جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان دور بعدی رقابت از فردا شروع میشه خودتون رو آماده کنید .

محمد رضا دهنت سرویس =)) :| البته نیکان معمولا اینکارا رو انجام نمیده فکر کنم بدجور زیر فشار حملاتت بوده /:)

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
بازی من و نیکان 4-1 به نفع من
که دقیقه ی 80 استارت زد left داد :|
واقعا شعور هم خوب چیزیه،البته من اینو میزارم پای بچه بودنش،بچه 14 ساله:|
به قول دوست خوبم نیما دفعه بعدی اگه خواستید جام بزنید یه رده سنی هم مشخص کنید که هرکی بالغ شده تو جام شرکت کنه،این بچه بازیا چیه دیگه؟؟/:):|
من خودم 10 تا گلم بخورم این کارو نمیکنم چون این کار بی احترامی به طرف مقابله،همه چی بچه بازی شده هه،والا به خدا :|
بگذریم بچه هست دیگه:)) :lol:
بعد از این بازی عصبی بودم رفتم کاپ زدم،تیمم پرتقال بود با یه تیر 3 نشون زدم!یکی این که عصبانیتمو سر طرفم خالی کردم:d دومم این که انتقام شکست پرتقال جلو آلمان رو گرفتم سومم اینکه انتقام برزیل رو هم گرفتم از آلمان :d
اینم عکس :d تازه تلوزیون پوکیدمم معلوم هست :d :p

گربه برای رضای خدا موش نمی گیره ;)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
بچه 14 ساله:|
WTF?!!!!:|:|
دیروزم سر 1بازی تو wc چندتا جلو افتادم با من لفت داد:| امروزم چندتا گل ازش جلو بودم که میخواست گل به خودی بزنه ولی بازی تموم شد:| فکر کردم مشکلی چیزی داره پَ بگو بچست:| هم دیروز هم امروز اعصابم ریخت بهم:|2تا بازی بعد دسته دادم به داداشم که هر 2تا باخت...اخه اونم 12سالش بیشتر نیست:d کلا لول !
خو لااقل دیگه تو پروفایل نزنید 25!!!:|

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
دیروزم سر 1بازی تو wc چندتا جلو افتادم با من لفت داد:| امروزم چندتا گل ازش جلو بودم که میخواست گل به خودی بزنه ولی بازی تموم شد:| فکر کردم مشکلی چیزی داره پَ بگو بچست:| هم دیروز هم امروز اعصابم ریخت بهم:|2تا بازی بعد دسته دادم به داداشم که هر 2تا باخت...اخه اونم 12سالش بیشتر نیست:d کلا لول !

تو سند سن من برات محمد رضاست ؟! خوبه! :)
همه همه حرفارو توی نت باور دارن!
شما از کجا می دونی دلیل لفت دادن من سنمه ؟
اصن از کجا سن منو واقعی میدونی؟
اصن که چی حالا !؟
شاید من 9 سالم باشه شاید 99 :))
فرقی به حال تو و رفیقت می کنه !؟
نه جدی، لفت دادم که دادم! همین اصن ! اینقد تعصب تو یه بازی؟ دلیل لفت دادن رو می دونی ؟ کسی نمیاد تو نت هویت ـشو فاش کنه! ;)
ملت خدا خدا می کنن که طرف لفت بده برنده شن اینجا طلبکارم شدیم :))
نیتم خیر بوده =))

این کار بی احترامی به طرف مقابله
آها من لفت دادم شما بهت بی احترامی شد ؟ جالبه!

گربه هم برای رضای خدا موش نمی گیره :)

درکل اگه بی احترامی ای خصومتی چیزی پیش اومد دیگه تموم شد ... موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا

اول که خودش بهم گقت 14 سالشه این یک،دو اگر 60 سالشم باشه رفتارش مثه بچه 10 سالست :))

تو سند سن من برات محمد رضاست ؟! خوبه! :)
همه همه حرفارو توی نت باور دارن!
شما از کجا می دونی دلیل لفت دادن من سنمه ؟
اصن از کجا سن منو واقعی میدونی؟
اصن که چی حالا !؟
شاید من 9 سالم باشه شاید 99 :))
فرقی به حال تو و رفیقت می کنه !؟
نه جدی، لفت دادم که دادم! همین اصن ! اینقد تعصب تو یه بازی؟ دلیل لفت دادن رو می دونی ؟ کسی نمیاد تو نت هویت ـشو فاش کنه! ;)
نیتم خیر بوده =))

آها من لفت دادم شما بهت بی احترامی شد ؟ جالبه!

گربه هم برای رضای خدا موش نمی گیره :)

درکل اگه بی احترامی ای خصومتی چیزی پیش اومد دیگه تموم شد ... موفق باشید.

لفت دادی که دادی؟؟؟؟همین؟واقعا تربیت خوب چیزیه،اون ادمی که تو انلاین لفت میده واسه اینه که میخواد بره سریع بازی بعدیشو انجام بده،اینجا کاپ هست بچه جون،وقتی قبول میکنی که بیای بازی کنی یعنی اینکه باید به همه احترام بزاری،لفت دادم که دادم هه مسخره،دیروز با خوزه بازی کردم با اینکه دستش خراب بود و 7 تا هم به خاطر دستش ازم خورد،باز احترام گذاشت و تا اخر ادامه داد،حالا تو واسه ما لفت میدی؟:|

درکل اگه بی احترامی ای خصومتی چیزی پیش اومد دیگه تموم شد ... موفق باشید

هه هه این دیگه خیلی جالب بود،نوشته هرچی پیش اومده تموم شده:| یعنی یه معذرت خواهی انقد سنگینه واست؟

به نظر من بشین پای درس و مشقت سال بعد معدلت خوب شه :lol: :))

طلبکار شدی یا بدهکار؟ :lol::lol::lol::lol:
من دیگه حرفی ندارم فقط به درس و مشقت برس!

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
اول که خودش بهم گقت 14 سالشه این یک،دو اگر 60 سالشم باشه رفتارش مثه بچه 10 سالست :))

لفت دادی که دادی؟؟؟؟همین؟واقعا تربیت خوب چیزیه،اون ادمی که تو انلاین لفت میده واسه اینه که میخواد بره سریع بازی بعدیشو انجام بده،اینجا کاپ هست بچه جون،وقتی قبول میکنی که بیای بازی کنی یعنی اینکه باید به همه احترام بزاری،لفت دادم که دادم هه مسخره،دیروز با خوزه بازی کردم با اینکه دستش خراب بود و 7 تا هم به خاطر دستش ازم خورد،باز احترام گذاشت و تا اخر ادامه داد،حالا تو واسه ما لفت میدی؟:|

هه هه این دیگه خیلی جالب بود،نوشته هرچی پیش اومده تموم شده:| یعنی یه معذرت خواهی انقد سنگینه واست؟

به نظر من بشین پای درس و مشقت سال بعد معدلت خوب شه :lol: :))

طلبکار شدی یا بدهکار؟ :lol::lol::lol::lol:
من دیگه حرفی ندارم فقط به درس و مشقت برس!

آقا باشه دیگه، بسه من عذر خواهی می کنم اشتباه کردم باشه.

آخرین ویرایش:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان به خدا قسم یک کلمه دیگه در مورد این قضیه بشنویم گزارش میکنم . خواهش میکنم اینجا دعوا نکنید زشته . ;) طرف کسی رو نمیگیرم ولی نیکان کارش زشت بوده محمد رضا تو هم باید به بزرگی خودت میبخشیدی ... بلاخره یک طرف باید دست بردار باشه . :) لطفا دیگه حرفی در این مورد نزنید :) فردا دور دوم مسابقات شروع میشه 2 بازی انجام میشه پس فردا هم 2 بازی دیگه ! شب بعدش هم رده بندی و شب بعد شب بعدش هم فینال :|:d

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
دوستان به خدا قسم یک کلمه دیگه در مورد این قضیه بشنویم گزارش میکنم . خواهش میکنم اینجا دعوا نکنید زشته . ;) طرف کسی رو نمیگیرم ولی نیکان کارش زشت بوده محمد رضا تو هم باید به بزرگی خودت میبخشیدی ... بلاخره یک طرف باید دست بردار باشه . :) لطفا دیگه حرفی در این مورد نزنید :) فردا دور دوم مسابقات شروع میشه 2 بازی انجام میشه پس فردا هم 2 بازی دیگه ! شب بعدش هم رده بندی و شب بعد شب بعدش هم فینال :|:d

دمت گرم فعلا بذار نیمه نهایی رد بشه بعد برو برای رده بندی و فینال:d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من از همون اولش مخالف بازگشت کسی به جام بودم :| حالا یه گندی زده شد بیاید جمش کنید . :|:| :|:|:|:|:|:|:|:|:|
ممنون از دوستانی که بازیشون رو انجام دادن . جدول آپدیت میشه ...

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
داش گفتی کشش ندید ماهم ندادیم حالا هی کشش بده :d
الانم با نیکان رفیقم :| :d
بیا بقلم محمد رضا :bighug:
بزیام که فقت بلدن با رونالدو شوط بزنن :| سینا مدیونی فکر کنی با تو ام :|
راستی بازی ساعت 6 صب چقد میچسبه :|:d
مثلا بهت بگن صبونه چی خوردی میگیم 3 تا شوت از رونالدو :d