تغییر ریجن و زبان کنسول!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خب؛انگار افلاین هم میتونید region رو تغییر بدید،کار خاصی نداره فقط یه بازی اپدیت دار از ریجنی که که می خواید بهش تبدیل کنید نیاز داری.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان ممنون میشم یک اموزش کامل و لینک دانلود جدیدترین نسخه برنامه رو بزارید خیلی ممنون مرسی . !

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
من متوجه نشدم..
وقتی با homebrew و gecko میشه همه بازی ها رو با هر ریجنی اجرا کرد، این برنامه ای که اینجا معرفی شده به چه کار میاد ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من متوجه نشدم..
وقتی با homebrew و gecko میشه همه بازی ها رو با هر ریجنی اجرا کرد، این برنامه ای که اینجا معرفی شده به چه کار میاد ؟
نمیشه تمام بازی ها رو اجرا کرد،امکان بریک شدن هم بالاست.در کل برای کسانی بدرد میخوره که که mod chip ندارند

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
برنامه اینجا برای تغییر ریجن هستش،مثلا تغییر منو به زبان انگلیسی اینجوری میتونید بدون مشکلی کنسول ریجن j رو با بازیهای uc اپدیت کنید بدون ترس از بریک شدن.
ولی استفاده از برنامه های لودربرای بازی کردن کپی ها و بازی ها از ریجن دیگه دردسر داره تو یه سری بازی ها error میده و 100% کار ایی نداره.بهترین مورد ترکیبی از softmod و modchip هست که میشه نتیجه بسیار خوبی گرفت.من خودم تا حالا نیازی به استفاده از لودر ها نداشتم فقط دارم از starfall استفاده میکنم تا جلوی اپدیت ها رو بگیرم

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
دوستان ممنون میشم یک اموزش کامل و لینک دانلود جدیدترین نسخه برنامه رو بزارید خیلی ممنون مرسی . !
اگه منظورت Anyregion Changer ـه از اینجا دانلود کن
آموزش خاصی هم نداره اول Homebrew رو نصب کن (اینجا آموزشش رو نوشته) بعد این فایلی که دانلود کردی توی یه SD Card و توی پوشه apps بریز و از توی Wii اجرا کن
این که کدوم تنظیمات رو عوض کنی چی میشه تو صفحات قبلی توضیح داده شده ...
اگه مشکلی داشتی بپرس ...
خواهش میکنم :D

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اگه منظورت Anyregion Changer ـه از اینجا دانلود کن
آموزش خاصی هم نداره اول Homebrew رو نصب کن (اینجا آموزشش رو نوشته) بعد این فایلی که دانلود کردی توی یه SD Card و توی پوشه apps بریز و از توی Wii اجرا کن
این که کدوم تنظیمات رو عوض کنی چی میشه تو صفحات قبلی توضیح داده شده ...
اگه مشکلی داشتی بپرس ...
خواهش میکنم :D
ممنون بایت راهنمایی مرسی . !

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
یک سوالی اگه این نرم افزار کانل کار میکرد که الان کل مغازه های پایتخت و توپ خونه پشت شیشه هاشون میزدن
تغیر ریجن wii

پس یک مشکلی داره دیگه
icon5.gif

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
من امروز تمام اين 6 صفحه رو خوندم و ديگه چشي باسم نمونده
ام اون جوري كه فكر مي كنم اگه ما با any chenger روحالت هاي كه مربوط به us هست رو انجام بدم كنسول semi مي شه واگر با يك بازي داراي update us بالا تر از ريجن قبليمون باشه ميتونيم يه us داسته باشيم

در حقيقت قسمتي كه در any riegen نياز به اينترنت است همين كار را ميكند و بعد از semi شدن اپديت دانلود شده از server را نصب كرده

پس دوستان علاقه مند اگر بازي داراي اپديت us دارن با any reigen رو حالت us قرار بدن و با اون بازي updarte كنيد

به احتمال 99.99999 جواب بده

موفق باشيد

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
بازم سلام
خوب من جرعت كردم و همه ي گزينه ها رو us كردم ام semi شد
همونجور كه black hand عزيز در صفحه هاي قبل گفتن بعد از برگردوندن به حالت اولش درست شد
اما با اينكه رو حالت us كه كذاشتم semi شد اما 2 تا سود داشت يكي كه كلي كف كردم و دومي هم كه تمام بازي هاي wiiware رو به راحتي اجرا كرد
اما يه مشكل كه فكر كنم به semi ربط داشت اونم اين كه 3 تا بازي us گذاشتم و هيچكدومش رو اجرا نكرد و يه ارور ميداد و مي گفت سي دي رو درار

راستي من بازي داراي update us داشتم ام چون داريم اسباب كشي ميكنيم و بازي هام هم تو جعبه تشريف دارن نتونستم امتحان كنم

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
اما يه مشكل كه فكر كنم به semi ربط داشت اونم اين كه 3 تا بازي us گذاشتم و هيچكدومش رو اجرا نكرد و يه ارور ميداد و مي گفت سي دي رو درار
Error میداد یا تو Disc Channel هیچ آیکنی نمیومد ؟ اگه آیکون نمیومد به احتمال زیاد مشکل از Mod Chip ـته و هیچ کاری هم نمیشه کرد مگر اینکه Mod Chip رو عوض کنی ...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
Error میداد یا تو Disc Channel هیچ آیکنی نمیومد ؟ اگه آیکون نمیومد به احتمال زیاد مشکل از Mod Chip ـته و هیچ کاری هم نمیشه کرد مگر اینکه Mod Chip رو عوض کنی ...
سلام دوست عزیز
ایکون رو نشون نمیده اما با gecko os بازی هارو اجرا میکنه که فکر کنم با نصب اپدیت کامل us درست بشه
اخه وقتی که با برنامه ی menu loader دیسک رو free region کردم و خود برنامه بعد از lunch کردن کنسول رو reboot کرد من تونستم از خود disk channel بازی های متفاوتی رو اجرا کنم
اما خدا کنه به چیپ ربط نداشته باشه

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام دوست عزیز
ایکون رو نشون نمیده اما با gecko os بازی هارو اجرا میکنه که فکر کنم با نصب اپدیت کامل us درست بشه
اخه وقتی که با برنامه ی menu loader دیسک رو free region کردم و خود برنامه بعد از lunch کردن کنسول رو reboot کرد من تونستم از خود disk channel بازی های متفاوتی رو اجرا کنم
اما خدا کنه به چیپ ربط نداشته باشه
چه MOD CHIP همه ی ریجن ها رو ساپورت می کند

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
من اخر سر نفهمیدم فرق دستگاه کره با J چیه و از کجا میشه فهمید دستگاه J یا کره ؟
الان این Wii های J با منوی انگلیسی که تو بازاره چه مدلیه ؟
کیفیت تصویر تو این 2 مدل متفاوت یا نه ؟ و مدل کره تو اجرای بازی های UC و J مشکلی نداره ؟
از کجا بفهمیم که دستگاه با Mod Chip کپی شده یا از طریق نرم افزاری ؟
الان چند روزه دارم با تاپیک های قسمت Wii ور میرم ولی بازم ....
ببخشید خیلی سوال میپرسم فقط یکم گیج شدم :(
من فقط میخوام یک مدل از Wii رو بگیرم که بدون هیچ مشکلی تمام بازی ها رو اجرا کنه
یکی از دوستان لطف کنه جواب مارو بده اخه تا اخر هفته میخوام Wii بگیرم
خیلی ممنون ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر