتی بازی مولتی پلتفرم خواهد بود.

https://twitter.com/JunkerHQnet/status/676829752037089282

آپدیت 2:

کونامی رسما جدایی کوجیما را تایید کرد.

Hideo Kojima has officially left Konami. - NeoGAF
小島監督の退社は事実―コナミ広報� �明らかに | Game*Spark - 国内・海外ゲーム情報サイト

آپدیت 3:

استودیو جدید همچنان Kojima Production نام دارد. اولین عنوان این استودیو در انحصار کنسول PS4 خواهد بود.

KOJIMA PRODUCTIONS

آپدیت 4:

بازی در تاریخی نامشخص بعد از عرضه نسخه PS4، برای PC هم عرضه خواهد شد.

https://medium.com/@PadPoet/sony-com...c45#.us0yx9ua0

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا چی چی میگید بازی ترسناک نسازه؟ :| الان یه ملت تو کف اون P.T موندن هنوز. بعد از سراشیبی شدید سبک ترس و بعد از چندین سال، یه چیزی اومده بود که تکون خفنی داشت میداد به این سبک. تنها چیزی که من میخوام ادامه همکارش با دل تورو برای این پروژه است :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,491
نام
علی
اینم باکس بازی بعدی کوجیما

0v7l03klmnxf816h5npg.png

=))

این باکسه یه ایرادی داره. نوشته Only on PlayStationولی ادامه نداده که: Ba'danam Shayad Roo PC=)) Vali Hichvaght Roo XBOX=))
خبر خوبیه با اینکه منم مثل بهزاد میکامی نظرم اینه که فقط به یک فرنچایز محدود بوده تا الان ولی با داشتن استدیوی خودش میتونه خلافشو به تعداد انگشت شماری مثل ما ثابت کنه که به شدت امیدوارم که این اتفاق بیوفته.

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
آقا چی چی میگید بازی ترسناک نسازه؟ :| الان یه ملت تو کف اون P.T موندن هنوز. بعد از سراشیبی شدید سبک ترس و بعد از چندین سال، یه چیزی اومده بود که تکون خفنی داشت میداد به این سبک. تنها چیزی که من میخوام ادامه همکارش با دل تورو برای این پروژه است :D
گناه ما چیه از این سبک بازیا خوشمون نمیاد :(

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
پی تی به این خوبی : |
واقعا خفن ترین تجربه ترس رو توی دنیای سرگرمی بهم منتقل کرد ، امیدوارم با دل تورو برن بسازن بازیو D :

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
یعنی نمیتونم تصور کنم این بشر فقط روی یه عنوان ترسناک کار کنه و استعداد روایت داستانهایی از دست mgs رو کنار بزاره.
از طرفی هم p.t بدجور همه رو تشنه کرد. کاش دو نیمکره مغزه این بشره رو تیکه میکردن تا رو دو عنوان کار کنه :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
dm16_kjp.jpg

Sony announces partnership w/ KojiPro, New IP, first game "console exclusive to PS4"
Bombaaaaaaaaaaaaaaaa :D
سونی رسما اعلام کرد اولین عنوان از بازی جدید کوجیما Console Exclusive برای Ps4 خواهد بود . اسم استودیوش هم همون Kojima Production ـه .
Sony announces partnership w/ KojiPro, New IP, first game "console exclusive to PS4" - NeoGAF
این هم ویدئوی اعلام این خبر . انقدر این Partnership خفنه که خود Andrew House تو ویدئو به زبون ژاپنی صحبت میکنه و ابراز خوشحالی میکنه و به کوجیما خوش آمد میگه :D

jgmh_o2tmdgmw.okc.jpg

گیلرمو دل تورو هم توئیت کرده اینو :

b08_ixuji9h.png
Mega'phucking'ton :eek:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
چقدر این قرارداد برای سونی مهم بوده که خود andrew house وارد عمل شده و ویدئو داده.
بهترین خبر زنده کردن P.T ـه. دل تورو هم اوکی رو داده و بنظرم احتمالش زیاده سراغ همین برن :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
چقدر این قرارداد برای سونی مهم بوده که خود andrew house وارد عمل شده و ویدئو داده.
بهترین خبر زنده کردن P.T ـه. دل تورو هم اوکی رو داده و بنظرم احتمالش زیاده سراغ همین برن :d
دلت میخواد همین دل تورو بعد از THQ و Konami ، ایندفعه بزنه ما رو هم بی خانمان کنه؟ :|
تایید بشه دل تورو دخیله،خودم شخصا برای ترورش اقدام میکنم! :d

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

فردین داری در حق سبک وحشت کم لطفی میکنی. توی این دو سه سال اخر کم بازی خوب توی ژانر وحشت اومده؟ اگر کسی واقعا به این ژانر علاقه داشته باشه میبینه که کلی بازی توی این مدت اومده. از بازیهای بزرگ بگیر تا بازیهای کوچکتر. این خیلی کم لطفی هست که بگیم "سراشیبی شدید" داشته این سبک. به نظرت این بازیها توی سراشیبی هستن ؟

The Last of US
Alien : Isolation
The Evil Within
SOMA
Sylvio
Among the Sleep
Until Dawn
Resident Evil : Revelations 2
===============================
پ.ن : به نظرم شخصیت کوجیما اونقدر بزرگ هست که لازم نباشه برای بزرگ نشون دادنش یه ژانر محبوب رو ترول کنیم و کوجیما رو ناجی اون ژانر نشون بدیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
امیدوارم خبری از یه بازی P.T مانند نباشه! :| حالا اگه بازی ای با المان های ترسناک در حد محدود باشه مشکلی نیست، ولی یه بازی کامل که ترسی در حد و اندازه های P.T داشته باشه فقط باعث مرگ و میر ملت میشه. :|
من از کوجیما انتظار ساخت یه اثری تو مایه های MGS (از نظر کاراکترها و داستان و ...) رو دارم. فقط یه جوری پروژه رو جلو ببره که آخرش بلای MGSV رو سرش نیاره!
-----------------
استودیو لوگوی جالبی داره:

ترکیبی از سنت و مدرنیته هست و از یه طرف شبیه کلاهخود شوالیه هاست و از طرف دیگه بعضی جاهاش یه حالت مدرنی داره.

دل تورو تا حالا وارد 3 تا پروژه مرتبط با صنعت بازی شده و هر 3 بار هم کار به کنسل شدن ختم شده! :D یعنی کافیه الآن به کوجیما ملحق بشه تا دو ماه دیگه خبر کنسل شدن بازی رو بشنویم!
البته میگن تا 3 نشه بازی نشه، شاید دفعه چهارم اوضاع فرق بکنه! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر