تاپیک xbox360 داران خورموج

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
پس دادین به جهنم بلیت مجانی :d
کی می گه امشب با حامد خلاف سنگینه؟ گی میگه هر کی میزنه xboxغمگینه؟

مارو باش مردم تو تاپیگشون قرار تو live میزارن ما تو سالن!!!!!=))=))=))=))=))
نه جدی میگما :d
همه میریم یه بازی میکنیم
هم همدیگه رو میشناسیم
بریم Achivement سالن رو هم بگیریم :d

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
نه جدی میگما :d
همه میریم یه بازی میکنیم
هم همدیگه رو میشناسیم
بریم Achivement سالن رو هم بگیریم :d

=))این یکی رو باید فول کنم

اخه میدونی شما بگو مثلا تو پارک همه سر یه ساعت خاص همدیگه رو ببینیم و بعداز اشنایی یه قرار ورزشی اینطور بهتره چون همه تو یه رده سنی نیستیم از 13سال داریم تا 21!!!!!!!!! خوب نمیشه پس باید یه دیدار داشته باشیم هممون باهم من 4نفر باخودم میارم بقیه رو شما چطوره؟

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
حالا چی شد آخر ؟
فردا کیا میان ؟
بیاین خوشه ها ! :d

فردا ساعت 8پارک مفتون بالای سرویس بهداشتی امیر جان با شما هم هستم بیا بچه ها ارزششو دارن که بیای وگرنه من بدترم هر ساعت از 24 ساعت برام ارزش منده بخاطر امتحانام

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
پس شد ساعت 8بالای سرویس بهداشتتی روی چمنا من اونجام احتمالا یکی دونفر هم باخودم بتونم بیارم امیر هم با علی احمدی بیاد و هر کدوم از بچه های سایتو که میشناسه و بقیه هم که کسی رو نمی شناسن بیان حتما تاکید می کنم ساعت هشت

من اونجا سر ساعت منتظرم سیگارمو روشن میکنم قبل از تموم شدن سیگارم بچها باید جمع بشن (این تکه کلامو از ارنستو چگوارو گفتم :d)

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام سلام.آقا كي بازي اسسين رو تموم كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//مثه اينكه كسي تمومش :dنكرده پس من اول شدم.:-bdآخر بازي ازيو بر اثر يك نيرويي كه از طرف گوي جادويي بهش منتقل ميشه به حالت توهمي ميره و نامزدش رو با خنجري كه تويه دستش هست ميكشه و هر دو از بين ميرن:((:((:((و اين بود پايان تلخ:(( اسسين كرييددددددددددددددددددددددددد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر