جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
استارتر عزیز اگر امکانش هست تیم منو به آلمان تغییر بده. اون موقعی که من برزیل رو برداشتم خیلی وقت بود FIFA World Cup بازی نکرده بودم و نمی دونستم همه ی بازیکناش قدرتشون کم شده! ممنون
اوکی میکنم ! در ضمن نیکان میخوره به تو ... تا فردا جدورلو اصلاح میکنم بازی تون رو انجام بدید . سینا هم مفت مجانی میاد بالا :|
آلمان هم خز شد :|:d

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
دارم خواب میبینم؟:-o.بابا حداقل میزاشتین جام قبلی خشک بشه بعدا یه جام دیگه برگزار کنین دومین باریه که اینطوری میشه تا یکی به جام نمیرسه یا میفته بیرن از جام واس اینکه حوصلش سر نره میره یه جام دیگه راه میندازه خوب جامای دیگرم خراب میکنین نکنین اینکارارو فک کن خودت تو اون جام رفتی از گرهت صعود کردی یکی دیگه یه جام همزمان برگزار کنه جام خراب میشه عصبی نمیشی؟!حس دوتا جامم میره مثل فرندلی معمولی میشه بازیا.احترام بزارین

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
دارم خواب میبینم؟:-o.بابا حداقل میزاشتین جام قبلی خشک بشه بعدا یه جام دیگه برگزار کنین دومین باریه که اینطوری میشه تا یکی به جام نمیرسه یا میفته بیرن از جام واس اینکه حوصلش سر نره میره یه جام دیگه راه میندازه خوب جامای دیگرم خراب میکنین نکنین اینکارارو فک کن خودت تو اون جام رفتی از گرهت صعود کردی یکی دیگه یه جام همزمان برگزار کنه جام خراب میشه عصبی نمیشی؟!حس دوتا جامم میره مثل فرندلی معمولی میشه بازیا.احترام بزارین

هرکس یه کار میکنه اعصاب منم به هم ریخته

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من به این نتیجه رسیدم پوریا بسی قوی تر از ممد رضا می باشد :D

شایدم من قویَّم !! :D ممد رضا زیاد قوی نمی بینم نسبت به پوریا ( اونم زیاد ... :D )

& MohammadRza - برو از خدا بترس من 15 ساله اومدم 2 بار شکستت دادم با یه مساوی برو :D

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,562
نام
پوریا
بازی من با محمد رضا, 5-4 برنده من :)

من کلا دفاع رو ول کرده بودم تیم رو گذاشته بودم رو ultra attack خیلی صفا داشت :d

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بازی من با محمد رضا, 5-4 برنده من :)

من کلا دفاع رو ول کرده بودم تیم رو گذاشته بودم رو ultra attack خیلی صفا داشت :d

والا من اصن وقتی توپ به سود تو میرفت بیرون و میخواستی با دروازه بان شروع کنی دروازه بانتو تو تلوزیون نمیدیدم=))
از بدشانسی این تلوزیون ماهم خراب شد مجبور شدم رو این تلوزیون کوچولو بازی کنم:|
اون پنالتی هم که من اصن نفهمیدم چی شد پنالتی گرفت،تو فهمیدی پوریا؟:d

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
والا من اصن وقتی توپ به سود تو میرفت بیرون و میخواستی با دروازه بان شروع کنی دروازه بانتو تو تلوزیون نمیدیدم=))
از بدشانسی این تلوزیون ماهم خراب شد مجبور شدم رو این تلوزیون کوچولو بازی کنم:|
اون پنالتی هم که من اصن نفهمیدم چی شد پنالتی گرفت،تو فهمیدی پوریا؟:d
خخخخخخخ
مث این که دیگه تو فینال نیستی.....:))

- - -ویرایش - - -

امیر داداش خیلی دیر آپ میکنی پست اولو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر