جدایی راه ها: تاسیس استودیوی جدیدی از جانب کوجیما

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ei5ifqh5e8kdgfjgs3x3.jpg

بنا به گزارش جدید Nikkei، به نظر می‌رسد قرارداد کوجیما به کمپانی کونامی تمام شده و در حال حاضر او به دنبال تشکیل استودیویی جدید با اعضای سایق Kojima Production می‌باشد.
در گزارش آمده که وی در حال حاضر مشغول گفت و گو با Sony Computer Entertainment می‌باشد. معلوم نیست استودیو جدید وی با سونی بر روی بازی جدیدی همکاری خواهد داشت یا سونی قصد اضافه کردن کوجیما به زیر مجموعه خود را دارد.

著名ゲーム開発者の小島氏がコナミ退社 新会社設立  :日本経済新聞
https://twitter.com/lifelower/status/676814269854318593
Nikkei: Kojima done with Konami. Expected to form new studio and in talks with SCE - NeoGAF

آپدیت 1:

به نظر میرسد عنوان جدید استودیو مستقل کوجیما ابتدا برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. به عبارتی بازی مولتی پلتفرم خواهد بود.

https://twitter.com/JunkerHQnet/status/676829752037089282

آپدیت 2:

کونامی رسما جدایی کوجیما را تایید کرد.

Hideo Kojima has officially left Konami. - NeoGAF
小島監督の退社は事実―コナミ広報� �明らかに | Game*Spark - 国内・海外ゲーム情報サイト

آپدیت 3:

استودیو جدید همچنان Kojima Production نام دارد. اولین عنوان این استودیو در انحصار کنسول PS4 خواهد بود.

KOJIMA PRODUCTIONS

آپدیت 4:

بازی در تاریخی نامشخص بعد از عرضه نسخه PS4، برای PC هم عرضه خواهد شد.

https://medium.com/@PadPoet/sony-com...c45#.us0yx9ua0

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
خبری بود که به هر حال اعلام میشد دیگه سوپرایز نداشت:d
خبر خوب خوب این که دل تورو چند ماه پیش گفته بود داره با کوجیما رو یه پروژه ی جدید کار میکنه. یعنی احتمالش خیلی زیاده که یه سایلنت هیلز معنوی! ببینم.
خبر بدم این که فاکس انجین در انحصار کونامی هست. یعنی دو سال زحمت KP پر! طبیعتا نباید منتظر گرافیکی تو مایه های P.T باشید. موتور ساختنن هم هزینه ی خیلی زیادی میطلبه که با وجود نوپا بودن استدیو غیر ممکنِ.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خبری بود که به هر حال اعلام میشد دیگه سوپرایز نداشت
خبر خوب خوب این که دل تورو چند ماه پیش گفته بود داره با کوجیما رو یه پروژه ی جدید کار میکنه. یعنی احتمالش خیلی زیاده که یه سایلنت هیلز معنوی! ببینم.
خبر بدم این که فاکس انجین در انحصار کونامی هست. یعنی دو سال زحمت KP پر! طبیعتا نباید منتظر گرافیکی تو مایه های P.T باشید. موتور ساختنن هم هزینه ی خیلی زیادی میطلبه که با وجود نوپا بودن استدیو غیر ممکنِ.

حالا نیست سونی قحط الانجینه:d

گرافیک کلا در انحصار کونامی میمونه

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
552
نام
AMIR
امیدوارم کجیما از زیر سایه بازی متالگر دربیاد و ip جدید بسازه یه بازی اکشن ترسناک با معماهایی که شرلوک هولمز هم نتونه حلش کنه (معما خوراک خود کوجیما هست هر کسی که p.t بازی کرده باشه میدونه من چی میگم) و اگر سونی موتور گرافیکی order 1880 رو در اختیار کجیما بزاره که دیگه چه شود.
سونی کار اشتباهی کرده بود کارگردانی بازی order رو داده بود اون هندیه با صورت آبله ای اش!!! واقعا افسوس.

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
خبری بود که به هر حال اعلام میشد دیگه سوپرایز نداشت:d

unreal engine:d
امیدوارم این اتفاق خوش یمن و مبارک کمک بکنه هرچه سریعتر پروژه بعدی معرفی و ساخته بشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,318
نام
ماکان
من برخلاف دوستان اصلا دوست ندارم کوجیما بازی ترسناک بسازه!:D دوست داشتم بیاد سونی، یه FPS پدر مادر دار بسازه. یه FPS با تم جنگ سرد و یه داستان به سبک کوجیما. شاهکاری میشه انصافی!:D

کاشکی حداقل سونی میرفت عین QD میگرفتشون زیر پر و بال خودش بیان براش یه IP خوب و ماندگار بسازن. ترجیحا همین FPS!:D

پ.ن: فقط خواهش من از شما جوانان این است که بخاطر گرفتن حال این دوستمون به میکامی گیر ندید!:D الان یه جوی درست شده همه شدن هیتر میکامی!:D اون بنده خدا که تقصیری نداره!:D

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
توی فیلم نامه نوشته الان یه نفر باید بیاد توی تاپیک و در وصف سبک ترسناک و شینجی میکامی جملات تهوع آوری بگه. بازیگرش کجاست؟ سریعا بیاد رو صحنه:d
من نمي فهمم واقعا مشكل شما با ميكامي هستش يا با دوستمون كه طرفدارش هستش؟ چون جديدا مد شده براي شيرين كاري بي ربط و با ربط به ميكامي تيكه ميندازن.

به غير از اين كه ميكامي يكي از بهترين بازي سازها هستش و آخرين بازيساز ژاپني هم هست كه با اويل 4 بهترين بازي سال را برده. همين اويل 4 كه بيشتر بازي هاي معروف ازش الگو گرفتن و حتي همين ناتي داگ هم بخشي از ايده هاش براي the last of us را مديون همين بازي ميدونه. طبق اعلام خود ناتي داگ.

پس خواهشا دوستان براي چهارتا تشكر هم كه شده اين قدر ميكامي را به سخره نگيريد.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من نمي فهمم واقعا مشكل شما با ميكامي هستش يا با دوستمون كه طرفدارش هستش؟ چون جديدا مد شده براي شيرين كاري بي ربط و با ربط به ميكامي تيكه ميندازن.

به غير از اين كه ميكامي يكي از بهترين بازي سازها هستش و آخرين بازيساز ژاپني هم هست كه با اويل 4 بهترين بازي سال را برده. همين اويل 4 كه بيشتر بازي هاي معروف ازش الگو گرفتن و حتي همين ناتي داگ هم بخشي از ايده هاش براي the last of us را مديون همين بازي مونده. طبق اعلام خود ناتي داگ.

پس خواهشا دوستان براي چهارتا تشكر هم كه شده اين قدر ميكامي را به سخره نگيريد.

میدونیم شخصیت بزرگیه ولی بیگ بهزاد یه کاری کرده که اسم میکامی رو از دهن هرکی بشنویم دیگه کهیر میزنیم ، دست خودمون نیست شرمنده :D

پ.ن : من فکر میکنم ب. بهزاد فن میکامی نیست ، یعنی یه کاری میکنه ما فکر کنیم فنشه ولی با جرکاتش میخواد میکامیو خراب کنه به یه روش کاملا حرفه ای .

پ.ن : شرمنده بابت آف تاپیک :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
یکی از دلایل مولتی شدن mgs فکر کنم اصرار خود کوجیما بود که میخواست بازیاش روی همه پلتفرم ها عرضه بشه ... گمان نکنم حاضر بشه برای خود سونی کار کنه یا حتی انحصاری بسازه ...

از طرفی اگه بخواد با یه استودیو تازه تاسیس یه بازی aaa بسازه ... کی میخواد بودجش رو تامین کنه ... ؟

کلا معادله پیچیدایه .... ولی از کیلزون با کارگردانی و نویسندگی کوجیما شدیدا استقبال میشه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
میدونیم شخصیت بزرگیه ولی بیگ بهزاد یه کاری کرده که اسم میکامی رو از دهن هرکی بشنویم دیگه کهیر میزنیم ، دست خودمون نیست شرمنده :D

پ.ن : من فکر میکنم ب. بهزاد فن میکامی نیست ، یعنی یه کاری میکنه ما فکر کنیم فنشه ولی با جرکاتش میخواد میکامیو خراب کنه به یه روش کاملا حرفه ای .

پ.ن : شرمنده بابت آف تاپیک :D
شما شک نکن ایشون بیشتر کوجیما هیتره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر