تغییر ریجن و زبان کنسول!

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
xxxx خطر تبدیل شدن WII به آجر پاره xxxx
من این برنامه رو تست نکردم و فقط ترجمه کردم
اول فایلی که پیوست کردم رو دانلود کنید
حالا پوشه ی AnyRegion_Changer1.1 رو در پوشه APPS مموریتون کپی کنید
مموری رو داخل وی بزارید و وارد HBC بشوید حالا برنامه ای که ایکون ندارد و آخرش نوشته REGION-CHANGE رو اجرا کنید حالا 1 رو رو ویموت بزنید
(اونایی که مهم نبوده رو ننوشتم)
LANGUAGE SETTING : تنظیم زبان WII
CONSOLE AREA SETTING : کشور
GAME REGION SETTING: ریجن بازی ها
CONSOLE VIDEO MODE : سیستم تصویر
SAVE SETTING: ذخیرهی تنظیمات
SYSTEM MENU REGION : ریجن منو
EXIT TO THE HBC : برگشت به HBC
REBOOT TO SYSTEM MENU: برگشت به منو​
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عواقبش با خودتون
این رو تست نکردم
چاکریم!!!!!!!!!!!!!!!
موفق باشید!!!!!!!​

Attachments

• AnyRegion_Changer.zip
    201.3 KB · مشاهده: 60
آخرین ویرایش:

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
اقا من میترسم تست کنم:blushing:
icon11.gif
من ریجنم j هست اگه کسی تست کرد بهم بگه بعد اگه j به uc تبدیل شه باید بازی uc بخریم؟؟
icon5.gif
icon5.gif

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
وای عالیه!
اخرشه...............!
میگم اگر بریک شه مگه نمیشه انبریک کرد؟!
یکی تست کنه که اگر بشه خداس!
اگه فوا بریک شه احتمالا اینجوری میشه
50px-Wiibrick.PNG

اونایی که اینترنتشون میکش اینو نگاه کنن
راستی چرا می خوای wii رو بفروشی؟

http://www.youtube.com/watch?v=bXu648BLgXQ

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
اگه فوا بریک شه احتمالا اینجوری میشه
50px-Wiibrick.PNG

اونایی که اینترنتشون میکش اینو نگاه کنن
راستی چرا می خوای wii رو بفروشی؟

http://www.youtube.com/watch?v=bXu648BLgXQ
راستش وی کنسول خیلی خوبیه و من واقعا از کنترلش لذت میبرم
ولی 360 من لانچ هست و میخوام اگر خدای نکرده سکته زد بتونم عنوان های مثل farcry2 و غیره رو بازی کنم:D:cheesygri
این کاره حامد gpod هست بره تست کنه :cheesygri

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
منم اینو دیدم میخاستم تست کنم بعدا" بزارم ولی الان که امیررسا جان زحمتش رو کشید دیگه تست نمیکنم تا یکی تست کنه اگه درست کار کرد من هم امتحان کنم :biggrin1:

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
من خودم میترسم ولی در مورد این تاپیک این ضرب المثل درسته اشپز که دو تا شد اشش یا شور میشه یا بی نمک چون الان همه دارن میگن تو امتحان کن من خودمم گفتم که من میترسم پشته سر من هم گفتت که تست نمیکنن پس با همو j یا pal بازی کنیم بهتره

Travis

کاربر سایت
May 20, 2008
61
نام
حمیدرضا
من که همه بازی هام j هست. پس چرا بیام uc بکنم؟ uc بازی های j رو پخش نمیکنه نه؟ راهی هست که بدون تغییر ریجن زبان رو عوض کرد، مثلاً بکنیم انگلیسی؟ با همین برنامه میشه؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
راهی هست که بدون تغییر ریجن زبان رو عوض کرد، مثلاً بکنیم انگلیسی؟ با همین برنامه میشه؟
فک کنم بشه من میخام تست کنم جوابش رو بهت میگم ! برام دعا کنین :D
راستی مگه نمیشه در صورت Break شدن با اون برنامه برگردوندش ؟
ویرایش : الان تو GBATemp دیدم که یکی همین سوال رو کرده بود :
i have jap wii with D2CKEY

can i change only the system menu language without bricking my wii?

i know that if i want to make full region change i need to change my D2CKEY as well, but i dont have the ability to do it.
therefore i want to stay in the jap wii but only to change the system menu, setting menu to english.
can i do it with this software?
اینم جوابش :
yes you can change the language and you can play the other region games with the function of changing game region settings...
البته اگه نشد به من ربطی نداره :D
اگر به ورژن کنسول ربطی نداره تست کنم !!
فکر نکنم ربطی داشته باشه ...

آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
راستی ورژن خود wii و مدچیپ که مهم نیست !!
برای من j هست تا الان هم اصلا اپدیت نکردم فقط هم wiisport باهاش بازی میکنم !
اگر به ورژن کنسول ربطی نداره تست کنم !!

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
خوب من امتحان کردم ! اینم نتایج :
اول خبر بد : متاسفانه مهمترین استفاده ی این برنامه یعنی عوض کردن زبان منوی کنسول برای اکثر بچه های اینجا امکان پذیر نیست چون نیاز به اتصال به اینترنت داره که اکثرا" وصل نیستیم ولی اگه کسی اینترنت داشته باشه به احتمال 100% موفق به عوض کردن زبان منو میشه ((اگه کسی دسترسی داره امتحان کنه وخبر بده)) البته امکان اینکه کنسولش break بشه هست ...
برای این کار باید در قسمت System Menu Installer برین و System Menu Region رو از Japan به Europe یا USA تغییر بدین و Go رو بزنین و بعد yes
و خبر خوب : شما میتونین به راحتی با عوض کردن Console Video Mode کنسولتون رو از J به Pal تبدیل کنین ( که با اینکه کاملا" درست کار میکنه ولی به هیچ دردی نمیخوره :D ) فقط کافیه در همون قسمت NTSC رو به Pal تغییر بدین و بعد Save Settings رو بزنین ( با این کار کنسولتون بازی های ریجن کنسولتون رو اجرا نمیکنه و فقط میتونین بازی های Pal رو اجرا کنین )
کار بعدی که میتونست خیلی مفید باشه اینه که همون قسمت Console Video Mode رو روی MPAL تنظیم کنین با این کار کنسولتون میتونه یازی های J و UC رو به هم اجرا کنه ! یعنی دیگه نیازی نیست که بازی های UC رو پچ کنین ! ولی مشکل اینجاست که بعد از این کار صفحه ی تلویزیون سیاه سفید میشه یعنی انگار کنسول رو به تلویزیون سیاه سفید وصل کردین ! پس در واقع این کار به هیچ دردی نمیخوره ! (دوستان لطفا" خودتون این بخش رو امتحان کنین چون امکان داره مشکل سیاه سفید شدن از TV من باشه ...)
قسمت بعدی Shop Country Code هست که با تنظیم عدد مورد نظر روی عدد هایی که بالاش نوشته میتونین از فروشگاه های کشور های دیگه خرید کنین که البته تو ایران هیچ استفاده ای نداره ولی تو خارج میشه گفت مهم ترین قسمت این برنامست چون خیلی بازی های VC و Wiiware فقط تو اروپا عرضه میشه که کسایی که UC دارن خیلی دوس دارن اونا رو داشته باشن !
قسمت بعدی Game region Setting که بعد از اینکه من اونو روی UC یا Pal تنظیم کردم کنسولم هیچ بازی ای رو نمیشناخت (یعنی حتی آیکونش هم نمیومد) من نمیدونم این به چه دردی میخوره ولی حدث میزنم با تنظیم کردن console Area Setting روی همونی که Game region Setting تنظیم کردیم بشه کارش رو فهمید ولی من این کارو نکردم چون وقتی عوضش میکردم یه پیغام میومد که قابل خوندن نبود منم گفتم شاید Break بشه و امتحانش نکردم ...
بقیه چیزا رو هم امتحان نکردم در مورد مواردی که توش به مشکل بر خوردم هم یه تحقیقی میکنم و اطلاع میدم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر