تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام به همه
من قصد خريد تلويزيون ال سي دي دارم
تا بتونم با اون 360 یا پلی 3 بازی کنم
اما از شما ميخواهم که به من کمک کنيد تا يه انتخاب مناسب داشته باشم
براي من اچ دي بودن تلويزيون مهمه و هم ال سي دي بودن و
هم اينکه قيمت مناسب هم داشته باشه
راستش من هم نمونه 32 اينچ سري جديد ال جي يعني X.Vision رو مقايسه کردم
که چيز تميزي هست و به نظر مياد خيلي امکانات داره اينم لينک ال سي دي ال جي
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Tv/TVDetails.asp?TVID=19
و هم سري براويا رو در ابعاد 26 و 32 اينچ اون مقايسه کردم
البته براويا دو نوع داره سري S و سري V که سري V بهتر و گرونتره
البته به نظرم سوني يه مقدار گرون در بياد ولي به حر حال اين دو مدل هم خيلي شيک هستند
اينم لينک براوياي سوني
http://www.sony.co.ir/product_details.asp?InpProdId=6339
الته من مدلهاي سامسونگ رو هم در ابعاد 32 مقايسه کردم اونها هم مدلهاي جالبي دارن
اينم لينک ال سي دي 32 سامسونگ
http://samsung.com/iran/products/tv/lcdtv/la32r71b.asp
خلاصه بين اين 3 مدل موندم که کدوم مدل از همه بهتره چه از لحاظ کيفيت و قيمت و ...
از دوستان اگه کسي اطلاعي از اين مدلها داره و تجربه ديدن اين 3 مدل رو داره لطفا منو راهنمايي کنه
و اينکه قيمت هر 3 مدل در ابعاد 26 و 32 چنده و چه مزيتهايي نسبت به هم دارن
خلاصه کدوم به صرفه هست؟
اگر هم ممکنه در مورد ويژگيهاي اونا يه کمي توضيح بدين
خواهش ميکنم حتما هر کسي ميتونه کمک کنه
مرسي از همه دوستان

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
دوستان سلام به همه
من قصد خريد تلويزيون ال سي دي دارم
تا بتونم با اون 360 یا پلی 3 بازی کنم
اما از شما ميخواهم که به من کمک کنيد تا يه انتخاب مناسب داشته باشم
براي من اچ دي بودن تلويزيون مهمه و هم ال سي دي بودن و
هم اينکه قيمت مناسب هم داشته باشه
راستش من هم نمونه 32 اينچ سري جديد ال جي يعني X.Vision رو مقايسه کردم
که چيز تميزي هست و به نظر مياد خيلي امکانات داره اينم لينک ال سي دي ال جي
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Tv/TVDetails.asp?TVID=19
و هم سري براويا رو در ابعاد 26 و 32 اينچ اون مقايسه کردم
البته براويا دو نوع داره سري S و سري V که سري V بهتر و گرونتره
البته به نظرم سوني يه مقدار گرون در بياد ولي به حر حال اين دو مدل هم خيلي شيک هستند
اينم لينک براوياي سوني
http://www.sony.co.ir/product_details.asp?InpProdId=6339
الته من مدلهاي سامسونگ رو هم در ابعاد 32 مقايسه کردم اونها هم مدلهاي جالبي دارن
اينم لينک ال سي دي 32 سامسونگ
http://samsung.com/iran/products/tv/lcdtv/la32r71b.asp
خلاصه بين اين 3 مدل موندم که کدوم مدل از همه بهتره چه از لحاظ کيفيت و قيمت و ...
از دوستان اگه کسي اطلاعي از اين مدلها داره و تجربه ديدن اين 3 مدل رو داره لطفا منو راهنمايي کنه
و اينکه قيمت هر 3 مدل در ابعاد 26 و 32 چنده و چه مزيتهايي نسبت به هم دارن
خلاصه کدوم به صرفه هست؟
اگر هم ممکنه در مورد ويژگيهاي اونا يه کمي توضيح بدين
خواهش ميکنم حتما هر کسي ميتونه کمک کنه
مرسي از همه دوستان
من در مورد این سه تا خیلی تحقیق کردم x-vision قیمتش 1.100 هست ولی کیفیتش از دو تای دیگه پاینتره و کنتراستش هم خیلی کمه
سونی از همه کیفیت بهتری داره ولی هم گرونه هم اینکه ظاهرش اصلا خوب نیست
میمونه سامسونگ که من خریدم که هم کیفیت خیلی خوبی داره هم بالاترین کنتراست رو داره و ظاهرش هم که خیلی زیباست
حالا تصمیم با خودته ولی x-vision رو اصلا فکرشم نکن اصلا ارزش پولی که میدی رو نداره

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
Samsung از هر لحاظ از مدلای دیگه سره. من خودم یه HD Samsung LCD "40
دارم. واقعا بینظیره. من در مورد همه ی مدلا تحقیق کردم. الان سامسونگ تو HDTV
تو دنیا لیدره. حتما Samsung بخر. من تضمین میکنم ;) ;)

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من کابل hd component رو خريداری کردم...ولی وقتی میزارم رو 1080i
تصوير سياه میشه میپره بيرون...میگن مشکل از tv که نتونسته 1080i رو بياره
زنگ زدم سام سرويس بياين درست کنن....
به نظر شما مشکل از tv?

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
اول از همه یه گلایه از دوستان و مدیران سایت که به سوالات دوستان به طور کامل پاسخ نمیدن یا ناقص
امیدوارم که دوستان دیگه هم بیشتر در مطالب شرکت کنند تا اینکه فقط خواننده باشند یا فقط به جملاتی مثل ممنون و متشکرم بپردازند دوستان مشارکت کنید اونهم مفید و سازنده
اما سوال من در مورد ال سی دی تی وی سونی و مدل براویا هست
البته براویا 3 مدل داره که عبارتند از:
1. سری S که هم ارزانتر و هم ساده ترند
2. سری V که کمی جدیدتر و پیشرفته تر
3. سری X که دیگه جدیدترین و به عبارتی فول اچ دی هست
اما سوال من اینه
1.که من در مطالب این مدلها خوندم که این مدلها تیونر دریافت کانالهای ماهواره رو دارند یعنی ایا داخل این براویا کارت رسیور هست که میشه کانالهای ماهواره رو با استفاده از یه دیش جدا گرفت؟
در این باره توضیح بدید
2.ثانیا به نظر میرسه کنتراست ال سی دی سونی براویا از مدلهای ال جی و خصوصا سامسونگ کمتره یعنی 1300:1 هست در حالی که مال سامسونگ 5000:1 است اصلا کنتراست چیه و ایا هر چی بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟
3.ثالثا سری X فول اچ دی هست و دو پورت HDMI داره کلا قابلیت این پورت چیه؟ایا به نظر شما بهتر نیست به خاطر قیمت بالای سری ایکس همون سری اس رو خرید؟ ایا خیلی تفاوت داره؟
4. یکی به من گفته ال سی دی تی وی زود خراب میشه چون زیاد استفاده میشه هدف من از ال سی دی بازی با 360 و تماشای تلویزیون هست ایا این صحبت صحت داره که با کوچکترین نوسان برق زود ال سی دی خراب میشه؟ اصلا عمر مفید ال سی دی چقدره و تحت چه عواملی از عمرش کاسته میشه؟ جریان این پیکسلهای سوخته چیه؟
5. در مورد قیمت هم خواهشن کمک کنید چون من دسترسی به بازار رو فعلا ندارم
6. اگه ممکنه یه لینک یا ادرسی بدید که در مورد تلویزیون و کارایی انها و قیمت نوشته باشه
7. مرسی از همهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
اینم لینک سری براویا
http://www.sony-europe.com/view/Vie...310672&site=odw_en_EU&page=PressReleaseDetail
http://www.sony-europe.com/PageView...311075&site=odw_en_EU&page=PressReleaseDetail
http://www.sony-europe.com/view/Vie...310989&site=odw_en_EU&page=PressReleaseDetail
March 2006 - The launch of the BRAVIA S-Series represents the next stage in the evolution of the LCD TV. The S-Series introduces a landmark combination of Sony image processing and screen technologies designed to set a new standard for the viewing experience. At the front, the visible face of the S-Series is a 7thgeneration LCD panel offering key advantages over standard screens. Behind the scenes, crucial image processing carried out by the BRAVIA ENGINE high resolutions picture processor refines and enhances input signals for a better picture. The visibly superior wide-angle viewing offered by the S-Series is the result of advanced S-PVA (Super Patterned Vertical Alignment) technology1. This extends the viewing angle to a full 178o, and ensures that colours stay rich and bright even when seen from the side. Previous screens have tended to struggle with greys and half-tone colours when seen at an angle, but S-PVA overcomes this problem and maintains colour saturation. S-PVA also delivers an exceptional 1300:1 contrast ratio, which yields true black and brilliant white, and does full justice to everything in between. The result is unprecedented clarity and lifelike colour.

The impression of watching life through glass gets a further boost from a super-fast 8ms response time. This means pin-sharp, smoothly moving pictures, and ensures the S-Series is capable of keeping up with dynamic sports and movie action. What makes the S-Series really work is the combination of its screen and the unique BRAVIA ENGINE, developed by Sony. This acts like a sophisticated digital studio, carrying out multiple real-time processing operations that dramatically improve the quality of the picture before it even reaches the screen. The BRAVIA ENGINE produces vivid, high-contrast images by applying complex noise reduction techniques, enhancing low contrast images until they are crisp and realistic, and processing blues, greens and whites within each frame to generate the richness and colour accuracy that set BRAVIA TVs apart.

There would be little point in this degree of visual polish without audio quality to match. The BRAVIA S-Series uses fully digital amplification for a low-noise, hiss-free output. Every set is capable of producing rich, immersive, surround sound audio from its integrated stereo speakers thanks to SRS TruSurround XT® technology. This effectively simulates multi-channel surround sound without the need for an array of external speakers. Working alongside SRS TruSurround XT®, BBE Digital® audio enhancement ensures absolute clarity for dialogue and ambient sound effects alike.

“With the S-Series, people will see BRAVIA in action,” says Andreas Ditter, Director, TV Operations Europe. “And that’s when they will know for certain that all LCD TVs are very far from being the same. We are confident that people will believe the evidence of their own eyes, and spend their money accordingly.”

The S-Series is HD-Ready with support for both 1080i and 720p HD signals. All models also feature a high-quality integrated Digital TV tuner for receiving free-to-air digital TV channels2. Every S-Series has an HDMI (High-Definition Multimedia Interface) input for accepting uncompressed digital AV signals from an external source such as an HDTV set-top box. An additional HD15 input provides full PC compatibility. The range will include 26-inch, 32-inch, 40-inch and 46-inch screen versions.

1 - Excluding 26-inch screen model that’s equipped with PVA panel: 178o viewing angle; 8ms response time; 1200:1 contrast ratio
2 - DVB-T MPEG2 digital terrestrial broadcast channels

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
بچها من امروز جمهوری بودم بعد کل تلويزيون های lcd , مارک های مختلف مثل سامسونگ ، سونی ، jvc , hitachi و...
ديدم بهترين تصوير و ناز ترين تصوير که کوچکترين نقطه ضعفی شما تو
اين lcd نمیتونستيد پييدا کنيد lcd سونی بود...تصويرش يه چيزی فراتر از اون چيزی که شما تصور میکنيد بود
من واقعاً مونده بودم.................انگار خودت داخل tv بودی...بعد از سونی سامسونگم بد نبود
قيمت 32 اينچ سونی 2.750 بود..

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
من کابل hd component رو خريداری کردم...ولی وقتی میزارم رو 1080i
تصوير سياه میشه میپره بيرون...میگن مشکل از tv که نتونسته 1080i رو بياره
زنگ زدم سام سرويس بياين درست کنن....
به نظر شما مشکل از tv?
اگه همه چی رو درست وصل کرده باشی پس حتما تلوزیونت 1080 رو ساپورت نمیکنه.
به نظر من 720p رو هم امتحان کن ببین میاد یا نه چون خیلی فرقی با 1080i نداره.
-----------------
یه سوالم خودم دارم که البته مربوط به صدا هست:
روی کابل 360 هموجایی که سوییچ tv/hdtv هست یه جا برای وصل کردن کابل optical داره.میخاستم بدونم چطوری میشه ازش استفاده کرد؟ من یه سیستم دالبی دارم که ورودی optical هم داره. اگه یه کابل optical بخرم میتونم 360 رو بهش وصل کنم و صدای دالبی داشته باشم؟ یا کار دیگه ای هم باید بکنم؟

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
HDTV فقط Samsung:cool: :cool:

من اين چييز رو با چشمم ديدم که دارم میگم..دروغ که نمیگم..شما هم اگه شک داری
برو جمهوری اونجا تماماً tv lcd های مارک های مختلف وجود داره....
باور کنيد منم اول نظرم سامسونگ بود...ولی وقتی مقايسه کردم تصوير رو ديدم واقعاً
تعجب اوره تصويره sony با سامسونگ....
انواع مختلف ساموسنگ بود...از 21 اينچ داشت تا 42 اينچ...تصوير رو 21 اينچ lcd سامسونگ
عالی بود ولی وقتی تصوير رو رو 32 اينچ ديدم ...انگار تصوير يه نم مات شده...و اون کيفيت اصلی
رو نداره..رو 42 هم همين بود...ولی سونی اصلاً اينجوری نبود...و به هيچ وجه رو اينچ های
بزرگ افت تصوير پييدا نمیکرد

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
من اين چييز رو با چشمم ديدم که دارم میگم..دروغ که نمیگم..شما هم اگه شک داری
برو جمهوری اونجا تماماً tv lcd های مارک های مختلف وجود داره....
باور کنيد منم اول نظرم سامسونگ بود...ولی وقتی مقايسه کردم تصوير رو ديدم واقعاً
تعجب اوره تصويره sony با سامسونگ....
انواع مختلف ساموسنگ بود...از 21 اينچ داشت تا 42 اينچ...تصوير رو 21 اينچ lcd سامسونگ
عالی بود ولی وقتی تصوير رو رو 32 اينچ ديدم ...انگار تصوير يه نم مات شده...و اون کيفيت اصلی
رو نداره..رو 42 هم همين بود...ولی سونی اصلاً اينجوری نبود...و به هيچ وجه رو اينچ های
بزرگ افت تصوير پييدا نمیکرد
ببین عزیز جان من که نمیگم شما دروغ میگی ولی من تقریبا تموم مدلای HDTV LCD رو ماه پیش که میخواستم HDTV بخرم بررسی کردم و انصافا دیدم که Samsung یه چیز دیگس. حتی از چنتا متخصص هم در این زمینه سوال کردم همشون Samsung رو بهم پیشنهاد کردن( متخصص نه فروشنده) تازه شما هیچ وقت نمیتونی از پشت ویترین مغازه بفهمی کدوم مدل کیفیت تصویر بهتری داره. من عموم در اصفهان تلویزیون فروشی داره. همه مدلای HDTV رو هم داره. ( Samsung & Sony & LG & Toshiba )من همه مدلا را رو در همه ی زمینه ها امتحان کردم. Samsung واقعا بهترینه. خودمم ماه پیش یه Samsung HDTV LCD "40 خریدم. مدلشم اینه :
LA40R71BX . اینم مشخصاتش :
http://www.samsung.com/nz/products/tv/lcdtv/la40r71b.asp
موفق باشی :love: :love:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
ببین عزیز جان من که نمیگم شما دروغ میگی ولی من تقریبا تموم مدلای HDTV LCD رو ماه پیش که میخواستم HDTV بخرم بررسی کردم و انصافا دیدم که Samsung یه چیز دیگس. حتی از چنتا متخصص هم در این زمینه سوال کردم همشون Samsung رو بهم پیشنهاد کردن( متخصص نه فروشنده) تازه شما هیچ وقت نمیتونی از پشت ویترین مغازه بفهمی کدوم مدل کیفیت تصویر بهتری داره. من عموم در اصفهان تلویزیون فروشی داره. همه مدلای HDTV رو هم داره. ( Samsung & Sony & LG & Toshiba )من همه مدلا را رو در همه ی زمینه ها امتحان کردم. Samsung واقعا بهترینه. خودمم ماه پیش یه Samsung HDTV LCD "40 خریدم. مدلشم اینه :
LA40R71BX . اینم مشخصاتش :
http://www.samsung.com/nz/products/tv/lcdtv/la40r71b.asp
موفق باشی :love: :love:

دوست عزيز اولاً من از پشت ويتريين lcd هارو نديدم تماماً رو از داخل مغازها ديدم....
ثانياً برای انتخاب tv آدم چشم داره و با چشم به خوبی میشه کيفيت رو تشخيص داد
من و چند نفر از دوستام تو کفه تصوير lcd های سونی بوديم.......حالا من نميدونم تو
شهره شما چجوريه...ولی قيمته sony گرونتر بود از سامسونگ

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
از اینجا میتونین کاتالوگ samsung LA-32R71BX رو دانلود کنید (pdf) چیزای بدرد بخوری توش داره. http://www.samservice.com/product_download_fa.php?pr_id=154&level3_id=23

اگه همه چی رو درست وصل کرده باشی پس حتما تلوزیونت 1080 رو ساپورت نمیکنه.
به نظر من 720p رو هم امتحان کن ببین میاد یا نه چون خیلی فرقی با 1080i نداره.
-----------------
یه سوالم خودم دارم که البته مربوط به صدا هست:
روی کابل 360 هموجایی که سوییچ tv/hdtv هست یه جا برای وصل کردن کابل optical داره.میخاستم بدونم چطوری میشه ازش استفاده کرد؟ من یه سیستم دالبی دارم که ورودی optical هم داره. اگه یه کابل optical بخرم میتونم 360 رو بهش وصل کنم و صدای دالبی داشته باشم؟ یا کار دیگه ای هم باید بکنم؟

کنار کابل hd و vga یه جای مخصوص واسه ورود کردن سیستم های دیجیتالی از جمله amplifier داره. اینجا رو میگم:

ببین اگه فیشت این شکلی هست میتونی این کارو انجام بدی و از نهایت کیفیت صدا استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
دوستان من میخوام یه سامسونگ مدل La-40r71 خریداری کنم . میشه بگین قیمتش چنده ( اگر دقیقا بگین بهتره ) و قیمت سینمای خانگی مدل Ht-ds1100 . ممنون میشم من رو راهنمایی کنید .

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
دوستان من میخوام یه سامسونگ مدل La-40r71 خریداری کنم . میشه بگین قیمتش چنده ( اگر دقیقا بگین بهتره ) و قیمت سینمای خانگی مدل Ht-ds1100 . ممنون میشم من رو راهنمایی کنید .

قیمت LA-40R71BX اینه 21,500,000 Rls
اون یکی رو نمیدونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر