تاپیک xbox360 داران خورموج

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
بالاخره امتحانات ..... شده تموم شد.

راستی من شنیدم الماس رایانه 2 همون که نزدیک فلکه بهشتی هست آپدیت LT+ انجام میده. درسته؟

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد

راستی من شنیدم الماس رایانه 2 همون که نزدیک فلکه بهشتی هست آپدیت LT+ انجام میده. درسته؟

:-o:-o:-o:-o:-o:-o

اگه تو خورموج بلدن موتور بوگاتي و لامبورگيني گالاردو تعمير كنن بعيد نيست حرف شما!=))

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام به همه بروبکس ایکس باکسی خورموج.بروبکس کسی اینجا هست که پی اس 3 هم داشته باشه؟؟؟؟؟من میخوام یکی بگیرم ولی از جزئیاتش چیزی نیدونم.دوستان اگه کسی گرفته یه مشورت بده ممنون میشم

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276

سلام عزیز.الماس رایانه بهش بگی ایکس باکس چیه میگه ما از این نوع پفک نمیفروشیم برو از سوپری مجید بگیر.آخه هنوز تو خورموج ملت نینتندو بازی میکنن و دنبال قارچ خور میگردن.بعدشم این الماس رایانه خدمات کامپیوتریه نه خدمات ایکس باکس.

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
سلام بچه ها
یه خبر جالب دارم امواج نوری هم انگار داره میزنه تو خط کنسول !!!!

هر کی چیزی درموردش میدونه بگه خیلی برام جالب بود

راستی علی جون قراره یه میتینگ بزاریم بزودی

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام بچه ها
یه خبر جالب دارم امواج نوری هم انگار داره میزنه تو خط کنسول !!!!

هر کی چیزی درموردش میدونه بگه خیلی برام جالب بود

راستی علی جون قراره یه میتینگ بزاریم بزودی

اره اینو من چند وقته پیش از زبون خوده صاحب امواج نوری شنیده;) بودم.این باباb-) خودش کنسول پی اس 3 داره.چنا هم بازی ایکس باکس 360 داشت که البته قدیمی بود البته این قضیه مال تابستونه.یه چیزایی گفته بود که میخواد بزنه تو خط کنسول ولی فکر میکردم جدی باشه.من که واسه بازی و این چیزا مشکلی ندارم همیشه:d راهم بوشهره.هر آپدیتی بیاد هر بازی یا کنسولی بیاد من نفرهb-) اولشم:d

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام سلام سلام.آقا منم به جمع پی اس3 دار ها پیوستم.الان هم هک بودن دانگل کردمش و دیگه نیازی به دانگل نداره.از بازی یه کپی میگیری و بسم الله......................
بازیاش هم تا سقف 10 تومن گیر میاد.گرافیک هم که دیگه نیازی به گفتن نداره فقط و فقط خدااااااااااااااااااااااااااا.
فقط یه خورده با دستش حال نمیکنم ولی درکل خیلی توپه.البته من اسلیم گرفتم.الانم هکش کردم بدون نیاز به دانگل

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.بروبکس کسی میدونه چجور میشه بازی های پی اس3 رو بک آپ کرد.آخه من چنتا بزای اصل مال یکی از دوستامه میخوام ازشون بک آپ بگیرم.کسی میدونه چجوریه؟؟؟؟؟

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
سلام. کسی از قیمت PS3 و XBOX تو گناوه یا دیلم خبر داره؟ یکی از اشناها تو گناوه بود می گفت PS3 از 250 بود تا بهترین مدلش که 450 تومنه. حتی مغازه داره گفت تخفیفم میدم چون سی دیهاش گرونه کسی نمیخره. ضمنا تو استان بوشهر کجا میشه کنسول بازیه ارزون گیر اورد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر