تخمين درصد خرابی مدل فالکون بين بچه های سايت !!

ميزان خرابی و سالمی مدل فالکون

• دستگام فالکونه و تا الان مشکلی باهاش نداشتم.

رای‌ها: 125 83.3%
  • دستگام فالکونه ولی 3 چراغ شده.

رای‌ها: 25 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    150

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
خرابي وجود داره ولي كمه

سلام
من تعمير كارم.البته خودم هم فالكون دارم و هم لانچ.
خوشبختانه تا الان نه لانچم خراب شده و نه فالكونم.(البته جفتشون رو همون اول xclamp replacing كردم و فنها دوازدهه)
والبته اينو بگم كه تا حالا دقيقا 7 تا فالكون تعمير كردم.
كه اخريش همين امروز بود و از يكي از بچه هاي سايت به نام konami خريدم.
از ساعت 3 تا 7 هم باهاش بازي كردم.
ابايد اينم بگم كه ازبين حدودا 95 تا دستگاهي كه درست كردم 7 تاشون فالكون بوده و از اين 88 تا لانچ 3 تاشون اصلا درست نشدن حتي با ري بال كردن هر سه تا چيپشون و رمهاشون.

به طور كل فالكونها خيلي خيلي بهتر از لانچها هستند.
لازم به ذكر هست كه بگم از اون 7 تا فالكون هيچ كدوم ريبال نخواستن و دوتا شون به اين علت خراب شده بودن كه خاك خيلي زيادي توي سيستم و روي فنها نشسته بود و عمل تهويه هوا ، معلوم بود كه اصلا خوب انجام نميشده.يكيشون كه افتضاح بود .

يا حق

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
بنده به عنوان کسی که در شرکت وارد کننده ی تمامی کنسول ها کار می کنم می توان جند راهنمایی کوچک بکنم.
اولا اینکه ماکروسافت یه مغازه ی زیر پله نیست بشینه ببینه که هی لانچ سه چراغ برایش می آید.
اینکه می بینید اینقدر لانچ 3 چراغ در ایران داریم اینه که برخی دوست که نه دشمنان این گیمر ها در ایران دستگاه های ریفر خود ماکروسافت رو توی ایران جای نو فروختند.
طبق اظهارات مدیر سرگرمی های ماکروسافت که چند سال پیش اخراج شد. دستگاه های ریفر لانچ بیش از 1 سال و اندی دوام نمی آورند و باقیمتی حدود 170 دلار می توان آنها را خرید.
منظور از ریفر یا همون ریفربیش دستگاه هایی هستند که خراب شده اند و به بخش گارانتی و خدمات شرکت مادر ارسال شده اند و شرکت مادر آنها رو تعمیر کرده و دوباره با لیبل ریفر می فروشد.
از انجایی که توی ایرانی ما بیش اندازه آزادی داریم کسی کاری به کار این فروشندگان از خدا بی خبر نداره که دستگاه تعمیری را جای نو به خریدار از همه جا بی خبر می فروشند.
این از مشکلات بسیار لانچ در ایران که مزید بر علت وجه ی بسیار خراب ایکس360 در ایران شد.
البته منکر ضعف شدید تکنولوژی 90 نانویی نیستم و لانچ خرابیش زیاده این را با دستگاه های درب و داقون ایران هم جمع کنید ببینید چه فاجعه ای رخ می ده.
اما مادربود فاکون که خود من هم دارم بسیار بهبود یافته
خدا رو شکر ریفرش در بازار کمه پس فعلا جای نگرانی نیست.
از سوی دیگه این یه حقیقت است که فالکون هم خراب می شه اما نه اندازه ی لانچ.
بنده خودم حدود روزی 3 ساعت بازی می کنم و چیزی که واسم مهمه اینه که نذارم دستگاه زیاد گرم و سرد بشه. چون دشمن 360 اینه که مدام خاموش و روشن بشه نه اینکه شما زیاد روشن نگهش دارین.
این اشتباهه که فکر کنید دماش بعد فعالیت زیاد بالا می ره. این مشکل در 360 وجود نداره. چون دستگاه تا یه حد مشخصی پردازش داره و دماش نمی تونه بیش از یه اندازه بالا بره.
مشکل گرمای بیش از اندازه اینه: یه کیسه بکشید سرتون و توی زمستون برید بیرون نفس بکشید. خواهید دید که سرتون عرق میکنه و گرم میشه. چون منبع جدیدی برای تعویض هوا وجود نداره.
مشکل از اونجایی به وجود می یاد که هوای گرم ایجاد شده توسط فن از شعاع 2 متری دستگاه خارج نشه و دستگاه همان هوای گرم رو دوباره به داخل بکشه. نتیجه افزایش دمام خواهد بود.
طبق تحقیقات ما در شرکت بهترین کار استفاده از یک پنکه در اتاق هست که باد رو در اتاق به جریان بندازه. اما یک راه کار عملی نیست.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
من 2ماه نشده خريدم امروز برق قطع و وصل شد بعد روشن كردم 3 چراغ بود :((10 دقيقه بعد ادابتور ار برق كندم دوباره وصل كردم الحمدالله درست شد :eek::eek:
شما عزيزان دليلشو ميدونيد يا نه :confused:
ولي ديگه فعلا ميترسم روشن كنم چون ميترسم 3 چراغ شه دوباره :biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من 2ماه نشده خريدم امروز برق قطع و وصل شد بعد روشن كردم 3 چراغ بود :((10 دقيقه بعد ادابتور ار برق كندم دوباره وصل كردم الحمدالله درست شد :eek::eek:
شما عزيزان دليلشو ميدونيد يا نه :confused:
ولي ديگه فعلا ميترسم روشن كنم چون ميترسم 3 چراغ شه دوباره :biggrin1:
اون مشکلی نیست و به دلیل نواسان برقه.
3 چراغ که یدونه نیست و ارورهای مختلفی داره.

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
از راهنمايي هاتون ممنون :love:
راهي نيست اگه دوباره برق اينجور شد از اين اخطار(3چراغ) جلوگيري كنم:biggrin1::cheesygri

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
خوب مال من فالكون 4/2008 نه(9) ماه كار كرد بدش 3 چراغ شد هنوز ندادم تعمير چون تهران نيستمهيچ فشاري بش نيومد حتي چند ماه به خاطره درسا تو جعبه بود عيد يه ذره باش بيشتر كار كردم اما بازم مراقبش بودم كه8-9 عيد بعد فريز 3 چراغ شد البته من كولينگ نكرده بودم محيطشم پر گردو خاك بود ارورشم 0020 احتمال ميدم دليلش همين بشه كه maysamخان گفتن گردوخاك زياد مانع تهويه شده بوده احتمالا

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سه چراغ چشمک زن با سه چراغ معروف فرق داره و بخاطره نوسان برق هستش. شما برای اطمینان از محافظ برق استفاده کن.

یکم مطالب سایت رو بخون تا با هر سه چراغی که دیدی هم یه دفعه نترسی.

محافظ داشت ولي نمودونم چرا انجور شد :confused:

amir hossein.360

کاربر سایت
Aug 5, 2008
27
نام
امیر حسین
:pمن یه پریمیوم فالکون دارم که بعد از ده ماه کار کردن سه چراغ شد.
البته دادم ایکس کلمپ کردن درست شد.
اما آیا مشکل از دستگاه بود؟
نه به جرات میتونم بگم که اشکال از سهل انگاری خودم بود چون جایی گذاشته بودم که هوا جریان نداشت.
نتیجه اخلاقی:سهل انگاری افراد رو نمیشه گردن مایکروسافت انداخت.
دشمن وسایل الکترونیکی گرماست.

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
سلام . من یه پلی 2 بازه خفن بودم ... اما الان یه 2 ماهی هست که با کلی تحقیق در مورده 360 روی همین سایتها 360 فالکون خریدم . به تارخ ساخت 1/7/2008 . با حرف این دوستمون کاملا موافقم ....من سعی کردم دستگامو جایی بزارم که خنک باشه . براش فن گذاشتم با اینتر کولر . زیاد بازی می کنم ولی بین هر 3 ساعت 1ساعت خاموش می کنم ... تا الان هیچ مشکلی هم نداشته ...درسته !!! دشمن وسائل الکترونیکی گرماست...:)

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
اینترکولر تاثیر منفی داره بدتر کنسولتو به آجر تبدیل میکنه.

آجر تبدیل میکنه یعنی چی ؟!!:confused:
منظور از آجر چه حالتیه ؟!!:eek:
راستش نمیخوام از اینترکولر دفاع کنم . ولی حداقل روی دستگاه من وقتی وصلش میکنم گرمایی که میشه با دست حس کرد زیرو روی دستگاه کمتر میشه !!!! منظورم گرمای روی قاب از دو طرفه . مخصوصا از زیردر حالت افقی...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر